|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2013
15.5.2012 12:50:34   
MaxKlara
Moje počutje:
  • slabo samo občasno, brez bruhanja, jemlem Elevit - ampak zvečer, so mi tako svetovali v lekarni (ker če ti je zjutraj slabo, da potem ne izbruhaš tableta)
  • napihnjen trebuh....za znoret....me vse tako tišči, komaj čakam, da pridem domov in se preoblečem v trenirkouser posted image
  • lulam skoz...pa tudi žeja me daje
  • pa tako utrujena, da bi cel dan samo počivala pa spala, sem ko cunja za ožet, ko pridem domov, nič od meneuser posted image

Ampak saj pravijo, da te tegobe minejo........ne me narobe razumeti, se ne pritožujem........uživam v vsaki tegobici, ki mi da vedeti, da sem user posted image !

Lep dan vsem januarkam 2013!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HotCat)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Januarke 2013
15.5.2012 14:22:17   
Ruby81
Jaz se počutim super - sploh se ne zavedam, da sem noseča - nekako me še ni "zadelo".
Je prvi dojenček in sploh nimam pravega feelinga.

Drugače pa fizično stanje sledeče:
-Občasno imam krče v trebuhu - kot, da se pripravlja k menst - baje je to raztezanje maternice - je pa tega vedno manj.
- Žeja me je že malo popustila.
- Slabo mi sicer ni, imam pa tak čuden občutek v želodcu, tako, da moram skoz nekaj jest :S
- Bolijo me prsi in pečejo bradavice.
- Zvečer me vrže že ob 19:00 (kar me je znalo že prej tudi kdaj hahaha), zjutraj pa se zbujam že ob 5:00 in gledam v zrak.
-jemljem Elevit z železom, ki sem ga začela jemati že kak mesec pred zanositviji.

Na pregled se še nisem naročila - najbrž bi bil že kar čas a ne?

A je še katera takšna, ki je še ni prav "zadelo"?
Kdaj naj pričakujem paniko? :D:D:D:D

(odgovor članu MaxKlara)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Januarke 2013
15.5.2012 14:51:08   
zimska_vrtnica
Hej hej! pridružuje se še ena user posted image ! to je prvič zame...(starost 24 let)čeprav načrtovano.po izračunu naj bi bil PDP 18.1. želim vam veeeliiiko zdravja... in tudi sebi;)

znakov nosečnosti razen herpesa na ustnici in napetega trebuha pa še ni.:P

BYE;)

(odgovor članu Ruby81)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Januarke 2013
15.5.2012 17:49:15   
Tajalaja
Hej,jaz se že oglašam s prvega pregleda; jeeeej. Nosečnost potrjenauser posted image . Naslednji pregled imam 4.6.2012, starost 26, 3.nosečnost, 0 otrok. Imela zgoden pregled zaradi predhodnjih splavov. Zaenkrat dobro kaže, znaki so pa zaspanost in malo boleče prsi. Predviden PDP 14.1.2013.
Uživejmo z našimi pikicamiuser posted image .

(odgovor članu zimska_vrtnica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Januarke 2013
15.5.2012 18:58:08   
Ajutaja
Živjo. Še ena januarka. PDP 6.1., prvi pregled 21.05. Prva nosečnost. Čestitke vsem:)

(odgovor članu Tajalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Januarke 2013
15.5.2012 19:01:25   
bodoča mamii
HotCat
super pa ti??
glede tablet pa je kolegici tudi slabo po elevit in jih je nehala jemat zdaj je bolše..
jas jemljem pa femibion..pa mi ustrezajo..trkam user posted image


(odgovor članu HotCat)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Januarke 2013
15.5.2012 20:57:15   
HotCat

MaxKlara: hehe jaz tudi skooos lulam, že prej sem lulala kr pogosto ker veliko pijem,...sedaj je pa to samo še pika na i. In v trebuhu občasno slabost...hrana včasih ful paše, včasih pa nič hehe...

bodočamamii: nevem ali mi je slabo po elevit, ali je to od nosečnosti hehe user posted image

Ajatuja, zimska_vrtnica: dobrodošle med nosečkami... čestitkeeee!!!

Ruby81: ej mene tudi skoooos daja žeja user posted image , prsi me pa občasno bolijo...

