|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke, kje ste
20.10.2005 23:36:39   
Jessy
Joj, saj smo že čisto na dnu! Nas moram malo dvignit, pa še tristoto sporočilo pišem!!! Sem čakala cel dan, da bo katera napisala tega, pa ga ni nobena, zato sem se skorajžila jaz.
Naša je zaspala šele pred 5. minutami. Spet se ji je porušil njen ritem. Ga bo treba nazaj vzpostaviti, ker to ne pelje nikamor. Pa, če nam zaspi tako pozno, je to spanje le na rokah, v zibelki se pa dere, kot bi jo štirje vlekli narazen. Če nam pa prej zaspi (med 21. in 22. uro), pa zaspi sama v zibelki. user posted image

Jah, nič...šibam pod tuš, pol pa spat!!!

Nočko! user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Avgustovke, kje ste
21.10.2005 8:08:34   
Tiamo
Jutro, naša še spi, jaz pa sem na hitro pospravila in vklopla računalnik, da vidim če je kaj novega. Ugotovila sem, da je naša mala beba čist vremenska. Kadar je dež jo napadejo krči user posted image user posted image  Včeraj so jo dopolne napadli in so trajali 20 min, pa lih na obisku sva bile user posted image . Ko so videli kako zgledajo ta pravi krči so skoraj vsi jokali in mio rekli, da šele zdaj razumejo kaj sem doživljala. Včeraj mi ni nič spala, tako da je bila tečna, da sploh nisem vedela kaj naj naredim. Okoli 16, ko je nehalo dežavati sva šle malo ven in mala nagajivka tudi v vozičku ni spala. Zaspala je okoli 21:30 in me zbudila ob 1, sem prav butasto gledala v uro, sploh nisem dojela. Sem imela pa srečo, ko je pojedla je takoj zaspala in do 6 se ni zbudila, no zdaj že od 6:15 spi. user posted image user posted image  Jessy tudi moja se od banjice odriva in se mi je že parkat z glavico zaletela, ampak ni nič jokala user posted image user posted image  Zato sem jo zdaj začela obračati v banjici, se pravi, da jo kopam tako, kot da bi kravice pasla...se še vedno odriva, vendar jo tako lažje zadržim in jo povlečem navzgor, da se ne butne v glavo. Včeraj, ko ji je hotel dati očka lupčka je tok z glavico udarila v njegov nos, da je potem nisem mogla umirit 5 min. Jokala je k dež in ni hotela k očku, samo da jo prijel je jokala in delala šobe. Upam, da nam bo danes vreme kaj naklonjeno...

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Avgustovke, kje ste
21.10.2005 8:24:39   
miševi




Tia, kako Demi luštno kaže jeziček! Prava mala navihankauser posted image user posted image user posted image .
A veš, da smo tudi mi imeli včeraj probleme s krči. Se je parkrat čez dan drl kot zmešan, noge so pa šibale 100 na uro. Zvečer sem ga nosila (do sedaj še nikoli), da je zaspal, pa še to tam ene 15 do 23-ih. Je pa res, da sem včeraj dala prvič 4 kapljice (bom danes še 1x, da vidim, če je bilo to, drugače bomo šli nazaj na 3). No, hvala bogu, se je pa potem zbudil šele 15 čez 5, pojedel (ga je ati nafutral, preden je šel v službouser posted image user posted image ), sedaj pa še koj spi. Tako da sem zrihtala Niko, sedaj bom pa še malo površno pospravila.

Naš lump se tako od roba banjice odriva, da je groza. Pa ni majhna banjica - z Niko smo dolgo časa notri užival. Ni važno, ali je obrnjen na hrbet, ali na trebuh, sam da brcauser posted image . Drugače ga pa milim kar v banjici, zaščitno pleničko smo tudi že opustili. Tudi glavo namilim in umijem v banjici.

Jaz imam pa en predlog, ko smo tako pridne tlele gor - tia in violinski ključ se že poznata, ostale še ne. Kaj ko bi spomladi, enkrat maja, ko bo že toplo in bodo naši sončki že večji, uprizorile eno srečanje - lahko v LJ ali pa kje drugje. Kaj mislite?

