|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Strah-Pušenjak
26.4.2012 9:23:40   
Ryssa
Jaz sem bila obakrat pri Strahovi. Prvič se niti ne spomnim dobro, ker je bil rezultat slab in me je vse skupaj šokiralo. Zdaj v drugo je bilo pa super. Zelo je bila prijazna, si je vzela čas, rekla kako se super vidi in mi naredla še 3D, dala gor kup slik in filmčkov (2D in 3D), pogledla za spol. Oba sva šla vesela od tam, sploh glede na to, da je bil prvič slab rezultat in me je bilo grozno strah nuhalne.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Strah-Pušenjak
6.5.2012 8:44:21   
sonjababic55
Pušenjak, super izkušnja. No ja, razen tega da mi je napovedal punčko in je bil fantek :)

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Strah-Pušenjak
13.5.2012 21:25:06   
PC Baby
Mislim, da med Pušenjakom in katerikoli drugim G v Sloveniji ni primerjave.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Strah-Pušenjak
13.5.2012 22:59:31   
mummylarisa
definitivno Pušenjak, pohvalim pa lahko tudi G dr. Natašo Tul Mandić (dela v Dravljah), full v redu!!

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
13.5.2012 23:33:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mummylarisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Strah-Pušenjak
13.5.2012 23:36:16   
mummylarisa
sonjababic55, a da se tudi Pušenjak kdaj zmoti, jaz sem pa slišala, da je nezmotljiv pri napovedovanju spola in da če komu lahko verjameš glede tega, je to on. user posted image Moji sestri je 2x pravilno napovedal, prvič punčko in drugič fantka. Na katerem pregledu ti je pa napovedal punčko, a na morfologiji?

(odgovor članu mummylarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Strah-Pušenjak
14.5.2012 11:07:37   
skarabej
Ko bom jaz tako daleč, bom pa verjetno šla k dr. Šelih Martinec - stavba nasproti Strahove :)user posted image

(odgovor članu mummylarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Strah-Pušenjak
14.5.2012 14:58:20   
*bobika*
prvič in drugič sem bila pri Strahovi .. res si notri max 15 minut, ampak če pravilno izmeri, me to nič ne moti .. Prvič mi je spol prav napovedala - fantka... drugič pa ne - no pri 6 mesecih se je pokazal lulček..zagotovo pa bomo vedeli čez 2 meseca :)
se je tudi pri meni hecala s sinom, pa mene to ni motilo ..baje je strkovno dobro podkovana in meni je to dovolj ..

(odgovor članu skarabej)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Strah-Pušenjak
14.5.2012 16:37:27   
K_a_t_j_a
Jaz sem bila pri njen v drugi nosečnosti in ne grem nikoli več!!! Bil je slab rezultat, vzela si je SAMO 10 minut časa. Pri otročku ni videla obojestranski razcep ustnice, ki jo je videl dr. Lukman en teden kasneje. Pa baje ima ona oh in sploh aparate, kaj ti pomaga, če je površna in se ji  gre SAMO za denar!!! Mene ne vidi nikoli več tam baba oderuška!! Raje dam 60 evrov takemu, ki si vzame čas in ne njej!


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Strah-Pušenjak
14.5.2012 16:46:57   
scorpiogirl

IZVIRNO SPOROČILO: GregUr

hvala cilla. no jst sem od kolegice zvedela, da ti itak na pregledu ginekolog (tam okrog 9.tedna) sam reče da bi bil že primeren čas da se naročiš, če želiš. in to itak ne more bit več kot 3 ali 4 tedne prej, tko da se bomo šli loterijo. mogoče pa je blo res takrat več navala zarad dopustov, čeprav se mi zdi čudno, ker tiste k so nuhalno "zamudile" in so ble že v 18. tednu npr., ti itak niso "zasedle" termina, ker bi mogle že prej bit. eh kompliciram. počakat, poklicat, pa bomo vidli user posted image

samo v razmislek ... jaz sem v drugi nosečnosti zanosila precej prej, kot mi je izračunalo po tabelicah. No, na prvi pregled sem bila naročena v 10. tednu, potem se je pa izkazalo, da sem že 12 tednov noseča. Če se ne bi na nuhalno naročila že prej (in povedala, da sem prepričana, da sem noseča že dalj časa, ker je bil tudi test ful prej pozitiven), bi zamudila ...

