|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 79 [80] 81   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2012
18.9.2012 8:09:47   
Zelvica1
Evelina tudi tebi čestitke za rojstvo hčerkice. Uf bit 10 dni v bolnici....v glavnem da je dojenčica zdrava.
Aja punce še nekaj me zanima glede priznanja očetovstva. Kako lahko pred rosjtvom to urediš če pa nimaš še nobenih podatkov? Kaj pa sploh potem napiše v zapinsik in pa a moraš po rojstvu otroka še 1x tja?

(odgovor članu evelina1)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   RE: Septembrke 2012
18.9.2012 13:34:11   
Ninchyy
Hej souser posted image jst sem bila danes na pregledu pri dr. Pušenjaku in se je odločil, da mi bi bodo jutri sprožili umetne popadke in porod user posted image user posted image user posted image user posted image Ja, menda imam že malo plodovnice in nima smisla, da bi čakali še 10 dni user posted image Tako, da se moram danes psihično pripravit na jutri user posted image user posted image user posted image Držite pesti in vam poročam, ko pridem domov.
Evelina čestitke za punčko user posted image user posted image user posted image
Zelvica1 midva sva priznanje za očetovsko uredila na CSDju takrat, ko sem jst odnesla tiste podatke o plači. Naredijo samo zapisnik, da se oba bodoča starša strinjata, da je oče otroka, ki se bo rodil. Vprašajo res kako mu bo ime, pa kje se bo rodil. Samo midva nisva nič povedala kako ji bo ime. Povedala sva samo, da naj bi se rodila v Kranju, no pa še to zdaj ne bo res, ker sem jutri naročena v P Ljubljana. In ja, ko se otrok rodi, mora oče odnesti tja potrdilo na CDS, da se je otrok rodil tako, bo lahko tudi izkoristil tisti očetovski dopust. Potrdilo, da se je otrok rodil dobi oče v porodnišnici.

(odgovor članu Zelvica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: Septembrke 2012
18.9.2012 18:06:36   
Zelvica1
Ja Ninchyy držim pesti zate in za tvojo punčko, da bo potekalo vse brez problemov in da čimprej objameš svojo malo kepico. Tudi sama sem pred kakšno uro malce zagnala paniko in šla do konca prištimat torbo, saj sem imela že kar močne popadke na 10 min. Sedaj se je pa vse ustavilo in bomo vidl kaj bo še prinesla ta noč.

(odgovor članu Ninchyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: Septembrke 2012
18.9.2012 22:23:41   
naja6
Tudi jaz se odpravljam jutri v P, v četrtek pa bomo tudi mi že zibali, upam da bo vse ok, in da boma z user posted image doma hitro kolliko se le da, pa božajte bušije, dokler so še veliki

(odgovor članu Zelvica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: Septembrke 2012
19.9.2012 11:02:19   
hokuspokus
Evelina čestitke za hčerkico, samo, da je vse OKuser posted image user posted image .

Ninchy in Naja danes držim pesti za vaju, upam, da se že cartateuser posted image user posted image user posted image . Zelvica kako si pa ti, se je še kaj dogajalo ali si še v enem kosuuser posted image ? Tudi pri meni se je očitno nekaj začelo dogajati, danes sem bila na pregledu in sem odprta za prst in pol, pa tudi popadkov je CTG nekaj zabeležil takih bolj šibkih. Sicer lahko to traja še cel teden pravi zdravnica lahko pa je že danes, bomo videli.

Pridno se cartajte tistim, ki še čakate pa, da čas čim hitreje mine

(odgovor članu Zelvica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: Septembrke 2012
19.9.2012 11:06:05   
škorpijončica
Živjo,
tudi jaz vam z veseljem sporočam, da sem 7. 9. rodila sinčka. Ko sem prišla v P sem bila 5 centi odprta, potem pa EA, umetni popadki in čez tri ure sem ga že držala v rokah, brez šivov (juhuu). Velik 54 in težek 3450, je daleč od tega da bi bil zahiranček, kot so predvidevali. Ime mu je Robin Mark. V ponedeljek sem bila že doma pri svoji punčki. Bobek se lepo redi, zdaj je že težji od treh kil in pol, zelo rad se doji. Jaz se dobro počutim, že telovadim, da bom drug teden začela vozičkat. Lp!

