|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj prvi pregled pri ginekologu?
9.2.2012 16:27:44   
GregUr
evo, tut jst mam svoj prvi pregled za sabo user posted image na dan pregleda sem bila v 5t in 6 dni noseča, pa se je vidla konkretna pika, čeprav mi je G rekla (po moje da se nebi prestrašla) pred pregledom da dvomi da bo sploh kaj, pa je blo, tko da mamo prvi portret naše pikeee user posted image naslednjič pa mam čez 3 tedne, ko bom 8t in 6 dni noseča, takrat bo pa pa že bolj konkretno vse skupaj user posted image

(odgovor članu želimasi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj prvi pregled pri ginekologu?
20.2.2012 20:24:29   
munchmellow
Mene je moja naročila šele, ko bom 10t 5d. Me je kar presenetlo, ko mi je sestra datum povedala, saj sem pričakovala, da bo prej. Najbrž bi bilo smiselno, da se že prej naročim na NS, kot pa čakam prvi UZ, ampak mi je kar malo čudno, naročati se brez da bi sploh vedela osnovne podatke, če je vse v redu. Se mi zdi, da čas ne gre nikamor, ko tako napeto pričakujem že cel mesec, pa moram še 2 tedna počakat.

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?