|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naš seznam - 1100eur
12.4.2012 13:33:11   
Anonimen
Pa dobr, ne morem da ne bi...ma klin**evi Slovenci, samo kritizirat znate, da bi pa kdo pohvalil da si je Monstera vzela cas, pripopala vse linke, nastela in napisala vse...ma ne to pa ne.

Fajn da poveste kaj ste rabili in kaj ne...ampak tko kot pri seznamih za hrano je tud pri tem in vseh ostalih seznamih...sto ljudi sto cudi. Pa vsak otrok je razlicen. Tko da, dejte nehat s temi izpadi kolk en zapravlja (da ne omenjam celo cinicnih pripomb v stilu: kaj ti ni skoda...). ne, ni mi skoda ker zasluzim tolko, da si lahko privoscim, ce si ne bi mogla si pac ne bi. Kupis najosnovnejse, res pa je da se ti ob prvem otroku malo strga...in prav je tko. Sej je to otrok, rojstvo, postanes mama...pa klinc kupis se kaj kar ti trgovci poturijo. In? a drgac pa ne al kaj?

Monstera, hvala za seznam, verjamem da bo marsikomu v pomoc user posted image .

(odgovor članu Najin_pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Naš seznam - 1100eur
12.4.2012 14:06:59   
neli365
Bravo bibasibauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Naš seznam - 1100eur
12.4.2012 14:24:38   
mika
Pa dobr, ne morem da ne bi...ma klin**evi Slovenci, samo kritizirat znate, da bi pa kdo pohvalil da si je Monstera vzela cas, pripopala vse linke, nastela in napisala vse...ma ne to pa ne.

kAko bi bilo fajn, če bi vsi v celoti razumeli pomen napisanega in se nebi toliko trudili vsako klinčevo stvar obrnit v negativno. Nihče ne kritizira....debata poteka, debata- ne kritika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Naš seznam - 1100eur
12.4.2012 15:23:00   
petea
morda pa bi bilo dobro ta seznam poslati v vednost kakšnim političnim strankam, vladi, sploh Vizjaku ...

da bi dobili malo občutka, koliko stanejo stvari za dojenčka


ja, je dobro, da kdo objavi takšen seznam, da tudi malo pri sebi pretehtamo in ocenimo naše izdatke

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Naš seznam - 1100eur
12.4.2012 16:52:41   
Anonimen
da jim pošle ta seznam bojo porodniško zmanjšal pa še un zavitek k ga dobiš 280 evrou

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Naš seznam - 1100eur
12.4.2012 17:01:40   
Monstera
Haha hvala bibasiba. Res sem hotla sam pomagat, nobenmu nisem hotla nič rečt da mora to kupit XD Ko berem komentraje se čutim prov obsojano in bi najraj zbrisala vse XD

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Naš seznam - 1100eur
12.4.2012 20:02:21   
čenča84
Hvala, bibasiba, my point exactly user posted image
Pač sem si pri nakupovanju za mojega prvega otročička dala malo duška, zakaj pa ne? In res je, da sem večino stvari nakupila in si nisem sposojala od drugih, ker sem pač mnenja, da bo potrebno pa za drugega otroka dokupiti, če ne zdaj. In ne, tudi približno nimam želje po porodu hodit po trgovinah ali mojega tja pošiljat in bacile lovit. Sem pač tak človek, da imam rada stvari pri sebi, če jih potrebujem, zato sem tudi nakupila vnaprej. In v tem ne vidim nič slabega

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Naš seznam - 1100eur
13.4.2012 18:32:18   
monita
super seznam... mi imamo skoraj vse stvari, kake tri štiri stvari nismo kupili (kengurujčka, pas za nosečnice nimamo, pa grelnika za stekleničke tudi ne)....
verjetno pa bi se kaj našlo, kar ni tu gor napisano... res super da si to napisala ;)

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Naš seznam - 1100eur
24.4.2012 0:08:44   
ellie
Monstera se ti je pa dalo user posted image

Jaz kar nekaj stvari nisem imela...ampak to je res odvisno od posameznika.

Evo, tega pri nas nismo imeli in nismo niti potrebovali:

glasbeni vrtiljak, sterilizacijske zadeve, duda, pas za nosečnice, šlauf, prsna črpalka, grelec za mleko, kengorujček, spalna vreča, baby on board, stekleničke,...

Moj otrok nikoli ni pil iz stekleničke in posledično odpade kar nekaj stvari. Spalno vrečo smo začeli uporabljat pri 1 letu, šlaufa nisem rabila zaradi cr.

