|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 15:22:38   
LuLu
Pravzaprav zdaj berem, da je to prvi dan stavke... in ta dan bodo zaprte šole in vrtci.

Tu je link, pa spodaj so dopis staršem za vrtce in šole.

http://www.sviz.si/stavka/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 15:32:47   
Paštetka
Jaz sem mojemu delodajalcu že dva si nazaj v koledar napisala, da me ni, ker nimam kam otroke dat.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 15:48:36   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jaz sem mojemu delodajalcu že dva si nazaj v koledar napisala, da me ni, ker nimam kam otroke dat.



Paštetka...jaz se s svojim delodajalcem ne dajem dol user posted image ...in niti približno ni toliko razumevajoč, kot tvoj user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 16:05:50   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jaz sem mojemu delodajalcu že dva si nazaj v koledar napisala, da me ni, ker nimam kam otroke dat.



Paštetka...jaz se s svojim delodajalcem ne dajem dol user posted image ...in niti približno ni toliko razumevajoč, kot tvoj user posted image
user posted image
Škoda, da ni smeškoja z macolo v rokah.
Glede na to, da bom tudi njegove otroke čuvala, mora biti razumevaoč.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 14.4.2012 16:08:43 >

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 16:08:16   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jaz sem mojemu delodajalcu že dva si nazaj v koledar napisala, da me ni, ker nimam kam otroke dat.



Paštetka...jaz se s svojim delodajalcem ne dajem dol user posted image ...in niti približno ni toliko razumevajoč, kot tvoj user posted image
user posted image
Škoda, da ni smeškoja z macolo v rokah.



Saj je...samo poiskat ga je treba user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 16:11:08   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jaz sem mojemu delodajalcu že dva si nazaj v koledar napisala, da me ni, ker nimam kam otroke dat.



Paštetka...jaz se s svojim delodajalcem ne dajem dol user posted image ...in niti približno ni toliko razumevajoč, kot tvoj user posted image
user posted image
Škoda, da ni smeškoja z macolo v rokah.



Saj je...samo poiskat ga je treba user posted image

Ne, raje grem po šibice. user posted image to bo več veselja user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 16:19:26   
HHH
Ne, otroka ne bom peljala v vrtec, ker imam , hvala bogu, taščo, ki mi ga bo pazila. Pa starejšo šolarko tudi. Me pa fajn drži, da vrtca za en dan ne bi plačala. Kot delodajalec se že tri leta hebem s tako imenovano recesijo, ki je večini le izgovor za neplačevanje, oz. zavlačevanje plačevanja. Tri leta že steška zbirmam denar za plače svojim zaposlenim in sebi, tri leta se že otepam s krizo in redno plačujem vse davke, prispevke.... in plačujem tudi vrtec. Nisem nikakršen tajkun, bogatun in ne vem kaj še vse. Samo države me smatra za takšno. Nimam otroških dodatkov, ne prejemam nikakršnih transferjev in plačujem si stanovanjski kredit, kakor tudi kredite za osnovna sredstva v firmi. Ko potegnem črto čez mesec, mi ne ostane prav veliko več kot kolegisi s tremi otroci brez službe. In sedaj naj si še iščem varstvo za otroka, za katerega plačujem hudičevo drag vrtec in plačujem prispevke za vse tiste, ki v tem vrtcu delajo (pa še za druge). Lahko me raztrgate na drobne koščke, mi je vseeno. Če moramo v gospodarstvu tenko piskati že toliko časa in še dolgo bomo, bodo pač morali potrpeti tudi tisti, ki jih gospodarstvo vzdržuje. 