Tajalaja: sem vesela da je vse vredu z jenčijem, jeeeej user posted image


(odgovor članu MaxKlara)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Januarke 2013
16.5.2012 5:09:27   
Ajutaja
HotCat; hvala za dobrodošlico. Z lulanjem je pri meni podobno, kot pri tebi. V službi imamo dva wc-ja in sem enega skoraj že rezervirala zase. user posted image

Vas dajejo slabosti? Moja izkušnja je nekoliko nenavadna, saj mi slabo ratuje izključno popoldan in traja vse od večera. Sezono bruhanja sem odprla v petek in se samo stopnjuje. user posted image

(odgovor članu HotCat)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Januarke 2013
16.5.2012 10:28:26   
Sunshine 1
Hej punce!
Evo še ena, ravnokar naredila test in evo ga + user posted image ! To je že moja druga nosečnost, doma imam 16 mesečno punčko, januarko 2011 user posted image . To bo enih praznovanj januarja! :-D
Hmmm, moj izračun ne vem kako bo kaj točen, glede na to da imam zelo neredne menstruacije, včasih 30, včasih 40 dni, ampak recimo da bo tam okrog 11. nekje. :-)
Aja starost: 32 let, za pregled se moram pa še naročit. Se še tipkamo.... uživajte drage moje user posted image !!

(odgovor članu Ajutaja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Januarke 2013
16.5.2012 10:29:19   
Samsam
Ruby81 sva že dve taki user posted image . Mislim da bom zares verjela šele ko bom videla najino pikico na UZ, še bolj pa takrat ko bo buši začel rasti user posted image . Sva ubistvu oba nevtralna, edino na momente naju vrže v fazo ko se o otročku pogovarjava, pa večkrat se zalotiva da naju v trgovini kar vleče k otroškemu oddelku user posted image . Komaj čakam da minejo ti trije tedni in končno zagledam najino pikico user posted image .

Čestitke vsem novo pridruženim nosečkam user posted image user posted image

(odgovor članu Ruby81)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Januarke 2013
17.5.2012 8:25:44   
HotCat

Sunshine1: jeeej čestitke in seveda dobrodošla med nosečkamiiii user posted image user posted image

Ajutaja: pri meni je tudi slabost tko izmenična. Bruham ne, je pa tako da mi je slabo zjutraj...komaj spravim kej v želodček...potem opoldne sem lačna....proti večeru pa mi je spet tko slabo v želodcu, oz. neka mučnino čutim da mi nekako niti ne paše jest.

Sva pa včeraj z mojim šla v baby center he he he he....ja ja sej vem da fuuuul prehitro, ampak sva si šla malo 'napasit' očke in pogledat vozičke user posted image user posted image


(odgovor članu Samsam)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Januarke 2013
17.5.2012 9:16:14   
Ruby81
Mojega pa za živo glavo ne spraviš v kakšno otorško trgovino ali pa oddelek z otroškimi stvarmi :S:S:S:S

Drugače pogovarja se zelo rad o bebici in dela plane okoli imena, pa kakšna bo - komu bo podobna, pa če bo fantek ali punčka, pa boža bušija in podobno, ampak v javnosti pa mu pade mrak na oči, če začnem kopat proti kakšnim vozičkom, tudi povedal še ni nikomur po svoji strani in mislim, da še nekaj časa ne bo...kot da še čisto mu ni prišlo do živega ;)

Je pa sedaj panika okoli stanovanja - si ga šele urejava v lastni režiji in prej je šlo zeeeeloooo poooočaaaasi, sedaj pa ga moram včasih prav vlečt stran od dela, ker ga panika, kam boma dala bebico in stvari zanjo ;)

(odgovor članu HotCat)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Januarke 2013
17.5.2012 9:27:35   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: HotCat

Tudi jaz jemljem elevit, nevem, mogoče mi je zaradi njih slabo...nisem niti brala stranske učinke hehe, raje si govorim da mi je slabo zaradi prihajajočega jenčija in je :)


kupi si fembion 1 , po njih ti ne bo slabo ..

(odgovor članu HotCat)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Januarke 2013
17.5.2012 12:05:29   
Sunshine 1
HotCat, točno tako je meni, zjutraj imam kar eno kepo v želodcu, potem taka lakota da bi vola požrla, zvečer pa spet nobene želje po hrani. Mi je pa tudi cel dan rahlo slabo, medtem ko mi v prvi nosečnosti ni bilo prav nič.