Zakaj se pa sploh uporablja pas za nosečnice?

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Naš seznam - 1100eur
24.4.2012 17:06:06   
glicinija
Ellie, ta pas se uporablja za podaljševanje majic, ki postajajo prekratke zaradi rastočega trebuha. Meni se je zdel ful uporaben, v celi nosečnosti si nisem kupila niti ene večje majice, ampak sem stare podaljševala s tem pasom... Pa tudi kaki odprti gumb sem z njim zakrilauser posted image .

Drugače pa se mi seznam zdi super....Seveda ene kupijo še kaj zraven, druge ne vsga, je pa to odvisno od posameznika. Je pa vsekakor dobro izhodiščeuser posted image

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Naš seznam - 1100eur
24.4.2012 19:16:07   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: glicinija

Ellie, ta pas se uporablja za podaljševanje majic, ki postajajo prekratke zaradi rastočega trebuha. Meni se je zdel ful uporaben, v celi nosečnosti si nisem kupila niti ene večje majice, ampak sem stare podaljševala s tem pasom... Pa tudi kaki odprti gumb sem z njim zakrilauser posted image .



tega pa ne razumem popolnoma

nosečniški pas, ki sem ga jaz uporabljala, je približno 5 cm široka in okrog 1 m dolga elastika, z ježki za spajanje, po izgledu nikakor ni modni dodatek, tako da sem ga jaz vedno nosila pod vrhnjim oblačilom
namenjen pa je bil predvsem lažjemu prenašanju trebuha po svetu, da je pomagal težo podpirati trebuh

a obstajajo še kakšni drugačni nosečniški pasovi?

(odgovor članu glicinija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Naš seznam - 1100eur
25.4.2012 20:21:33   
glicinija
Petea, jaz sem razumela, da je govora o tem http://www.da-da.si/node/26 pasu za trebuh, ker je avtorica omenila, da ga je kupila v da-da spletni trgiviniuser posted image . Ta je okrasniuser posted image , naj me popravi, če se motim....

lp

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Naš seznam - 1100eur
19.5.2012 22:52:37   
aksuram
hvala monstera za ta seznam. meni bo prišel prav. ne oziraj se na druge, pač vsak kupi kar misli, da bo potreboval. je pa fajn imet tak seznam, da ti je vodilo. hvala

(odgovor članu glicinija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Naš seznam - 1100eur
21.5.2012 21:56:32   
RedSonja
Men je tale seznam pomagal. 
Samo je pa res, da nisem prav vsega iz seznama kupila (oblekice sem dobila večinoma na posodo) plus tega mi še manjkajo stvari iz lekarne, plenice in še kakšna malenkost ...pa me je prišlo že malo več kot 1100 :/.

Ja otroci so naše največje bogastvo :)

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Naš seznam - 1100eur
21.5.2012 22:24:19   
cilla
Seznam kar drži, nekatere stvari pod "optional" so odvisne od tega, al dojiš al je otrok na AM. Veliko zadev bi se dalo nabavit rabljeno na bolhi tudi za pol cene, a moraš imeti čas in voljo. Če imaš med nosečnostjo kake zdravstvene težavice, je laufanje naokoli morda težje.

Jaz kljub hranjenju z AM še nikoli nisem uporabljala grelnika flašk, tudi pasu za trebuh nikoli med nosečnostjo, pa sem nosila dvojčka (sem pa uporabljala tistega drugega, ki podpira trebuh), prav tako za zdaj ne vidim potrebe po nabavi kengurujčka.

Ko vidim tale seštevek, sem hvaležna za vsako posojeno oblačilce ali opremo. user posted image

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Naš seznam - 1100eur
25.5.2012 20:56:15   
mimi81
Monstera, hvala, ker si se tako potrudila!
Saj vemo, da je to njen seznam, če pa drug menite, da ni u redu, pa objavite svojega :) Bomo bolj veseli, kot da samo kritizirate.

Seznam najbolj nujnih stvari verjetno itak dobiš v kaki materinski šoli pa to, zato mi je všeč, da se tukaj objavi bolj "bogat" seznam, pa potem sam preceniš, kaj vse pa mogoče ne boš potreboval. Mogoče pa dobiš tudi kako idejo v smislu "to bi blo pa fino met", odvisno tut od tega, kok šparaš.

Meni bo absoutno v pomoč.

< Sporočilo je popravil mimi81 -- 25.5.2012 20:57:12 >

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako pravzaprav izgleda porod
Trenutek, ko se ustvari življenje je neverjeten, otrokov prihod na svet pa je še bolj čudežen.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!