|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pogrešana
2.3.2012 23:01:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Kerensa, dej concetrate user posted image nikjer ni noben rekel, da si ti napisala da se G ločuje od drugega moža. TO je Frodo jasno rekla že čisto na začetku, da je slišala iz drugega vira. napisala pa je da je bilo to možno samo zaradi tega, ker si se enkrat zarekla in je vedela za Ginino pravo ime. in VEM da ne razkrivaš osebnih podatkov, Frodo je celo to poudarila - da si se zarekla. saj veš kaj to pomeni. nenamenoma. ko TI ne veš da si to naredila. ko drug opazi (pa nič ne reče) in TI ne. ko je možno to lepo povezat in ti ne opaziš. nekako tako.
imo je F verjetno že nekaj časa nazaj vedela kdo je Gina in real life, ko je G še aktivno pisala tukaj (to bo F vedla bolj točno povedat).


Tocno tako. Samo se da kerensiti potegne. user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: pogrešana
2.3.2012 23:03:42   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

džizs..


pred Kerenso nemočen user posted image


Specialc user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: pogrešana
2.3.2012 23:05:17   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Frodo, bemu mast, javi se.....poglej, kaj si spet zakuhala........user posted image user posted image user posted image


Nisem nic kriva! Specialci imajo takticne vaje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: pogrešana
2.3.2012 23:07:42   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
"garant krivi krvosesi z RR"


o helou, krvoses user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: pogrešana
2.3.2012 23:12:33   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
"garant krivi krvosesi z RR"


o helou, krvoses user posted image


Pazi kaj pises, imam na novo zglancane in nabrusene podocnike ... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: pogrešana
5.3.2012 11:29:46   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
zato ne vidim povezave s tem, da Frodo trdi, da sem se jaz nevede zarekla glede Ginine potencialne 2. ločitve...

Keresna, BERI kar je napisano. Frodo NE trdi da si se zarekla glede Ginine potencialne 2. ločitve - to je NE.
pravi pa da: si se zarekal KDO Gina v resnici je - glede Gininega resničnega imena.
ok?

zdej, Frodo ve da je G v resnici Micka in da noben drug ni to poazil. ok, lajf goes on. in gre Frodo po svetu in sreča eno znanko, ki reče: "hej, a veš da se una Micka ločuje in da je to njena druga ločitev?"
in Frodo pomisli: "hej, to je una Gina z RR"

in ko se pojavi RR tema na temo Gina in kaj je kaj se z njo dogaja (karikiram), Frodo reče: "Slisati je, da se je spet locila."

in potem ena druga reče: "ja kako pa to veš?"

in Frodo reče: "Slisala sem slucajno, brez da bi oseba, ki je to povedala (Frodina znanka op.p.) vedela, da vem o kom govori. IMO tako mora tudi ostati."

in ko si ti Kerensa rekla da: so meje med tem, kdo je človekoljub in kdo ne ter med tem, kaj se spodobi in kaj ne, zelo zabrisane. in da se vse sčveka na RR, oz. nekaj v tem smislu,

je Frodo omenila, da si ti razlog zakaj ona ve kdo je Gina v resnici:
"Kerensita, ce tebe ne bi bilo, nikoli ne bi vedela kdo je Gina - ti si bila glavni vir informacij in podatkov. Se sesteti 2 in 2 skoraj ni bilo treba, samo prebrati je bilo potrebno. "

kapiš?

Če je to to, potem pa... kapišam, ja. user posted image

Sicer Gina ni edina RR-ovka s takšnim imenom, kot ga ima, ampak... no, šele zdaj me začenja zares zanimati, ali se Gina ločuje ali ne. user posted image

In ko smo že (3 strani) pri ločitvah... kako je pa z Jano73?


Kerensa, veš , da sem presenečena. Sem bila prepričana, da se po raznih temah, ko ti hočejo mateyka, frodo, lilliana...kaj dopovedat, samo sprenevedaš. Da razumeš kaj ti pišejo, pa da se delaš norca z njih user posted image . Ampak po tej temi vidim, da si nekako funkcionalno nepismena al kako se reče.  Bi bilo dobro, da greš na stare teme, pa še enkrat prebereš, kaj so ti dekleta želela povedati.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: pogrešana
5.3.2012 12:10:40   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Kerensa, veš , da sem presenečena. Sem bila prepričana, da se po raznih temah, ko ti hočejo mateyka, frodo, lilliana...kaj dopovedat, samo sprenevedaš. Da razumeš kaj ti pišejo, pa da se delaš norca z njih user posted image . Ampak po tej temi vidim, da si nekako funkcionalno nepismena al kako se reče.  Bi bilo dobro, da greš na stare teme, pa še enkrat prebereš, kaj so ti dekleta želela povedati.


