|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 8:51:07   
bejbibu
Pajama jaz najbolj zaupam violi iz milerja (prav mi je pokazal 5 dni prej)...so bile rahle črtice, potem sem ga ponovila čez 2 dni in so bile že zeloo močne, no za piko na i pa še CB (oba in navadnega in digitalnega) vsi so bili pozitivniuser posted image !! S katerimi testi pa si delala??
Ker jaz sem tudi s FS duo in moram povedat, da ko so bli vsi ostali testi že zelooo pozitivni, mi je FS kazal komaj vidno drugo črtico, tako da mu jaz ne zaupam preveč!!


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 9:17:33   
Pajama
Jah imam testerje, ki sem jih kupila celo zalogo na ebayu (Ultra Early 10mIU Pregnancy Strip Test). No malo si me pomirila, ker jaz nisem zdržala 2 dniuser posted image . Mogoče bo jutri lepše? So mi pa punce svetovale, naj grem na krvnega. Samo ne vem kam...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 9:31:04   
~pikapoka~
Pajama jaz sem delala test s CB in mi je že 1 dan pred user posted image pokazal plusek, sicer rahlega ampak se je videlo user posted image nato sem pa naredila, ko mi je zamujala dva dni ( torej tri dni po prvem testu) še enega in takrat se je pokazal res lep plusek, brez dvoma user posted image tako, da če ne boš šla na krvnega, ti priporočam CB. Sama se ne bi zanesla na te iz ebaya...pa saj smo vse iste, vse bi imele en lep debel plusek, kjer ni prostora za dvome user posted image user posted image
Ampak plusek je plusek, tudi če je rahel. Tako, da karkoli boš delala, bo le še potrditev user posted image user posted image
Anonimna kej si ???? Poročaj nam lepo novičko user posted image
Jaz pa danes končno dobim datum prvega pregleda user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ~pikapoka~ -- 3.1.2012 9:32:41 >

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 13:04:44   
krzlatka
Živjo! Jz sm pa danes naredila še en test s CB in mi je tako kontrolno črtico kot plusek obarvalo zelo rahlo, prejšnji dan pa sta se mi na first signu iz dm-a narisale zelo lepe 2 črtice, tako da jaz prisegam kar na dm-ove, sem jih uporabljala že v prejšnjih nosečnostih in so zmeraj točno pokazali pa še ceneje so. Tudi mene je že malo špikalo dva dni nazaj, pa sem takoj popila magnesol pa je bilo bolje. Uf včeraj zvečer pa me je pomoje dajala že malo slabost ali pa si že malo zamišljam nosečniške znakeuser posted image , sem mojmu rekla da naj tamalo mal z materino dušico namaže ker je malo prehlajena, jo je pa namazal res na debel, in ponavadi mini smrdela, včeraj sm pa mislna, da me bo pobral od slabosti ko sm se ji približala user posted image . Čeprov nevem kako zgledajo te slabosti in bruhanje ker hvala bogu v prvo nisem imela teh problemov. kaj pa ve? vam že kaj smrdijo določene zadeve?

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 13:34:38   
ajetam@
živjo!

jaz se vam pridružujem user posted image
kdaj imam rok nimam pojma ker ne morem računat glede na m ker sva bila v postopku in so se zadeve komplicirale in nazadnje so naju dali na ivf. tako da se zelo veselim prvega uz da izvedem pdp.
meni so se znaki začeli kazat že full hitro zato sem že  9 dan po transferju naredila cb in se je prikazal plusek. od včeraj naprej pa čutim tudi slabosti. kooomaj čakam da se bo začel poznati trebušček user posted image

(odgovor članu krzlatka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 13:39:28   
krzlatka
čestitke ajetam@ in pozdravljena med nami! tud jz komej čakam da se bo poznal trebuščekuser posted image

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 13:53:55   
mate0ja
sm prišla mal pokukat k vam. Lansko leto približno ob tem času sem se pridružila septemberkam, danes imam pa doma trimesečnega korenjaka, ki se ravnokar oglaša. Zato čisto na kratko vsem želim čim lepšo nosečnost, čimveč nepozabnih brcik, ter zdravega in dobrovoljnega otročička. Srečno. 

