|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj?
3.1.2012 15:03:44   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Ekola, še mene! Ravnokar zlezla z moža!
Zaronja, sonce moje, kje se skrivaš?
Zakaj sem (bila) na RR? Ker so bile hudičevo dobre debate, take za solzice pretakat. Noro dobro smo se znali imeti. Sedaj pa... Jaz sem ostala ista, punce, ki so prišle pa so ful resne. (razen Zaronje in uškinemame)


Joj, komaj sem se zdele javila. Sploh mi noče citirat. Torej, raho, vse čestitke, res. Klanjam se ti za uspeh, ker vem, kako si si to vedno želela.


Hvala Zaronja...
In ja, vem, kako je to, ko si nerazumljen... Jaz imam občutek, da sem pri svojih 35++++ včasih za take neumnosti in tudi tako komentiram... Pol pa je takoj ogenj na RR, zato raje modro molčim:) Mah, te mlajše generacije so ful resne (vidite, kaj je naredila recesija!?!?!)

Nekdom me je vprašal, kako mi je uspelo shujšat. Težko... Iz totalne lenobe sems e morala spremeniti v športnico... Ja, ja - sedaj vsak dan športam po vsaj eno urouser posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zakaj?
3.1.2012 15:06:49   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: posh

Me pa zanima, kakšen je bil ta RR včasih, ko ga že tako opevate. Ker meni se zdi, da se vsake toliko časa dvigne prah, ok smeha je res malo zadnje časa.
Pogrešam pa RIJO!!! Tisto z rdečimi feferončkiuser posted image


Stara rr je bila fajn, sploh una roza, prazgodovinska user posted image bilo nas je manj, bolj smo bile povezane oz. smo se nekako bolj "poznale" med sabo, pa materinstvo nam ni bil edini smisel življenja, forum še ni bil toliko razdroblejn in se je vse bolj dogajalo na "kupu". In bilo je par uporabnic, ki so stalno skrbele za smeh, pa par, ki so poskrbele za sočen fajt, pa par takih in onakih ... no, pestro v glavnem. Dogajalo se je non stop. Tale čvek je v enem dnevu napolnil najmanj dve strani novih debat, si mogel bit kar hiter in ažuren, da nisi česa zamudil, ker brisanje in zaklepanje tem je bilo skoraj dnevno na sporedu user posted image



Brisanega je bilo - uououo... Se spomnim, da če nisem bila kako uro logirana, več nisem mogla prebrati teme... Ma sem včasih še na mobiju preverjala, kaj je... Sedaj, ko imam pa končno takšen telefon, da mi ne šteka nonstop, pa ni več ničesar...

Pa res je, da smo bile bolj povezane... Z enakim smislom za humor, z različnimi pogledi na svet in na življenje...  No, kaj je pozitivnega - meni je uspelo postati taka flegma mati... Pa se spomnite, kako zapeta sem bila? Povezovalno starševstvo in vse ostale nebuloze?

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zakaj?
3.1.2012 15:10:57   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Pa res je, da smo bile bolj povezane... Z enakim smislom za humor, z različnimi pogledi na svet in na življenje...  No, kaj je pozitivnega - meni je uspelo postati taka flegma mati... Pa se spomnite, kako zapeta sem bila? Povezovalno starševstvo in vse ostale nebuloze?


Namesto povezanega starševstva je bila izgleda nekoč povezana RR.....danes pa je vse razpašeno in razvezano.......tako starševstvo kot RR.....user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zakaj?
3.1.2012 15:15:02   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

bemti, pol sem sam še jaz debela.. user posted image
 

mateyka, da si ne bi noge zlomlauser posted image no....ka pa jaz?? hehehe tak da welcome to the BBW (big bjutiful wimen) clubuser posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zakaj?
3.1.2012 15:16:54   
mojamura
sicer pa on topic....član že od stare RR....od leta 2005 ko sem bila drugič noseča. nisem pa nikoli nekaj pretirano čvekala. bolj berem


