|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pogrešana
2.3.2012 12:34:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
to da dotična oseba (F) potem ve da se ločuje ravno Gina/Micka?

Ne vem, od kod Frodo ta "informacija" - od kod bi pa lahko prišla do takšnega sklepanja, sem pa že napisala. Ampak če slednje drži, potem se je Frodo zmotila oz. narobe sklepala oz. zamešala dve različni stvari.
da ve da je Gina pravzaprav Micka od tukaj, ker si ti napisala povezavo?

Se ne spomnim, kje na RR sem jaz napisala karkoli v stilu npr. "Gini je ime ****". Možno, da sem, ampak se ne spomnim in tudi dvomim, da sem, ker načeloma takšnih stvari (razkrivanje osebnih podatkov) ne počnem.
je naredila pravilno povezavo

Če sem jaz kje kaj napisala o Ginini ločitvi od 1. moža, potem ni pravilna povezava, če je Frodo iz tega sklepala, da se Gina ločuje od 2. moža. O tem, da bi se Gina (kot Gina ali pa kot ****, s pravim imenom) ločevala od 2. moža, pa jaz nisem nikjer nič ne napisala, ne rekla. Ne na RR, ne kje drugje. Ker o tem pač nič ne vem.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: pogrešana
2.3.2012 12:36:46   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Če ti pa nekdo drug, na neki drugi lokaciji, potem reče, da se Gina/Micka ločuje... kakšno zvezo ima to s tem, da sem ti jaz rekla, da je Gina/Micka fajn učiteljica in da kupuje nov avto?


to da dotična oseba (F) potem ve da se ločuje ravno Gina/Micka? da ve da je Gina pravzaprav Micka od tukaj, ker si ti napisala povezavo? to, da je naredila pravilno povezavo in drugi ne, ne negira da ti nisi posredno omogočila to povezavo Gine z Micko.
to je vse.

ok, sej zdej te bom pustila na miru. sem ti hotela samo razložit kako je do tega prišlo. samo če ne priznavaš, da je možno, da je nekdo G in M dal v pravo povezavo na podlagi tvojih postov, to je pa potem druga pesem.


Matejka nisem lih razumela razlage, ampak saj zdaj že veste,da mam bolj dolgo lajtungo user posted image .
,
me pa bolj zanima -tudi če ne spada sem- kako kaj življenje "tam gori na S"?

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: pogrešana
2.3.2012 12:56:50   
posh
Kje se pa milijonarka skrivauser posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: pogrešana
2.3.2012 12:59:22   
mateyka
Kerensa, dej concetrate user posted image nikjer ni noben rekel, da si ti napisala da se G ločuje od drugega moža. TO je Frodo jasno rekla že čisto na začetku, da je slišala iz drugega vira. napisala pa je da je bilo to možno samo zaradi tega, ker si se enkrat zarekla in je vedela za Ginino pravo ime. in VEM da ne razkrivaš osebnih podatkov, Frodo je celo to poudarila - da si se zarekla. saj veš kaj to pomeni. nenamenoma. ko TI ne veš da si to naredila. ko drug opazi (pa nič ne reče) in TI ne. ko je možno to lepo povezat in ti ne opaziš. nekako tako.
imo je F verjetno že nekaj časa nazaj vedela kdo je Gina in real life, ko je G še aktivno pisala tukaj (to bo F vedla bolj točno povedat).

IZVIRNO SPOROČILO: alda
Matejka nisem lih razumela razlage, ampak saj zdaj že veste,da mam bolj dolgo lajtungo user posted image .



nima veze user posted image

me pa bolj zanima -tudi če ne spada sem- kako kaj življenje "tam gori na S"?


mogoče bi morala blog odpret user posted image mam en klip od snežne nevihte, ki čaka že 14 dni da ga dam na net, samo opremljamo pol bajte in še prebarvat moram sobe in še aktivno se učim švedsko - 4 ure na dan šole + doma vadit. torej, busy.. mal tle vmes na hitr pošpegam, drugače pa je vse prestavljeno na "later" user posted image

p.s. bom probala dat video od nevihte gor danes enkrat, ok? user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: pogrešana
2.3.2012 13:01:11   
alda
Matejka daj!!!
Če boš pa blog pisala, me pa pROSIM!!!! cukni za rokav, ker ga bom res z veseljem in zanimanjem spremljala!
Pa pozdrav z danes zelo sončne, tople S Primorske!!!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: pogrešana
2.3.2012 13:02:16   
posh
mateyka, go girl! Tudi jaz bi brala "Življenje na severu"!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: pogrešana
2.3.2012 13:05:55   
uškinamama
Se ne spomnim, kje na RR sem jaz napisala karkoli v stilu npr. "Gini je ime ****". Možno, da sem, ampak se ne spomnim in tudi dvomim, da sem, ker načeloma takšnih stvari (razkrivanje osebnih podatkov) ne počnem.



user posted image  evo tu notri se po mojem skriva bistvo.