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu krzlatka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 13:54:06   
metkara
Tako je prav! Pozdravljene vse nove user posted image user posted image

Meni so se znaki že tudi hitro pojavili. Sem že dva dneva po user posted image mojemu rekla, da ne vem če nisem noseča, ker se mi je vrtelo cel dan. Potem sem čez par dni še ful bruhala (sicer je bil virus, ampak pri prvi user posted image je bilo isto). Test sem pa delala 30. dan (imam sicer ciklus od 26-34 dni) in sicer digitalnega CB (mi je v lekarni kar tega dala) in se je takoj pokazal +. Ta test je res jasen, nimaš vprašanja ali je ali ni. Čeprav je pa kar drag...

Pa mene občasno tudi ful zaboli not. Če npr. hitro vstanem ali pa kak hiter gib naredim, me tako useka, da se moram usesti in zadihati. Mi je pri prvi  isto delalo.

V prvi nosečnosti nisem hodila na bazene, zdaj pa verjetno bom šla kdaj, že zaradi tamale, ker tako uživa. Sem pa tudi že uporabljala tiste posebne tampone (mislim, da sem jih celo v navadni trgovini videla) in jih bom sedaj tudi.  Poleti pa upam na morjeuser posted image

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 14:02:44   
bejbibu
Dobrodošla ajetam@user posted image user posted image user posted image user posted image ! Te bom dodala na seznamček pod x datum, ko boš pa vedela pdp nam pa le sporoči, da spremenim!! Lepo user posted image ti želim in upam da bomo fajn čvekale user posted image user posted image

mate0ja hvala za lepe želje...polupčkaj svojega korenjaka!!

Super se je le začelo dogajat, ampak hočemo še septembrk....user posted image !!!


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu metkara)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 14:05:11   
bejbibu








 
PDP,
nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj, spol 

1.9.
~pikapoka~/24 let/1. user posted image /0 user posted image /??/Ljubljana
2.9.
3.9.
metkara/30 let/2. user posted image /1 user posted image user posted image /??/Koroška
4.9.
5.9.
6.9.
7.9.
8.9.
bejbibu/24 let/2. user posted image /1user posted image user posted image /27.1./Celje
9.9.
10.9.
Pajama/29 let/2. user posted image /0 user posted image /??/okolica MB
11.9.
12.9.
13.9.
14.9.
15.9.
16.9.
17.9.
18.9.
19.9.
20.9.
21.9.
22.9.
23.9.
24.9.
25.9.
26.9.
27.9.
28.9.
29.9.
30.9.

x. 9.
ajetam@/??/??/??/??

 SKUPAJ NAS JE :

5

  NOSEČKE Z DVOJČKI :
PRIČAKUJEMO:      
                                
                                 

 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
-
nosečnica.si                             - babybook.si
-
noseča.com                             - pregnancy.org
-
bibaleze.si                               - bambino.si
-
mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
-
pregnology
-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA










_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 14:49:27   
ajetam@
sem šla malo računat in me za enkrat napišite za 11 september. je pa to moja druga nosečnost. doma imam enega otročka  in stara sem 25.

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 15:05:47   
Minimiš
Pozdravljene sonosečke1
Tudi meni je na predbožični dan božiček prinesel lepo novičko- en močan plusek.user posted image jeeej.......
in seveda mi je že takoj naslednji dan bilo slabo in vse kar paše zraven.user posted image  Sem pa stara 33l, je to moja druga nosečnost. Doma imam hčerkico, ki pa bo februarja dopolnila 1 leto. Jaaaa, pestro bo! Aja, PDP naj bi bil pa 2.9.2012.
Sem pa zasledila pri metkari, da ima podoben primer, ko je še na porodniški in doji. Zanima me ali veš,kako je z dojenjem med nosečnostjo, saj dojenje povzroča krčauser posted image ,da ne bi bilo kaj narobe???

Lep pozdrav in se še tipkamo....

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 15:08:44   
krzlatka
Bejbibu mislim da si me spregledala na seznamu, nč zamereuser posted image upam sam da ni to slabo znamenjeuser posted image

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 15:24:47   
bejbibu
Joj krzlatka iskreno se ti opravičujem, takoj sedaj greš na seznamček...oprosti še enkrat, čisto nenamerno je bilo tole!!! Ni slab znak, samo moja površnostuser posted image

Pozdravljene nove user posted image ....user posted image user posted image user posted image user posted image ...takoj sedaj vas dam na seznamuser posted image user posted image


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu krzlatka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 15:36:25   
bejbibu






 
PDP,
nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj, spol 

1.9.
~pikapoka~/24 let/1. user posted image /0 user posted image /6.2./Ljubljana
2.9.
Minimiš/33 let/2. user posted image /1user posted image user posted image /??/??

