|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 13:51:42   
zaspančka
Kako ve gledate na to, da naj bi bili zaradi stavke 18. aprila zaprti vrtci in šole? Vem, da še ni potrjeno, ampak možnost pa obstaja.

Jaz osebno nimam nič proti stavki, ampak kako si predstavljajo, kam bomo dali otroke tisti dan?!? user posted image Ker nimamo nobenega babi servisa na razpolago, bom morala vzeti dopust, katerega imam pa že tako minimalno in moram gledat, da mi ga ne zmanjka.

Mal me zanimajo vaša mnenja glede tega... Bom vesela, če se tudi kakšna učiteljica/vzgojiteljica oglasi in pove svoje stališče...

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 14:01:01   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: zaspančka

Kako ve gledate na to, da naj bi bili zaradi stavke 18. aprila zaprti vrtci in šole? Vem, da še ni potrjeno, ampak možnost pa obstaja.

Jaz osebno nimam nič proti stavki, ampak kako si predstavljajo, kam bomo dali otroke tisti dan?!? user posted image Ker nimamo nobenega babi servisa na razpolago, bom morala vzeti dopust, katerega imam pa že tako minimalno in moram gledat, da mi ga ne zmanjka.

Mal me zanimajo vaša mnenja glede tega... Bom vesela, če se tudi kakšna učiteljica/vzgojiteljica oglasi in pove svoje stališče...


Stavko povsem podpiram. Ce bo kdo od prijateljev,znancev, sosedov.... potreboval varstvo, bom cuvala otroke....
Cas je ze, da koletivni duh in zavedanje o kolektivnem pozitivnem zazivita. Individualisticna kultura ocitno ne nosi prevec dobrega.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 14:05:29   
kalbo
Mi se bomo že znašli in stavko podpiram, samo od plačila vrtca bom pač odštel tisti dan, pa še stroške privat varstva, pol nej pa Janša plača to.

Samo da ne bo potem tako v šoli, kot v devetdeset_ih, ko so učitelji štrajkali, potem smo pa sobote not prinašali ta njihov štrajk. Mojih otrok v soboto ne bo v šolo, pa če se pretrgajo, že tako smo skupaj med tednom samo dobre tri ure dnevno.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 3.4.2012 14:06:11 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 14:08:59   
*miska.mcc*
tako kot Kalbo.
Sem takoj mojemu rekla. naj stavkajo. Ampak mojih otrok v soboto nebo v šolo.
pika!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 14:09:59   
3jeMi
podpiram, itak sem sama javna uslužbenka... čeprav vprašanje, če bomo pri nas štrajkali... malega bom s sabo v službo vzela, pa naj mi kdo kaj reče, če si upa... user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 14:12:50   
zaspančka
Moji pomisleki so točno taki kot pri kalbu... Bomo morali plačati tisti dan vrtca, čeprav bodo doma ali nam bodo odšteli tisti ušiv euro za hrano, kot to naredijo pri bolezni? Vsekakor pa otroka ne bi poslala v šolo v soboto zaradi njihove stavke...

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 14:15:16   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: zaspančka

Kako ve gledate na to, da naj bi bili zaradi stavke 18. aprila zaprti vrtci in šole? Vem, da še ni potrjeno, ampak možnost pa obstaja.

Jaz osebno nimam nič proti stavki, ampak kako si predstavljajo, kam bomo dali otroke tisti dan?!? user posted image Ker nimamo nobenega babi servisa na razpolago, bom morala vzeti dopust, katerega imam pa že tako minimalno in moram gledat, da mi ga ne zmanjka.

Mal me zanimajo vaša mnenja glede tega... Bom vesela, če se tudi kakšna učiteljica/vzgojiteljica oglasi in pove svoje stališče...


Stavko povsem podpiram. Ce bo kdo od prijateljev,znancev, sosedov.... potreboval varstvo, bom cuvala otroke....
Cas je ze, da koletivni duh in zavedanje o kolektivnem pozitivnem zazivita. Individualisticna kultura ocitno ne nosi prevec dobrega.


podpis pod zgornji post.
jaz jih popolnoma podpiramuser posted image user posted image
in če nebo babi servisa mi dneva dopusta ni škoda!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 14:18:26   
viv_
Jaz tudi podpiram!

In glede na to, da so vsi glasni, kako javni sektor samo zažira in da je potrebno vse odpustit - torej tudi šolstva ne rabimo, pa naj bodo otroci doma!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 14:20:35   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Cas je ze, da koletivni duh in zavedanje o kolektivnem pozitivnem zazivita. Individualisticna kultura ocitno ne nosi prevec dobrega.




IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mi se bomo že znašli in stavko podpiram, samo od plačila vrtca bom pač odštel tisti dan, pa še stroške privat varstva, pol nej pa Janša plača to.






Podpis pod vse poste, posebej na to citirano.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 14:33:33   
Norigarač
No dober, vsi pravite, da podpirate stavko (jaz jo namreč ne)...verjetno predvsem v delu, ko bi se plače zmanjšale, ampak, kdo zaboga je pa nas (zaposlene v gospodarstvu) pred dvemi leti vprašal, ali nam lahko znižajo plače prvo za 10%, pol pa so pa nas še na skrajšan delovnik vrgliuser posted image , ampak ni samo naša firma, poznam ogromno takšnih.

< Sporočilo je popravil Norigarač -- 3.4.2012 14:38:20 >

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 14:33:59   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: posh


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Cas je ze, da koletivni duh in zavedanje o kolektivnem pozitivnem zazivita. Individualisticna kultura ocitno ne nosi prevec dobrega.




IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mi se bomo že znašli in stavko podpiram, samo od plačila vrtca bom pač odštel tisti dan, pa še stroške privat varstva, pol nej pa Janša plača to.






Podpis pod vse poste, posebej na to citirano.



jaz tudi podpis user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 14:37:10   
Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Cas je ze, da koletivni duh in zavedanje o kolektivnem pozitivnem zazivita. Individualisticna kultura ocitno ne nosi prevec dobrega.



No tole bi se pa dalo razpravljat, ampak se mi ne da.
Samo to, zakaj samo takrat ko je na udaru javni sektor, zakaj tega kolektivnega duha ni bilo, ko so jeuser posted image  in odpuščali nas v gospodarstvu??

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 14:44:07   
kalbo
Ni javni sektor ves za v smeti. Veliko javnega sektorja (učitelji, medicinske sestre, policaji, cariniki, gasilci, reševalci, vzgojitelji...) je že zdaj premalo plačana in tu stvari podpiram. Ukine naj se brezvezne urade, direktorate in podoben šit, pomete naj se s penzionisti, ki po ministrstvih mešajo drek in vlečejo poleg pokojnine še honorar in šele nato naj se useka tako drastično. Se sploh zavedaš, kakšno plačo prinese domov voznik reševalnega avtomobila, ki ma po deset__ intervencij na dan? Ne veš, če bi vedel, bi ti blo slabo.

Seveda, tkole pavšalno je najlažje, usekaš rez čez vse, pa je.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 3.4.2012 14:46:22 >

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 14:50:31   
janapan
jaz je tudi ne podpiram...pa dajte me linčat. Saj ne da se strinjam z vsem kar predlagajo. Amapak dajte se javni uslužbenci malce zamislit..Imate stalne službe, praktično vas ne morejo dat na čevelj, vsak mesec dobite plačo, regrese pa včasih še kakšno 13 ko. Zaposleni v gospodarstvu vsak dan v tej situaciji trepetamo za službo. Plače niso redne, že davno so nam jih znižali za 20 procentov nekje tudi več. Če še imaš službo so sigurno odpustili vsaj nekoga iz tvoje pisarne. Pa ne mislim metat vse v isti koš so javne službe in so javne službe. Nekdo v javni upravi dela kot zamorc spet nekdo drugi dela manj. V gospodarstvu pač ni tako. Pa še ena stvar. Gospodarstvo je v tem trenutku na kolenih...in če se ne bo stisnilo zato da se gospodarstvo pobere (gospodarstvo namreč hrani državo in posledično tudi javno upravo) se nam vsem slabo piše.

Sem pa odprta za kontra argumente

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 14:54:51   
zaspančka

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

in če nebo babi servisa mi dneva dopusta ni škoda!!


Meni tudi dan dopusta ne bo škodil, ampak kje piše, da mi ga bodo v službi odobrili???? In kaj naj potem? Otroka peljem s sabo v službo?

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 14:58:38   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: zaspančka


IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

in če nebo babi servisa mi dneva dopusta ni škoda!!


