|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
16.2.2012 15:59:11   
sanasan
Vsaka mama najbolje ve kaj je dobro za njenega sončeka.


Ko bi vsaj, ampak na žalost pogosto ni takouser posted image

Sori, Zaronja ....tale 'rek' mi gre čedalje bolj na bruhanje....vidim vse preveč mam, ki najbolje 'vejo', kaj je 'dobro' za njihove otroke.

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
16.2.2012 16:04:08   
sanasan
Sigurno nesreče ne počivajo in se lahko zgodi pred tvojimi očmi, ampak še vedno veliko nesreč lahko preprečiš, če si zraven, hitreje reagiraš in mogoče tudi rešiš življenje.

Puščati tako malega otroka samega, je izzivanje usode.


user posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
16.2.2012 16:13:13   
pelin
 
IZVIRNO SPOROČILO: Star_a

Zdaj grem pa ven na kavico in veš otroka bosta doma.Tako sem neodgovorna .
lepo noč ti želim.

user posted image


Vsaka mama najbolje ve kaj je dobro za njenega sončeka.  IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


Lepo je če verjameš v to Zara...samo  na podlagi zgornje in podobnih izjav je težko to tako slepo verjeti...žal...




(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
16.2.2012 16:18:48   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: sanasan
Vsaka mama najbolje ve kaj je dobro za njenega sončeka.


Ko bi vsaj, ampak na žalost pogosto ni takouser posted image

Sori, Zaronja ....tale 'rek' mi gre čedalje bolj na bruhanje....vidim vse preveč mam, ki najbolje 'vejo', kaj je 'dobro' za njihove otroke.

Ja, saj gre meni tudi. user posted image Zato sem pa napisala.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
16.2.2012 16:34:36   
Anonimen
ČE BI NAPISALA KAJ TOČNO SI MISLM O TAKIH, KI TOK MAJHNE OTROKE PUSTIJO DOMA SAME, NEBI BLO LEPO SLIŠAT OZ. BRAT!
Brez besed sem. Sej fora je v tem, da staršem to ni nič takega DOKLER SE KAJ HUDEGA NE ZGODI, otroci so tisti, ki nastradajo, kukrkol gledaš.
Nism popolna mama, delam napake, samo NIKOLI v škodo svojega otroka!!! In to, ko se pušča majhne otroke same doma je delanje škode, čeprov je vse ok, ko prideš domov!


(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
16.2.2012 16:44:35   
ronja
Vsaka mama najbolje ve kaj je dobro za njenega sončeka.
joj, kako pa jaz ta stavek sovražim! To je vedno moja mama govorila - navadno, kadar NI imela prav oz. kadar NI prav vedela, kaj bi bilo dobro za njene sončeke (mimogrede: sončka je pravilno sklanjanje;). To rečejo ljudje, ki se jim ne da mislit - oni pač vejo, konec debate.
Sicer pa enkrat za spremembo na kratko: predšolski otroci po moje še ne smejo bit sami.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
16.2.2012 16:58:41   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Vsaka mama najbolje ve kaj je dobro za njenega sončeka.
joj, kako pa jaz ta stavek sovražim! To je vedno moja mama govorila - navadno, kadar NI imela prav oz. kadar NI prav vedela, kaj bi bilo dobro za njene sončeke (mimogrede: sončka je pravilno sklanjanje;). To rečejo ljudje, ki se jim ne da mislit - oni pač vejo, konec debate.
Sicer pa enkrat za spremembo na kratko: predšolski otroci po moje še ne smejo bit sami.

Ja, tudi to vem, ampak na RR so sončEki in krofEki, mater.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
16.2.2012 17:38:54   
sanasan
Ja, saj gre meni tudi. user posted image Zato sem pa napisala.


saj se mi je zdelo, ja, ampak mi gre tako grozno na živce, da sem si mogla dat duškauser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
16.2.2012 21:07:28   
mayci
Joj, tudi jaz ne morem verjeti, da nekatere res puščajo tako majhne otroke same doma...user posted image
Se podpišem pod vse tiste, ki se s tem nikakor ne strinjajo in mislim, da so te mame resnično neodgovorne..



_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 9:36:41   
Julija08
Jaz sina (3,5) pustim samega toliko da grem v klet, na vrt, odnest smeti...največ ga pustim cca. 20 min ko grem v spodnji štuk k mami na kavo, ampak takrat sin ponavadi gleda risanke, ker drugače gre z mano...pa še takrat zaklenem vrata od kuhinje, da mu ne bi prišlo kaj na misel.

Oken ne more odpret sam, vtičnice so vse zaščitene...ampak še vseeno bi lahko naredil kako piz*****.