(odgovor članu evelina1)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: Septembrke 2012
19.9.2012 13:22:29   
darja 2012
Pozdravljene,
najprej čestitke vsem mamicam, druge pa boste to kaj kmalu postale.
Jaz sem včeraj prinesla domov malo Julijo, rojeno 16.9. Rodila sem v Kranju,
s EA. bodite v cvetju user posted image

(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: Septembrke 2012
19.9.2012 13:31:31   
Zelvica1
Pozdravljene!

Hokuspokus še vedno v enem kosu. Noče pa noče it vn. Jutri imam pdp in pa še pregled, samo bi raje danes rodila, da se izognem jutrišnjemu pregledu in pa 4-urnem čakanjuuser posted image . Nimam pojma kaj se dogaja. Včeraj sem imela že kar nekaj močnih popadkov na 10 min. potem se je pa vse ustavilo. Danes pa ni ne duha ne sluha o njih, čeprav imam te lažne popadke že več kot mesec dni na pribl. 20 min. Bolje, da te vse skupaj malce preh preseneti, ker ta čakanje prov ubija.
Škorpijončica tebi pa čestitke za rojstvo sinčka pa veliko lepih skupnih trenutkov.
Aja lepo bi bilo imeti seznam že tistih ki so rodile. Jest se na to na žalost ne spoznam.

(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: Septembrke 2012
19.9.2012 13:36:01   
Zelvica1
Darja2012 tudi tebi iskrene čestitke ob rojstvu male Julijeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zelvica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: Septembrke 2012
19.9.2012 14:02:48   
AOV82
Živjo nosečke oz. mamice :)
Po zelooo dolgem času se zopet javim, da ČESTITAM VSEM MAMICAM in seveda malim bitjem ki so prijokala na svet user posted image ! Čudovito je brati novice o rojstvih. Mi imamo rok čez 8 dni, čeprav sem že včeraj ponoči mislila, da se je začelo dogajati. Namreč bolečine v medenici in križu so bile tako zelo močne, da sem mislila da je to to....pa so rekli, da bo treba še počakat, da sem odprta 1,5 cm. Sem pa dobila za popotnico domov iz P 3 svečke Canasten (baje imam vnetje, ki ni fajn za sam porod). A še katera (ki še vedno čaka :) čuti tako močne bolečine v kosteh? Vse bomo preživeli, samo da objamemo tako dolgo pričakovanega otročka :)
objemček vsem user posted image

(odgovor članu Zelvica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: Septembrke 2012
20.9.2012 10:18:18   
hokuspokus
Najprej čestitke vsem novopečenim mamicam in njihovim zakladkomuser posted image .

Želvica vem kako ti je, jaz sem prvič rodila 4 dni čez rok in se mi je neznosno vleklo, pa še 2x sem zato imela amnijo, tako, da si veš čas po pregledih. Zato si želim, da bi sedaj rodila vsaj na rok, ker sem že sedaj neučakana, rok pa imam naslednjo sredo. Se pa tudi pri meni ves čas nekaj dogaja, vendar tistih pravih popadkov še ni, se pa tolažim, da se mogoče odprem že toliko, da bo potem veliko lažje. AOV82, super, da si že toliko odprta to pomeni, da ko se začne zares bo šlo hitreje.

lp,


(odgovor članu Zelvica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: Septembrke 2012
20.9.2012 16:21:48   
Zelvica1
Ojla!

Evo danes iz pregleda in nič novega. Odprta enako kot prejšnji četrtek se pravi za dva prsta. Naletela na svojo ginekologinjo kar je super, saj je bil njen vaginalni pregled nula proti tistemu, ki sem ga imela prejšnji četrtek (mislim glede bolečine). Res je super ginekologinja pa še dežurna je jutri, tako, da bi bilo fajn če bi rodila jutriuser posted image . Danes imam popadke že cel dan in so kar boleči, tudi bolečina v križu jih spremlja. Ginekologinja je rekla, da se definitivno nekaj dogaja in da bom najbrž rodila pred ponedeljkom ko imam spet pregled. Aja pa dala mi je recept za sexuser posted image . Pravi da deluje. Bomo vidluser posted image .

