|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: laserska odstranitev deoptrije
29.3.2012 12:43:29   
diva 4
Očesna klinika Svjetlost

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: laserska odstranitev deoptrije
29.3.2012 13:07:14   
Teyla
Treba je povedati, da tudi morela okulist ponujajo garnacijo, da če ti dioptrija ostane in je poseg še mogoč, nudijo dodatnooperacijo brezplačno.
Astigmatizem se odpravi tudi z lasersko metodo, ampak ne LASEK temveč starejšo (mogoče LASIK? ne vem). Morela sicer odstranjuje astigmatizem do -6 ter dioptrijo do -10 (se mi zdi). No tu zagotvaljajo optimalne rezultate, ne vem pa s katero metodo. Pa cena pri mroeli je 1100€ na oko, medtem ko je v Zg 12000 kun na oko, kar pride 1600€ na oko. Če ne ujameš popusta je zadeva dražja, poleg tega pa je treba upoštevat še dejstvo, da je prve tri dni najbolje ostati tam, ker imaš pregled vsak dan. Tako da razen te cenovne akcije drugih prednosti ne vidim. user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: laserska odstranitev deoptrije
29.3.2012 13:15:27   
divna
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

Tako da razen te cenovne akcije drugih prednosti ne vidim. user posted image



Očitno je tudi prijaznost  pomembna user posted image

lp

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: laserska odstranitev deoptrije
29.3.2012 13:21:14   
Teyla
Seveda da je pomembna, ampak kdo pravi, da te drugje tudi niso prijazni s teboj? Jaz imam same dobre izkušnje, prijaznost na višku na vseh predoperativnih in pooperativnih pregledih. Vse podrobno razložijo, vzamejo si čas, dobiš tudi telefon od zdravnice osebno, če so kakšne težave. Klicali smo jo po enajsti zvečer, najverjetneje vrgli iz postelje, pa ni bilo nobene arogance ali česarkoli podobnega. Ne vem zakaj se domneva, da so samo v tujini prijazni. user posted image

(odgovor članu divna)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: laserska odstranitev deoptrije
29.3.2012 13:21:22   
diva 4
Ni ti treba ostati tam. Laserska operacija traja 15min in na pregledu ti naročijo ,da moraš imeti spremstvo (nekoga , ki te odpelje domov).Operacije delajo ob petkih, v soboto pa imajo pooperativne kontrole. Tako , da se v soboto vrneš na pregled.Nobena pa ni napisala , da so cenejši .S sakuL, sva opisali samo svojo izkušnjo. Je pa res , da imajo večkrat akcije, tako kot ta mesec, ko je na lasersko zmanjsanje dioptrije 50% popust.IN Naj povem še to , ko sem klicala za info. ZG, mi je gospa po telefonu dala res izčrpno poročilo vsega kaj delajo ,kako delajo ... Tega pri moreli nisem dočakala ,saj so me kar takoj vezali k zdravnici, ki je bila pa sila naveličana vprašanj, kaj šele ,da bi sama od sebe ,kaj več povedala.

< Sporočilo je popravil diva 4 -- 29.3.2012 13:23:01 >

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: laserska odstranitev deoptrije
29.3.2012 13:35:58   
Teyla
Sem se pogovarjala s sestrično, ki mi je dala te podatke. Ona ima eno drugo metodo, s katero ji bodo odstranili astigmatizem, in mora zato tri dni ostati tam. Z akcijo jo seveda zadeva pride ceneje, drugače je ne bi.
Kar se tiče klicanja po telefonu mi je pa jasno, da ti zdravnica po telefonu ni mogla vsega obišrno razlagati, ker je imela v ordinaciji najverjetneje pacienta, če ne tam, pa zunaj polno čakalnico. Za vprašanja imajo brezplačne predoperativne preglede, kjer prideš na posvet in pogovor, ter pogledat, če si sploh primeren kandidat. Dvomim, da bi se sama odločila na podlagi enega samega telefonskega pogovora. user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: laserska odstranitev deoptrije
30.3.2012 8:41:20   
sakuL
poli: sledi na FB-ju za akcijo... sedaj je bila do konca marca, sigurno pa bodo še akcije, vsaj tako so mein rekli, da bodo.
Ali pa na njihovi spletni strani. http://www.svjetlost.hr/

Mika: ravno smo srečali nekoga dol, kje pripeljal prijatelja z glavkomom......se potrudijo popravit, ne obupajouser posted image .