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 16:20:04   
nejcko
Glede na to da bom mogla štrajkat celih 8 ur na del. mestu, svojega otroka pa ne bom smela imeti s sabo (ta starejša dva sta  komot sama doma, tamale jima pa še ne zaupam za tako dolgo) in glede na to da mož dela dopoldan, drugega varstva pa nimam, sem bila zelo vesela, ko so mi v vrtcu povedali, da bodo imeli vseeno organizirano varstvo, pa me je mož danes razveselil z novico, da si je že pisal dopust za ta dan. Priden user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 16:23:45   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ne, otroka ne bom peljala v vrtec, ker imam , hvala bogu, taščo, ki mi ga bo pazila. Pa starejšo šolarko tudi. Me pa fajn drži, da vrtca za en dan ne bi plačala. Kot delodajalec se že tri leta hebem s tako imenovano recesijo, ki je večini le izgovor za neplačevanje, oz. zavlačevanje plačevanja. Tri leta že steška zbirmam denar za plače svojim zaposlenim in sebi, tri leta se že otepam s krizo in redno plačujem vse davke, prispevke.... in plačujem tudi vrtec. Nisem nikakršen tajkun, bogatun in ne vem kaj še vse. Samo države me smatra za takšno. Nimam otroških dodatkov, ne prejemam nikakršnih transferjev in plačujem si stanovanjski kredit, kakor tudi kredite za osnovna sredstva v firmi. Ko potegnem črto čez mesec, mi ne ostane prav veliko več kot kolegisi s tremi otroci brez službe. In sedaj naj si še iščem varstvo za otroka, za katerega plačujem hudičevo drag vrtec in plačujem prispevke za vse tiste, ki v tem vrtcu delajo (pa še za druge). Lahko me raztrgate na drobne koščke, mi je vseeno. Če moramo v gospodarstvu tenko piskati že toliko časa in še dolgo bomo, bodo pač morali potrpeti tudi tisti, ki jih gospodarstvo vzdržuje. 

Dovoliš podpis? user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 16:25:07   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Glede na to, da bom morala štrajkati celih osem ur na del.mestu, svojega otroka pa ne bom smela imeti s sabo (ta starejša dva sta  komot sama doma, tamale jima pa še ne zaupam za tako dolgo) in glede na to da mož dela dopoldan, drugega varstva pa nimam, sem bila zelo vesela, ko so mi v vrtcu povedali, da bodo imeli vseeno organizirano varstvo, pa me je mož danes razveselil z novico, da si je že pisal dopust za ta dan. Priden user posted image


A si bila že kdaj celih 8 ur v službi? user posted image user posted image
Si se razveselila, ha, da tiste v vrtcu ne bodo štrajkale? Kaj če še ti ne bi,pa bi ti mulca pripeljala v šolo. Lahko? user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 14.4.2012 16:30:53 >

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 16:26:15   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ne, otroka ne bom peljala v vrtec, ker imam , hvala bogu, taščo, ki mi ga bo pazila. Pa starejšo šolarko tudi. Me pa fajn drži, da vrtca za en dan ne bi plačala. Kot delodajalec se že tri leta hebem s tako imenovano recesijo, ki je večini le izgovor za neplačevanje, oz. zavlačevanje plačevanja. Tri leta že steška zbirmam denar za plače svojim zaposlenim in sebi, tri leta se že otepam s krizo in redno plačujem vse davke, prispevke.... in plačujem tudi vrtec. Nisem nikakršen tajkun, bogatun in ne vem kaj še vse. Samo države me smatra za takšno. Nimam otroških dodatkov, ne prejemam nikakršnih transferjev in plačujem si stanovanjski kredit, kakor tudi kredite za osnovna sredstva v firmi. Ko potegnem črto čez mesec, mi ne ostane prav veliko več kot kolegisi s tremi otroci brez službe. In sedaj naj si še iščem varstvo za otroka, za katerega plačujem hudičevo drag vrtec in plačujem prispevke za vse tiste, ki v tem vrtcu delajo (pa še za druge). Lahko me raztrgate na drobne koščke, mi je vseeno. Če moramo v gospodarstvu tenko piskati že toliko časa in še dolgo bomo, bodo pač morali potrpeti tudi tisti, ki jih gospodarstvo vzdržuje. 