(odgovor članu hokuspokus)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: Septembrke 2012
21.9.2012 11:38:31   
hokuspokus
Zelvica držim pesti zateuser posted image user posted image user posted image , pri meni se tudi ves čas po malo dogaja, noče se pa začeti zares. Včeraj zvečer sem imela popadke take že kar konkretne na 10 minut, potem pa po uri in pol kar nič več in sem šla spat, mogoče bi morala pa res v akcijouser posted image user posted image .

lp,

(odgovor članu Zelvica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: Septembrke 2012
23.9.2012 12:09:01   
tonks
moj mali tudi že zunaj, prejšnjo nedeljo v kranju - zdaj že pridno rase in tud že mal manj joka kot par dni nazaj
je šlo kar v redu, ekipa v bolnici v redu, po pol ure matranja na postelji s popadki, smo ga potem spravle ven v dobrih desetih minutah
sva štartala v porodnišnico ene par ur prezgodaj, pa sva potem še šla h maši pa v Qlandijo na shopping - skratka mimo vse skupaj user posted image
z bolnice so me pa tud spustili v dveh dneh, ker je bilo ful drena

čestitke vsem, ki ste že rodile in upam da lepo pridete skoz tudi tiste, ki še čakate na svoje male

(odgovor članu hokuspokus)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: Septembrke 2012
25.9.2012 12:02:11   
Ninchyy
Hej punce. Da se še jst oglasim, ko imam ravno čas. Torej tudi jst sem že rodila user posted image user posted image v četrtek 20.9. ob 04:19 punčko z imenom NOEMI. Težka je bila 2360 in velika 47 cm. Mali drobižek. Rodila sem pa tako hitro, da je moj vse skupaj zamudil (revež) user posted image Ne vem, če sem bila pol ure na porodni mizi, ko sem že rodila. Ene 3× sem pritisnila in kepca je bila že zunaj user posted image user posted image V nedeljo sva že prišle domov in se že crkljamo.
Aja rodila sem pa brez umetnik popadkov, ker sem svoje dobila. Res pa je, da sem ob 9h zjutraj dobila svečko za odpiranje, pa potem ob 18h še eno. In okoli 24 ure so se začeli popadki tako na easy, okoli 3 ure zjutraj pa kr bolj na pogosto in malo čez 4 uro se je zgodilo user posted image
Čestitke vsem mamicam!!!!

(odgovor članu tonks)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: Septembrke 2012
25.9.2012 13:16:56   
MalaNeli
evo,tudi jaz se ze cartlam. vceraj smo dobilo puncko Neli, sem prala v bolnco s svojimi popadki na 5min, osprta 9cm,voda mi je odtekla prej da sem zlezla na postlo da bi me pregledala. pol je je vse umiril ker sem hotla mojga pocakat. babica mi je kr rekla,to 3x prrisnete pa bo zuni,ma sm rekla da morm svojga pocakata on je tut vae slp ekspreso. loni je 50 cm, 3600g in super je blo. 

(odgovor članu Ninchyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: Septembrke 2012
25.9.2012 13:17:51   
MalaNeli
evo,tudi jaz se ze cartlam. vceraj smo dobilo puncko Neli, sem prala v bolnco s svojimi popadki na 5min, osprta 9cm,voda mi je odtekla prej da sem zlezla na postlo da bi me pregledala. pol je je vse umiril ker sem hotla mojga pocakat. babica mi je kr rekla,to 3x prrisnete pa bo zuni,ma sm rekla da morm svojga pocakata on je tut vae slp ekspreso. loni je 50 cm, 3600g in super je blo. 

(odgovor članu Ninchyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: Septembrke 2012
25.9.2012 13:18:53   
MalaNeli
evo,tudi jaz se ze cartlam. vceraj smo dobilo puncko Neli, sem prala v bolnco s svojimi popadki na 5min, osprta 9cm,voda mi je odtekla prej da sem zlezla na postlo da bi me pregledala. pol je je vse umiril ker sem hotla mojga pocakat. babica mi je kr rekla,to 3x prrisnete pa bo zuni,ma sm rekla da morm svojga pocakata on je tut vae slp ekspreso. loni je 50 cm, 3600g in super je blo. 

(odgovor članu Ninchyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: Septembrke 2012
25.9.2012 13:18:54   
MalaNeli
evo,tudi jaz se ze cartlam. vceraj smo dobilo puncko Neli, sem prala v bolnco s svojimi popadki na 5min, osprta 9cm,voda mi je odtekla prej da sem zlezla na postlo da bi me pregledala. pol je je vse umiril ker sem hotla mojga pocakat. babica mi je kr rekla,to 3x prrisnete pa bo zuni,ma sm rekla da morm svojga pocakata on je tut vae slp ekspreso. loni je 50 cm, 3600g in super je blo. 