Čeprav se spomnim ko sem bila jaz majhna, sem šla v prvem razredu ponavadi sama domov iz šolo (no pa še kake sošolke in sosede/i)...je bilo nekaj starejših tudi vmes...do šole smo imeli dober kilometer, pa šli smo čez eno ful prometno križišče, takrat še ni bilo semaforjev....pa ne vem takrat je bilo to normalno.
Doma sem imela sicer tudi sestro...ampak ko sem bila pa stara cca. 8 let sem bila pa že sama doma dokler niso prišli starši (se pravi sem šla domov in jih počakala cca. 2-3 ure)

Se spomnim, da smo imeli ključ za vratom na štikcu user posted image user posted image user posted image

Ampak takrat smo bili bolj odgovorni oz. noben se ni z nami toliko obremenjeval in smo sami nekako dozoreli.

Jaz sem bila pri starosti 5,6 let cele dneve od jutra do večera zunaj...domov smo prišli samo jest...sicer smo se podili okoli hiš, pa sosedov....ampak takrat je bilo drugače. Ni bilo toliko prometa, vsi so nas vzgajali.

Se spomnim, da smo skoz najedali sosedu, ki je imel manjšo kmetijo, smo se skoz po dvorišču podil, pa krave božal, on nas je kam peljal s traktorjem (kar tam na gumi, ke je bila samo taka železna ograjica).

Da bi jaz to sedaj videla, da kdo koga tako pelje, bi me kapuser posted image user posted image user posted image

Ne vem, ful se je spremenilo od takrat user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 10:31:33   
ronja
Ja, tudi to vem, ampak na RR so sončEki in krofEki, mater.

Ja, saj nisem mislila tebe, ampak tiste, ki res tako mislijo in tako sklanjajo. Pa v vrteca peljejo otrokeuser posted image .

Ampak takrat smo bili bolj odgovorni oz. noben se ni z nami toliko obremenjeval in smo sami nekako dozoreli.

ja, je bilo pa tudi malo več nesreč... Skoraj v vsakem razredu je bil kdo, ki je imel kako posledico te vzgoje... Še ne 2letno estrico od moje sošolke je povozil tovornjak, ko se je igrala na igrišču (verjetno sama, saj bi jo sicer tisti, ki jo pazi, umaknil, ne? Čez drugo sošolko je nekdo zapeljal s smučmi, da je imela še 3/4 leta vrečo za blato, itd... Ni se vedno vse lepo končalo, samo ker smo preživeli, se nam zdi, da je bilo vse ok. Ja, nam ja, veliko pa jih ni imelo te sreče. Kaj vse sem sama počela (sicer v glavnem starejša), rajši ne povemuser posted image - sem imela pač srečo, da nič ni imelo daljnoročnih posledic, ampak vseeno nočem tega tvegat pri svojih.

on nas je kam peljal s traktorjem (kar tam na gumi, ke je bila samo taka železna ograjica).

Da bi jaz to sedaj videla, da kdo koga tako pelje, bi me kap

Tako nas je vedno hotel vozit dedek, ampak ne boste verjeli, mojemu očetu pa to ni bilo všeč in sta se vedno spičila okoli tega. Mami pa nas je prav rada videla tam gor - si ne predstavljam, kako bi ji bilo, če bi enkrat en dol pod gumo padel.
Moja babica me je pri 4ih letih peljala v 4 km oddaljen kraj, kjer sem bila prvič, v malo šolo, kao da vidim, kako je tam (verjetno se ji ni dalo ubadat z mano;) in mi naročila, da naj potem pridem nazaj k njej domov - torej 4 km ob prometni cesti (medkrajevna, brez pločnika)... Da bi si to privoščila moja mami ali pa tašča, ne vidita več mojih otrok brez nadzora (torej samo če bi bila midva zraven). J* ga, kompliciram, samo so pa zato še vsi živi in zdravi - in rada bi, da tako ostane.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 10:42:11   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08
Jaz sina (3,5) pustim samega ..... cca. 20 min ko grem v spodnji štuk k mami na kavo,

user posted image Ne vem, folk je res bolan.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 10:47:51   
Daschi
Jaz tlele sploh ne vem, kaj naj napišem ...
Mamice, ki se ji je to zgodilo, nočem obsojat. Saj ne vemo, kakšno je ozadje zgodbe. Lahko je mislila, da bo npr mož prišel domov minutko za njo, pa ni. Kaj pa vem, no.

Nesreča se lahko zgodi, če si zraven. Jaz sem sicer tak panik, da zaklepam balkonska vrata, ne dovolim jim plezanja po kaki višini, ampak to tudi zato, ker se sama višine bojim in me je groza.
Otrok pa lahko v sobi odpre okno, pa pomaha nekomu, ki gre po cesti, pa si lahko v sosednjem prostoru.