To bi imelo ucinek zgolj, ce bi se sprenevedala - kakor na tej, tako tudi na drugih temah.... user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: pogrešana
5.3.2012 13:08:15   
Kerensa*
Če se po vaše temu, da zgoraj omenjenega pač nisem razumela (dojela?), reče funkcionalna nepismenost in če se me za takšno označi na podlagi enega nerazumljenega (nedojetega?) posta na forumu... ja prav, potem sem pa po vaše pač funkcionalno nepismena.

Na srečo vaše mnenje ne vpliva na moje življenje, v katerem prav dobro funkcioniram, glede na to, kako sem splošno neizobražena. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: pogrešana
5.3.2012 15:11:34   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
na podlagi enega nerazumljenega (nedojetega?) posta na forumu...


ehhh, sej ne vem a naj napišem.. user posted image pa naj bo user posted image

namignila je namreč (uškinamama), da je tega več kot en post (zato je namreč tudi omenjeno branje za nazaj)..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 5.3.2012 15:12:02 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: pogrešana
5.3.2012 15:21:04   
Kerensa*
Zakaj se ti zdi, da nisem prebrala? user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: pogrešana
5.3.2012 15:23:18   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Zakaj se ti zdi, da nisem prebrala? user posted image


se pravi si šla včeraj nazaj še enkrat brat teme, kot je predlagala uškinamama?
kapo dol, če je res.
user posted image

p.s. nikjer ni noben omenjal da nisi prebrala, ampak da bi bilo dobro da še enkrat prebereš.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 5.3.2012 15:24:27 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: pogrešana
5.3.2012 15:25:30   
Kerensa*
Hmmm... grem po Bilobil... ker se ne spomnim, kje sem napisala, da sem šla ponovno prebrat teme.

Citat se ni (z moje strani) nanašal na to.

Ampak nič hudega... smo pač funkcionalno nepismeni, ker v prvo ne razumemo, kaj je nekdo z nečim mislil. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: pogrešana
5.3.2012 16:49:16   
pelin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


Ampak nič hudega... smo pač funkcionalno nepismeni, ker v prvo ne razumemo, kaj je nekdo z nečim mislil. user posted image



Kerensa...ne se sekirat....v vseh tvojih postih nisem nikoli zasledila , da bi bila funkcionaklno nepismena...in tisti, ki to besedno zvezo tako z užitkom uporabljajo v tej temi, v bistvu ne vedo kaj to pomeni...lahko le rečem, da tudi oni niso funkcionalno nepismeni, so pa žaljivi...pa vedno imajo užitek spremenit temo v nekaj čisto drugega...in potem vleči v neeeeeeeeeeeedooooooooogleeeeeeeeeeeeeeed....Bistvo pa je v tem, da nas večina pogreša Gino....jaz še posebej, ker bi znala na takšni temi veselo kakšno krepko, brez dolgovezenja in nakladanja povedat....

< Sporočilo je popravil pelin -- 5.3.2012 16:51:54 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: pogrešana
5.3.2012 21:19:44   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Zakaj se ti zdi, da nisem prebrala? user posted image


Zagotovo si prebrala in zagotovo se ne sprenevedas - "nije ti u karakteru"!

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: pogrešana
5.3.2012 21:50:56   
HHH
Če se Gina sedaj vrne na RR, jo res čaka krasna dobrodošlica. Takšno kolobocijo znamo samo tukaj skup spravit user posted image user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: pogrešana
6.3.2012 6:14:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Zakaj se ti zdi, da nisem prebrala? user posted image

Zagotovo si prebrala in zagotovo se ne sprenevedas - "nije ti u karakteru"!

Še dobro, da si uporabila narekovaje - drugače bi se jaz "spet sprenevedala", da te nisem razumela. user posted image

Drugače pa vsako jutro, odkar je ta tema na RR, upam, da bom srečala Gino in ji povedala, da jo čaka "dobrodošlica" user posted image  na RR... ampak je ne uspem srečati.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: pogrešana
6.3.2012 9:13:42   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Drugače pa vsako jutro, odkar je ta tema na RR, upam, da bom srečala Gino in ji povedala, da jo čaka "dobrodošlica" user posted image  na RR... ampak je ne uspem srečati.


