|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NS v Mariboru
18.3.2012 13:10:14   
princess13
No si bom zapomnila, da pol ure prej ne smem lulat user posted image
Joj komaj čakam, da bom tudi jaz lahko gledala mojo bebiko user posted image Ampak ti dnevi se tak vlečejo... user posted image V katerem tednu pa si? Jaz bom na dan pregleda dopolnila 13t. Sem mislila, da me bo kaj prej naročila.
Ja za suhomesne izdelke vem, da ne smemo jest...jaz mam pa tako rada pršut user posted image

Po NS bom lahko mirno zadihala, če bo seveda z bebiko vse okej. Do takrat se pa ob vsaki bolečini v trebuhu ustrašim in razmišljam, če je vse vredu. Problem je tudi, da sem mela samo en pregled in sicer 27.2., naslednji bo pa NS 10.4., vmes pa nič user posted image

Želim ti čim manj nevšečnosti med nosečnostjo in da te zdravstvene težave ne bi bile prehude in bi se hitro rešile user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu orhidelija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: NS v Mariboru
18.3.2012 14:43:30   
orhidelija
na dan pregleda sem bila točno 12t 1d po izračunu moje ginek., ona pa mi je glede na velikost ploda izračunala 13t in 1d user posted image , tako da sem sedaj že v 14 tednu.

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: NS v Mariboru
21.3.2012 10:56:44   
ValyMa
Hay,hay Mariborske nosečke!Včeraj sem imela tako težko pričakovan prvi ultrazvok.Pa smo ga zagledaliuser posted image ,tako malega in z močnim srčkom. Ne moreš verjet kako tako malemu bitjecu bije srček!Velik je 5,6mm in danes je star6t in 3 dni.PDP imam 11.11.2012.Me zanima,če je še kakšna Mariborska nosečka tukaj s približno enakimPDP-jem.Naslednji pregled pa imam že 18.4.Sem namreč stara 37 let,letos jih bom že 38 in avtomatsko spadam med rizične nosečke,pa tudi umetno sem bila oplojena.Ampak smo polni optimizma!!!Se še slišimo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu orhidelija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?