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zakaj?
3.1.2012 15:22:58   
mateyka
sej, jaz pa odkar sem se poročila z vagabondom - to mi je veza z domovino user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zakaj?
3.1.2012 15:27:46   
mojamura
aaah ti verjamem, da je hudo včasih...ampak itaq maš nas tu gor stare sablje RRovske, ki vedo vse in ničuser posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zakaj?
3.1.2012 15:30:36   
ZARA
Ja, no, bile so tudi debate osladne, da sem si morala vbrizgat insulin večkrat dnevno. Enkrat na stari RR so nas celo odrezali za 3 dni, ker smo se tako skregale. No, jst ne, določene pa. Sem pa zihr da nisem bila daleč.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zakaj?
3.1.2012 15:52:17   
Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ja, no, bile so tudi debate osladne, da sem si morala vbrizgat insulin večkrat dnevno. Enkrat na stari RR so nas celo odrezali za 3 dni, ker smo se tako skregale. No, jst ne, določene pa. Sem pa zihr da nisem bila daleč.

joj, tega pa se celo jaz spomnim... Pa je moj spomin, sedaj pri skoraj 39 že ko švicarski sir:)
no, ko ementaler

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zakaj?
3.1.2012 15:53:54   
Raho

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura




IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

bemti, pol sem sam še jaz debela.. user posted image
 

mateyka, da si ne bi noge zlomlauser posted image no....ka pa jaz?? hehehe tak da welcome to the BBW (big bjutiful wimen) clubuser posted image



Če bi jaz še nekaj časa bila v klubu, bi si morala osebno bila zamenjat, ker sem na tisti fotki imela nekje okoli 50 kg, potem pa naenkrat lepih 80. Ampak jaz nikoli nisem bila BBW, ampak sem samo bila a bit toooooo short for my weightuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zakaj?
3.1.2012 15:55:30   
alda
marička kok dolgo sem gor pa nimam pojma ..kaj češ emšo pa demenca,...
zakaj?
ma zarad vsega po malem...
je pa res bilo včasih dost bolj razgibano tuki, par uporabnic je bilo prav kot da postavljenih za provociranje....
Bdw: user posted image Raho lepo te je brati po dolgem času!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zakaj?
3.1.2012 15:57:47   
ronja
Odgovor je odvisen od debate:
- včlanila sem se in potem spremljala debate v pričakovanju (kadar sem noseča) najbolj iz čisto praktičnih razlogov - nisem glih tip za po štacunah letat, o birokraciji se mi ne sanja, tam sem pa vse to lepo sproti izvedelauser posted image . Pa tudi o kakih boleznih, ki se mene v nosečnostih res ne izogibajo... Potem se nekak sprijateljiš s tistimi puncami in čvekaš dalje še pri starših čvekamo...
- kar se tiče debat na DIPO ali čveku pa navadno res upam, da bo komu odgovor koristil, ja.

Kaj imam jaz od tega? Da se ne počutim totalno nekoristna, kadar ne morem počet nič bolj pametnega (moje nosečnosti so ubitač, to že vrabci čivkajo, jaz mam pa precej visoke standarde, kaj je to produktivno;). Da se zamotim, da vsaj nekaj časa sedim, kadar mi je to ukazano (glej prej - nosečnosti).
- kadar imaš malo dete, je včasih fino se pogovarjat s še kakim odraslim, poleg partnerja in zaradi narave dojenčkov, ki nič ne spijo in se ne moreš zmenit nič pametnega v realnosti, je to dostikrat second best.
- velikokrat sem zvedela za kako reč, ki mi je prav prišla - kje kaj kupit ali pa za kake akcije, ker tega sicer ne spremljam, se pa lahko precej pozna, če itak nameravaš nekaj kupit in ti je vseeno, kdaj (recimo voziček sva na ta način dobila pol ceneje).
- včasih se tudi pošteno nasmejim zraven. Včasih je pa fajn ventil, da napišeš, kaj te muči, pa da ne moriš non stop ljudem okoli sebe z enimi in istimi problemi, ki jih itak ne moreš rešit, ti grejo pa vseeno na živce;).

Zasvoji...
A si lahko zasvojen s tem?