Aha, ti je že Mateyka razložila, tako lepo, kot zna samo ona.user posted image

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 2.3.2012 13:06:31 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: pogrešana
2.3.2012 13:20:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
Kerensa, dej concetrate user posted image nikjer ni noben rekel, da si ti napisala da se G ločuje od drugega moža. TO je Frodo jasno rekla že čisto na začetku, da je slišala iz drugega vira. napisala pa je da je bilo to možno samo zaradi tega, ker si se enkrat zarekla in je vedela za Ginino pravo ime. in VEM da ne razkrivaš osebnih podatkov, Frodo je celo to poudarila - da si se zarekla. saj veš kaj to pomeni. nenamenoma. ko TI ne veš da si to naredila. ko drug opazi (pa nič ne reče) in TI ne. ko je možno to lepo povezat in ti ne opaziš. nekako tako.imo je F verjetno že nekaj časa nazaj vedela kdo je Gina in real life, ko je G še aktivno pisala tukaj (to bo F vedla bolj točno povedat).

Možno, da sem jaz kje omenila ali napisala, da je Gini ime ****... da sem se glede imena zarekla... ampak nikoli in nikjer pa nisem rekla, da se **** ločuje... zato ne vidim povezave s tem, da Frodo trdi, da sem se jaz nevede zarekla glede Ginine potencialne 2. ločitve... in fact, če dobro pomislim, ne vem niti za eno žensko, ki bi ji bilo ime tako, kakor Gini, pa da se ločuje... od kod torej po omembi pravega imena in v povezavi z nekim nickom sklepati, da se pa ta oseba ločuje - ne, to mi ne gre v to mojo peroksidno tintaro.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: pogrešana
2.3.2012 13:25:53   
uškinamama
user posted image  ampak Kerensa, ti dejansko ne razumeš. 


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: pogrešana
2.3.2012 13:26:59   
mateyka
džizs..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: pogrešana
2.3.2012 13:28:00   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

džizs..


pred Kerenso nemočen user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: pogrešana
2.3.2012 13:36:11   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
zato ne vidim povezave s tem, da Frodo trdi, da sem se jaz nevede zarekla glede Ginine potencialne 2. ločitve...


Keresna, BERI kar je napisano. Frodo NE trdi da si se zarekla glede Ginine potencialne 2. ločitve - to je NE.
pravi pa da: si se zarekal KDO Gina v resnici je - glede Gininega resničnega imena.
ok?

zdej, Frodo ve da je G v resnici Micka in da noben drug ni to poazil. ok, lajf goes on. in gre Frodo po svetu in sreča eno znanko, ki reče: "hej, a veš da se una Micka ločuje in da je to njena druga ločitev?"
in Frodo pomisli: "hej, to je una Gina z RR"

in ko se pojavi RR tema na temo Gina in kaj je kaj se z njo dogaja (karikiram), Frodo reče: "Slisati je, da se je spet locila."

in potem ena druga reče: "ja kako pa to veš?"

in Frodo reče: "Slisala sem slucajno, brez da bi oseba, ki je to povedala (Frodina znanka op.p.) vedela, da vem o kom govori. IMO tako mora tudi ostati."

in ko si ti Kerensa rekla da: so meje med tem, kdo je človekoljub in kdo ne ter med tem, kaj se spodobi in kaj ne, zelo zabrisane. in da se vse sčveka na RR, oz. nekaj v tem smislu,

je Frodo omenila, da si ti razlog zakaj ona ve kdo je Gina v resnici:
"Kerensita, ce tebe ne bi bilo, nikoli ne bi vedela kdo je Gina - ti si bila glavni vir informacij in podatkov. Se sesteti 2 in 2 skoraj ni bilo treba, samo prebrati je bilo potrebno. "

kapiš?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 2.3.2012 13:39:11 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: pogrešana
2.3.2012 13:37:06   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
Kerensa, dej concetrate user posted image nikjer ni noben rekel, da si ti napisala da se G ločuje od drugega moža. TO je Frodo jasno rekla že čisto na začetku, da je slišala iz drugega vira. napisala pa je da je bilo to možno samo zaradi tega, ker si se enkrat zarekla in je vedela za Ginino pravo ime. in VEM da ne razkrivaš osebnih podatkov, Frodo je celo to poudarila - da si se zarekla. saj veš kaj to pomeni. nenamenoma. ko TI ne veš da si to naredila. ko drug opazi (pa nič ne reče) in TI ne. ko je možno to lepo povezat in ti ne opaziš. nekako tako.imo je F verjetno že nekaj časa nazaj vedela kdo je Gina in real life, ko je G še aktivno pisala tukaj (to bo F vedla bolj točno povedat).