Te se cudi kako se lahko iz tvojih besed razbere kdo je kdo?

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: pogrešana
6.3.2012 9:15:57   
Kerensa*
Ja. Zakaj?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: pogrešana
6.3.2012 10:58:40   
HHH
Jaz sem danes srečala že sigurno 200 ljudi. Ni hudič da ni bila ena od njih Gina. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: pogrešana
6.3.2012 20:10:57   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ja. Zakaj?


Ker se o tebi vse ve.. kam ti otroci hodijo v solo, koliko so stari, kdo ti je s sole najbolj pomagal okoli otroka...
Zdaj pa dosti - ocitno imam posla s specialci.... me je kar strah..... user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: pogrešana
6.3.2012 20:12:03   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Jaz sem danes srečala že sigurno 200 ljudi. Ni hudič da ni bila ena od njih Gina. user posted image


NI hudic , da med njimi ni bilo specialcev .... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: pogrešana
6.3.2012 21:56:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Ja. Zakaj?

Ker se o tebi vse ve.. kam ti otroci hodijo v solo, koliko so stari, kdo ti je s sole najbolj pomagal okoli otroka...

In? Saj sem večino od tega sama povedala/napisala.

Hujše so tiste, ki obsojajo in pljuvajo po drugih, ker mislijo, da se ne ve, kdo so one, kaj počnejo in kakšni so njihovi grehi. Potem se pa izkaže obratno in... izginejo s foruma, spremenijo nick in podobne neumnosti.

Ravno danes sem nekje nekomu omenila... Internet uporabljam, bolj ali manj pogosto, dobro desetletje... in prav te dni sem se spravila čistiti vse svoje e-maile, ki so, iz različnih vzrokov/razlogov, nastali v teh dolgih letih... prav neverjetno je (celo meni), koliko podatkov (dobesedno podatkov, ne samo sklepanj) o različnih ljudeh se mi je nabralo v 10-ih letih... tudi z RR, seveda... vem, katera laže in katera krade... vem, katera se ločuje (za Gino ne vem) in katera vara svojega moža... vem, katera pretepa otroke in katera nateguje državo... o večini t.i. vidnejših RR-ovk vem vse, od imena, priimka in kontaktnih podatkov do tega, kje so zaposlene, kdo so njihovi partnerji in kaj so njihove črne pike v rezimejih... point je samo v tem, da je kar nekaj med njimi tistih, ki se na RR delajo takooo fine, da te prime na določeno potrebo... če ne drugega, jaz svojih črnih pik vsaj nisem nikoli skrivala... in zato tudi ne vidim nobenega problema v tem, če se ve, kar si napisala (ali pa še kaj več).

To sem pač jaz. Če komu karkoli ni všeč... se ve, kako in kaj dalje, kajne? user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: pogrešana
6.3.2012 22:12:25   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Ja. Zakaj?

Ker se o tebi vse ve.. kam ti otroci hodijo v solo, koliko so stari, kdo ti je s sole najbolj pomagal okoli otroka...

In? Saj sem večino od tega sama povedala/napisala.

Hujše so tiste, ki obsojajo in pljuvajo po drugih, ker mislijo, da se ne ve, kdo so one, kaj počnejo in kakšni so njihovi grehi. Potem se pa izkaže obratno in... izginejo s foruma, spremenijo nick in podobne neumnosti.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti si povsem izven konkurence... user posted image user posted image user posted image  


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 6.3.2012 22:16:00 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: pogrešana
6.3.2012 22:12:51   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

... vem, katera laže in katera krade... vem, katera se ločuje (za Gino ne vem) in katera vara svojega moža... vem, katera pretepa otroke in katera nateguje državo... o večini t.i. vidnejših RR-ovk vem vse, od imena, priimka in kontaktnih podatkov do tega, kje so zaposlene, kdo so njihovi partnerji in kaj so njihove črne pike v rezimejih...




O šit Kerensa, to je že lahko smrtonosen podatek- zate mislim. Pazi se, zdaj ko toliko vešuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: pogrešana
6.3.2012 22:17:00   
Kerensa*
Se že tresem od strahu... user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?