3.9.
metkara/30 let/2. user posted image /1
user posted image user posted image /??/Koroška
4.9.
5.9.
6.9.
7.9.
8.9.
bejbibu/24 let/2. user posted image /1 user posted image user posted image /27.1./Celje
9.9.
10.9.
Pajama/29 let/2. user posted image /0 user posted image /??/okolica MB
11.9.

krzlatka/25 let/2. user posted image /1 user posted image user posted image /??/??
ajetam@/25 let/2. user posted image /1 user posted image /??/??
12.9.
13.9.
14.9.
15.9.
16.9.
17.9.
18.9.
19.9.
20.9.
21.9.
22.9.
23.9.
24.9.
25.9.
26.9.
27.9.
28.9.
29.9.
30.9.


 SKUPAJ NAS JE :

7

  NOSEČKE Z DVOJČKI :
PRIČAKUJEMO:      
                                
                                 

 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
-
nosečnica.si                             - babybook.si
-
noseča.com                             - pregnancy.org
-
bibaleze.si                               - bambino.si
-
mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
-
pregnology
-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA










< Sporočilo je popravil bejbibu -- 3.1.2012 15:51:25 >


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 15:46:09   
bejbibu
Upam da zdej vse štima, če kej ne mi prosim sporočite da popravim!!

Ko boste pisale podatke, jih prosim pišite krepko, tako jih ne bom spregledala!!!


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 15:49:02   
~pikapoka~
ooo super naš seznam se veselo polni user posted image user posted image user posted image no, še en moj podatek za seznamček: moj prvi pregled 6.2., še zelooooo daleč. Sva upala da bova konec meseca že lahko povedala domačim, saj bi bila odlična priložnost, ampak bova morala še malo počakati. Sva namreč odločena da bo to po prvem pregeledu... Kdaj imate pa vi prvi pregled?
Kar se pa znakov tiče, pa slabosti pri meni še ni, tudi določena hrana mi posebno še ne diši. Edino ti grozni krči, upam da bodo pomagale velike količine magnezija.

< Sporočilo je popravil ~pikapoka~ -- 3.1.2012 15:50:03 >

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 15:55:54   
bejbibu
 pikapoka sem dopisala na seznam....jaz imam 1. pregled 27.1., komaj čakam da bo...je pa dolga jauser posted image ! Pa sej bo kr naenkrat tuki, dnevi tak hiter letijo da joj!! Tudi jaz komaj čakam da se začne trebušček poznatuser posted image !!
Boste vprašale za spol?? Midva bova, sva prvič in sva se odločila da bova tudi drugičuser posted image


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 16:22:05   
ajetam@
jaz nimam nobenih krčev. pa v prvi nosečnosti nisem nobene hrane posebaj želela. samo preveč sem jedla. sem si rekla da zdej pa ne bom tok jedla samo za enkrat mi gre zelo slabo. danes sem kuhala samo za naju s tamalim ker je mož že jedel v službi in sem preveč skuhala. sem se tok zelenjave najedla da mi je še vedno slabo. jaz se full veselim nosečnosti. zdaj bo spet malo drugače ker se bo še sinček veselil in ne samo midva.
najprej pa čakam četrtek ko imam hormonske teste in upam da bo vse ok...

za spol pa bomo vprašali defenitivno! jaz nisem za presenčenja user posted image


< Sporočilo je popravil ajetam@ -- 3.1.2012 16:23:18 >

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 16:27:00   
metkara
Minimiš, uf, že eno leto delam, moja tamala je namreč stara 25 mesecev in ja, se še doji user posted image Sem glih danes premišljevala, kako jo bom odvadila zize, ker ko domov pridem iz službe (delam samo 4 ure), skoraj obleke iz mene strgauser posted image Ful se rada doji in še kar upam, da bo sama od sebe nehala, ker se baje mleko med nosečnostjo spremeni. Res upam, drugač jo bo treba čez par mesecev odstavit. Krče? Ne vem. Res je, da na začetku dojenje pripomore h krčenju maternice, ampak zdaj mislim, da ne več.

Tudi mi bomo vprašali za spol, smo pri tamali tudi vedeli kaj bo in meni osebno se zdi, da se lahko bolj psihično pripraviš.