nika v službi: http://www.svjetlost.hr/

teyla: kolegu so naračunali 2700 eur za oba uča, tako da ta podatek ne bo ravno pravšnji.. verjetno je razlika v dioptriji, alikaj nevem. vem pa da so cene pri nas več ali manj 3000 eur + za oba uča.user posted image

ja to je samo moja zgodba. jaz sem z njimi bila zadovoljnauser posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: laserska odstranitev deoptrije
30.3.2012 8:43:40   
sakuL
tudi zame so po telefonu si vzeli čas,da so mi kar na široko povedali kako in kaj.

kakorkoli že... v tujini imajo za take stvari akcije, kar pri nas verjetno ne bomo doživeli... ali pačuser posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: laserska odstranitev deoptrije
30.3.2012 9:14:06   
Nika v službi
Hvala za vse dodatne podatke. Očitno se bo treba zbrcat vsaj do pregleda. Verjetno se bom kar najavila k Moreli.... enkrat.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: laserska odstranitev deoptrije
30.3.2012 11:39:09   
Leela
Nika naredi to čimprej, če te operacija zanima. Morela ima prvi inf. pregled brezplačen in je namenjen tudi temu ali si sploh primeren za operacijo. Pomembna je tudi debelina roženice naprimer, ne samo dioptrija.
Operacija pri meni, pri trenutni tehnologiji, ni možna.
Tudi sama plačujem nore zneske za očala, čeprav kar "veliko" zavarovalnica povrne. Očala z majhno dioptrijo se dobijo pa relativno poceni.
Kaj leč tudi super mehkih ne preneseš?

sakul super user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: laserska odstranitev deoptrije
30.3.2012 13:21:22   
Nika v službi
Leela, leče sem nosila več kot 15 let (mehke), zaradi pomanjkanja kisika v enem od očes je prišlo do poškodbe in posledično mehkih leč nisem več smela nositi. Poltrdih pa - kljub 2 poskusom - nisem uspela najti takih, ki bi mi ustrezala, zato leče ne pridejo več v poštev.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: laserska odstranitev deoptrije
30.3.2012 13:34:29   
Leela
Jaz poltrdih leč sploh ne prenesem. Sem spraševala zato, ker recimo jaz s svojo dioptrijo supermehkih leč prej sploh nisem dobila (dnevne, mesečne, 14-dnevne), zdaj pa jih že delajo. Se mi pa zdi, da so bolj prepustne za kisik (bolj kot poltrde). Recimo: http://www.lecka.si/artikel.php?id=182&sid=9  samo kot primer.
Seveda, če si imela probleme so očala boljša opcija.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: laserska odstranitev deoptrije
3.4.2012 11:43:49   
jabi babi
no jst sm po vseh najboljših izkušnjah moje prijatreljice klicala to gospo v sloveniji ki dela za zagrebsko kliniko in takoj dobila datum za pregled oči.odločila sem se da grem na lasersko operacijo oči,po še znizani ceni 1600 eur.datum imam 12.4.komej cakam in se veslim:))))

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: laserska odstranitev deoptrije
4.4.2012 20:06:37   
jabi babi
bi pa še vaju vprašala da ce se res zelo megleno vidi po operaciji?do naslednjega jutra?a sploh ne prepoznaš oseb al kaj?skrbi me samo to,da me nebo zgrabla panika zarad tega:(((

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: laserska odstranitev deoptrije
5.4.2012 8:54:55   
zaspančka
Tale tema je bila za mene rahla brca v rit. user posted image V glavnem, odločila sem se za poseg. Včeraj dopoldne sem izpolnila obrazec za pregled. Nekaj ur kasneje so me poklicali in dobila sem datum za pregled: 12.4. Če bo na pregledu vse ok, potem bo petek, 13. moj srečni dan, ko bom spregledala. user posted image user posted image

Hvala, punce, da ste delile vaše zgodbe in izkušnje, da sem se lažje odločila za ta korak in vem, da ne bom obžalovala. user posted image

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: laserska odstranitev deoptrije
5.4.2012 10:01:22   
5ra8
super zaspančka!

mene tud mika po branju te teme, da bi se pa sedaj res odločila.

Sicer že razmišljam o tem dolga leta, ampak mogoče sedaj pa bi šla res???