Gotovo si lahko. Ampak po moje se bi večina prej naveličala. Jaz recimo čisto nič ne pogrešam rr, ko sem na morju več kot 1 mesec brez neta. Ali pa če gremo kam za vikend, mi ne pade na pamet, da bi se potem takoj, ko pridem domov, priklopila. Je pa fajn za takrat, ko moraš pri miru sedet in čakat, da mine (karkoli pač).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zakaj?
3.1.2012 15:58:19   
Raho

IZVIRNO SPOROČILO: alda

marička kok dolgo sem gor pa nimam pojma ..kaj češ emšo pa demenca,...
zakaj?
ma zarad vsega po malem...
je pa res bilo včasih dost bolj razgibano tuki, par uporabnic je bilo prav kot da postavljenih za provociranje....
Bdw: user posted image Raho lepo te je brati po dolgem času!


Hvala. Sem danes bila v službi neuporabna za karkoli, ker mi tako teče z nosa in sem se posvetila temu. Bi pa bilo fajn spet rečt kako

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zakaj?
3.1.2012 16:41:14   
Ribica **
Mateyka, kam na sever se pa selite? Bere se super. user posted image Se mi zdi, da sem vsaj državo približno locirala, če se prav spomnim za nazaj.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zakaj?
3.1.2012 16:54:10   
LuLu
Raho:
"Nekdom me je vprašal, kako mi je uspelo shujšat. Težko... Iz totalne lenobe sems e morala spremeniti v športnico... Ja, ja - sedaj vsak dan športam po vsaj eno urouser posted image user posted image "

Kaj bi dala, da bi to sama enkrat napisala, ne pa da delam copy-paste user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zakaj?
3.1.2012 18:00:13   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Raho:
"Nekdom me je vprašal, kako mi je uspelo shujšat. Težko... Iz totalne lenobe sems e morala spremeniti v športnico... Ja, ja - sedaj vsak dan športam po vsaj eno urouser posted image user posted image "

Kaj bi dala, da bi to sama enkrat napisala, ne pa da delam copy-paste user posted image


Saj začetki so dobri: športaš že tudi če samo prste in roko premikaš po tikovnici in miški!
Ma za zaćetek je to res čist OK!

< Sporočilo je popravil alda -- 3.1.2012 18:01:03 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zakaj?
3.1.2012 18:14:32   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: alda
Saj začetki so dobri: športaš že tudi če samo prste in roko premikaš po tikovnici in miški!
Ma za zaćetek je to res čist OK!

Rezultat tega je, da imam prste še vedno šlank, se lahko pohvalim, da so mi verjetno prstani izpred 20 let prav. user posted image
Tisti del telesa, na katerem sedim, ko sem za rač. pa nič ne dela, no, tisti del se širi.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zakaj?
3.1.2012 18:27:07   
alda
ma čakaj lepo po vrsti: najprej prsti, roke, pol pa ostalo!
Počasi se baje daleč pride...samo da se ne zamudi preveč user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Zakaj?
3.1.2012 18:31:02   
alda
bdw: ker se lih to malo več debatira: sem kupla danes redič in je kar fajn grenak kljub vsem dodatkom/ kuhan krompir, jajca, česen/.
Ker pa sem ga vzela malo več/ se mi ne da vsak dan ga iskat na trg/ in ga je škoda stran vržt, mi povejte kaj dat zraven oz, naredit da malo omilim okus oz. grenčino

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Zakaj?
3.1.2012 18:37:10   
LuLu
Jaz sem se navadla, da si solato vedno kisam z Ašičevim kisom z medom. Je zdrav, pa še tak sladki okus da. Mogoče bi ti ta kaj spremenil okus.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zakaj?
3.1.2012 18:45:04   
Colt
We are the world..

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Zakaj?
3.1.2012 18:50:56   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

We are the world..


O Colt si se streznU?

..ampak zdaj bi pa lahko že zamenjal ploščo!!
Se ti ne zdi že preveč zlajnana?user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Zakaj?
3.1.2012 18:51:55   
alda
LuLu: kje pa dobiš ta kis?


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Zakaj?
3.1.2012 19:00:43   
LuLu
alda:
skoraj  v vsaki trgovini, na policah z kisi, je v pol literski plastični embalaži. Je pa jabolčni kis, sem prej pozabla napisat

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   [Brisano sporočilo]
3.1.2012 22:44:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?