sicer sem pa tudi jaz slišala že kritike čez Strahovo (o Pušenjaku pa večinoma pohvale), sem bila pa na nuhalni obakrat v Dravljah - prvič Antonič, drugič Rant, obakrat zadovoljna user posted image

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Strah-Pušenjak
14.5.2012 22:39:14   
cilla
ecala s sinom, pa mene to ni motilo ..baje je strkovno dobro podkovana in meni je to dovolj
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

Jaz sem bila pri njen v drugi nosečnosti in ne grem nikoli več!!! Bil je slab rezultat, vzela si je SAMO 10 minut časa. Pri otročku ni videla obojestranski razcep ustnice, ki jo je videl dr. Lukman en teden kasneje. Pa baje ima ona oh in sploh aparate, kaj ti pomaga, če je površna in se ji  gre SAMO za denar!!! Mene ne vidi nikoli več tam baba oderuška!! Raje dam 60 evrov takemu, ki si vzame čas in ne njej!



Meni se je zdelo za malo, ker ima Strahova za nosečnice z dvojčki pribitek na ceno user posted image . Drugod nisem nikjer zasledila različnih cen za NS za eno ali večplodno nosečnost.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Strah-Pušenjak
14.5.2012 23:00:49   
K_a_t_j_a



IZVIRNO SPOROČILO: cilla

ecala s sinom, pa mene to ni motilo ..baje je strkovno dobro podkovana in meni je to dovolj
 
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

Jaz sem bila pri njen v drugi nosečnosti in ne grem nikoli več!!! Bil je slab rezultat, vzela si je SAMO 10 minut časa. Pri otročku ni videla obojestranski razcep ustnice, ki jo je videl dr. Lukman en teden kasneje. Pa baje ima ona oh in sploh aparate, kaj ti pomaga, če je površna in se ji  gre SAMO za denar!!! Mene ne vidi nikoli več tam baba oderuška!! Raje dam 60 evrov takemu, ki si vzame čas in ne njej!

 

Meni se je zdelo za malo, ker ima Strahova za nosečnice z dvojčki pribitek na ceno user posted image . Drugod nisem nikjer zasledila različnih cen za NS za eno ali večplodno nosečnost.


A celo to!! Mislim svašta!user posted image Kaj dela denar...


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Strah-Pušenjak
15.5.2012 10:15:48   
cilla
Mhm, cena je 30 procentov višja.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Strah-Pušenjak
21.9.2012 11:06:14   
pipika 13
Bila sem 2x pri Pušenjaku, obakrat na napotnico. Prvič v lj. porodnišnici, mi je delal nuhalno, se posvetil, razložil, deluje ful pomirjujoče, toplo in ni ošaben. zaradi starost me je nuhalna takrat pripadala. Včeraj pa sem imela amniocentezo tudi pri njem, tudi me glede na starost (39) let pripada in se je nuhalna preskočila. Cel poseg sem lahko gledala na ekranu, sploh ni bilo grozno, deloval je pomirjujoče. Imam kar nekaj špeha in on pravi po UZ, da ne bo potrebna dolga igla, ampak kratka in jaz presenečeno: aja, kako boste pa čez moj špeh prišli? On pa se nasmehne in pravi:ni potreba po dolgi igli, placenta je na vrhu trebuha, na pravem mestu. Popolnoma sem mu zaupala. Čakanje na izvid od 3 do 4 tedne bo bolj ubijajoč.

_____________________________

5. 1. ob 23.30 nas je končno s razveselil naš sonček David, mamino in atkovo veselje.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Strah-Pušenjak
7.12.2012 12:44:19   
pravljicarka
Pozdravljene!