Me je pa malo groza, kako majhne otroke puščate same. Štiriletniki, petletniki in sami, joj, to mi je pa res malo neodgovorno, no.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 10:51:02   
nina166

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08
Jaz sina (3,5) pustim samega ..... cca. 20 min ko grem v spodnji štuk k mami na kavo,

user posted image Ne vem, folk je res bolan.



Odvisno je tudi od tega ali je mišljen štuk v bloku ali štuk v stanovanjski hiši.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 11:00:45   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ronja J* ga, kompliciram, samo so pa zato še vsi živi in zdravi - in rada bi, da tako ostane.


Nočem biti zdaj kruta...ampak glede na to koliko banalnih nesreč se zgodi praktično v trenutku...ni nobenega zagotovila,da boste živi in zdravi tudi ostali.

Me moti,da se zdaj mame,ki včasih (povdarek je na včasih,ne pa redno-moja dva sta do sedaj bila sama doma mogoče 3x v par letih,pa še to nikoli skupaj in ne ure in ure...ampak če skočim po kako stvar v trgovino,sem nazaj v največ 5-7 minutah)pustimo naše SONČKE same označi kot totalno neodgovorne,kot da smo neke pošastiuser posted image


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 11:07:53   
Raho
Ni šanse, da svojega krofeka in sončeka pustim sama doma. Jima ne zaupam. Še sama sebi ne...

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 11:15:11   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804
SONČKE same označi kot totalno neodgovorne,kot da smo neke pošastiuser posted image




problem je pustiti same, ali pustiti varno same.
jaz npr ju še nisem, razen če sem za tri minutke skočila v klet ali pa nabiralnik. Ampak sem predtem pregledala oz. pregledam vse morebitne nevarnosti; če so elementi prazni,okna pozaprta,take malenkosti, katere privedejo do hitrih nesreč. In če sem res 100% da je vse varno šibam, drugače še to ne. user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 11:15:42   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: nina166


IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08
Jaz sina (3,5) pustim samega ..... cca. 20 min ko grem v spodnji štuk k mami na kavo,

user posted image Ne vem, folk je res bolan.



Odvisno je tudi od tega ali je mišljen štuk v bloku ali štuk v stanovanjski hiši.



sigurno je mišljena hišauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 11:17:19   
ronja
Sami, zagotovila definitivno ni, lahko mi ena spleza na wc, ko gre kakat, pa tako blesavo pade, da si razbije glavo na ploščicah, lahko se zgodi milijon in ena neumnost, ki se slabo konča. Ampak vseeno se pa zmanjša TVEGANJE - ker veliko nesreč se zgodi, ko ni nikogar zraven in bi jih kdo lahko preprečil. Tiste, ki jih ne moreš, itak nimaš kaj - pač upaš, da se ne bo zgodilo. Ampak kar pa se da preprečit, pa bi rada preprečila. Pa tudi če se kaj zgodi, ko si zraven: dostikrat je to, kakšne bojo posledice, precej odvisno od prve pomoči - če si zraven, lahko takoj narediš to, kar je najboljše v tistem trenutku (če pač to znaš in če ne zapaničariš). Če pa nikogar ni, lahko otrok samo grdo pade ali še bolj neumno - se fejst ustraši in pade skup od šoka (to ni ravno redko), če ni nikogar zraven, da bi ga hitro potolažil in ujel, trešči z glavo ob tla in ker ni nikogar, ki bi ga zbudil, je nezavesten v položaju, kjer se lahko zaduši z jezikom. Pade torej lahko v obeh primerih - posledice so pa hudičevo drugačne. Mojidve sta recimo obe imeli te afektne napade - ker sem bila vedno zraven, nimata zato nobenih problemov. Če me kdaj ne bi bilo, bi lahko bilo tudi vse ok, lahko pa tudi ne... Zagotovila mi to ne daje, samo vsaj vem, da sem naredila, kar sem lahko...

Nobene mame ne obsojam, sama sem imela starše, ki so me pustili it plavat pri 3letihuser posted image , kar mi je bilo super in kot sem že napisala, zame je to bilo zelo dobro, ker sem se naučila poskrbet zase in si zaupat in mogoče tudi zato dejansko ne zapaničarim, kadar je kaka štala - tisto eno notranje zaupanje - je zelo fajn. Bi to rada dala malim, samo vseeno si ju pa ne upam pustit samih, ker se bojim, da bi se jima kaj zgodilo. Tako da: nekaj, kar je gotovo dobro za otroka na eni strani in pa tveganje za nekaj zelo hudega na drugi - si pač ne upam. Imam včasih slabo vest, da ne bosta imeli toliko svobode kot jaz (ki sem svobodo vedno oboževala), ampak vseeno pa mi je tveganej prehudo, čeprav jima zaupam, da ne bi naredili kake neumnosti - ampak lahko se kaj zgodi čisto tako in če si zraven, lahko takoj saniraš, če te ni, pa je štala.