Drugač si pa kar oglejte vozičke in opremo, se splača prej pregledat, mogoče ujet kako akcijo v kaki trgovini,....bolje prej začet kot pozno, potem pa na vrat na nos kupovat in preplačat vse zadeve.

Dobila sem tudi že datum za prvi pregled - 11.6, komaj čakam da vidim mojo bubico! user posted image Drugače pa že vidim da bom skoraj vsak teden pri ginekologinji visela. Pa še cirklaža me čaka.user posted image Prvič sem namreč rodila s 33. tedni, pa še do tja sem komaj prilezla. Tko da bom tokrat bolj pod drobnogledom.
user posted image
Včeraj sem mojemu povedala in je bil čist vesel. Drugim pa po pregledu....user posted image

(odgovor članu HotCat)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Januarke 2013
17.5.2012 13:26:34   
Buska
user posted image user posted image evo sem od prvega pregleda pri dr. Resu .... user posted image je pravino namesceno, zdaj imam pri njemu 31.5. .... pri svojem pa sele 11.6.
ker bom prevelik firbec, bom sigurno sla kam kot samoplacnica, da vidim user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Sunshine 1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Januarke 2013
17.5.2012 14:59:27   
malek
hej hej,
sm čisto nova na tem portalu, user posted image pred kratkim sma z dragim ugledala user posted image user posted image user posted image . Na prvem pregledu pri G sem že bila... je malek že v maternici.... jeej user posted image . Tako da imama prvi pravi pregled 22.5 komaj čakam user posted image . PDP sem si izračunala 10.01 kar na svoj rojstni dan...tako, da upam na najlepše darilo....user posted image user posted image se bom kr zraven uštulla... stara sem 24 let in sma vesela vesela vesela skačema do neba user posted image to je moja prva user posted image in kmalu moi prvi user posted image ... komaj čakam.... sem pa iz Krškega....
aha pa slabost ja, skoraj bi pozabla user posted image ma ne, je z mano vsak dan cel dan tako, da brez nje ne gre....user posted image ... še malo pa je ne bo več.... user posted image komaj čakam....

čestitam vsem januarkam, to bo najlepši mesec...user posted image lp*

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Januarke 2013
17.5.2012 16:44:35   
zimska_vrtnica
hja...Ruby81 mi2 še tud nisma dojela.user posted image ...pa isti problem s stanovanjem,....prej je šlo čist na lagano zj pa akcija - totalna! da bova imela dokončno rešene vsaj osnovne bivalne prostore. .. spalnica, kuhinja, kopalnica...ostalo pa kasneje pride na vrsto. ampak itak da bo...user posted image

drgač mam pa prvi pregled komaj 15.6. - ....tak da še kr nekaj časa ne bodo niti najbližji izvedeli....čeprav je fuuuuulll težko držat za sebe tako najlepšo novičko! sploh če si tak žlobudrast kot jazuser posted image . sm pa iz okolice celja. Lep dan še naprej!!

papa

(odgovor članu malek)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Januarke 2013
17.5.2012 18:15:43   
HotCat
Sunshine: ja se strinjam da je to ptorebno že kr prej si nagledati, in potempočasi nakupovati seveda pa tudi videti če je kakšna fajn akcija. Ena punca mi je ravno včeraj rekla da imajo dosti ceneje nekatere vozičke v toys r us v Grazu (in to ravno tega ko mi2 razmišoljava da bova imela: ABC design 3 tecuser posted image user posted image )...prvi pregled imaš pa 2 dni pred mano, jaz imam 13.6 user posted image

Buska: super da je vse ok!! a se splača na kakšen samoplačniški pregled? Nekateri pravijo da se pred 8 tednom ne vidi kej preveč in da se ne splača...kaj menite???

Malek: ČESTITKE in dobrodošla tudi ti! uuu prvi pregled že 22.5, to bo pa hitrooo..jej :)

zimska_vrtnica: uuu ti imaš pa pregled tik za mano hehe :) jaz sem pa iz Celja :) pri kateri ginekologinji pa si? jaz pri Gašperlinovi v ZD Celje user posted image

(odgovor članu zimska_vrtnica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Januarke 2013
17.5.2012 18:33:08   
HeLenčica

IZVIRNO SPOROČILO: HotCat

Buska: super da je vse ok!! a se splača na kakšen samoplačniški pregled? Nekateri pravijo da se pred 8 tednom ne vidi kej preveč in da se ne splača...kaj menite???



