|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 147 [148] 149   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2013
26.1.2013 18:38:46   
Inigo
Hejla!

Sem sla danes v sg na pregled. Stvari so "na svojem" mestu ;) Je pa G popizdu ko je vidu, da sm ze 10 dni cez rok in mi moja G ni dala na rok napotnice. Znorel je! V ponedeljek morem bit ob 7:30 v sg in bodo sprozili. Predolgo ze traja. Ceprav se malemu dobro godi, je reku, da prevec izcrpava moje telo in da je to ze ne zdravo... Je pa reku, da je postlca ze ful zrela in da ni izkljuceno, da pridem se pred pondelkom.

Ah ja... Tolk ko je fajn moja G, je pa tole z roki popolnoma kilsnala. Se dobro, da je vse ok in ni slo do zdaj nic narobe.

Noseckec23???

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 3676
   RE: Januarke 2013
26.1.2013 18:57:04   
vesper
inigo iiijeeeej zdaj pa kooončno bo user posted image user posted image Držim pesti za čimlažji porod user posted image user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3677
   RE: Januarke 2013
26.1.2013 19:40:40   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: vesper

inigo iiijeeeej zdaj pa kooončno bo user posted image user posted image Držim pesti za čimlažji porod user posted image user posted image


Hvalaaaaaaa :)

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 3678
   RE: Januarke 2013
26.1.2013 20:09:29   
noseckec23
inigo user posted image user posted image user posted image juhuhu zdaj pa bo veselje! Cim lepsi porod ti zelim! user posted image user posted image user posted image user posted image

pri nas se zgleda, da noce ven, bomo ga se malo mogli pocakat, v ponedeljek imam spet pregled pa bomo vidli. Mmmm kako tortico smo zdaj pojedli, da se potolazimo :)))user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3679
   RE: Januarke 2013
26.1.2013 21:41:42   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: noseckec23

inigo user posted image user posted image user posted image juhuhu zdaj pa bo veselje! Cim lepsi porod ti zelim! user posted image user posted image user posted image user posted image

pri nas se zgleda, da noce ven, bomo ga se malo mogli pocakat, v ponedeljek imam spet pregled pa bomo vidli. Mmmm kako tortico smo zdaj pojedli, da se potolazimo :)))user posted image


hvala noseckec user posted image

sj še ni rečeno, da ne boš pred mano user posted image user posted image

(odgovor članu noseckec23)
Neposredna povezava do sporočila: 3680
   RE: Januarke 2013
27.1.2013 7:53:36   
Aylica
Pozdravljene mamice in n0secke katere se cakate...nasa muca ima pa krce jo ful zvija zvecer in ponoci..ali katera ve za kaksne ucinkovite kapljice ki bi pomagale,oz.je katera ze kaj probala?

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3681
   RE: Januarke 2013
27.1.2013 8:49:42   
matejad
Evo Inigo, zdej si pa tudi ti na vrsti, da stisneš malo štručko k sebi user posted image  Želim ti, da vse poteka,kot si ti želiš.

Me z bejbo smo pa super, se polno dojimo, pleničke so temu primerno polneuser posted image , proti večeru malo postoka, ker jo verjetno trebušček boli, tako da se malo bolj pocrkljamo, sicer je pa ful pridna, čez dan lepo dremucka, ponoči pa tudi lepo spimo, 5-6 ur v kosu.

Porod mi je ostal v res lepem spominu, ne bom pisala, kako je potekal, ker je Neonaia ful dobro opisala cel postopek user posted image  

Čestitke vsem novim mamicam, lepo se crkljajte, in pa veliko užitkov pri previjanju ritk!

(odgovor članu Aylica)
Neposredna povezava do sporočila: 3682
   RE: Januarke 2013
27.1.2013 9:04:16   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: Aylica

Pozdravljene mamice in n0secke katere se cakate...nasa muca ima pa krce jo ful zvija zvecer in ponoci..ali katera ve za kaksne ucinkovite kapljice ki bi pomagale,oz.je katera ze kaj probala?


uf, tega maš ful na tržišču. kolegica prisega na kombinacijo biogaia in colprev. biogaia so probiotiki, coliprev pa ima encim za razgradnjo laktoze, ki ga dojenčki še ne proizvajajo.

ne vem... menda zdaj obstaja tut waya za dojenčke. pa maš te vetrovne kapljice koroških lekarn, ki jih vsi poveličujejo (so res fajn, ampak za par minut, pol pa dretje naprej - sm jih mela pr Brinu). pa sirup iz kumine...