Zdej pa šibam, ne bo nič od pospravljanja, sem že slišala en "G" iz posteljice.



(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Avgustovke, kje ste
21.10.2005 10:16:27   
Tiamo
Miševi tvoj predlog mi je všeč, lahko bi se dobile user posted image user posted image user posted image  Jaz sem za Tivoli v Lj? Lahko bi se tudi pozimi v BTC-ju? A si predstavljaš ene 10 mamic z vozički,bi cel BTC zavzele user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem kar za maja in Tivoliuser posted image  Demi

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Avgustovke, kje ste
21.10.2005 10:19:40   
Tiamo
Me je vrglo ven in objavilo odg predno sem napisala do konca user posted image  Hotela sem napisati, da je Demi danes prvič zavriskala...pri nas bo pa hitro veselouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Avgustovke, kje ste
21.10.2005 10:38:27   
violinski
Dobro jutro (smo pozni, kaj?)

Miševi, luštna ideja, se bomo morale naravnati na kak dan, ko bosta tudi ti in Jessy v Ljubljani, morda bi bilo pa res še lepše, če bi se dobili ven iz Ljubljane, sam da bo sonček sijal na nas....

Aljoša je imel včeraj en 'mamast' dan. Dokler sem sedela pri njem na kavču ga je bil en sam smeh, takoj ko sem ustala in šla do kuhinje, kaj pojest, skuhat čaj, ... je pa začel nergat. Moj mož se ful smeji, ker pravi, da je Aljoša čist zaljubljen vame.

Tudi mi še nimamo enega pravega spalnega ritma, ponoči je zbujanje na cca 4 ure, ampak k sreči po hranjenju kar hitro zaspi. Zjutraj je bil pa ob 8h že popolna priseben (jaz še ne), zato sem mu navila vrtiljak in spala dalje. Mu je bilo čisto všeč user posted image , meni pa tudi, da sem si podaljšala spanje za pol urce.

Zdej se je pa spet igral z igračami na loku na ležalniku, pa tako pošteno migal, da se je utrudil in zaspal. Se pa še vedno dotika kravice user posted image . Ah. ti dojenčki. Ima pa pomirjevalni efekt pri njem, če ga božaš po podplatih ali po dlaneh. user posted image

Grem pit čaj, me boli grlo. Sej bi mi sladoled še bolj pasal, ampak ga glih ni doma, gresta mož in Lana šele popoldne v Ljubljanske mlekarne.

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Avgustovke, kje ste
21.10.2005 10:41:33   
violinski
Aha, Tia, sem razmišljala, da bi se lahko že okrog Novega leta prvič srečale, pa si nisem upala predlagat.user posted image v BTC pridem kadar hočete in kamor hočete. user posted image

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Avgustovke, kje ste
21.10.2005 13:33:00   
Jessy
Tudi jaz sem za srečanje!!! user posted image user posted image  Mi je vseeno kdaj, le da ne bo preveč snega...saj veste, da sem doma v eni luknji iz katere je težko priti v snegu! user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Avgustovke, kje ste
21.10.2005 13:43:20   
nanka
Pozdravček še od mene.
Sva se ravno vrnili iz šopinga v City parku in je bilo krasno. Tole srečanje se sliši super. Ko sva hodili po trgovinah, sva srečevale same mamice z vozički, tako, da ne bi bilo nič čudno. šle sva kupovat darila za rojstni dan, saj gresta starejša dva, vsak na svoj rojstni dan k sošolkam.

Tudi naša se z nogicami odriva v banji in prav uživa v kopanju.
Midve imava tanko kapico za zavezat in sicer najmanjšo številko za novorojenčke.
Upam, da bo še kaj sončka, da greva ven.
Kupili sva tudi že kombenezonček za  pozimi v Baby centru.
Imejte se lepo.

 

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Avgustovke, kje ste
21.10.2005 15:05:02   
Jessy
 Prej sem se prav na hitro javila za srečanje, zdaj imam pa nekaj časa, da še kaj napišem!
 