Meni tudi dan dopusta ne bo škodil, ampak kje piše, da mi ga bodo v službi odobrili???? In kaj naj potem? Otroka peljem s sabo v službo?

pravim zase, ker dan dopusta dobim brez problema

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 15:02:57   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: janapan

jaz je tudi ne podpiram...pa dajte me linčat. Saj ne da se strinjam z vsem kar predlagajo. Amapak dajte se javni uslužbenci malce zamislit..Imate stalne službe, praktično vas ne morejo dat na čevelj, vsak mesec dobite plačo, regrese pa včasih še kakšno 13 ko. Zaposleni v gospodarstvu vsak dan v tej situaciji trepetamo za službo. Plače niso redne, že davno so nam jih znižali za 20 procentov nekje tudi več. Če še imaš službo so sigurno odpustili vsaj nekoga iz tvoje pisarne. Pa ne mislim metat vse v isti koš so javne službe in so javne službe. Nekdo v javni upravi dela kot zamorc spet nekdo drugi dela manj. V gospodarstvu pač ni tako. Pa še ena stvar. Gospodarstvo je v tem trenutku na kolenih...in če se ne bo stisnilo zato da se gospodarstvo pobere (gospodarstvo namreč hrani državo in posledično tudi javno upravo) se nam vsem slabo piše.

Sem pa odprta za kontra argumente


In ti res misliš, da bo skrajšanje porodniške rešilo gospodarstvo? Kontra argument imaš nad sabo. Plus vsega so bli pa ravno ti gospodje proti vsem ukrepom prejšnje vlade, pa so bli ti milejši od teh zdaj. Janša je celo pozival spomladi na ulice.

Obdavčijo naj RKC, izkoreninijo sivo ekonomijo tako, da dejansko nagradijo poštene privatnike, sankcionirajo lenuhe, ki vlečejo podporo v nedogled in podobno. Seveda je to težje kot pavšalno javni upravi znižat plače za 20 odstotkov.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 3.4.2012 15:07:32 >

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 15:11:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: janapan
Amapak dajte se javni uslužbenci malce zamislit..Imate stalne službe, praktično vas ne morejo dat na čevelj, vsak mesec dobite plačo, regrese pa včasih še kakšno 13 ko. ...

Ni vse tak rožnato ... edino kar je res, je to, da je plača redna (sicer bedna ampak redna), regres je minimalen, malica pod zakonsko mejo, glede prevoza se jaz ne pritožujem, ker sem pač dober km stran od službe doma, ampak sodelavci, ki se vozijo po 70km v eno stran (ker jih nočejo premestit bližje domu) in tudi tisti, ki se manj pa že sedaj ne dobijo povrnjenih potnih stroškov ... dnevnice ... kaj je že to ... tega ne poznamo ... 13. plača bo pa baje takrat ko bo imelo leto 13 mesecev, božičnic ni ... delamo pa (vsaj pri nas) kar konkretno, svinčnike, selotejpe in po novem še celo papir si sami za svoj denar v trgovini nabavljamo itd. itn.
Jaz podpiram stavko, ker se mi zdi, da je potrebno tudi kje drugje prej reze naredit (vse bonitete verskim skupnostim razno razne komisije in agencije, ki so same sebi namen itd.) ... je pa naš šef faca ... je rekel, da če bodo vrtci zaprti, naj pa otroke s seboj v službo pripeljemo user posted image

(odgovor članu janapan)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 15:13:43   
benika
Jaz stavko podpiram in kot je že ena pred mano rekla, bi čuvala tisti dan tudi otroke prijateljev, brez problema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 15:18:30   
uškinamama
Obdavčijo naj RKC, izkoreninijo sivo ekonomijo tako, da dejansko nagradijo poštene privatnike, sankcionirajo lenuhe, ki vlečejo podporo v nedogled in podobno. Seveda je to težje kot pavšalno javni upravi znižat plače za 20 odstotkov.


Stavko podpiram. Tako kot sem podpirala vsakega delavca, ki se je boril za svoj košček kruha. Ali je bil v gospodarstvu, negospodarstvu, podjetnik.... Ne razumem pa spet tega, moja krava je crknila, pa naj še tvoja.

Aja Kalbo, podpiram tvoje ukrepe. Bi pa dodala še to, da javni uslužbenci že imamo znižane plače - niso nam izplačali 3 in  4 četrtinke uskladitve plač, plus znesek , ki nam ga vplačujejo v sklad javnih uslužbencev in ga ne bom nikoli več videli. Verjeli ali ne, znaša skupen znesek ravno okoli 15 %. In na to karto po mojem igra janša....

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 15:26:19   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Cas je ze, da koletivni duh in zavedanje o kolektivnem pozitivnem zazivita. Individualisticna kultura ocitno ne nosi prevec dobrega.



No tole bi se pa dalo razpravljat, ampak se mi ne da.
Samo to, zakaj samo takrat ko je na udaru javni sektor, zakaj tega kolektivnega duha ni bilo, ko so jeuser posted image  in odpuščali nas v gospodarstvu??


