|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: V dvomih
21.2.2012 20:45:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

... in da zdaj ko nam vajeti bojda uhajajo iz rok (super čas za dokazovanje nereda, nezrelost so ravno gospodarske krize), marsikdo upa na izkupitev v popolnem podrejanju moralni avtoriteti, ki naj vzpostavi ponoven red v smislu postavljanja strogih meja, posamezniki, ki pa ne bodo pripravljeni sprejeti takšno ideologijo ali jo zaradi rasnih, intelektualnih, mentalnih, genetskih ali drugačnih razlik niso sploh zmožni sprejeti, bodo izločeni in se bosta v deželi zopet cedila med in mleko s čimer bo dokazano, kako smo ravno MI izbrano ljudstvo.  


Mogoče se šteješ v izbrano ljudstvo; jaz se ne. Doživljam sem samo kot zdrav osebek svoje vrste.

(odgovor članu Bakfark)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: V dvomih
22.2.2012 8:34:43   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Ves čas negiraš zgodovinski konktekst tega problema na katerega že ves čas ukazujem, ko kažem, da ves čas skozi vso zgodovino rušimo meje, postavljamo nove z namenom ali vsaj upanjem, da bi nam bilo bolje. In da smo prišli do točke kjer smo zdaj zato, ker je vsakokratni generaciji v določenem trenutku postalo nevzdržno in da se danes te meje, pravila in zakoni zdijo tako ohlapni zaradi tega, ker več nismo želeli prenašati verig družbene represije.  


Zgodovinski kontekst samo razumeva drugače (btw, se šteješ za moralno avtoriteto, ki bo ukazovala zgodovino?).


Moraš biti moralna avtoriteta, da prepoznavaš zgodovinska dejstva??? Ej, da ne postanem vulgaren, zgubljam potrpljenje s tabo, zaključujem, ne bova prišla skupaj.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 22.2.2012 8:36:11 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: V dvomih
22.2.2012 18:20:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Ves čas negiraš zgodovinski konktekst tega problema na katerega že ves čas ukazujem, ko kažem, da ves čas skozi vso zgodovino rušimo meje, postavljamo nove z namenom ali vsaj upanjem, da bi nam bilo bolje. In da smo prišli do točke kjer smo zdaj zato, ker je vsakokratni generaciji v določenem trenutku postalo nevzdržno in da se danes te meje, pravila in zakoni zdijo tako ohlapni zaradi tega, ker več nismo želeli prenašati verig družbene represije.  


Zgodovinski kontekst samo razumeva drugače (btw, se šteješ za moralno avtoriteto, ki bo ukazovala zgodovino?).


Moraš biti moralna avtoriteta, da prepoznavaš zgodovinska dejstva??? Ej, da ne postanem vulgaren, zgubljam potrpljenje s tabo, zaključujem, ne bova prišla skupaj.


Nisem zasledila, da je to cilj.
No, morda spet prespiš in se vrneš kot pokončen mož; morda tvoje nakladanje dobi nekaj smisla in teže. Lahko pa ostaneš tudi pri vulgarnosti - vsak uporablja, kar mu pritiče.

(odgovor članu Bakfark)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: V dvomih
24.2.2012 13:12:54   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Aleš*

Če imaš željo, sanje, fantazije... to ni nič nenavadnega.


Seveda je nenavadno; v osnovi smo kot vrsta naštimani tako, da preživimo samo, če se parimo - heteroseksualno. Vse ostale spolne prakse niso naš naravni red. Se pa v desetljetju "vsi drugačni, vsi enaki", to že vsaj na videz in posplošeno tako vidi.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Torej naravni red je zgolj delanje otroka. Spolnost zunaj tega cilja je - nenaravna???? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: V dvomih
24.2.2012 13:14:43   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Že od nekdaj fantaziram, da bi probala imeti sploni odnos z žensko.

Res ne vem kaj naj. In kaj bi bilo najbolj pametno narediti.


Preberi kakšno knjigo, ki pojasnuje vzroke, zakaj si postala biseksualka, vsak potencialna. Razumi vzroke, spremeni obnašanje, in želja bo najbrž odšla sama od sebe. To bi bilo pametno, če iščeš pameten odgovor.


Hm.... na taksen nacin se lahko obravnavajo tudi tvoje zivljenjske odlocitve.... Si pripravljena na to?

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: V dvomih
24.2.2012 13:19:30   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

... in da zdaj ko nam vajeti bojda uhajajo iz rok (super čas za dokazovanje nereda, nezrelost so ravno gospodarske krize), marsikdo upa na izkupitev v popolnem podrejanju moralni avtoriteti, ki naj vzpostavi ponoven red v smislu postavljanja strogih meja, posamezniki, ki pa ne bodo pripravljeni sprejeti takšno ideologijo ali jo zaradi rasnih, intelektualnih, mentalnih, genetskih ali drugačnih razlik niso sploh zmožni sprejeti, bodo izločeni in se bosta v deželi zopet cedila med in mleko s čimer bo dokazano, kako smo ravno MI izbrano ljudstvo.  


