|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pogrešana
29.2.2012 19:57:12   
Kerensa*
Tako pač to gre na RR.

(odgovor članu Bastis)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pogrešana
29.2.2012 20:07:51   
Bastis
Za človekoljuba se to pač ne spodobi.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pogrešana
29.2.2012 20:12:44   
Kerensa*
Na Ringaraji so meje med tem, kdo je človekoljub in kdo ne ter med tem, kaj se spodobi in kaj ne, zelo zabrisane. user posted image

(odgovor članu Bastis)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pogrešana
29.2.2012 20:31:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Bastis


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Če se res ločuje, ji želim veliko moči in dobre volje in da bi se ločila tako kot moja starša. Tak da frodica, prosim, prenesi ji lepe želje, če lahko.



Slisala sem slucajno, brez da bi oseba, ki je to povedala vedela, da vem o kom govori. IMO tako mora tudi ostati.




slišala in takoj sčvekala. lepo.



NI takoj, je kar nekaj casa vmes. In zakaj bi morala molcati? Je to nekaj strasnega , sramotnega ali nemoralnega ce je zenska imela smolo?


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bastis)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: pogrešana
29.2.2012 20:38:50   
Bastis

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Bastis


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Če se res ločuje, ji želim veliko moči in dobre volje in da bi se ločila tako kot moja starša. Tak da frodica, prosim, prenesi ji lepe želje, če lahko.



Slisala sem slucajno, brez da bi oseba, ki je to povedala vedela, da vem o kom govori. IMO tako mora tudi ostati.




slišala in takoj sčvekala. lepo.



NI takoj, je kar nekaj casa vmes. In zakaj bi morala molcati? Je to nekaj strasnega , sramotnega ali nemoralnega ce je zenska imela smolo?




nič strašnega, nič sramotnega ali nemoralnega ampak nekaj intimnega. se ti ne zdi?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: pogrešana
29.2.2012 20:40:04   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Na Ringaraji so meje med tem, kdo je človekoljub in kdo ne ter med tem, kaj se spodobi in kaj ne, zelo zabrisane. user posted image


user posted image user posted image user posted image  Kerensita, ce tebe ne bi bilo, nikoli ne bi vedela kdo je Gina - ti si bila glavni vir informacij in podatkov. Se sesteti 2 in 2 skoraj ni bilo treba, samo prebrati je bilo potrebno.
NIso samo meje spodobnosti in clovekoljubnost tu zabrisane. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: pogrešana
29.2.2012 20:46:42   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Bastis


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Bastis


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Če se res ločuje, ji želim veliko moči in dobre volje in da bi se ločila tako kot moja starša. Tak da frodica, prosim, prenesi ji lepe želje, če lahko.



Slisala sem slucajno, brez da bi oseba, ki je to povedala vedela, da vem o kom govori. IMO tako mora tudi ostati.




slišala in takoj sčvekala. lepo.



NI takoj, je kar nekaj casa vmes. In zakaj bi morala molcati? Je to nekaj strasnega , sramotnega ali nemoralnega ce je zenska imela smolo?




nič strašnega, nič sramotnega ali nemoralnega ampak nekaj intimnega. se ti ne zdi?



Zgolj podatek.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bastis)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: pogrešana
29.2.2012 20:47:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Se sesteti 2 in 2 skoraj ni bilo treba, samo prebrati je bilo potrebno.

Kje pa to piše (beri: kje sem jaz spregledala)?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
29.2.2012 20:51:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bastis)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: pogrešana
29.2.2012 20:58:24   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Se sesteti 2 in 2 skoraj ni bilo treba, samo prebrati je bilo potrebno.

Kje pa to piše (beri: kje sem jaz spregledala)?


Samo mislila nisi, ko si pisala.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: pogrešana
29.2.2012 20:59:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: flower

Zakaj bi bila ločitev intimna? A je to nekaj kar se ne izve in kar se skriva pred drugimi?



