|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
14.5.2013 7:51:39   
petarda
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem danes dopoldne vzela fraj imam ur za pokoristit še pa še... Prav paše v miru popit kavico user posted image . Sem pa opazila, da zadnje čase kar pridno dela RR user posted image

Kolesa še vedno nismo kupili, prepuščam pa adinega bubiju...je bliže user posted image .. Je pa zadnjič moj bratec omenil, da lahko da petarditu svojega starega (je zdaj za birmo novega dobil)...samo moram najprej pogledat kakšen je...

Lepo se imejte, izkoristite dan, ko je tako lep sonček. user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
14.5.2013 13:06:53   
*bubi*
Petarda, uživaj!

Jaz tudi pridno nadure nabiram, samo ne vem, kdaj jih bom koristila user posted image user posted image user posted image

Ko bo tega tedna konec, bo zame praktično konec šolskega leta. Ampak ta teden je user posted image Da ne govorim, da mi še bolniška za bubiko grozi, pol pa itak ne vem, kaj bom naredila. user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
15.5.2013 7:42:02   
ada2
bubi user posted image  za bubiko, da ne bo zbolela
na mail sem ti poslala sliko od kolesa. 
je pa tako. imeli smo 2 taka 20 colska in adam si je za svojega izbral tistega drugega. za miha mi ga je brezveze puščat, glede na to, da imamo še enega 16 c in enega 18. 
javi kako se boš odločilauser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
25.5.2013 19:05:54   
*bubi*
Hojla!

Rabim vaše mnenje: bubi in bubika sta skupaj v sobici, bubi ima klasično posteljo 90x200, bubika ima srednjo varianto 70x160. Zdaj pa me je popadla ideja, da bi jima kupila pograd. Pa še našla sem enega ful znižanega in bi ga lahko dobila takoj.

Kaj me žuli? Ne vem, kako dolgo bosta še lahko skupaj v sobi. Za kakšno leto ali dve bi lahko bila še sedanja razporeditev. Če pa bosta bolj dolgo skupaj v sobi, pa bo treba prej ukrepati.

Pograd bi verjetno kasneje še porabili kot dvignjeno ležišče in bi spodaj dala omare. Postelja, ki mi zdaj ostane, pa bi jo tudi shranila. Bubikino malo bi probala prodati.

Al čem raje počakat, drugo leto gre bubika v šolo in bi šla vsak v svojo sobo user posted image aja, ob tem jaz ostanem brez zlata vrednega delovnega kabineta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
4.6.2013 20:34:43   
NinaŠ
Bubi, če še nisem prepozna user posted image : jaz bi razmišljala v smeri ločenih sobic user posted image ... ...ker, sploh pri damicah, hitro pride čas, ko se za kako uro rade zaprejo v svojo sobo, kjer jim veliki brat ne sme težit (al' pa raje one njemu user posted image ) user posted image . Tudi jaz sem se, ravno v ta namen, odpovedala svojemu kabinetu user posted image , sicer prostovoljno user posted image že v času, ko je bila Tina še dojenček, a kakorkoli nam je to vsekakor zmanjšalo stroške nabave novih postelj, opreme... user posted image zdaj si ne predstavljam, da ne bi imela vsak svojega kotička za user posted image "neteženjedrugdrugemu" user posted image .


Sem pa, od danes ponosna mamica nove vzhajajoče glasbene zvezde user posted image user posted image . Tina je bila namreč sprejeta v glasbeno šolo user posted image , igrala bo klavir. Pred kakimi dvemi tedni je očitno prepričala komisijo na sprejemnem izpitu user posted image , čeprav sem bila sama malo v dvomu kaj bo, glede na to, da je bilo vpisanih vsaj 25 otrok, sprejmejo jih pa le nekaj (mogoče 5) user posted image . Punca je fullll vesela user posted image


Na temle linku: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.623828600979004.1073741830.179686008726601&type=1 , pa si lahko ogledate mojega starejšega šampijona, ki je v skupnem sežtevku zahodne regije osvojil skupno 4. mesto user posted image , čeprav je bila glavnina konkurence leto starejša od njega user posted image



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
24.7.2013 21:50:07   
petarda
In? Kaj dogaja? user posted image

Že imate vse za šolo? user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
27.7.2013 21:47:34   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

In? Kaj dogaja? user posted image

Že imate vse za šolo? user posted image



Dogaja, dogaja.... dve novembrki sva se super imeli na morju... kaj pa drugi dve? user posted image


Mi smo vse nabavili že junija. Zdaj bomo za kak mesec še odmislili šolo... konec avgusta bomo pa ovitke in nalepke porihtali.

Me pa bubika že fuuuuul gnjavi za torbico... in našli sva eno zelo lušno. Zdaj pa razmišljam - naj nabavim ali vseeno počakam do drugega poletja user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
28.7.2013 21:56:11   
petarda

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*


IZVIRNO SPOROČILO: petarda

In? Kaj dogaja? user posted image

Že imate vse za šolo? user posted image



Dogaja, dogaja.... dve novembrki sva se super imeli na morju... kaj pa drugi dve? user posted image


Mi smo vse nabavili že junija. Zdaj bomo za kak mesec še odmislili šolo... konec avgusta bomo pa ovitke in nalepke porihtali.