Dovoliš podpis? user posted image



Odobreno. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 16:30:38   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

svojega otroka pa ne bom smela imeti s sabo (ta starejša dva sta  komot sama doma, tamale jima pa še ne zaupam za tako dolgo) in glede na to da mož dela dopoldan, drugega varstva pa nimam, sem bila zelo vesela, ko so mi v vrtcu povedali, da bodo imeli vseeno organizirano varstvo, pa me je mož danes razveselil z novico, da si je že pisal dopust za ta dan. Priden user posted image




A si bila že kdaj celih 8 ur v službi? user posted image user posted image



O ja, draga moja, tudi 12, na srečo mi pa res še ni bilo treba biti 24/5 za 38 evrov nadomestila kot nekaterim mojim kolegom.
Sicer itak vem, da ne verjameš, ampak to ni več moj problem.



< Sporočilo je popravil nejcko -- 14.4.2012 16:31:22 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 16:32:56   
Paštetka
Nejcko, ponarejaš citate user posted image
Aha,vcidim, da si poravila user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 14.4.2012 16:33:56 >

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 16:42:37   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Glede na to da bom mogla štrajkat celih 8 ur na del. mestu



user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 16:49:58   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Glede na to da bom mogla štrajkat celih 8 ur na del. mestu



user posted image


Res ne razumem, kaj je tukaj tako tako hecnega in čudnega. user posted image
Glede na to da imamo učitelji tako kot ostali 8-urni delovnik, čemur večina nasprotuje, sem poudarila, da bomo pač mogli biti  8 ur na del. mestu, ker pač ne bomo imeli pouka. Kadar imamo pouk, smo pa pač manj (ne vedno in ne samo 8 ur).
In da ne boste spet govorili, da smo učitelji štrajkali od doma, imeli poskrbljeno za varstvo svojih otrok ali prišli v šolo samo na en kofe in izobesit transparente "stavkamo" in ob 10.00 doma že kuhali kosilo.

Sicer pa ... kaj se sploh trudim razlagati user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 17:36:40   
majčica1508
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ne, otroka ne bom peljala v vrtec, ker imam , hvala bogu, taščo, ki mi ga bo pazila. Pa starejšo šolarko tudi. Me pa fajn drži, da vrtca za en dan ne bi plačala. Kot delodajalec se že tri leta hebem s tako imenovano recesijo, ki je večini le izgovor za neplačevanje, oz. zavlačevanje plačevanja. Tri leta že steška zbirmam denar za plače svojim zaposlenim in sebi, tri leta se že otepam s krizo in redno plačujem vse davke, prispevke.... in plačujem tudi vrtec. Nisem nikakršen tajkun, bogatun in ne vem kaj še vse. Samo države me smatra za takšno. Nimam otroških dodatkov, ne prejemam nikakršnih transferjev in plačujem si stanovanjski kredit, kakor tudi kredite za osnovna sredstva v firmi. Ko potegnem črto čez mesec, mi ne ostane prav veliko več kot kolegisi s tremi otroci brez službe. In sedaj naj si še iščem varstvo za otroka, za katerega plačujem hudičevo drag vrtec in plačujem prispevke za vse tiste, ki v tem vrtcu delajo (pa še za druge). Lahko me raztrgate na drobne koščke, mi je vseeno. Če moramo v gospodarstvu tenko piskati že toliko časa in še dolgo bomo, bodo pač morali potrpeti tudi tisti, ki jih gospodarstvo vzdržuje. 


En velik podpis pod tole...............

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 17:51:44   
lenika83
Jaz bom verjetno morala vzeti dopust, ali pa vsaj nekaj ur prej oditi iz službe, ker nimam kaj drugega narediti z otrokom. Sem se odločila, da je v vrtec ta dan vseeno ne bom dala, čeprav mi pa v službi pošteno "mimo gre" ta dan, ker imam ravno zdaj totalno norišnico. V primeru, da bi pa bila stavka še dalj časa, potem jo pa definitivno peljem v vrtec, ker svojega dopusta res ne bom trošila za to da se drugi grejo nekega boja za svoje pravice. Čeprav se pa že dva dni sprašujem, kaj pomeni to da sprejemajo otroke, ki res nujno rabijo varstvo. Po eni strani se mi zdi, da če si moram jaz vzeti dopust, da to je nujno. Po drugi strani pa so verjetno (ali pa zagotovo) tudi taki, ki dopusta za ta dan sploh ne bodo dobili in je potem to tretirano kot nujno...