Ja, mi imamo majhno banjico za kopanje. Mi jo je dala sestra, tako da je nisem niti kupovala. Sicer bo pa Neja kmalu sedela, tako da bo takrat ta problem skakanja rešen! Zdaj je pa kot mala žaba s temi nogami. To tako počne, da se ji moraš prav smejat.
Ta teden sem dobila Fredov obroč, da jo bomo začeli voziti v bazen. Sicer se ne bova vpisali na tečaj plavanja za dojenčke, ampak jo bom kar sama učila. Imam narejen tečaj za vaditelja plavanja, pa bom kakšno znanje od tam pobrala in ga prilagodila dojenčku, nekaj namigo piše tudi v navodilih Fredovega obroča, malo bomo pa improvizirali, pa bo! Ga bomo pa sprobali v toplicah, ko gremo za 1. november. Me prav zanima, če bo tudi tam skakala kot žaba, kot to počne v banji.
 
Nisem vam povedala, da sem včeraj dobila slike, ker sem dala delat film. Vedno ga dam na pošto, ker je precej cenejša izdelava. Tokrat sem bila pošteno razočarana nad slikami.user posted image user posted image user posted image Vse so bile modrozelene barve, izredno temne, pa kar neke črte so bile vmes user posted image ....me je kar malo zvilo user posted image ! Pol sem pa razmišljala, zakaj so take slike. Pomislila sem, da je bil film zanič, ker mi ga je dala tašča, pa nisem nič vprašala kje ga je hranila in koliko časa...pol se mi je pa posvetilo, da bo najboljše, če nesem našemu lokalnemu fotografu ene par slikic naredit ponaročilu, pa bom takoj vidla kolk je ura. In res...slike so bile čisto, čisto lepe!!! Sem z vso hitrostjo šla na pošto in jim komplet slik zavrnila in jim dopisala, da želim, da mi jih razvijejo še enkrat, take, kot morajo biti.
Po moje jim včasih kakšna pošiljka spodleti, pol pa vseeno pošljejo. Morda naletijo na stranko, ki je z vsem zadovoljna! Al pa to delajo tako množično, da sploh ne pogledajo kako so slike narejene....
Evo, spet ena mojih natančnih razlag!!!
Verjetno si mislite, da ko se srečamo v živo, da me ne boste mogle preglasiti, ker tako na dolgo in široko vse razlagam...sam v živo sem pa tiha miška! RESNIČNO!!! Jaz kar sedim, pa poslušam, pa včasih kaj povem! user posted image  user posted image
 
Saj bom nehala nakladat!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Avgustovke, kje ste
21.10.2005 15:38:51   
Tiamo
Ha,ha,ha Jessy te bomo že ustavile, če boš preveč čvekala user posted image  ti pa miška user posted image . Predlagam City park, ker imamo tam previjalnice in WC, v Tivoliju se lahko dobimo spomladi. user posted image  Upam, da bo novembra tudi kaj lepega vremena. Se pravi se lahko dobimo po praznikih, Jessy a te ne bo samo 1 novembra ali greš za dalj časa v toplice? Jaz bom šla nasledni teden k mami, ker ima operacijo (neki v zvezi zob in čerljusti), da ji bom pomagala psa dol peljat, ona bo pa tačas čuvala user posted image . Tako, da ne bom na netu? Če se zmenite ima Violinski ključ (upam, da še imaš) mojo GSM, pa me zvrcine, če se boste kaj zmenile. Moj dragi ima pa v nedeljo rojstni dan, tako da bomo med vikendom imeli goste. Me je že kar groza, saj vsi so rekli, da ni treba nič štimati user posted image user posted image . V soboto bom pa verjetno (še nevem, če bo priden) pustila mojega dragega v bližnji lokal, ker bo na sporedu striptiz, pa ena bo zgoraj brez stregla...a ga pustim ali ne??? Saj ga moram pustiti, da se še on malo razvedri in da malo kolege in prijatelje počasti. zdaj pa jaz nakladam...  