Možno, da sem jaz kje omenila ali napisala, da je Gini ime ****... da sem se glede imena zarekla... ampak nikoli in nikjer pa nisem rekla, da se **** ločuje... zato ne vidim povezave s tem, da Frodo trdi, da sem se jaz nevede zarekla glede Ginine potencialne 2. ločitve... in fact, če dobro pomislim, ne vem niti za eno žensko, ki bi ji bilo ime tako, kakor Gini, pa da se ločuje... od kod torej po omembi pravega imena in v povezavi z nekim nickom sklepati, da se pa ta oseba ločuje - ne, to mi ne gre v to mojo peroksidno tintaro.




Da se še jaz malo potrudimuser posted image
Kerensa, ne gre za to, da si omenila ločitev, ampak Ginino Pravo ime. Za ločitev je Frodo slišala od nekoga drugega.

mateyka, si me prehitelauser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: pogrešana
2.3.2012 13:40:23   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

džizs..


pred Kerenso nemočen user posted image


holy logic, indeed! user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: pogrešana
2.3.2012 13:43:43   
liliana
Frodo, bemu mast, javi se.....poglej, kaj si spet zakuhala........user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: pogrešana
2.3.2012 14:21:09   
Daschi
A Kerensa pravi, da se Gina ločuje, al kaj?

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: pogrešana
2.3.2012 16:06:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
zato ne vidim povezave s tem, da Frodo trdi, da sem se jaz nevede zarekla glede Ginine potencialne 2. ločitve...

Keresna, BERI kar je napisano. Frodo NE trdi da si se zarekla glede Ginine potencialne 2. ločitve - to je NE.
pravi pa da: si se zarekal KDO Gina v resnici je - glede Gininega resničnega imena.
ok?

zdej, Frodo ve da je G v resnici Micka in da noben drug ni to poazil. ok, lajf goes on. in gre Frodo po svetu in sreča eno znanko, ki reče: "hej, a veš da se una Micka ločuje in da je to njena druga ločitev?"
in Frodo pomisli: "hej, to je una Gina z RR"

in ko se pojavi RR tema na temo Gina in kaj je kaj se z njo dogaja (karikiram), Frodo reče: "Slisati je, da se je spet locila."

in potem ena druga reče: "ja kako pa to veš?"

in Frodo reče: "Slisala sem slucajno, brez da bi oseba, ki je to povedala (Frodina znanka op.p.) vedela, da vem o kom govori. IMO tako mora tudi ostati."

in ko si ti Kerensa rekla da: so meje med tem, kdo je človekoljub in kdo ne ter med tem, kaj se spodobi in kaj ne, zelo zabrisane. in da se vse sčveka na RR, oz. nekaj v tem smislu,

je Frodo omenila, da si ti razlog zakaj ona ve kdo je Gina v resnici:
"Kerensita, ce tebe ne bi bilo, nikoli ne bi vedela kdo je Gina - ti si bila glavni vir informacij in podatkov. Se sesteti 2 in 2 skoraj ni bilo treba, samo prebrati je bilo potrebno. "

kapiš?

Če je to to, potem pa... kapišam, ja. user posted image

Sicer Gina ni edina RR-ovka s takšnim imenom, kot ga ima, ampak... no, šele zdaj me začenja zares zanimati, ali se Gina ločuje ali ne. user posted image

In ko smo že (3 strani) pri ločitvah... kako je pa z Jano73?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: pogrešana
2.3.2012 16:53:19   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
zato ne vidim povezave s tem, da Frodo trdi, da sem se jaz nevede zarekla glede Ginine potencialne 2. ločitve...