(odgovor članu Aylica)
Neposredna povezava do sporočila: 3683
   RE: Januarke 2013
27.1.2013 13:16:08   
zojčka
Ojla, še ena januarka se pofočka 10.1.2013 se je rodila sreča, na rok poroda smo dobili fantka težek 3530 in dolg 52cm, smo doma in iščemo spanec drugače pa vredu starejša sestrica je presrečna. čestitke vsem skupaj :)

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3684
   RE: Januarke 2013
27.1.2013 13:21:49   
Pikica_82
IZVIRNO SPOROČILO: Aylica

Pozdravljene mamice in n0secke katere se cakate...nasa muca ima pa krce jo ful zvija zvecer in ponoci..ali katera ve za kaksne ucinkovite kapljice ki bi pomagale,oz.je katera ze kaj probala?


Nam je pri prvem pomagal le Antiflat iz Avstrije... Čeprav takrat še ni bilo recimo Coliprev-a na tržišču, zdaj tega vsi ful hvalijo. Po Biogai smo recimo meli še večjo štalo. Tak da boš mogla malo poizkušat, ker dojenčkom ful različne stvari odgovarjajo... Še zmeraj pa ti ostane masaža trebuščka, al pa kakšni topli obkladki na trebušček...

(odgovor članu Aylica)
Neposredna povezava do sporočila: 3685
   RE: Januarke 2013
27.1.2013 16:35:15   
vesper

IZVIRNO SPOROČILO: Aylica

Pozdravljene mamice in n0secke katere se cakate...nasa muca ima pa krce jo ful zvija zvecer in ponoci..ali katera ve za kaksne ucinkovite kapljice ki bi pomagale,oz.je katera ze kaj probala?


pozdravljena,

Pa še jaz povem svojo izkušnjo. Nam antiflat in lefaxin povzročata krčke recimo. Pomagajo nam pa vetrovne koroške kapljice v kombinaciji z homeopatskimi camomilla kroglicami tako da....vsak otrok je res različen in boš morala probat kaj bo tvoji pikici najbolj odgovarjalo.

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu Aylica)
Neposredna povezava do sporočila: 3686
   RE: Januarke 2013
27.1.2013 19:22:30   
noseckec23
inigo samo na hitro ti zazelim lep porod jutri, da bi vse bilo najlepse, potem pa nam le javi zgodbico :) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 3687
   RE: Januarke 2013
27.1.2013 19:43:53   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: noseckec23

inigo samo na hitro ti zazelim lep porod jutri, da bi vse bilo najlepse, potem pa nam le javi zgodbico :) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ooo, hvala! Mi je spet cel kos sluzi odletel... Vceraj cel kos, danes spet... Tk Pocas tale cep canka iz mene :/ Prva runda ze konc decembra, ostalo pa zdj vsak dan po mal. Haha! Pojavljajo se tut taki blagi popadki... Cist mozn, da gremo ze kj prej za sg :)

Skratka, js bom porocala nitti in bo vam bo javila kako sva s fantickom.

Noseckec, upam da ti hitro mine in cimprej postanes mamica. Srecnoooooo!

(odgovor članu noseckec23)
Neposredna povezava do sporočila: 3688
   RE: Januarke 2013
28.1.2013 8:59:36   
Sonce32
Jutro, novopečene mamice in vse tiste, ki to še kmalu boste user posted image

Sama sem sicer julijka, ampak ker imate ve še najbolj "svežo" izkušnje, se obračam kar na vas.

Zanima me, kako približno poteka porod v ljubljanski porodnišnici. Kakšna sredstva za lajšanje bolečin so tam na voljo? Jih dobiš zlahka ali res v najhujših primerih? Je na kaj priporočljivo biti posebno pozoren? Imate kake nasvete, opozorila glede samega poteka poroda, osebja, prostorov? Kaj je priporočjivo vzeti s sabo v porodnišnico za mamico? Sem prviš nosečka, zato sem polna vprašanja. Vsak nasvet bo dobrodošel. user posted image

ps.: Ali je res, da darilnih paketov ob rojstvu otroka ni več?!

Lep dan vsem skupaj in lepo se crkljajte z vašimi štručkami user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3689
   RE: Januarke 2013
28.1.2013 9:32:40   
matejad
Inigo, danes sem pa z mislimi pri tebi! Naj bo dan prečudovit, vse dobro vama želim!