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Me pa fajn drži, da vrtca za en dan ne bi plačala. 



Pod to se pa ziher podpišem. Jaz sem že rekla, da si bom sama odštela ta dan od zneska na položnici, če mi ga oni ne bodo. Pa ne samo za hrano, ampak tudi ostalo. Konec koncev bo ta stavka tudi mene nekaj "stala", če bom morala zaradi tega dati dopust, ostale dni noter spraviti delo še za ta dan... Res je, da se gre za nekaj evrčkov in od tega ne bom ne crknila in ne obogatela, ampak se mi gre za princip. Moram pa priznati, da me vsi malo trapasto gledajo, ko jim to razlagam.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 17:57:54   
nananaja
Jaz imam sicer planiran dopust, ker imam napovedanega mojstra za kopalnico. Sem pač računala, da bom dva dni dopusta izkoristila za delo, ki mi pri hiši zaostaja zadnje čase. Sicer se je že ponudila brezposelna sestra, da ju pazi, če bo vrtec zaprt.
Sicer bi ju pa najraje peljala v vrtec četudi bo osprt le za nujne, ker se z izsiljevanjem sindikata vzgoje in izobraževanja s pomočjo stavke ne strinjam. Upam, da jim bodo v primeru stavke to obračunali tudi pri plači. Mojim sodelavcem in mojemu možu in bratu tudi nihče ni plačeval, ko so morali biti leta 2009 ob petkih doma!

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 18:09:33   
Lolek in Bolek
Ne moj vrtičkar bo imel frej dan,. Kerensa, nekaj časa nisem bila tukaj, pa me je tvoj post presenetil. Kaj ne delaš več v taxi službi? Kako je z iskanjem Đovane? Lahko mi odgovoriš  tudi na z.s., če mi boš seveda pripravljena odgovoriti,

lp

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 18:17:43   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Glede na to da bom mogla štrajkat celih 8 ur na del. mestu



user posted image


Res ne razumem, kaj je tukaj tako tako hecnega in čudnega. user posted image
Glede na to da imamo učitelji tako kot ostali 8-urni delovnik, čemur večina nasprotuje, sem poudarila, da bomo pač mogli biti  8 ur na del. mestu, ker pač ne bomo imeli pouka. Kadar imamo pouk, smo pa pač manj (ne vedno in ne samo 8 ur).
In da ne boste spet govorili, da smo učitelji štrajkali od doma, imeli poskrbljeno za varstvo svojih otrok ali prišli v šolo samo na en kofe in izobesit transparente "stavkamo" in ob 10.00 doma že kuhali kosilo.

Sicer pa ... kaj se sploh trudim razlagati user posted image




kar se mene tiče ne rabim obrazložitev, ker sem tudi sama v JU....Se pa hecno prebere. Zato se režim.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
14.4.2012 18:31:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 18:33:03   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ne, otroka ne bom peljala v vrtec, ker imam , hvala bogu, taščo, ki mi ga bo pazila. Pa starejšo šolarko tudi. Me pa fajn drži, da vrtca za en dan ne bi plačala. Kot delodajalec se že tri leta hebem s tako imenovano recesijo, ki je večini le izgovor za neplačevanje, oz. zavlačevanje plačevanja. Tri leta že steška zbirmam denar za plače svojim zaposlenim in sebi, tri leta se že otepam s krizo in redno plačujem vse davke, prispevke.... in plačujem tudi vrtec. Nisem nikakršen tajkun, bogatun in ne vem kaj še vse. Samo države me smatra za takšno. Nimam otroških dodatkov, ne prejemam nikakršnih transferjev in plačujem si stanovanjski kredit, kakor tudi kredite za osnovna sredstva v firmi. Ko potegnem črto čez mesec, mi ne ostane prav veliko več kot kolegisi s tremi otroci brez službe. In sedaj naj si še iščem varstvo za otroka, za katerega plačujem hudičevo drag vrtec in plačujem prispevke za vse tiste, ki v tem vrtcu delajo (pa še za druge). Lahko me raztrgate na drobne koščke, mi je vseeno. Če moramo v gospodarstvu tenko piskati že toliko časa in še dolgo bomo, bodo pač morali potrpeti tudi tisti, ki jih gospodarstvo vzdržuje. 

