|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrčice 2012
4.12.2012 12:37:18   
Nova_nosečka
O čestitke! No pa se je začelo. Želim veliko zdravja, cartanja in da hitro prispeta domov.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: Decembrčice 2012
4.12.2012 13:34:54   
Polona19
user posted image user posted image user posted image WAOOOO čestitke user posted image user posted image user posted image

Iskrene čestitke mini, lepo cartanje in okrevanje vama želim! Sta izbrala zelo lepo ime user posted image user posted image .

Danes je moj PDP, dogaja se nič, včeraj ctg ni pokazal posebnosti, odprta nič user posted image user posted image , ja pa tečna kot driska. Jutri grem ponovno na ctg in pregled.


(odgovor članu Nova_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: Decembrčice 2012
4.12.2012 14:25:55   
žanpaty
oooo mini86 čestitke. user posted image user posted image user posted image
Kako se počutiš? Sta obe vredu...


Zunaj pa pada prav močno sneg (no vsaj tukaj v snrberjih)

Jaz počivam in iz sedežne ven gledam kako lepo pada, zravn lepo kaminčk gorri... še 7 dni pa bom v 2 kosih (upam) Jutri imam CTG-preventivni pri svoji G...dans pa še lučke v LJ pogledat pa mal po stojnicah...

Kako ste kaj ostale?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: Decembrčice 2012
4.12.2012 15:35:05   
Inda_T
ooooooo, mini, čestitke za Mijo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pridna punca (obe), lepo se crkljajte in veliko veselja in prespanih noči vam želim!!!!

Polona, joj, si ne predstavljam tečnosti tvoje situacije... Držim pesti, da se začne čimprej kaj dogajat...

Vreme, drage moje pa imamo pri nas obupno, dež in megla, o snegu pa itak lahko samo sanjamo... Torej, vsem, ki gledate sneg skozi okno lahko sporočim samo eno: fouš sem vam user posted image

lp!

(odgovor članu žanpaty)
Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: Decembrčice 2012
4.12.2012 23:17:50   
mini86
Midve sva super,nagaja mi edino tole krcenje maternice k grozn boli..se eni popadki..
drgac pa punce roko na srce,prneste si najvecje vlozke k te k so kle so katastrofa..sm rekla da bom svoje velike mal sparala pa mas takoj vse cez..

zanpaty a mas ti se ksnga otrocka od prej

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Inda_T)
Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: Decembrčice 2012
5.12.2012 6:53:14   
HeLenčica
Čestitam, mini! user posted image user posted image user posted image user posted image No, pa se je tudi tukaj začelo.

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: Decembrčice 2012
5.12.2012 12:32:42   
žanpaty
Ojla,

Super mini68 da se uredu počutita user posted image user posted image

Ja glede vložkov mi je pa sestrična povedala, da baje je fajn če imaš svoje ker tiste tam so švoh. Jaz imam že naštimane od masmi (ravno v trgovini popek je akcija- za velik paket 5€,drugače so okoli 7€)

Ne jaz še nimam nobenega otročka od prej... Bo tole prvo dete user posted image in komaj čakava da jo vidiva in stisneva k sebi user posted image


(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1507
   RE: Decembrčice 2012
5.12.2012 13:36:22   
Lisa01
Čestitke še z moje strani! Glede vložkov pa... jaz imam pripravljene Vir 80, a so te ok?

(odgovor članu žanpaty)
Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: Decembrčice 2012
5.12.2012 19:02:39   
Polona19
Ku ku!

Spet jaz, ki tarnam.
Danes na pregledu ponovno odprta 0, jutri sledi nov pregled user posted image . Jaz pa tečna za 4 ;(

Ampak moramo se veseliti, bo .. ko pač bo ... nimamo kaj. Sem se pa vseeno šla sprehajati po stopnicah danes, mogoče bo kaj pomagalo.

Po prvem porodu sem jaz uporabljala Vir80 in so bili ok. Tokrat sem si tudi te kupila.

mini ... je bil hiter porod?

Ali katera kaj ve o skobčevki?

Punce ... držim pesti za vse nas.

P.S. Vsak dan me je bolj strah poroda ... bolj, ko se vrtim po porodnišnici, bolj me je strah user posted image

(odgovor članu Lisa01)
Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: Decembrčice 2012
5.12.2012 20:12:56   
Inda_T
Helou,

v vložke sem jaz investirala en kup denarja, tako da imam za prve dni največje možne, tiste Maternity od tosame, ki stanejo skorej 10€ škatla in so skoraj polmeterski (40cm). Kupila sem dve škatli za prve dni, za potem pa imam VIR 80.

Tečna in sitna - itak... To spada zraven... user posted image Zdej samo čakam, da bi bilo mimo, vse je prirpalvjeno in sedaj ko nimam nič za delat bi samo jedla... user posted image

Za skobčevko pa nisem ziher, če se ne motim (glede na fb, če povezujem nick s pravim imenom) je rodila hčerkico... moramomalce počakat, da se javi in pove če je to res user posted image , da je nisem zamenjala s katero drugo...

Lp!

(odgovor članu Polona19)
Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: Decembrčice 2012
5.12.2012 21:09:19   
Polona19
Jem jaz itak cele dneve in noči user posted image ... sem pridno pridelala 20kg. Se bom morala kar podvizati po porodu. user posted image

Grem nastaviti krožnik Miklavžu ... mogoče mi pa mojo pupo prinese user posted image

(odgovor članu Inda_T)
Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: Decembrčice 2012
5.12.2012 22:51:54   
Inda_T
Hm, mene so učili, da Miklavž prinese samo hrano - sladkarije in mandarine ter včasih kakšno nogavico... Joj, jaz upam, da bo moj fantiče vsaj kakšen teden noter...