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Avgustovke, kje ste
21.10.2005 18:36:08   
Jessy
He, he, Tia...tisto o meni in miški je čista resnica!!! V živo sploh nisem zgovorna...pa saj boste vidle!!! user posted image

Mi gremo v toplice od 1. novembra pa do nedelje. Če bo Neja kaj komplicirala pa pridemo prej nazaj. Pol smo pa doma! Je pa res, da sem malo odvisna od svojega moža, ker imava trenutno le en avto, tako da se morava malo zmenit, kdo ga kdaj rabi. Je pa tudi res, da je vsa kteden 1x v LJ, tako da če se ravno tisti dan dobimo, potem sploh ni problem, drgač si bom mogla avto pa mal zabarat! user posted image

Pa v BTC bomo mogle sporočt, da prihajamo, da na hitro dogradijo še ene 4 previjalne prostore, ker bo gužva! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Avgustovke, kje ste
21.10.2005 18:39:44   
Jessy
Aja, Tia...kmal bi pozabila povedat....Ja, ti kar pusti tvojga na striptiz!!! Tam se zagotov ne bo nič zgodilo, tako da kar brez vsakih zadržkov ga pusti! Boš vidla, kolk bo vesel, ko bo prišel nazaj, da najbrž tisto noč zarad njega ne boš spala, ne zaradi Demi! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Avgustovke, kje ste
21.10.2005 21:53:14   
miševi
user posted image




Me veseli, da ste za stvaruser posted image user posted image user posted image . Sicer pa, jessy, sem po moje jaz še bolj tiho kot ti. Ti gor se že razpišem, pa ponavadi še zakompliciram, da nobeden ne razumeuser posted image ... Kar se pa družbe tiče, pa ponavadi ljudi dolgo spoznavam, šele nato se spuščam v debate. No, potem me je pa malce težje utišatiuser posted image .  Sicer smo pa mi do novega leta kar fino zasedeni, tko da bo za mene v poštev prišla spomladanska varianta. Za novembra me spet novačijo za predavanjauser posted image , december je pa pri nas dobesedno najbolj nor mesec v letu: ene dvakrat Miklavž, pa Božiček, pa Dedek mraz na telovadbi, potem pa še 5 rojstnih dnevov. Vmes pa letanje za darili, pa čičkanje stanovanjauser posted image . Če bo šlo s časom, pa pridem že takrat.

Drugače sva si pa danes z mojim user posted image  vzela 3 ure zase in šla praznovat prijateljev rojstni dan. Balzam, vam rečem (čeprav je večina debat tekla o naših user posted image ).

Zdej grem pa še Jurčka pomirit, poj pa upam da spat.



(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Avgustovke, kje ste
21.10.2005 22:28:48   
violinski
Evo, še ena pisalna klepetulja, ki pa v živo nikakor ne zna in ne zna začet govorit. No, ampak Tia lahko potrdi, da je to samo na začetku. Ko se mi pa jezik razveže, pa znam odpredavat marsikaj user posted image Tia, jasno, da imam še vedno tvojo številko, jaz nikoli ne zavržem stvari, ki mi veliko pomenijo user posted image .

Jessy, dobro da si preverila, kako je s filmom, ker če ne bi imela samo en kup zanič slik in bi bila slabe volje. Jaz imam drug problem. Prej smo ogromno fotografirali na film in imava z možem kupe in kupe slik, odkar sva si kupila digitalca, pa imava spet kupe in kupe slik, ampak so vse na disku v računalniku. Imam program, s katerim pošlješ svoje slike na Digifot, ampak mi ga zaenkrat še ni uspelo zalaufat. Vmes ves čas težim možu, da mora slike posnet na DVD, če se slučajno disk sesuje - se lahko zgodi, da ostaneva brez ene slike od otrok user posted image .

Srečanje v CityParku je zame OK, tudi pri nas je samo en avto, ma do CityParka pridem jaz tudi peš, če je treba (raje ne, ker moram čez Žale, pa je hitro tema zadnje čase user posted image ). City ima tri al štiri WC, od tega vsaj eno previjalnico, da se pa v tej previjalnici tudi podojit otroka. V Hali A pa sta celo dve previjalnici. Ena je tudi v Emporiumu. Pravzaprav se mi zdi, da so povsod, razen v BabyCentru user posted image .

