|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 10:17:12   
Naty_ka
user posted image user posted image user posted image  Petardaaaa! Kje si?user posted image user posted image user posted image   Kava se je že ohladila user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 11:04:13   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

user posted image user posted image user posted image  Petardaaaa! Kje si?user posted image user posted image user posted image   Kava se je že ohladila user posted image


A lahko zdaj svežo? user posted image user posted image user posted image user posted image ... Sva bila z minijem v vrtcu in malo naokoli user posted image . Joj, kako je lušno...v vrtcu je ravno toliko, da grem jaz po opravkih in v trgovino, potem sva pa spet skupaj user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 19:40:59   
NinaŠ
Uh, kako prehlajena sem se zjutraj zbudila user posted image user posted image user posted image user posted image pa pojma nimam od kje user posted image  

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 19:58:18   
NinaŠ
Saj res: Katera ve, do kdaj je treba oddati volgo za vzdrževanje družinske člane na DURS? (če jih med letom nisi imel prijavljene) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 20:02:25   
NinaŠ
Sicer pa... stric Google vse ve user posted image do 6.2.2012 (če še katero zanima) user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 20:23:53   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Sicer pa... stric Google vse ve user posted image do 6.2.2012 (če še katero zanima) user posted image


sem ravno hotela napisati, da je bilo lani v začetku februarja treba oddat. Ja, najboljše, da kar preko e-davkov izpolnim user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 20:28:37   
*bubi*
Evo, urejeno user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
7.1.2012 8:23:29   
*bubi*
Dobro jutro, (ne)čvekice user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  jih bo dovolj? Jaz imam svojo že tukaj user posted image

Lepo soboto vam želim. Mi se bomo verjetno odpravili na kakšne delavnice oz. predstavo, popoldan pa bo deloven. Saj veste, kako je, ko planirate vse in še več za "čez vikend", pa je ta dolg 3 ure in pol user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
7.1.2012 8:33:51   
NinaŠ
Doro jutro, hvala za user posted image , jo že pijem user posted image

Mi imamo danes dan za lenarjenje user posted image . Šli bomo le na bližnji griček user posted image , popoldne na obisk k sestrični,... pa zgodaj v posteljo, ker jutri imamo pa družinski smučarski dan user posted image user posted image user posted image user posted image

..jaz pa še vedno prehlajena, vsa zabasana.... user posted image user posted image user posted image user posted image mogoče me bo na zraku malo spucalo user posted image , včasih deluje user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
7.1.2012 8:40:47   
petarda
Dobro jutro user posted image

Nina porihtaj se user posted image ....jaz sem bila tudi zabasana ene dva dni zdaj, pa mi je od včeraj veliko lažje dihat user posted image .

Mi imamo pa sto koncev na katere bi radi šli danes. Samo smo včeraj začeli pospravljati igrače v otroški sobi in sem jim lepo razložila, da danes moramo to dokončati drugače ne gremo nikamor. user posted image  Zdaj vsi štirje pospravljajo in lubi ravno ugotavlja, da ni tako lahko stran vrečt igrače, ker v trenutku, ko bi morala v vrečko za druge otroke, postane zanimiva tudi našim user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
7.1.2012 8:46:45   
*bubi*
Nina, če boš kako tableto vzela, te ne bo konec user posted image user posted image user posted image  Meni je v takih primerih Plivamed zakon.


Zadnjič sem se navduševala nad Dunajem, prirodoslovnim muzejem in podobno.... no, zdaj sem šla gledat, kakšen je tisti ZOO pri Schonbrunnu. aaaaaaaaaaaaaaaa that's exactly what I want to see!!!

Imajo živali, ki jih v živo še nisem videla: koalo, pando, pingvine (no, te sem že videla, pa vseeno)... pa sem nehala gledat, ker bi kar takoj otroka v avto napakala user posted image user posted image user posted image user posted image

250 km je v eno smer.... bi se dalo, še boljše pa bi bilo, da si nekje izven Dunaja kak penzion poiščemo in uživamo 2 dni... nenazadnje je tam še Prater, pa vem, da smo kot dijaki šli v en safari park. Grem še to poiskat.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
7.1.2012 9:03:32   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

lubi ravno ugotavlja, da ni tako lahko stran vrečt igrače, ker v trenutku, ko bi morala v vrečko za druge otroke, postane zanimiva tudi našim user posted image


user posted image user posted image user posted image  kako mi je to znano.... že vse prištimam, pa se začneta na veliko igrat. Če bi zdaj prinesla iz kleti baby igrače, bi se jima zmešalo od veselja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
7.1.2012 9:06:05   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Mi imamo pa sto koncev na katere bi radi šli danes.


a že za danes? user posted image

Jaz delam bolj srednjedolgoročne načrte/želje. Recimo za pomlad/začetek poletja. Vam zaupam še eno? user posted image  No, še dve taki veeeeliki sta, poleg celega kupa malo manjših.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
7.1.2012 9:06:32   
*bubi*
Naty, kako kaj koze pri vas? Tvojega že kaj srbi? user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
7.1.2012 9:08:12   
NinaŠ

Nina, če boš kako tableto vzela, te ne bo konec user posted image user posted image user posted image  
 
user posted image veš da na tablete, praške še pomislila NISEM user posted image (resno, ne hecam) se drugače ne počutim tako slabo... Ampak OK zdaj ko si spomnila, bom pa malo pobrskala v omarici za zdravila user posted image Sem si pa v nos šopala Sterimar user posted image , pa nič ne pomaga, oz se mi zdi preslab pritisk, da bi prebilo user posted image


Zadnjič sem se navduševala nad Dunajem, prirodoslovnim muzejem in podobno.... no, zdaj sem šla gledat, kakšen je tisti ZOO pri Schonbrunnu. aaaaaaaaaaaaaaaa that's exactly what I want to see!!!