Ves da. Locena zenska je poskodovano blago - rabljeno bi rekli vcasih.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: pogrešana
29.2.2012 21:00:49   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Se sesteti 2 in 2 skoraj ni bilo treba, samo prebrati je bilo potrebno.

Kje pa to piše (beri: kje sem jaz spregledala)?

Samo mislila nisi, ko si pisala.

Oprosti, ampak jaz pa ne. Prvič slišim karkoli o tem, da bi se Gina ločevala. Že res, da imam občasne stike (osebne) z njo, ampak mi pa ni nikoli nič rekla v zvezi s tem.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: pogrešana
29.2.2012 22:08:14   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Se sesteti 2 in 2 skoraj ni bilo treba, samo prebrati je bilo potrebno.

Kje pa to piše (beri: kje sem jaz spregledala)?

Samo mislila nisi, ko si pisala.

Oprosti, ampak jaz pa ne. Prvič slišim karkoli o tem, da bi se Gina ločevala. Že res, da imam občasne stike (osebne) z njo, ampak mi pa ni nikoli nič rekla v zvezi s tem.


ne to - ime, Ginino pravo ime, to si se zgleda enkrat zarekla. tako je povezala nick in ime ter lahko potegnila sklep kdo je ločen, ko je slišala pravo ime.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: pogrešana
29.2.2012 22:56:56   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Oprosti, ampak jaz pa ne. Prvič slišim karkoli o tem, da bi se Gina ločevala. Že res, da imam občasne stike (osebne) z njo, ampak mi pa ni nikoli nič rekla v zvezi s tem.


Rdeca nit dialoga ni njena locitev.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: pogrešana
29.2.2012 22:57:28   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne to - ime, Ginino pravo ime, to si se zgleda enkrat zarekla. tako je povezala nick in ime ter lahko potegnila sklep kdo je ločen, ko je slišala pravo ime.


Hvala! Verjetno bo sedaj "sestela" user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: pogrešana
2.3.2012 11:03:39   
Kerensa*
Gine na RR nisem nikoli omenila s pravim imenom, če sem jo pa že z nickom in v povezavi z besedo "ločitev", je pa zagotovo nisem v zvezi z ločitvijo od sedajšnjega moža, ampak od bivšega. Za to ločitev ve pa cela RR, saj je Gina nemalokrat to napisala sama.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: pogrešana
2.3.2012 11:57:41   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Gine na RR nisem nikoli omenila s pravim imenom


Frodica pravi, da je to zvedla tukaj na RR od tebe, ko si se enkrat zatipkala. mogoče se tega ne spomniš, samo po moje se F ne bi zlagala glede tega, kaj misliš?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: pogrešana
2.3.2012 11:59:11   
Kerensa*
Po mojem je samo zamešala z Ginino ločitvijo od 1. moža - o tem nisem pisala samo jaz, temveč tudi Gina sama (in kup drugih RR-ovk).

Drugače pa ni izvedljivo... kajti jaz se nisem mogla nikjer ne zareči, ne zatipkati, saj nič ne vem o tem, da bi se Gina ponovno ločevala.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: pogrešana
2.3.2012 12:08:30   
uškinamama
Drugače pa ni izvedljivo... kajti jaz se nisem mogla nikjer ne zareči, ne zatipkati, saj nič ne vem o tem, da bi se Gina ponovno ločevala.


tI si se samo zarekla, da je virtualna Gina v resničnem sosedova Micka iz Zgornjega Kašlja. Frodo je nekje drugje slišala, prebrala , da se sosedova Micka iz Zgornjega Kašlja ločuje. In tako ve, da je to virtualna Gina.

Frodo, razumem prav?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: pogrešana
2.3.2012 12:09:34   
Kerensa*
OK, bom še enkrat ponovila, potem pa res ne več...