Mogoče se šteješ v izbrano ljudstvo; jaz se ne. Doživljam sem samo kot zdrav osebek svoje vrste.


Glede na izbrani zivljenjski stil in zivljenjske odlocitve bi te redko kdo, ki spada v "moralne avtoritete" nase druzbe uvrstil med zdrave osebke svoje vrste - prav nasprotno, kar si sama tudi zelo mocno obcutila, prav tu na RR.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: V dvomih
24.2.2012 13:26:59   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: khurde
drugače pa, milijonarka, a si kdaj razmišljala, da je ta propad družb posledica naravnega razvoja družbe? da se civilizacija rodi, nastane, ima višek, zaton in smrt. in da je to evolucija živega organizma? ne glede na to, koliko bi drugi, ki se imajo za bolj moralne, to želeli preprečiti?


Ce gledamo z vidika "normalnosti" in "naravnosti" - morda je homoseksualnost nacin kako narava na naraven nacin obracunava s prenaseljenostjo, onesnazenostjo ipd. Morda zmanjsuje stevilo ljudi tako, da delcek sebe ( clovek je tudi produkt narave) usmeri na pot, ki je za naravno najustreznejsa - neplodna. Potem vsi, ki negirate(mo) naravno s tem, da ne dovolimo normalen razvoj homosekaulnosti delujejo(mo) protinaravno.  Posledicno je tudi zdravljenje neplodnosti nenaravno.... Podpiranje velikih druzin je direktno zoperstavljanje naravnemu redu in naravi... ni cudno , da drvimo v propad; da je ta civilizacija obsojena an propad.... Dajte sanso naravnemu redu in naravi, podprite homoseksualnost!!!
Kaj je torej naravno in kaj ne?

BTW: navedeno je enako "dokazano" in "za lase privleceno" kolikor je spolna preferenca stvar izbire - govori se o tem, vendar ni 100% dokazano.... - ce bi kdo ze zelel spodbijati user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 24.2.2012 13:32:20 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   [Brisano sporočilo]
24.2.2012 18:25:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: V dvomih
24.2.2012 21:39:26   
khurde

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: khurde
drugače pa, milijonarka, a si kdaj razmišljala, da je ta propad družb posledica naravnega razvoja družbe? da se civilizacija rodi, nastane, ima višek, zaton in smrt. in da je to evolucija živega organizma? ne glede na to, koliko bi drugi, ki se imajo za bolj moralne, to želeli preprečiti?


Ce gledamo z vidika "normalnosti" in "naravnosti" - morda je homoseksualnost nacin kako narava na naraven nacin obracunava s prenaseljenostjo, onesnazenostjo ipd. Morda zmanjsuje stevilo ljudi tako, da delcek sebe ( clovek je tudi produkt narave) usmeri na pot, ki je za naravno najustreznejsa - neplodna. Potem vsi, ki negirate(mo) naravno s tem, da ne dovolimo normalen razvoj homosekaulnosti delujejo(mo) protinaravno.  Posledicno je tudi zdravljenje neplodnosti nenaravno.... Podpiranje velikih druzin je direktno zoperstavljanje naravnemu redu in naravi... ni cudno , da drvimo v propad; da je ta civilizacija obsojena an propad.... Dajte sanso naravnemu redu in naravi, podprite homoseksualnost!!!
Kaj je torej naravno in kaj ne?

BTW: navedeno je enako "dokazano" in "za lase privleceno" kolikor je spolna preferenca stvar izbire - govori se o tem, vendar ni 100% dokazano.... - ce bi kdo ze zelel spodbijati user posted image user posted image user posted image


jaz sem odgovarjala na večkratno razmišljanje milijonarke, da družbe vedno propadejo na višku svoje (spolne) nemoralnosti. nisem imela v mislih homoseksualnosti, ko sem odgovarjala, ampak sem samo razmišljala, da mogoče družbe propadajo "kar tako", kot vsak živ organizem propade, ne glede na moralnost ali nemoralnost v njem.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: V dvomih
24.2.2012 21:53:07   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: khurde

jaz sem odgovarjala na večkratno razmišljanje milijonarke, da družbe vedno propadejo na višku svoje (spolne) nemoralnosti. nisem imela v mislih homoseksualnosti, ko sem odgovarjala, ampak sem samo razmišljala, da mogoče družbe propadajo "kar tako", kot vsak živ organizem propade, ne glede na moralnost ali nemoralnost v njem.