Tia, ti ga kar pusti na striptiz, sej konec koncev ne gre tja cedit slin, ampak gre bolj zaradi družbe, pa da se bo lahko pohvalil, kako kul 'ženo' ima, da ga celo na striptiz pusti. user posted image .

Jessy, jaz sem bila na dveh tečajih plavanja z Lano in te samo opomnim eno stvar - Neja naj se vedno sonožno odriva od tebe - začneš sicer tako, da jo v kratkih potegih vlečeš proti sebi, medtem ko plavaš ritensko) in pri vsakem odrivu ponavljaj isto besedo (na tečaju te učijo govorit 'žaba žaba'), ker si bo tako zapomnila sonožen odriv tudi takrat, ko ga ne bo več 'znala', to je takrat, ko bo začela hodit, in bojo noge enostavno iz same navade delale izmenično. Jaz nisem mgla verjet, koliko to res ostane otroku v spominu (sama sebi sem se najprej zdela strašno bedasta, ko sem ves čas, ko je bila Lana v Fredovem obroču ponavljala 'žaba žaba'), ampak ona še danes, ko vidi nekoga plavat reče 'žaba žaba' in tudi ko je sama v vodi, če je ful razposajena in šprica in se zabava - samo rečeš 'žaba žaba' in že se odriva. Čisto noro. Važno, da deluje. Jaz upam, da Aljoši ne bo onemogočen ta tečaj zaradi Kawasakija, zato komaj čakam, da bova šla se namakat v bazen.

Miševi, novembra se bomo vseeno poskusile dobit, če pa ne bo uspelo, pa v začetku januarja, ko so vse obveznosti mimo. Kaj praviš? O, pa še ti moram povedat, da ti kar malo zavidam, ko si lahko vzameš par ur z možem sama. Jaz si trenutno ne upam pustit Lane pri nekom, ker je še presvež spomin na to, da mamice 10 dni ni bilo doma in da jo je pogrešala, istočasno pa dojim Aljošo včasih celo bolj pogosto kot na 3 ure (načeloma ne, ampak se lahko zgodi), tako da bomo počakali do goste hrane, preden jo bova kam mahnila sama user posted image .

Lep vikend, pa veliko user posted image , saj so možje malo manj utrujeni user posted image !!!

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Avgustovke, kje ste
21.10.2005 22:37:27   
Jessy
user posted image  Violinski ključ za napotke o plavanju! To o žabi, kako se jo izvaja, piše tudi v navodilih obroča, je pa super slišat, da to res funkcionira! Komej čakam, da jo vidim brcati! Mi pa že na suhem brca sonožno, če se na kaj upre, tako da po moje bo v bazenu prav luštno! user posted image

Zdaj grem pa k user posted image , da se malo pocartava, saj se zadnjih nekaj dni skoraj nisva videla!

NOČKOOOO in čimveč lepih sanj!!!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Avgustovke, kje ste
22.10.2005 8:50:43   
tina104
To s srečanjem je sicer super ideja, ampak jaz verjetno ne bom hodla do LJ. Med nosečnostjo sem bila tako leteča, da bi tudi tja prišla, sedaj pa se z malim spravim najdalje do MB, pa še to sma šla sama samo 1x, drugače pa je šel vedno dragi zraven.

Tia, na tvojem mestu bi jaz dragega pustila tja, sicer mi ne bi bilo čisto vseeno, ampak saj rabi malo odklopa od  vsega verjetno.

Jaz si zaenkrat še ne morem privoščit, da bi kam šla brez malega, ker ga polno dojim in podnevi je včasih tudi na pol ure. Pa če bi ga že pustila, pa bi bila po mojem čisto živčna - namreč če bi ga pri kom pustila, potem bi lahko bili to edino moja sestra in njena družina - ok to bi še nekak šlo ali pa pri mojih starših - to pa je že večji problem. Po mojem bi mu kar začeli dajat kake kekse ali pač neko hrano. Vidim pri sestrinem tamalem. Sicer mu je tudi ona sama že v 3. mesecu dajala kašice, sadje, SLADKE čaje,.... da ne govorim o tem, da so mu dajali tudi vino, pivo... ko je začel sam pit iz kozarca. Pa nonstop neke bonbone je, pa kekse, pa čokolado...Ni šans, da bi pojedel navadni jogurt, ker je navajen na sadne.  V glavnem saj jaz imam tud rada sladko, ampak mojega malega pa ne mislim preveč na to navajat. Sploh pa od mene ne bo dobil alkohola in sladkega čaja (jaz pijem nesladkanega, pa je čisto dober).
Ah, že spet sem se preveč razpisala...