Nisem se mogla zareči, če pa nič ne vem o kakšni ponovni Ginini ločitvi. Zarekla bi se lahko (z nickom ali s pravim imenom) samo za nekoga, za kogar bi vedela, kajne?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: pogrešana
2.3.2012 12:16:48   
uškinamama
okej, ponavljam še jaz enkratuser posted image .

Recimo,da se medve zdaj pogovorjamo / pišemo o Gini. Ja , fanj učiteljica, mhm, sem jo videla včeraj, veš da je Micka iz Kašlja , mislim Gina kupila nov avto...bla, bla..(iz tega razumem kdo je gina v real lajfu)

In potem grem jaz na aktiv, konferenco učiteljev, ker smo gino iz istega foha. In tam mi neka kolegica pove za Micko iz Kašlja, ki se uboga spet ločuje....

Bo? user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: pogrešana
2.3.2012 12:20:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Recimo,da se medve zdaj pogovorjamo / pišemo o Gini. Ja , fanj učiteljica, mhm, sem jo videla včeraj, veš da je Micka iz Kašlja , mislim Gina kupila nov avto...bla, bla..(iz tega razumem kdo je gina v real lajfu)

In potem grem jaz na aktiv, konferenco učiteljev, ker smo gino iz istega foha. In tam mi neka kolegica pove za Micko iz Kašlja, ki se uboga spet ločuje....

Bo? user posted image

Ne.

Jaz ti v najinem klepetu povem, da je Gina fajn učiteljica in da Micka (čeprav ti ne veš, da je to Gina) kupuje nov avto... ker, recimo, vem, da Micka (Gina) kupuje nov avto...
Če ti pa nekdo drug, na neki drugi lokaciji, potem reče, da se Gina/Micka ločuje... kakšno zvezo ima to s tem, da sem ti jaz rekla, da je Gina/Micka fajn učiteljica in da kupuje nov avto?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: pogrešana
2.3.2012 12:27:30   
uškinamama
user posted image  , če je frodo pogruntala iz tvojih besed, da kdo je Gina, verjetno ima vezo...

Nekako dvomim, da bi si Frodo izmišljevala, da je nekaj izvedela od tebe, če ni....sicer pa sem ti samo hotela razjasnit kako je frodo (če je) prišla do tega. Meni je čisto logično. user posted image

No, bo Frodo napisala, če dobro sklepam user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: pogrešana
2.3.2012 12:29:47   
Kerensa*
Frodo se je lahko, v tem primeru, samo zmotila in, kakor sem že napisala, zamešala moje besede o Ginini ločitvi od 1. moža s tem, da si je mislila, da se Gina ločuje zdaj, od 2. moža.

Kaj drugega pa težko, glede na to, da se s Frodo osebno ne poznava in da jaz in Gina nimava skupne družbe.

In, nenazadnje, bistvo - če ne vem, da bi se Gina že drugič ločevala, potem o tem ne morem nič reči, niti se mi ne more zareči.

Tega, da pa Gino poznam osebno in da imava občasne kontakte, nisem pa nikdar zanikala. In tudi Gina sama bo lahko, ko bo prišla sem, povedala, da mi česa takšnega ni nikoli rekla.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: pogrešana
2.3.2012 12:30:40   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Če ti pa nekdo drug, na neki drugi lokaciji, potem reče, da se Gina/Micka ločuje... kakšno zvezo ima to s tem, da sem ti jaz rekla, da je Gina/Micka fajn učiteljica in da kupuje nov avto?


to da dotična oseba (F) potem ve da se ločuje ravno Gina/Micka? da ve da je Gina pravzaprav Micka od tukaj, ker si ti napisala povezavo? to, da je naredila pravilno povezavo in drugi ne, ne negira da ti nisi posredno omogočila to povezavo Gine z Micko.
to je vse.

ok, sej zdej te bom pustila na miru. sem ti hotela samo razložit kako je do tega prišlo. samo če ne priznavaš, da je možno, da je nekdo G in M dal v pravo povezavo na podlagi tvojih postov, to je pa potem druga pesem.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?