Bom še jaz komentirala moj pregled pri dr. Strah. Že v prvi nosečnosti sem bila pri njej na nuhalni, zraven pa je bil mož. Dooooolgo sva čakala, pa je bil pred nama samo en par. Potem pregled je bil kar v redu. Izvidi dobri. Sedaj pa pri drugi nosečnosti sem kar imela nek strah, da je z otročkom kaj narobe, pa še sama sem bila (brez čustvene opore moža). Čakala sem več kot uro in pol, s tem da so bile pred mano samo 3 pacientke. Ki so bile gotove v 10 minutah. Potem pa si je med vsako pacientko vzela še kar konkretno časa. Ker sem sedela pri vratih sem slišala, kako je vmes telefonarila za karte v CD za Hrestača, s sestro sta se dogovarjali, kdaj bi imeli dopust (kdaj je cenejša smučarija ipd. ). Dobro, opravljaj te stvari, če nimaš polne čakalnice nervoznih nosečk. ;D

Kot sem že rekla,me je skrbel izvid (vem da je samo statistična verjetnost). Pa vendar je videla moj resen obraz. Ko mi je delala UZ je govorila o moji službi, o cankarjevem tekmovanju, ki je bil naslednji dan (kot da je to bolj pomembno od mojega otroka)in kar me je najbolj motilo - tikala me je!!

To me vedno tako razjezi. A misli, da me bo s tem potolažila in misli speljala drugam? No saj mi jih je... Kljub dobremu rezultatu 1: 5000 (približno), mi je začela, ali ne bi morda naredila še dvojnega hormonskega testa? In ko sem jo začudeno pogledala in vprašala ali je to potrebno. Je rekla, ja če se mi ne zdi škoda tega dodatnega denarja, za večjo gotovost. In da ona sploh ne bi razmišljala, tudi glede na moja leta (stara pa sem 31). Skratka sem privolila še na odvzem krvi. in potem ko je račun znašal 115 € razmišljala, da si bosta s sestro letos lahko izplačali dobro božičnico.

Žal sem res malce jezna nase, ker sem se pustila tako speljati in kljub dobremu rezultatu, plačati še neko dodatno raziskavo. (Za katero spet računa več, kot kje drugje, kolikor sem zasledila.)

Skratka jaz odsvetujem Strahovo in naslednjič me gotovo ne bo videla.

(odgovor članu pipika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Strah-Pušenjak
8.12.2012 18:55:48   
drejca007
hja,
moja izkušnja z dr. Strahovo, je že nekaj časa stara in sicer iz 2009, ko sem bila pri njen na morfologiji v prvi nosečnosti, pa nimam nič dobrega za povedati o njej. na pregled me je spremljal mož in ker sem močnejše postave, sva bila nad odnosom dr. Strahove oba z možem tako šokirana, da niti nisva nič rekla. Namreč ne samo, da je na zelo nekorekten način komentirala, da nama videa ne more posneti, ker sem predebela in se itak nič ne bo videlo, (plačala sva 110€), kot prvonosečka, bi bla vesela vsakega obrisa svojega otročka. Po drugi strani pa je imela na obrazu izraz kot da se ji gabi, da se me mora dotikati. Padlo je še nekaj komentarjev, ampak zaradi šoka, noben od naju ni rekel ničesar in sva se pobrala ven ko dva klošarja.
No letos smo v pričakovanju druge otročka in sem se za nuhalno odločila pri dr. Pušenjaku. njegov komentar glede moje teže je bil le, da se malo slabše vidi, ker je dojenček v malo večji globini. O vsem se je normalno pogovoril, lahko sem se zaradi starosti tudi posvetovala glede možnosti AC in bil je res prijazen in v kolikor ga bom lahko izbrala še za morfologijo, ga definitvno bom.
Da pa povem da sem sedaj bila že tudi na AC pri dr. Šajini in tudi ona je pokomentirala le da je dojenček globlje in da se malo slabše vidi. In to je bilo vse. Nobenih neprimernih komentarjev. Prijazna sta tako bila oba zelo.
Iz tega lahko samo povzamem, da dr. Strahova veliko da na zunanji videz in se v primeru, da nisi po njenih standardih vede popolnoma neprofesionalno in neprimerno.
Dolgo sem molčala, a me je zdaj sveža izkušnja z dr. Pušenjakom prepričala, da povem, da k dr. Strahovi, ne bi šla tudi če bi bila prava trlica. Saj ne zaupam njeni profesionalnosti. Morda da je strokovna, ampak vse to se zgubi, če ne opravi dela v celoti, zaračuna pa klju temu.
Zato definitivno priporočam NS v porodnišnici ali pri dr. Pušenjaku.

