|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: laserska odstranitev deoptrije
13.7.2012 8:29:23   
sakuL
zdravo!

Tako, moj vid je še kar 100%user posted image user posted image
pregled bi mogla imet avgusta, vendar ga zaradi dopusta ne bom takoj opravila, ga bom pa potem septembra , oktobra....
potem pa mislm, da na preglede ni potrebno več hoditiuser posted image

jaz sem sla preventivno (ko sem ravno šla s sestrico) slab mesec nazaj, pa mi niso nič rekli, da se moram kaj vrnit.

Mislim, pa da je pametno se vrnt na pregled če dobiš občutek da je kaj slabše, ali kaj takega.

pa drugače, ve k ste šle na operacijo.... vidite?user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: laserska odstranitev deoptrije
21.7.2012 12:13:31   
Zaneli
Mene je operiral dr. Zdeslav Vukas v Optical Expressu. Vid je res 1a. Kirurg je operiral že mojo teto in je bila tudi 100% uspešna operacija.
Jaz sem imel dioprtijo in močan astigmatizem. Ne nosim več ne očal, ne leč. Prilagajanje na nočni vid je krasno.
V kliniki imajo edini v tem delu Evrope nove laserje, ki jih nima nobena klinika v Sloveniji, niti na Hrvaškem. Priporočam. Kirurg je mojster.
http://www.ocna-poliklinika-dr-vukas.hr/

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: laserska odstranitev deoptrije
28.5.2015 11:14:20   
raziskava
Za klinike, katere se ukvarjajo z lasersko odpravo dioptrije ter drugimi očesnimi operacijami, nismo nikjer zasledili mnenj, nekakšne raziskave, ocene klinik ali karkoli podobnega, na podlagi katerega bi si lahko vsi zainteresirani za operacijo pridobili oceno oz. mnenje, kako se obnesejo klinike tudi v praksi. Torej, ali se bodo po operaciji znebili očal, ali se jim bo morda vid še poslabšal.

Verjetno vse zainteresirane, da bi si odstranili dioptrijo z lasersko operacijo zanima predvsem kvaliteta operacij oz. kako so bile različne klinike uspešne na podlagi preteklih operacij.

Iz tega razloga pozivamo vse osebe, ki so že bile na katerikoli očesni operaciji, da nam podajo mnenje, v kateri kliniki so opravili poseg in ali je bil poseg uspešen.

Svoje mnenje prosimo pošljite na raziskava@primerjajte.com

Ko boste poslali e-pošto, vas bomo pozvali k identifikaciji (osebni dokument) ter poslali vprašalnik. Brez skrbi – vaših podatkov ne bomo nikoli nikomur posredovali. Torej lahko brez posledic poveste tudi, če ste morebiti imeli slabe izkušnje z kliniko.

Vsem se zahvaljujemo za pomoč.

ekipa Informacija d.o.o.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: laserska odstranitev deoptrije
7.1.2016 9:10:47   
tin88
sama sem bila na tej operaciji v zagrebu oktobra in lahko rečem da so toooop :) če katero kaj zanima me lahko kamot vpraša

(odgovor članu raziskava)
Neposredna povezava do sporočila: 129
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?