Keresna, BERI kar je napisano. Frodo NE trdi da si se zarekla glede Ginine potencialne 2. ločitve - to je NE.
pravi pa da: si se zarekal KDO Gina v resnici je - glede Gininega resničnega imena.
ok?

zdej, Frodo ve da je G v resnici Micka in da noben drug ni to poazil. ok, lajf goes on. in gre Frodo po svetu in sreča eno znanko, ki reče: "hej, a veš da se una Micka ločuje in da je to njena druga ločitev?"
in Frodo pomisli: "hej, to je una Gina z RR"

in ko se pojavi RR tema na temo Gina in kaj je kaj se z njo dogaja (karikiram), Frodo reče: "Slisati je, da se je spet locila."

in potem ena druga reče: "ja kako pa to veš?"

in Frodo reče: "Slisala sem slucajno, brez da bi oseba, ki je to povedala (Frodina znanka op.p.) vedela, da vem o kom govori. IMO tako mora tudi ostati."

in ko si ti Kerensa rekla da: so meje med tem, kdo je človekoljub in kdo ne ter med tem, kaj se spodobi in kaj ne, zelo zabrisane. in da se vse sčveka na RR, oz. nekaj v tem smislu,

je Frodo omenila, da si ti razlog zakaj ona ve kdo je Gina v resnici:
"Kerensita, ce tebe ne bi bilo, nikoli ne bi vedela kdo je Gina - ti si bila glavni vir informacij in podatkov. Se sesteti 2 in 2 skoraj ni bilo treba, samo prebrati je bilo potrebno. "

kapiš?


user posted image user posted image

Zdej smo pa tud blondinke razumele, a ne Kerensa? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: pogrešana
2.3.2012 16:56:02   
Kerensa*
Jaz sem zagotovo, pa čeprav sem (zelo) umetna blondinka. user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: pogrešana
2.3.2012 16:56:57   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz sem zagotovo, pa čeprav sem (zelo) umetna blondinka. user posted image


tudi jaz...ampak izgovor je pa dober user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: pogrešana
2.3.2012 16:59:37   
Kerensa*
Zame to ni izgovor. Peroksid mi skozi lasišče dejansko prodira v možgane in uničuje moje sive celice. user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: pogrešana
2.3.2012 17:24:00   
mateyka
evo, en švedski brrr - šumi od vetra, pa v živo je 10_x_ bolj snežno v zraku (pač ena navadna phone kamerca (ne) nardi svoje), ker veter je ubitačan, kot burja, samo da zraven ful drsi, ker je vse ledeno in noro je mraz (seveda).
http://youtu.be/xxA511fh8qI

p.s. danes je lepo in sončno, +3 in vsi ogromni kupi se topijo. s tamalo sva sparkale po potkah in sem se kar prešvicala, ker ni več povsod ledeno in potem čez stopljene dele konkretno porivaš. spark so vikingške sanke (kick sled) ful kul stvar imo user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 2.3.2012 17:29:26 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: pogrešana
2.3.2012 22:50:47   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Drugače pa ni izvedljivo... kajti jaz se nisem mogla nikjer ne zareči, ne zatipkati, saj nič ne vem o tem, da bi se Gina ponovno ločevala.


tI si se samo zarekla, da je virtualna Gina v resničnem sosedova Micka iz Zgornjega Kašlja. Frodo je nekje drugje slišala, prebrala , da se sosedova Micka iz Zgornjega Kašlja ločuje. In tako ve, da je to virtualna Gina.

Frodo, razumem prav?


Recimo tako: poznam Micko iz zgornjega kaslja. Nekatere zadeve z neko virtualno Gino so znane, vendar me ne zanimajo posebno - ne tako, da bi matrala spomin zakaj se mi zdijo znane. LKerensa ise in lapa vse povprek in niza inforacije, pa tudi ce ne zelis ugotoviti, da je micka pravzaprav Gina, nekako si prisiljen to storiti. In ko to ves nekaj let in potem slisis, da se locjuje in po kar nekem casu, da jo pogresajo  in, da so za to "garant krivi krvosesi z RR", se mi zazdi smiselno povedati, da so morda neke resnejse in tezje stvari od RR v zivljenju.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: pogrešana
2.3.2012 22:51:12   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

OK, bom še enkrat ponovila, potem pa res ne več...

Nisem se mogla zareči, če pa nič ne vem o kakšni ponovni Ginini ločitvi. Zarekla bi se lahko (z nickom ali s pravim imenom) samo za nekoga, za kogar bi vedela, kajne?


Naravni talent ali usposabljana za specialca?

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: pogrešana
2.3.2012 22:52:39   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image  , če je frodo pogruntala iz tvojih besed, da kdo je Gina, verjetno ima vezo...

Nekako dvomim, da bi si Frodo izmišljevala, da je nekaj izvedela od tebe, če ni....sicer pa sem ti samo hotela razjasnit kako je frodo (če je) prišla do tega. Meni je čisto logično. user posted image

No, bo Frodo napisala, če dobro sklepam user posted image


Ma odlicno sklepas. Samo ce napisem kako gre to sklepanje dejansko (ker abstraktno dojemanje ocitno ni vzelo zamaha) bo pol Slovenije pogruntalo kdo je kdo.....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?