Imajo živali, ki jih v živo še nisem videla: koalo, pando, pingvine (no, te sem že videla, pa vseeno)... pa sem nehala gledat, ker bi kar takoj otroka v avto napakala user posted image user posted image user posted image user posted image

250 km je v eno smer.... bi se dalo, še boljše pa bi bilo, da si nekje izven Dunaja kak penzion poiščemo in uživamo 2 dni... nenazadnje je tam še Prater, pa vem, da smo kot dijaki šli v en safari park. Grem še to poiskat.
 
uh, daj ti na take plane spomni še kdaj pomladi, ker se sliši res ql user posted image user posted image user posted image zdaj pa za to definitivno nimamo časa

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
7.1.2012 9:09:02   
NinaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Mi imamo pa sto koncev na katere bi radi šli danes.


a že za danes? user posted image

Jaz delam bolj srednjedolgoročne načrte/želje. Recimo za pomlad/začetek poletja. Vam zaupam še eno? user posted image  No, še dve taki veeeeliki sta, poleg celega kupa malo manjših.
 
aha, no pol boš itak pomladi še enkrat spomnila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
7.1.2012 9:10:28   
NinaŠ
Ma če ne bom jaz popuser posted image od tega večnega skakanja po straneh user posted image Pa kaj mede tale RR user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
7.1.2012 10:22:41   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ
user posted image veš da na tablete, praške še pomislila NISEM user posted image (resno, ne hecam) 

Sem si pa v nos šopala Sterimar user posted image , pa nič ne pomaga, oz se mi zdi preslab pritisk, da bi prebilo user posted image



user posted image user posted image user posted image

Sterimar, fiziološka in podobno je bolj za čiščenje in vlaženje, ni pa bistvo v tem, da bi pritisk odmašil nos. Za odmašit nos je treba zmanjšat oteklost sluznice, to pa naredijo od naravnih snovi recimo eterična olja iglavcev (kako mazilo za prehlad).... če že kemije nočeš user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
7.1.2012 22:11:00   
Naty_ka
Helo babnice user posted image

Ja kje pa ste vse? Sem pričakovala kaki dve strani, pa najdem tole...user posted image  Hm...user posted image







IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Naty, kako kaj koze pri vas? Tvojega že kaj srbi? user posted image

Eh, nimamo te sreče. Se niso prijele nobenega -ne E in ne user posted image user posted image


Bubi, fajn želje in ideje maš ti to user posted image  Sem ti kar malo fouš user posted image  Jaz bi tudiiiiii user posted image
Pri tistih manjših pa itak planiraj še kakšno kavo. user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
7.1.2012 23:43:09   
petarda
Mah...mene tako jezijo te strani, da se mi potem sploh ne da čvekat in skakatuser posted image .

Preživeli smo čudovit dan, upam na takega tudi jutri user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
8.1.2012 8:44:42   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Preživeli smo čudovit dan, upam na takega tudi jutri user posted image


user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


Res je, da za čvekanje kot včasih tole ni glih optimalno, ampak za en post napisat pa bi se ti menda ja lahko dalo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
8.1.2012 8:50:44   
petarda
Ja, saj...evo še zdaj enega user posted image

Hvala za kavico...pri nas se že kaže sonček. user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
8.1.2012 14:40:29   
Paštetka
En lep nedeljski dan želim vsem user posted image .
A vaši šolarčki že kaj berejo? Na petrditoja vem, da bere.
Naši so se začeli po počitnicah učiti brati. Prej so se naučili, 5 črk v 4 mesecih, zdaj pa kar naenkrat + 5 črk v enem tednu. Saj ne, da ne bi poznal črk, pozna jih vse, samo se mi zdi hecno, kako kar naenkrat gre hitro, ko se učijo brati user posted image user posted image . In v tem tedu je že drugič dobil besedilo za brati staršem. Jaz se že veselim, da bo sestrici bral pravljico, in da se bom prišla samo pocartat pred spanjem. Joj, kak komot je že ritual pred spanjem user posted image user posted image
Če se spomnim, še kakšni 2 leti nazaj, sem ob petih že švicala in se bala večera kot hudiča. user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
8.1.2012 17:10:40   
*bubi*
Bubi v bistvu vse prebere, velike in male črke. Niso pa v šoli še nič jemali, ta teden so pri številih 6-10.

Je pa ravno zadnjič razlagal, da sta v razredu samo 2, ki poznata tudi male tiskane črke.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
8.1.2012 18:44:49   
Paštetka
Naš prebere na pamet. Naprimer tri črke prebere, potem pa kar ugane, kaj piše. Naprimer če bi pisalo ananasov, bi hitro rekel ananas.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?