Me pa bubika že fuuuuul gnjavi za torbico... in našli sva eno zelo lušno. Zdaj pa razmišljam - naj nabavim ali vseeno počakam do drugega poletja user posted image



Drugi dve sta prvi dve povabili na deci user posted image ....itak, da je bilo super user posted image ...bi se pa jeseni res lahko spet srečale vse novebrke, kar nas je še ostalo user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3108
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
29.7.2013 9:36:00   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Drugi dve sta prvi dve povabili na deci user posted image ....itak, da je bilo super user posted image ...bi se pa jeseni res lahko spet srečale vse novebrke, kar nas je še ostalo user posted image


Se strinjam. Glede na geografsko razpršenost bi bil SV konec idealen user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3109
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
29.7.2013 21:20:03   
petarda

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*


IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Drugi dve sta prvi dve povabili na deci user posted image ....itak, da je bilo super user posted image ...bi se pa jeseni res lahko spet srečale vse novebrke, kar nas je še ostalo user posted image


Se strinjam. Glede na geografsko razpršenost bi bil SV konec idealen user posted image


Nimam nič proti user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3110
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
31.8.2013 22:12:03   
Urša
HELLLLOOOOOOUUUUU! user posted image user posted image user posted image
Me ni bilo gor že celo večnost pa sem prišla pogledat, če je kera noseča:)))) user posted image
Nič novega pri nas, otroci rastejo, še malo, pa gremo v penzijo! user posted image user posted image user posted image
Uspešen začetek novega šolskega leta za naše TRETJEŠOLČKE! user posted image


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3111
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
31.8.2013 22:21:59   
Urša

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Kje je pa Urša kaj? Zdaj bi se lahko javila, ko so počitnice...pa mal spet svoje user posted image user posted image user posted image pokazala.... Izak je ziher že fuuuul velik...



user posted image user posted image user posted image Bom prilepila eno novejšo slikico, samo zate:)

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3112
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
31.8.2013 22:26:26   
Urša
user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 3113
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
1.9.2013 21:43:40   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: Urša

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 3114
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
12.9.2013 21:17:36   
petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Urša

user posted image



Srčki! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 3115
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.11.2013 23:36:58   
petarda
Je bil že čas, da se kaj javimo, ko smo na drugo stran padle user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3116
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.11.2013 23:48:16   
petarda
Vse najboljše našim novembrčkom in novembrkam...ne moreš verjet 8 let user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...in čeprav se mi zdi, da je minilo, kot v šusu, da nismo nič starejši....evo...že slikice ne znam več pripopat ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobro, da vsaj smajliji delajo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naj bodo še naprej zdravi in neskončno srečni naši otročki user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3117
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
26.5.2014 22:55:03   
Urša
Kaj je zdaj novembrke???? Kako ste? Kaj novega? user posted image user posted image user posted image Je kakšen novembrček dobil bratca/sestrico?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3118
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
29.5.2014 21:58:39   
Paštetka
U madona, sem dvakrat pogledala, če dobro vidim user posted image .

Urša, koliko je vas? Mi smo še vedno 4 komadi in pri tem bo ostalo user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 3119
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
23.11.2014 11:39:26   
petarda
Urša user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....daj spet kako novo slikico, da vidimo kako rastete user posted image

Vse najlepše vsem našim novembrčkom....jaz sem ponosna čisto na vsakega od njih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Urša nas je še vedno 5 user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3120
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
1.12.2014 8:37:47   
Urša
Tudi nas je 5 in to je to, hihi! user posted image Vse po starem!

Tudi jaz želim našim novembrčkom vse naj naj naj za 9. rojstni dan!!! Zdaj bo pa že kmalu 10 let od začetka našega druženja!! user posted image Nutela in banana, njami! user posted image

Petarda, a je tvoj ta srednji user posted image že v šoli?

Pa še slikici zate...in za vse ostale moje novembrke:)

user posted image

user posted image



_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3121
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
1.12.2014 21:24:38   
petarda
Joj, Urša...kaki FRAJER je Jaka user posted image user posted image user posted image user posted image .... Vsi trije so pravi srčki! A tvoj možiček še kaj piše?

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 3122
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
1.12.2014 21:39:35   
Urša
Oooooo, Petarda! user posted image user posted image user posted image

Ne, nič več ne piše...vmes je dobil navdih za slikanje (na platno), zdej pa pavzira.

Kako se imate kaj v hiški?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3123
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
5.12.2014 19:33:38   
petarda
A bomo kaj videli ta platna? user posted image

V hiški? Uživamo...in to tako, da se vsak dan znova ščipam, če slučajno sanjam user posted image user posted image user posted image ... in vsak dan pravim....tako lepo, kot nam je zdaj, nam ne bo nikoli.... user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 3124
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
5.12.2014 19:41:40   
Paštetka
Ej, Urša, a veš, da sta me maladva pet minut nazaj aktivirala,,da sem stare fotke privlekla ven, da bosta delala nek kolaž delala. In gledamo fotke s srečanja. user posted image

In zdaj pridem sem in vidim vaju user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Slovenija, častna gostja na knjižnem sejmu...
Slovenija je častna gostja na knjižnem sejmu v Bologni, s čimer bo na svetovnem zemljevidu še dodatno utrdila svoje mest...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?