Mam poln kufer očal in leč in vsega user posted image

SaKul, povej mi kako je pol po operaciji? Koliko časa ne smeš brat, gledat tvja, računalnika?
Zanima me potem kako bi si to jst zrihtala v službi, ker brez kompa ne morem delatuser posted image

Kakšen pa je občutek ko ti šarijo po očesu? user posted image

Hvala za vse odgovore

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: laserska odstranitev deoptrije
5.4.2012 10:04:31   
5ra8
evo in spet imajo akcijo do konca aprila


NOVO! 50% popusta za sve koji su kandidati za lasersko skidanje dioptrije

Svi građani ostavaruju popust od 50% na operaciju laserskog skidanja dioptrije do 30. travnja 2012. godine.*


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: laserska odstranitev deoptrije
5.4.2012 10:21:11   
zaspančka
5ra8, tale podaljšana akcija je mene še bolj spodbudila, da sem se prijavila. Ker je le razlika ali plačaš 1.600 ali 3.200 eur. Če ne bi bilo akcije, se najbrž ne bi odločila, ker bi bil strošek prevelik.

Glede računalnika je meni včeraj gospa po telefonu rekla, da je bistvo, da ne napenjaš oči. Jaz bom v petek imela poseg, v ponedeljek pa grem lahko že v službo, imam pa ravno tako delo 8 ur za računalnikom. Večkrat naj bi si oči odpočil pa navlažil s tistimi kapljicami (umetnimi solzami).

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: laserska odstranitev deoptrije
5.4.2012 10:35:49   
jabi babi
evo zaspančka mas isti datum pregleda kt jaz:)))mogoče se pa se srečava:)))jst mam uro ob pol enih:)))

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: laserska odstranitev deoptrije
5.4.2012 11:21:22   
zaspančka
jabi babi, jaz pa ob 5, tako da se bova verjetno grešili. Mogoče se pa srečava v petek, ko bova že kristalno videli brez pripomočkov. user posted image

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: laserska odstranitev deoptrije
5.4.2012 12:19:53   
jabi babi
joj upam da se nama želja uresniči:)))mene je kr mal strah,po drugi strani pa komej čakam:)a se boš ti vsak dan peljala v zagreb al boš kje prespala?jst mam tam ene 3 ure do zagreba...se nevem kako bom....verjetn se bom kar vozila.

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: laserska odstranitev deoptrije
5.4.2012 13:08:30   
zaspančka
Jaz se bom kar vozila, ker imam eno uro do ZG, mogoče uro pa deset. Tudi mene je malo strah, zato po eni strani komaj čakam, da bo za mano.user posted image

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: laserska odstranitev deoptrije
5.4.2012 13:12:13   
LuLu
Bom kar vas vprašala, ste najbolj na tekočem...
Za katere dioptrije se priporoča ta poseg?
Ali je to za trajno ali pa se lahko povrne slabosvidnost?
Cena je torej okoli 1.500 eur, a so še potem kaki dodatni stroški?
Zakaj Zagreb?
Hvala za odgovore user posted image

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: laserska odstranitev deoptrije
5.4.2012 13:37:45   
Teyla

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Bom kar vas vprašala, ste najbolj na tekočem...
Za katere dioptrije se priporoča ta poseg?
Ali je to za trajno ali pa se lahko povrne slabosvidnost?
Cena je torej okoli 1.500 eur, a so še potem kaki dodatni stroški?
Zakaj Zagreb?
Hvala za odgovore user posted image

Najboljši rezultati so do dioptrije -9.
Slabovidnost se lahko povrne, v kolikor se dioptrija poslabša. Se pravi, ti izravnajo na 0.0, vendar če bi se ti slabšalo z očali, se ti bo slabšalo tudi po operaciji, zato mora dioptrija mirovati min 1leto, najbolje pa čim dlje.
Zagreb zato, ker je cenejši, cena je 1600€, nimam pa pojma, če je v to vključen dodaten pregled, ampak mislim, da je. Tudi če ni, je po moje max 100€. Tudi zdravila in vse pooperativne preglede imaš vključeno v to ceno. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: laserska odstranitev deoptrije
5.4.2012 15:13:59   
diva 4
Najprej greš na pregled , ki traja 2 uri.Tega plačaš 750kun (100€). Na tem pregledu ugotovijo , če si primeren kandidat za laser in kateri laser. Odstranitev dioptrije z laserjem stane v akciji 1600€ za obe očesi.V to so všteti vsi kontrolni pregledi ,ki sledijo v roku treh mesecev po operaciji.Vse informacije dobiš tudi na njihovi internetni strani,kjer je tudi telefonska številka za paciente iz Slovenije.Tam ti ena zelo prijazna gospa opiše do potankosti vse od prvega pregleda do zadnjega po operaciji.

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?