Jaz imam pa pregled 17.1.

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 16:39:54   
bejbibu








 
PDP,
nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj, spol 

1.9.
~pikapoka~/24 let/1. user posted image /0 user posted image /6.2./Ljubljana
2.9.
Minimiš/33 let/2. user posted image /1user posted image user posted image /??/??

3.9.
metkara/30 let/2. user posted image /1
user posted image user posted image /17.1./Koroška
4.9.
5.9.
6.9.
7.9.
8.9.
bejbibu/24 let/2. user posted image /1 user posted image user posted image /27.1./Celje
9.9.
10.9.
Pajama/29 let/2. user posted image /0 user posted image /??/okolica MB
11.9.

krzlatka/25 let/2. user posted image /1 user posted image user posted image /??/??
ajetam@/25 let/2. user posted image /1 user posted image user posted image /??/??
12.9.
13.9.
14.9.
15.9.
16.9.
17.9.
18.9.
19.9.
20.9.
21.9.
22.9.
23.9.
24.9.
25.9.
26.9.
27.9.
28.9.
29.9.
30.9.


 SKUPAJ NAS JE :

7

  NOSEČKE Z DVOJČKI :
PRIČAKUJEMO:      
                                
                                 

 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
-
nosečnica.si                             - babybook.si
-
noseča.com                             - pregnancy.org
-
bibaleze.si                               - bambino.si
-
mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
-
pregnology
-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA












_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 16:42:13   
bejbibu
Kakor vidim kakšen nov podatek, ga kar pripišem na seznamček, da ne bi kasneje pozabilauser posted image
Jaz sem vseskozi govorila, da v 2. user posted image pa ne bom vprašala za spol, ampak sedaj ko pa sem na tem, pa se ne bom mogla upret, zato sva se odločila da hočva vedet!user posted image


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 17:19:58   
Minimiš
Uf aja, Metkara to pa je ljubezen do dojenja pri tvoji malčici. Ma jaz sem slišala, da lahko krvaviš od dojenja med nosečnostjo, pa sem se mal prestrašila. Potem sem pa kar Pušenjaka vprašala in mi je odgovoril, da je krčenje maternice zaradi dojenja drugačno od nevarnosti za splav. Tko da ni panike.
Drugač pa imam jaz prvi pregled 7.2. in nimam nobenih znakov. Bilo mi je dva dni slabo, zdaj pa še to ne več. Niti prsa me ne bolijo, tako kot so me pri prvi nosečnosti. Ne vem ,mogoče zaradi dojenja. In upam, da je vse ok!
Kar pa se tiče spola, upam, da b otokrat fantek, če pa bova vprašala pa še ne vem!

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 17:24:30   
bejbibu










 
PDP,
nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj, spol 

1.9.
~pikapoka~/24 let/1. user posted image /0 user posted image /6.2./Ljubljana
2.9.
Minimiš/33 let/2. user posted image /1user posted image user posted image /7.2./??

3.9.
metkara/30 let/2. user posted image /1
user posted image user posted image /17.1./Koroška
4.9.
5.9.
6.9.
7.9.
8.9.
bejbibu/24 let/2. user posted image /1 user posted image user posted image /27.1./Celje
9.9.
10.9.
Pajama/29 let/2. user posted image /0 user posted image /??/okolica MB
11.9.

krzlatka/25 let/2. user posted image /1 user posted image user posted image /??/??
ajetam@/25 let/2. user posted image /1 user posted image user posted image /??/??
12.9.
13.9.
14.9.
15.9.
16.9.
17.9.
18.9.
19.9.
20.9.
21.9.
22.9.
23.9.
24.9.
25.9.
26.9.
27.9.
28.9.
29.9.
30.9.


 SKUPAJ NAS JE :

7

  NOSEČKE Z DVOJČKI :
PRIČAKUJEMO:      
                                
                                 

 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
-
nosečnica.si                             - babybook.si
-
noseča.com                             - pregnancy.org
-
bibaleze.si                               - bambino.si
-
mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
-
pregnology
-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA











[/quote]

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septembrke 2012
3.1.2012 17:26:17   
manuelca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se pridružujem....user posted image user posted image user posted image ravnokar sva izvedela da nama je končno uspelo in pokazali sta se user posted image jeeessssssssssssssssss....načeloma pa sem tudi jaz septemberka


happpy...

(odgovor članu metkara)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?