Mimogrede, kdaj imaš pa rok, Polona?

(odgovor članu Polona19)
Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: Decembrčice 2012
5.12.2012 23:06:03   
Polona19
Rok sem imela včeraj user posted image . Jutri imam spet pregled ...bomo videli.

(odgovor članu Inda_T)
Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: Decembrčice 2012
5.12.2012 23:33:17   
Inda_T
Polona, ojej, ne vem kaj naj ti rečem... Po netu kroži en kup nasvetov kako pospešiti zadeve ampak kaj ko je običajno tako, da bolj kot jih rabiš manj delujejo...
No, držim pesti, da se ti akcija začne čimprej... Aja, pa Miklavžu nastavi raje košaro za dojenčka, ker krožnik je nekam premajhen user posted image

(odgovor članu Polona19)
Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: Decembrčice 2012
6.12.2012 10:52:33   
annai
haj haj... dans sem pa končno malo boljše volje... :) dobila sem datum poroda in sicer 11.12.2012. :)) komaj čakaam da vidim svojo drugo štručko. :) user posted image detece je imelo pred malo več kot enim tednom že 3000g...tk da je že pravi korenjak... :)

(odgovor članu Inda_T)
Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: Decembrčice 2012
6.12.2012 14:39:15   
mini86
Halo punce moje..
midve vec kot odlicno,cakave jutri da izveve a greve domov ali pod lucko zarad zlatence..jutri so sele meritve pa vse izvem..
ja porod je bil u bistvu kr hitr,tri urce..

Ob pol dveh mi je zacela odtekat voda,pa u bistvu se nebi sla v p ce nebi zacela krvavet..tko da sm prsla v p ob pol dveh in brez popadkov..sledil je klistir in pa zacetek popadkov,v porodno sem sla okoli stirih,ob 7.18 pa smo ze imeli druzbo..glede bolecin in ostalga nam nc napisala da se nau kera se bol prestrasla..

vlozki vir 80 prvd dva tri dni vsaj meni niso bli ok ker so prvic prekratki,ne pomagata niti dva,drugic so pa ozki,najbol so te maternity od tosame..ker se lahko preoblacis na pou ure s pojstlo vred..

zanpaty drgac mislm da si dobila sovozickarico k js sm pa iz polja:)

nc drzim pesti da struce cimprej pridejo ven pa se se oglasive..


en cudovit pozdrav od mene in male mije

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: Decembrčice 2012
7.12.2012 21:25:51   
Polona19
Danes ob13.25 smo tudi mi dočakali našo pupo. Sicer se je na koncu končalo s carskim, ampak važno, da sva obe ok. Komaj čakam jutri, dda se bova lahko zaprav cartali.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: Decembrčice 2012
8.12.2012 7:22:56   
HeLenčica
Čestitam, Polona! Fajn se cartajte, ko boš utegnila pa nam le pridi zaupat svojo porodno zgodbouser posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Polona19)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: Decembrčice 2012
8.12.2012 9:33:40   
Inda_T
Čestitke Polona! Obilo veselja in cartanja z malo!

Jaz pa lahko danes napišem samo en komentar: sneeeeeeeeeeeggggggg!!!! Mislim, še mi na Goriškem ga imamo ene 5 centi.... Bo pa še zabavno s to burjo....

Držite se na toplem in si kaj pišemo...

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1519
   RE: Decembrčice 2012
8.12.2012 10:07:23   
mini86
polona vse čestitke...user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Polona19)
Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: Decembrčice 2012
8.12.2012 11:17:51   
skobcevka
Pozdravljene !

29.11 ob 19:41 uri smo tudi mi dočakali našega fantiča. Imela sem CR, ker je bil v medenični vstavi.Ob rojstvu je bil velik 49 cm in težek 3530g. Zdaj smo l že doma in se crkljava. Naslednjič vam še povem mojo porodno zgodbo. Polona19 čestike za pupouser posted image .

Lep dan še naprej user posted image

(odgovor članu Nova_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: Decembrčice 2012
8.12.2012 11:30:51   
Lisa01
Skobcevka in Polona19, iskrene čestitke!!!!! Ostale pa odštevamo...

(odgovor članu skobcevka)
Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: Decembrčice 2012
8.12.2012 18:28:55   
žanpaty
Skobcevka in Polona19, iskrene čestitke!!!!! Ostale pa odštevamo... 3,2,1 user posted image
Trebuh neki otrdeva pa ne... Sploh ne vem ... A to cel trebuh rata popolnoma trd. Komj že čakam ... V torek imam rok,ob enem tudi pregled pri prim. cerarju v porodnišnici...

Zunj je prav lepo idilično. Ko bi ostal celi dec tak user posted image

mini86 za vozičknje sem pa za user posted image

(odgovor članu Lisa01)
Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: Decembrčice 2012
8.12.2012 19:19:31   
berdy
Čestitke vem mamicam user posted image , želim vam veliko sreče z vašimi štručkami!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jest pa odštevam dneve do roka

(odgovor članu žanpaty)
Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: Decembrčice 2012
8.12.2012 22:01:04   
HeLenčica
Čestitke, tudi tebi, Skobcevka! Lepo se cartajte! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu berdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?