Podpis.
Enako, ne bom poslala otroka v vrtec. ampak tudi jaz sem razmišljala o tem, da bi ne plačala tistega dneva. Pa ne samo tistih par centov, ko ti odbijejo hrano, ampak bi tole astronomsko cifro vrtca lepo delila z delovnimi dnevi in odštela ta dan (imava drugače rezervirano mesto pri varuški, kar bo tudi stalo). Drugače pa, se strinjam. Včasih me ima, da bi koga skolfotala, ko si zračunam, koliko z možem dava državi za to, da v bistvu ničesar nimam. OD po novem ne bo, vrtec bo se verjetno povišal v primerjavi s 'kolegi', kjer pa ona dela 4 ure in oba na minimalki, dobita pa otroških za 3 otroke toliko, da ohoho, pa tist dodatek, pa drug dodatek, ta vrtec plačujeta eno malenkost za 3 otroke, pa ne se šalit. Ker če potegnem črto, samo v primerjavi moja-njena plača + milijon dodatkov in prihodkov od države, sem jaz očitno na slabšem. Pa da ne bo pomote, pri nas v službi je -35% pri plačah, pa smo se vsi strinjali, da bomo stisnili in šli skozi to. Pa ni problem, da ni dela - plačnikov ni.
Kakorkoli, po eni strani sem mnjena, da so varčevalni ukrepi nujni (zadnje 3, 4 leta so delili denar kot za stavo....), po drugi strani pa se strinjam, da nikakor ne na račun šol in vrtcev. Socialo naj prebunkajo, poslanec z max 1000€ plače, ne pa da si pred načrtovanim nižanjem plače zvišajo plače, da so po nižanju na boljšem, kot so prej bili. In groza je, da delajo to na moj račun, na račun vseh, ki vsak mesec damo en kup denarja državi. Na račun gospodarstva, ki ga bodo te hijene potopile.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 20:01:39   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Pa ne samo tistih par centov, ko ti odbijejo hrano, ampak bi tole astronomsko cifro vrtca lepo delila z delovnimi dnevi in odštela ta dan


Tako sem tudi mislila. Znesek, ki ga jaz plačam na dan krepko presega tisto mizerijo, ki mi jo odštejejo kadar otroka ni.user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 20:23:43   
liliana
Čeprav stavke ne podpiram, otroka ne bom peljala tisti dan v vrtec......imam namreč babi servis in ne zdi se mi načelno, da provociram zaposlene javnega sektorja v njihovem boju tako, da pošljem otroka v vrtec....

Prav tako pa pričakujem načelnost od vrtca, da mi za 18.4.2012 odštejejo celotni dan za plačilo (kot recimo takrat, ko je dan vrtca in ima vrtec zaprta vrata, ne samo 1 EUR za hrano, ali pa celo, da mi zaračunajo cel dan varstva, vzgoje in izobraževanja otroka)......ker če te načelnosti od vrtca ne bom dobila, jo bom zahtevala.....

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 20:55:42   
šrimpf
ne bom peljala otroka v vrtec, imam delno babi servis, delno bo pa očka malo vskočil, bi pa, tako kot moja predhodnica, pričakovala, da tega dne ne bo treba plačat

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?