(odgovor članu Sonce32)
Neposredna povezava do sporočila: 3690
   RE: Januarke 2013
28.1.2013 11:38:21   
vesper
inigo mogoče si zdaj že povila svojega pikeca. Mislimo na vaju user posted image user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 3691
   RE: Januarke 2013
28.1.2013 11:44:44   
noseckec23
punce kaj pomeni na ctg crta za popadke od 80-117, ker ni nicesar komentirala, samo smeji se mi :)))

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 3692
   RE: Januarke 2013
28.1.2013 12:37:22   
matejad
Od inigo še nič novic??

Nosečkec, verjetno se ti smeji, ker boš šla nazaj v P, če se bo tak nadaljevalo user posted image  Pa čutiš popadke? Ker to je full visoka številka...

(odgovor članu noseckec23)
Neposredna povezava do sporočila: 3693
   RE: Januarke 2013
28.1.2013 13:02:15   
noseckec23
neee, v tem je ravno hec, mene nic ne boli, kot da bi se mi mali raztegoval notri :). Ne vem kaj je s tem ctg-jem smotanim :))

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 3694
   RE: Januarke 2013
28.1.2013 16:08:40   
nitta
Šele zdaj vidim da me je tukaj zadolžila za poročevalko! torej že od 9h zjutraj se cartajo z njenim majhnim fantkom z imenom Maj, velik je 52cm in tehta 3570g ter ga krasijo čudovite rjave očke in glavica polna lask, da bo mami kmalu mogla dat za frizerja :) z mamico se v redu počutita in mali je baje pravi mali sesalec in pridno cuclja :) Srečna sem za malo družinico in še od tukaj vse čestitke in saj veste sedaj kako, cartanje da ga bo za odvoz!

(odgovor članu noseckec23)
Neposredna povezava do sporočila: 3695
   RE: Januarke 2013
28.1.2013 16:25:32   
nitta
nosečkec glede CTGja, meni je že en mesec prej kazal točno take številke kot tebi in kao da mam full močne popadke in so me v bolnico poslali zaradi tega--jst pa nič čutila. Mi je rekla potem G da popadki ki jih ženska ne čuti niso popadki in da se na te CTGje ne zanašajo veliko. No ko sem v P ležala priklopljena na CTG in z popadki na 3 minute, ko mi je voda odtekla in sm bla 5cm odprta sm bla še vedno na CTG prikloplena in trebuh se mi je vidno krčil med popadki---takrat je CTG kazal vrednosti okoli 10-15. Toliko k teh številkah...

(odgovor članu nitta)
Neposredna povezava do sporočila: 3696
   RE: Januarke 2013
28.1.2013 16:58:23   
noseckec23
nitta hvala, se mi je zdelo malo premalo bolece za taksne stevilke :))

joooj pa je se Inigo dobila malega skrata user posted image user posted image user posted image user posted image , si kar mislim kak more bit srecna, ko ga je tak nestrpno ze cakala. sporoci je cestitke od mene in naj fajn pocarta svojega soncka! user posted image user posted image

(odgovor članu nitta)
Neposredna povezava do sporočila: 3697
   RE: Januarke 2013
28.1.2013 17:26:55   
Pikica_82
Inigo čestitke!

Ma ti CTGji... Men je med porodom kazalo kao popadke okoli 70, pa jaz niti čutla nisem, ko sem pa jaz čutla, pa je tam kazalo 10-20... Itak, da je babica pol skoraj zamudla finiš (jo je moj šel klicat) če se je na ta CTG ozirala...

(odgovor članu noseckec23)
Neposredna povezava do sporočila: 3698
   RE: Januarke 2013
28.1.2013 17:48:08   
noseckec23
pikica lubi bog :)) zakaj sploh morem hodit na te ctgje potem, mali mi je tak pancal in sem mogla se pocepe delat, da se je predramo :)), joj samo da se cimprej kaj zacne, pa ne da bi mi blo kaj hudo, samo mela bi ga ze, sploh ko ste ve ze vse svoje strucke dobile.

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 3699
   RE: Januarke 2013
28.1.2013 18:49:46   
Sadrika
Iskrene čestitke Inigo, prijetno cartanje user posted image user posted image user posted image
Noseckec23 zdaj še vse samo tebe nestrpno čakamo, upam, da ne več dolgo, smo v mislih s tabo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noseckec23)
Neposredna povezava do sporočila: 3700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  145 146 147 [148] 149   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 147 [148] 149   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?