Vsako zivece bitje in vsaka ziveca misel ( ureditev, red, razumevanje) ima svoj zacetek, vrhunec in konec - svoj cikel. Sicer ni napredka. Smisel amplitudnosti pojavov ni mirovanje - miruje samo mrtvo. Moralnost ali nemoralnost sta ze itak irelevantni. Hocem reci- strinjam se povsem! user posted image

Toplo priporocam (pa ne zgolj zaradi te teme):

http://www.marxists.org/slovenian/marx-engels/1884/privatna_lastnina/index.htm

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 24.2.2012 21:56:25 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: V dvomih
24.2.2012 22:11:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

... in da zdaj ko nam vajeti bojda uhajajo iz rok (super čas za dokazovanje nereda, nezrelost so ravno gospodarske krize), marsikdo upa na izkupitev v popolnem podrejanju moralni avtoriteti, ki naj vzpostavi ponoven red v smislu postavljanja strogih meja, posamezniki, ki pa ne bodo pripravljeni sprejeti takšno ideologijo ali jo zaradi rasnih, intelektualnih, mentalnih, genetskih ali drugačnih razlik niso sploh zmožni sprejeti, bodo izločeni in se bosta v deželi zopet cedila med in mleko s čimer bo dokazano, kako smo ravno MI izbrano ljudstvo.  


Mogoče se šteješ v izbrano ljudstvo; jaz se ne. Doživljam sem samo kot zdrav osebek svoje vrste.


Glede na izbrani zivljenjski stil in zivljenjske odlocitve bi te redko kdo, ki spada v "moralne avtoritete" nase druzbe uvrstil med zdrave osebke svoje vrste - prav nasprotno, kar si sama tudi zelo mocno obcutila, prav tu na RR.


Bila bi presenečena.
Btw, se imaš za toliko zdravo, v tako zdravi familiji, da si celo upaš špekulirati. Hmmmm.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 24.2.2012 22:12:42 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: V dvomih
24.2.2012 22:45:54   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Glede na izbrani zivljenjski stil in zivljenjske odlocitve bi te redko kdo, ki spada v "moralne avtoritete" nase druzbe uvrstil med zdrave osebke svoje vrste - prav nasprotno, kar si sama tudi zelo mocno obcutila, prav tu na RR.


Bila bi presenečena.
Btw, se imaš za toliko zdravo, v tako zdravi familiji, da si celo upaš špekulirati. Hmmmm.


Ne postavljam se v pozicijo (niti si jemljem pravico) govoriti in dolocati kdo in kaj je normalno, naravno, zdravo, bolano, sprideno in kaj ne. Sprejemam po nekem drugem (obcecloveskem) kodeksu.

Spekuliram tudi ne - sprasujem te - ali enaka nacela normalnosti, naravnosti in devinatnosti veljajo tudi zate, ali so stalisca, ki jih izrazas na tej temi zgolj filozofsko, nacelno ali razpravljalno stalisce.  

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 24.2.2012 22:46:31 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: V dvomih
1.3.2012 15:04:34   
emalina
Nemorem verjet, da v treh tednih popišete 10 strani o stvari, ki sploh ni tema?!? Ženska sprašuje kaj narediti, ker si želi z žensko, vi pa filozofirate o homofobiji. Babe za bruhat ste! Midva sva kar nekaj časa svingala in meni je ženska všeč do neke mere. Kar nekaj se nas je obdelalo ampak, kot sva se potem pogovarjali s prijateljico, je to samo zadostitev do neke meje, naprej pa mora pobudo prevzeti moški. Tudi meni ni bilo všeč, če je kdaj priletel na pomoč kak moški, zato smo se vedno zaklepale. Lahko bi rekla, da smo moške poklicale šele, ko smo se druga druge naveličale. Tako, da draga prijateljica, ki sprašuješ, garantiram ti, da ti bo raziskovanje sicer všeč, vendar pa boš v končni fazi pristala v objemu svojega dragega. On bo pristal na to ali pa ne. Debato o tem začni z njim počasi, ker boš samo tako lahko ugotovila kam pes taco moli. Če bo molel v negativnem smislu, boš pač na kakšnem oglasu ala avanture.net ali poljub.com ali urgenca.com ali še bolje kupid.com poskušala stopiti v kontakt s katero. Realizacija tvojih idej bo potem verjetno v kakšni sobici za počitek. Na začetku te bo sam strah in negotovost, šele stik te bo opogumil. Velja poizkusiti, ker boš samo tako izvedela ali ti ustreza ali ne. Nikoli pa ne plačuj teh storitev, ker nikoli neboš vedela na kaj naletiš. Toliko mojega mnenja, ki mi je popolnoma vseeno ali je kdo bi ali hetero ali homo.

< Sporočilo je popravil emalina -- 1.3.2012 15:05:30 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 238
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?