(odgovor članu Ninchyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: Septembrke 2012
25.9.2012 13:18:54   
MalaNeli
evo,tudi jaz se ze cartlam. vceraj smo dobilo puncko Neli, sem prala v bolnco s svojimi popadki na 5min, osprta 9cm,voda mi je odtekla prej da sem zlezla na postlo da bi me pregledala. pol je je vse umiril ker sem hotla mojga pocakat. babica mi je kr rekla,to 3x prrisnete pa bo zuni,ma sm rekla da morm svojga pocakata on je tut vae slp ekspreso. loni je 50 cm, 3600g in super je blo. 

(odgovor članu Ninchyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: Septembrke 2012
25.9.2012 13:18:54   
MalaNeli
evo,tudi jaz se ze cartlam. vceraj smo dobilo puncko Neli, sem prala v bolnco s svojimi popadki na 5min, osprta 9cm,voda mi je odtekla prej da sem zlezla na postlo da bi me pregledala. pol je je vse umiril ker sem hotla mojga pocakat. babica mi je kr rekla,to 3x prrisnete pa bo zuni,ma sm rekla da morm svojga pocakata on je tut vae slp ekspreso. loni je 50 cm, 3600g in super je blo. 

(odgovor članu Ninchyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: Septembrke 2012
25.9.2012 13:18:54   
MalaNeli
evo,tudi jaz se ze cartlam. vceraj smo dobilo puncko Neli, sem prala v bolnco s svojimi popadki na 5min, osprta 9cm,voda mi je odtekla prej da sem zlezla na postlo da bi me pregledala. pol je je vse umiril ker sem hotla mojga pocakat. babica mi je kr rekla,to 3x prrisnete pa bo zuni,ma sm rekla da morm svojga pocakata on je tut vae slp ekspreso. loni je 50 cm, 3600g in super je blo. 

(odgovor članu Ninchyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: Septembrke 2012
26.9.2012 19:25:35   
hokuspokus
Ninchy in MalaNeli, čestitkeuser posted image user posted image user posted image za nova sončka, lepo da se že cartate. Kako se to pri vama enostavno sliši, upam, da tudi jaz tako hitro rodim.

Danes imam PDP, pa se nič novega ne dogaja, odprta toliko, kot prejšnji teden. Sicer pa naj sedaj kar počaka, ker je moj sinček danes zbolel in je pristal na antibiotikihuser posted image in bi bilo fino, da vsaj malo pride k sebi, ker ga bo težko pustiti doma pa še varstva nimam nobenega pravega, vsi imajo neko gužvo.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: Septembrke 2012
27.9.2012 9:13:15   
naja6
Najprej čestitke vsem novopečenim mamicam in njihovim user posted image
Tudi jaz sem že med vami, doma s svojo kepico. Vse je potekalo po planu, rana od Cr se lepo celi, noter sma bile 5 dni, v nedeljo sma prišle domov. Na srečo ni bilo nič zlatenice, mala Vanessa pa je tako pridna, da si lahko takega otročka samo želiš, za razliko od mojega prvegauser posted image . Ob rojstvu je bila velika 48cm in težka 3130g, celo težja od prvega jaz pa sem se zredila v celi nosečnosti le za 6kg

(odgovor članu Zelvica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: Septembrke 2012
27.9.2012 12:02:02   
Zelvica1
Najprej čestike vsem ostalim za rojstvo njihovih sončkov. Tudi sama sem že doma in sem 21.09. ob 2.35 uri rodila hčerkico Lano težko 3580. Ob nekaj do polnoči sem v spanju začutila močno bolečino, zbudila moža, ob enih prišla do bolnice, čez dobro urco in pol pa že rodila. Popadke imela svoje in jih predihavala v stoje (moram povedat, da so bili kar znosni glede na prejšnji dve nosečnosti), rodila pa na boku, čeprav je bla moja želja na vseh štirih. To je touser posted image . Uživajte s svojimi malimi kepicami.

(odgovor članu naja6)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  77 78 79 [80] 81   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 79 [80] 81   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?