MOrda gledasm malo drugace. Ne gane me podatek, da je v vprsanju javni sektor. Gane me pa misel, da so v vprsanju nasi otroci (ne moji, tvoji, sosedovi, iz pravih, formalnih, napacnih, neobstojecih druzin...) - vsi otroci, nasi otroci in njihova izobrazba. Tisto kar bodo ss eboj nesli v zivljenje in tisto s cemer jih bomo za zivljenje opremili.
Vcasih je ucitelj bil faca in je imel dobro placo ter ugled. Zato ucitelj ni mogel biti kar vsak. In sedaj ce bi imeli visoke place ter ugled in bi uciteljski poklic bil zazeljen, bi se trlo tudi izjemno kvalitetnih kadrov za delo v tem poklicu. Takrat bi nasi otroci dobili najboljse.
Znizevanje plac v solstvu za seboj nosi manj usposobljen in manj entuziasticen kader. Tega si pa za nase otroke ne zelim (tudi ne za tiste iz napacnih, neobstojecih in nevidnih druzin) .

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 15:28:43   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: janapan

jaz je tudi ne podpiram...pa dajte me linčat. Saj ne da se strinjam z vsem kar predlagajo. Amapak dajte se javni uslužbenci malce zamislit..Imate stalne službe, praktično vas ne morejo dat na čevelj, vsak mesec dobite plačo, regrese pa včasih še kakšno 13 ko. Zaposleni v gospodarstvu vsak dan v tej situaciji trepetamo za službo. Plače niso redne, že davno so nam jih znižali za 20 procentov nekje tudi več. Če še imaš službo so sigurno odpustili vsaj nekoga iz tvoje pisarne. Pa ne mislim metat vse v isti koš so javne službe in so javne službe. Nekdo v javni upravi dela kot zamorc spet nekdo drugi dela manj. V gospodarstvu pač ni tako. Pa še ena stvar. Gospodarstvo je v tem trenutku na kolenih...in če se ne bo stisnilo zato da se gospodarstvo pobere (gospodarstvo namreč hrani državo in posledično tudi javno upravo) se nam vsem slabo piše.

Sem pa odprta za kontra argumente


Dosledno upostvanje ustavnega dolocila o sekularnosti drzave bi v precejsni meri gospodarstvo postavilo na noge, brez tako mocnih in globokih rezov v socialno podrocje in druga bistvena podrocja.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 15:29:22   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ni javni sektor ves za v smeti. Veliko javnega sektorja (učitelji, medicinske sestre, policaji, cariniki, gasilci, reševalci, vzgojitelji...) je že zdaj premalo plačana in tu stvari podpiram. Ukine naj se brezvezne urade, direktorate in podoben šit, pomete naj se s penzionisti, ki po ministrstvih mešajo drek in vlečejo poleg pokojnine še honorar in šele nato naj se useka tako drastično. Se sploh zavedaš, kakšno plačo prinese domov voznik reševalnega avtomobila, ki ma po deset__ intervencij na dan? Ne veš, če bi vedel, bi ti blo slabo.

Seveda, tkole pavšalno je najlažje, usekaš rez čez vse, pa je.


podpis, ni kaj za dodati.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 15:31:12   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

... je pa naš šef faca ... je rekel, da če bodo vrtci zaprti, naj pa otroke s seboj v službo pripeljemo user posted image



Lepo ga pozdravi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
3.4.2012 15:31:29   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Obdavčijo naj RKC, izkoreninijo sivo ekonomijo tako, da dejansko nagradijo poštene privatnike, sankcionirajo lenuhe, ki vlečejo podporo v nedogled in podobno. Seveda je to težje kot pavšalno javni upravi znižat plače za 20 odstotkov.


Stavko podpiram. Tako kot sem podpirala vsakega delavca, ki se je boril za svoj košček kruha. Ali je bil v gospodarstvu, negospodarstvu, podjetnik.... Ne razumem pa spet tega, moja krava je crknila, pa naj še tvoja.

Aja Kalbo, podpiram tvoje ukrepe. Bi pa dodala še to, da javni uslužbenci že imamo znižane plače - niso nam izplačali 3 in  4 četrtinke uskladitve plač, plus znesek , ki nam ga vplačujejo v sklad javnih uslužbencev in ga ne bom nikoli več videli. Verjeli ali ne, znaša skupen znesek ravno okoli 15 %. In na to karto po mojem igra janša....


ja znotraj ju so plačna nesorazmerja in eni bi tako realno izgubijo 30% ne samo 15%

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?