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Avgustovke, kje ste
22.10.2005 9:06:55   
miševi




Violinski ključ, januarja mi bo pa verjetno sigurno uspelouser posted image user posted image user posted image . Joj, bomo tako klepetale, da bomo vse preglasile.
Prosim, ne mi biti fovš za to, da lahko grem venuser posted image  - to je namreč samo ena (edina) dobra stvar tega, da nimam več mleka in da mojega srčka lahko nekdo drug nahrani. Jaz sem občasno nevoščljiva vam, ko srčke k sebi stisnete, pa podojite.user posted image  Tako, pa smo si kvit z nevoščljivostjouser posted image .

Tia, ti pa tvojega kar pusti na zabavo, te bo imel potem še bolj rad, ko bo videl, kaj ima doma. Sicer gre pa verjetno res bolj zaradi družbe, kot pa zaradi "seksi" natakaric.

Tina, saj drugače se nam boš pa spomladi pridružila na kakšnem izletu - takrat bodo naši mali navihančki že kar nekaj mesecev stari. Pa tudi tvojega dragega verjetno ne bi spodile, če bi prišla tako od dalečuser posted image .

Lep dan imejte, se sonček kažeuser posted image .



(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Avgustovke, kje ste
22.10.2005 10:14:39   
Jessy
Sonček??? Le kje je??? Pri nas smo zaviti še v debelo meglo! user posted image

Naša user posted image  še kar spi, jaz pa ne morem več in sem vstala. Bom šla pa kuhat, pa bo!
Popoldne gremo pa na praznovanje, kjer bomo spet papcali user posted image . Pa bodo kile spet stale! Jaz se pa čudim, zakaj mi teh 6 kar ostaja, pol pa malo pomislim in ugotovim, da v moj želodček roma kar nekaj hrane in tudi kar dosti sladkega in sem lahko še srečna, da se ne redim! user posted image

Če se dobimo pa januarja, bomo pa še moj roj. dan lahko malo nazdravile! user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Avgustovke, kje ste
23.10.2005 10:14:00   
Kety
Dober dan!

Se spet malo javljam,...user posted image user posted image  sem se kr mal zgubila...! Ampak ste se pa razpisale...jest sem tud za to, da se dobimo, pa mal v živo počvekamo. City park se mi zdi kr uredu. Ampak, vam povem, da je takole res lažje čvekat, ker se lepo zvrstimo in vsaka vse prebere, ko bomo pa vse skupi, se bo pa počez čebljalouser posted image user posted image user posted image .

Jaz moram pa pohvalit našega sončka saj je iz petka na soboto spal od 22:30 do 5:30. Sem se sama zbudila, ker sem imela ful polne joške in sem ga kr zbudila in pristavila, drugo sem si mogla it pa spumpat. No danes je spal eno urco manj (do 4:30) ampak tudi to je že veliko, tako da izgleda da bomo kmalu prespali noč. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes mu bom pa prvič dala 3 kapljice! Me zanima kako bo prenesel.

Se še tipkamo!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Avgustovke, kje ste
23.10.2005 10:39:05   
Jessy
Spet en sončen pozdravček od mene! Ja, prav ste prebrale. Pri nas kuka sonček izza oblakov, čeprav močno dvomim, da bo to kaj časa trajalo.