Lp

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Strah-Pušenjak
23.2.2014 9:21:59   
Ann*
Pozdravljeni! :)
Midva sva se odločila za NS pri dr. Pušenjaku v Dravljah, pa me samo informativno zanima ali je v ceno 60€ všteta kakšna fotografija UZ ali je vse za doplačilo?
Na internetu piše
Cena pregleda (za enega otroka ali za dvojčke) 60€ (štiri barvne slike na papirju)
Dodatne storitve (doplačilo za CD, DVD s slikami)
15 € CD
40 € CD s 3D/4D UZ

ter ali moraš CD prinesti s seboj ali ga dobiš (kupiš) pri njem? Kolegica, ki je bila pred dvema letoma na predlegu pri njem, ni dobila nobene fotografije.

vir: http://babybook.si/izbrano/izvajalci-pregleda-nuhalne-svetline-v-sloveniji.html (5.1.2012)

Hvala, lep dan!



< Sporočilo je popravil Ann* -- 23.2.2014 9:22:33 >

(odgovor članu drejca007)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Strah-Pušenjak
23.2.2014 9:56:36   
luska
Jaz sem bila prejšnji teden v Dravljah na nuhlani. Plačala sem 60€ ( pregled brez filmčka) in dobila zraven 4 slikce, 2 sta 3d in dve običajni ultrazvočni.


(odgovor članu Ann*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Strah-Pušenjak
23.2.2014 10:39:23   
Ann*
Hvala :)

(odgovor članu luska)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Strah-Pušenjak
25.2.2014 20:06:35   
ula10
No jaz sem se najprej želela naročiti k Strahovi, ker ima baje ful naval na NS, tudi pri ginekologu dobiš prospekt od Strahove in sem predvidevala, da je "najboljša". Sestra me je želela naročiti konec 13. tedna, prej pa ni imela nobenega prostega termina. Povedala sem ji, da me je strah, da bo prepozno in me je prepričevala, da je bo to še pravi čas, ker se dela do 14. tedna. Da sem bolj mirna sem se odločila, da grem drugam in sem se naročila k dr. Pušenjak v Dravlje, kjer sem dobila termin več kot teden dni prej. Sporočim naslednji teden kako bo potekalo.

(odgovor članu Ann*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Strah-Pušenjak
14.3.2014 9:13:14   
wisteria
No, jaz imam pa izkušnjo z obema, definitivno priporočam Pušenjaka. V prvi nosečnosti sem bila pri Strahovi, termin je padel ravno v veseli december, malo pred božičem. V tistem času se je ubadala predvsem s tem, kako svoja darilca in propagandni material distribuirat do ginekologov. Pred dober dan jo je zanimalo, pri katerem ginekologu sem in če bi mu lahko nesla eno škatlo materiala naslednjič na pregled. Ko sva to uredili, je lahko začela s pregledom :) Saj čez pregled nimam kakšnih večjih pripomb, se mi je pa zdelo, da je tiste pomembne stvari pogledala precej na hitro, ustavljala se je pa predvsem pri štetju prstkov in se navduševala nad tem, kako dobro je ujela vse prstke. Ne vem, mene to ne prepriča, ima tudi precej tak osladen pristop, ki mene odvrne. Vem pa, da je nekaterim puncam to všeč, da se z njimi veseli in štejejo prstke :) Pri spolu je udarila mimo.
V drugi nosečnosti pa sem bila pri Pušenjaku, ki ima čisto drugačen pristop. Je bil precej tih, brez štetja prstkov in kramljanja, si je pa vzel precej več časa za merjenje vsega mogočega. Ne vem, meni je deloval bolj temeljit.

(odgovor članu ula10)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Strah-Pušenjak
15.3.2014 21:18:56   
keksy
.

< Sporočilo je popravil keksy -- 15.3.2014 21:24:08 >

(odgovor članu wisteria)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?