Sicer mi pa pri teh temah nikoli ni jasno, kako ste lahko v 5ih minutah do trgovine, nakupite vse, plačate in pridete nazaj? Pa če mate trgovino v isti hiši, se mi zdi to neizvedljivo, saj že na blagajni čakaš dlje časa!user posted image

< Sporočilo je popravil ronja -- 17.2.2012 11:22:32 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 11:19:07   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
, da si je otrok prerezal vratno arterijo, ko je šla mama, se mi zdi da v garažo po nekaj.....tudi kasneje si govorila o tem, da solato z vrta lahko naberemo ob drugi priliki in ni treba otroka puščati samega......



tako bom rekla. Mati je ravnala neskrbno, ker ni preverila, če je otroka varno pustiti. Mislim, na kraj pameti mi ne pade, da pustim nož na kuhinjskem elementu, pa celo pred večjim otrokom. Noži so vedno varni v zgornjih elementih, kamor ne dosežeta.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 11:21:44   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Sicer mi pa pri teh temah nikoli ni jasno, kako ste lahko v 5ih minutah do trgovine, nakupite vse, plačate in pridete nazaj? Pa če mate trgovino v isti hiši, se mi zdi to neizvedljivo, saj že na blagajni čakaš dlje časa!user posted image



jaz imam tud pod blokom trgovino, pa ni šans, da grem sama, ko sta doma. zakaj? Nikoli ni tako nujno in vedno je bolje preprečiti, kot pa.....user posted image

Obstaja...kaj pače....bo ravno takrta gužva, kaj pa če...lahko je bikokaj....

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 11:23:54   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Sicer mi pa pri teh temah nikoli ni jasno, kako ste lahko v 5ih minutah do trgovine, nakupite vse, plačate in pridete nazaj? Pa če mate trgovino v isti hiši, se mi zdi to neizvedljivo, saj že na blagajni čakaš dlje časa!user posted image


Verjemi,da se da...do trgovine imam 100 m,živim v malem kraju,kjer trgovina ni vedno nabito polna,skočim po 1-2 stvari...2 minuti tja,2 minuti v trgovini,2 minuti nazaj= 6 minut oz. 7,če nisem glih prva na blagajni...sicer nazaj ponavadi udarim šprint- tak da še telovadim zravenuser posted image

Ste mi pa dale toliko misliti,da bom te minimalne izhode še zmanjšalauser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 11:30:19   
ronja
Obstaja...kaj pače....bo ravno takrta gužva, kaj pa če...lahko je bikokaj....

Lahko tudi mene zgazi avto, ko grem iz trgovine - in bojo otroci sami! Ma, ni šans, saj ju lahko s sabo vzamem! Pa imam sosede, ki bi sigurno priletele, če bi slišale moje otroke jokat dalj časa, ker vejo, da jih ne puščam jokat in ker na splošno nista jokici in ker se fajn razumejo in ker bi jih skrbelo. Pa vseeno - ne štekam zakaj bi to počela, saj v trgovino pa res lahko gresta zraven. Če sta bolni, bo pač počakalo, da pride nekdo domov. Verjamem, da je samohranilkam težje, ampak tudi očiji imajo včasih take urnike, da si na zelo podobnem, vsaj kar se trgovine tiče - pa vseeno pač rajši kaj drugega skuham, saj ni treba vsak dan v štacuno;). Če ni kruha, pač naredim grisek ali palačinke za večerjo. Ali pa spečem kruh, pa je. Zakaj bi morala v štacuno brez otrok? 2x na mesec pa že dobim koga, da grem v veliko nabavo:).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 11:33:23   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: arabela*


IZVIRNO SPOROČILO: sami0804
SONČKE same označi kot totalno neodgovorne,kot da smo neke pošastiuser posted image




problem je pustiti same, ali pustiti varno same.

Bodi brez skrbi,da se nisem enega lepega dne oblekla in se odpravila po nakupih...saj pa ja vidiš kak otrok reagira...začneš postopoma.
Parkrat sem skočila samo do nabiralnika,ki je 8 stopnic od stanovanja,pa še tam sem pustila vrata odprta,potem do kleti,ki je nadalnjih 8 stopnic nižje...in ko otroka najdeš dobesedno tam,kjer si ga pustil,je za mene pač znak,da je kakih 5 minut lahko sam s sabo...
Če pa res ni nujno,pa normalno da se poskusim temu izognit...več kot nekaj minut sama pa še kar nekaj časa ne bosta sama...skupaj pa sploh ne,ker takrat pauser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: od katerega leta jim zaupate, da so kakšn...
17.2.2012 11:36:12   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

Bodi brez skrbi,da se nisem enega lepega dne oblekla in se odpravila po nakupih...



sami, ta stavek ni na tebe letel...ampak nasplošnouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?