Kety, zadnjič sem govorila z eno mamico, ki ima 3 otroke, pa je rekla, da je v eni knjigi prebrala, da če ti dojenček spi v enem kosu 5-6 ur, da se to že šteje, da je prespal noč. Tako, da jaz z veseljem povem, da smo danes prespali noč, saj je od 21.30 pa do 5.45 minilo 8 ur, od tega jih je 7 spala. user posted image  Mi pa zadnjih nekaj dni skoraj vsako noč spi od 6-7 ur skupaj, tako da smo zeloooo zadovoljni.

Jaz ji že en teden dajem po 7 kapljic in nisva imeli nobenih težav, tako da bomo lepo nadaljevali.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Avgustovke, kje ste
23.10.2005 20:40:19   
Kety
Izgleda, da so šle vse mamice dons mal ven, ker je bilo takooo toplo, kot že dolgo ne! Mi smo našega palčka pošteno utrudili dons in je prejle komaj zaspal (v dolgo trajajočem joku).

Bravo Jessy, vama je že uspelo prit na 7 kapljic. Jaz sem jhh danes prvič dala 3 in je bilo OK. A naj potem jutri dam 4 ali naj par dni dam še po 3???

Glede noč je pa prov fino ane, ko spijo vsaj 5 ur. Zakon!! Kaj pa potem ti narediš ponoči s svojim mlekom? A ga nimaš nič preveč? Sej meni se zdi, da se mi že regulira, ampak a je kakšna nevarnost, da bo zaradi tega manj mleka???

Lahko nočko!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Avgustovke, kje ste
23.10.2005 22:13:44   
Jessy
Jaz sem kar po nekaj dni vstrajala na isti količini kapljic. Bolj kot sem povečevala dozo, manj dni sem vstrajala pri istem št., ker jih je kar dobro začela prenašat. Jaz bi s tremi vsaj 3 dni vstrajala in če bi bilo vse vredu, bi povečala, drgač pa še kak dan počakala.

Jaz si ponoči nič ne črpam, kar mi ostane. Črpam samo podnevi, pa še to ne prav vsakič, ampak nekako vsak drugi podoj. Si pa zjutraj ta prvo, ko vstanem in se naje, do konca sčrpam dojko iz katere je jedla, pa še ene 20 ml iz ta druge, na kateri ni jedla, da mi malo odleže, saj bi mi jih drugače razneslo!

Ja, spanje je pa zakon! Jaz kar študiram, če sem prav preštela vse te ure in če je možno, da je tolk časa spala!

Zdaj grem pa Nejo spat spravt! Pol se grem pa razvajat. Imam v načrtu tuš, pa epiliranje nog, pa mal si moram spodnjo frizurco uredit, ker si že dolgo nisem user posted image , pa eno masko za obraz si bom privoščila, moža bom pa za utiranje kreme po telesu zadolžila! Al bo luštno!!! user posted image

Lahko noč!!!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Avgustovke, kje ste
23.10.2005 23:43:48   
miševi




Mi smo s kapljicami delali podobno kot Jessy. Trenutno smo pri štirih, priti pa moramo le še do petih, saj nam jih več zaradi adaptiranega mleka ni potrebno dajati.

Danes je bil Jure na prvi žurki - rojstnem dnevu prijatelja. je bil kar priden.

Vau, Jessy, ti boš pa danes res poskrbela zase. Jaz si moram do torka noge pobrit, ker imam (končno) pregled, pa se mi ne ljubi. Ampak jutri bo pa treba...

Pa še to - za nekaj časa sem dala nekaj slikic od Jureta in Nike v album. Upam, da mi je ratalouser posted image  - sem bolj netehničen tip in mi ponavadi vse take stvari spodletijo.

Nočka



(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Avgustovke, kje ste
24.10.2005 0:07:14   
Jessy
Evo me! Jaz sem že spedenana, zdaj se pa samo še v posteljo zleknem in bo!

Miševi, sem šla pokukat slikce! Ful imaš luštna otročka!!! Se mi zdi, da sta si Nika in Jure kar podobna med seboj! Luštkana sončka, ni kaj!!! user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa čist zares - LAHKO NOČ!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Z dojenčkom na plažo - 10 genialnih trikov
Preverite te genialne trike, ki vam bodo počitnice z dojenčkom na morju pošteno olajšali in vam tako pomagali ustvariti ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?