|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ime za fantka
19.1.2012 19:45:25   
amyZ
Prosila bi za predloge za imena, časa imam še veliko ampak ne bi rada čisto na koncu zbirala pravega imena. Naj bi bil fantek.

In sicer za pomoč, najbolj všeč mi je ime Liam, ki pa ga marsikdo čudno izgovarja in zdaj me nekako mineva. Poleg tega so mi všeč tudi imena Ian (v našem jeziku se izgovori preveč trdo), Anej (a imamo v družini polno jernejev, jernej in nejcev), Mitja (ampak je moj svak).

Tako, da iščem nekaj kratkega, lahko izgovorljivega in obenem ne preveč številčnega. Predvsem da ni vsak drug s takim imenom, ker bo že priimek tak. Pa da je mehko ime.

Upam, da mi boste znale naložit nekaj najljubših imen, da bo izbira lažja.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ime za fantka
19.1.2012 19:50:01   
Kliki
taj, maj, žan, jaka, luka, žiga, lan

(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ime za fantka
19.1.2012 20:00:08   
pomar*ANČA*
gal,mark,patrik,ian,maj,dan,val,jan

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ime za fantka
19.1.2012 20:03:18   
pebs
men sta všeč Tibor in Tit

(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ime za fantka
20.1.2012 10:56:43   
Medea10
Če bi mi imeli fantka, bi njegovo drugo ime bilo Gael.

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ime za fantka
20.1.2012 11:01:24   
uškinamama
Mehka imena so brez črke r in k.
Recimo: Viljem, Jan, Lan, Nal, Enej, Abel, Tin, Tine, Oton, Miha, Tej, Teo, Tadej, Tjaž,...


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ime za fantka
20.1.2012 12:55:16   
lotkla
Meni je pa Liam zelo lepo ime (ko sva izbirala ime za najinega fantka, je bilo to ime pri meni na 2.mestu). Če bi/bom imela še enega fantka bi mu z veseljem dala to ime, žal pa mojemu ni všeč.
Sva pa tudi midva hotla ime, ki ni pogosto, zato sva mu dala ime Lars. Nekaterim je bil všeč, drugim ne. Ampak na to se ne smeš ozirat.

Jaz navijam za Liama user posted image .





(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ime za fantka
20.1.2012 13:51:42   
amyZ
Ja saj vem, da marsikatero ime drugim ne bo všeč, ker res nočem kakega Mihata, Lukata in podobno. Saj so ok imena, samo jih je preveč.
Ja moja mami me je danes spraševala kako se izgovori Liam, ker ona res čudno izgovarja čeprav je moja sestrica Sharon. Pa sem rekla da kot Lijam. Da lahko kamot izreče j, ker se tudi lepo sliši. Saj sestrico so tudi Šaron klical ali pa hoteli napisati s Š-jem, jo zamenjal s fantkom, ampak vseeno gre, se pač opozori.

Lan je tudi meni všeč od teh, ki ste jih našteli ampak spet preveč otrok v poznanstvih s tem imenom. Je kar popularno ratalo. Val mi je tudi zanimivo ja.

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ime za fantka
23.1.2012 8:59:57   
barbyka83
Kaj pa praviš na Amej?meni ful lepo ime, ampak šele danes izvem ali bo fantek ali punčka :)Drugače imam pa že svoja dva imena zbrana :)


(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ime za fantka
23.1.2012 9:09:56   
amyZ
Zanimivo ime, še nikoli slišala, ampak malo preveč podobno mojemu.

Sem pa razmišljala tudi o tem, da saj pa res ni važno, če bojo drugi imeli probleme z imenom, glavno da je nama všeč. In to je do zdaj edino ime za katerega se je moj tudi strinjal. Se strinjate?

(odgovor članu barbyka83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ime za fantka
23.1.2012 9:22:13   
oktober11
Liam je super ime user posted image že res da majo ljudje na začetku težave da se navadijo na izgovorjavo, ampak ko jih mogoče parkrat opzoriš, zadeva steče user posted image
če ti je všeč, se ne oziraj na mnenje drugih, za tvojega otroka se gre user posted image


(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ime za fantka
23.1.2012 9:38:05   
alda
Liam zelo všečno, samo kako paše s priimkom?
Meni pa je zelo všeč ime IAN; ampak kaj ko sem omenila to ime, so vsi imeli kako svojo izpeljanko Jan , iIan , ...

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ime za fantka
23.1.2012 9:38:41   
barbyka83
ja res ni važno kaj drugi mislijo, glavno je kaj je vama všeč...jaz imam za fanka ime Danijel, za punčko pa Adrijana...preprosta imena in nama obema je všeč.:)

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ime za fantka
23.1.2012 11:16:24   
amyZ
alda - tudi meni je všeč Ian, pač izgovorjava Ijan. Ampak se mi zdi da v slovenščini zveni preveč trdo, če poslušaš kakšnega avstralca to ime zveni tako lepo.

Ja saj, pač bova mogla opozarjati. Glede priimka se mi pa zdi da čisto ok paše, čeprav je ime mehko, priimek pa trd. Malček sem googlala in baje tudi numerološko paše. Sam na to ne dam veliko.

(odgovor članu barbyka83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ime za fantka
24.1.2012 15:35:07   
vali88
meni je pa všeč ime >Tian
tak da če še maš punčko da ji je ime Tia je ful lepo

(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ime za fantka
24.1.2012 15:55:31   
amyZ
Ja, tudi to sem že razmišljala, ko še nismo vedeli spola. Da bi bila punčka Tia. Pa je moj žal programer in delajo včasih za Siemens in oni imajo produkte z imenom Tia. Pa je to takoj odpadlo, ko sem mu povedala. Hehe...

(odgovor članu vali88)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ime za fantka
26.1.2012 12:03:20   
titi29
pri nas imamo fantka z nenavadnim a nama najlepšim imenom -  Alej user posted image
mi je pa Liam tudi zlo všeč.

(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ime za fantka
2.2.2012 16:32:10   
klemen34
Defentivino so lepša prava slovenska imena... Ian ni.

Mitja je zelo lepo.

(odgovor članu titi29)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ime za fantka
2.2.2012 18:14:00   
mateyka
mhm, Defentivino zelo patriotsko user posted image
Mitja izhaja iz Dimitrij (ta iz Demetrius - ljubitelj Demetre, grške boginje); zelo grško v bistvu.

(odgovor članu klemen34)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ime za fantka
27.9.2012 15:18:33   
Aurora00
nam pa so zelo všeč imena s pripono -EL, torej Gabriel, Manuel, Noel, Miel, Gael

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ime za fantka
10.12.2012 18:30:22   
Mlle
Jakob, Nace, Urban, Bruno, Rok, pa mogoče še Alan, Natan in Ruben.

(odgovor članu Aurora00)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ime za fantka
26.5.2013 22:39:26   
wild_rose
In za katero ime si se na koncu odlocila?

(odgovor članu Mlle)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ime za fantka
12.6.2013 18:35:13   
Siana
Gal

(odgovor članu wild_rose)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?