Jaz sem bila na prvem UZ pri 6t2d in smo videli srček, pikica pa je bila velika 3,6mm, točno en teden kasneje, torej 7t2d pa spet lep utrip srčka in 11mm, tako da se vidi, pri nekaterih prej, pri nekaterih malce kasneje.


_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu HotCat)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Januarke 2013
17.5.2012 18:36:46   
zvezdica01
Živjo, tukaj še ena januarka!! user posted image Končno je uspelo tudi nama...predviden datum poroda pa naj bi bil 18. januar. Tako da 15.junija komaj čakam prvi pregled, da vidimo kaj se dogajauser posted image

(odgovor članu HotCat)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Januarke 2013
17.5.2012 21:14:50   
zimska_vrtnica
HotCat: ja js mam tud Gašperlinovo:))) zakon!user posted image

zvezdica 01 : Dobrodošla!! midve mama pa na isti datum PDP in na isti datum prvi pregled!:)) user posted image


(odgovor članu zvezdica01)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Januarke 2013
18.5.2012 6:25:30   
štrumfek
jutro rožice
Punce, vsem iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image

kar se tiče "verjeti v to da sem noseča"  sama sebe prepričujem da sem, v resnici pa čakam tisti 15. 6 (ki je še taaako daleč) da G pove, da je vse ok, da srček veselo bije, takrat se bom mal sprostila pa se iskreno veselila

vozički... pridejo na vrsto v 2 ali pa 3 trimesečju user posted image

Helenčica jaz bi te, če se seveda strinjaš, dala tudi na naš seznam, pod 29 12, boš pač malo bolj zasedena z čvekanjem na obeh temahuser posted image

zdaj grem pa zbudit tavelko, da jo spravim  vrtec, upam da bom lahko, ker že celo jutro bruham in sem čisto povožena....

(odgovor članu zimska_vrtnica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Januarke 2013
18.5.2012 8:17:12   
HeLenčica
Jaaaaa, štrumfek, jaz bi na seznam user posted image . Ker na decembrkah nekak nimamo seznama user posted image . Drugače pa verjemi, da bo ta prvi pregled, ko boš videla srčka, res nekaj najlepšega na svetu, ampak jaz še vedno nisem mirna in komaj čakam da minejo še ti 3-4 tedni, da bom ven iz tega obdobja user posted image . Imejte lep dan nosečke!

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Januarke 2013
18.5.2012 8:44:42   
štrumfek

PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , naslednji pregled, kraj/porodnišnica, spoluser posted image
 
?.?

anonimna

29.12.2012

Helenčica

1.1 .2013


2.2

3.1

irenca penca ,  ,3user posted image  
, 1user posted image , 21.05, ,  , 

4.1

bodoča mami, 21, 1user posted image , 0user posted image , 17.5 Maribor, user posted image

ruby81


5.1

6.1

sam sam,22, 1 user posted image ,0user posted image , 5.6, Ljubljana user posted image


ajutaja, ,1user posted image , 0user posted image , 21.5. , user posted image

7.1

oska, , 2user posted image
, 1 user posted image , , user posted image

solo, 28, 2user posted image , ?user posted image , , Gorenjskauser posted image

8.1 

A Lana
user posted image ,2 user posted image ,1user posted image ,33,21.5 ,Maribor user posted image

skarabej 32, 2user posted image , 0user posted image , 21.5, Slovenska Bistricauser posted image

9.1

MaxKlara,33 , 1user posted image
 0user posted image , 11.06, Novo mesto, user posted image

Anonimna, ,2user posted image , 0user posted image , 24.05., , , 


Buska, 31, 1 user posted image , 0user posted image 31.5 dr. Reš, 11.6 G, Škofja Loka, user posted image

10.1

malek, 24, 1user posted image , 0user posted image , 22.5, Krško user posted image

11.1

sunshine1, 32, 2user posted image , 1user posted image

12.1

štrumfek, 23, 2user posted image  
, 1user posted image ,15.06, Krško,  user posted image

13.1

tinda, , 2 user posted image , 1user posted image , , , user posted image

14.1
urska_m, , , ,25.5, ,user posted image

tajalaja, 3user posted image , 0user posted image , 4.6, ,user posted image

15.1

16.1

Metuljčica 30


matejki 31,2user posted image , 1user posted image , 1.6, Maribor user posted image

17.1

18.1

zimska vrtnica,24,

zvezdica01, , , 15.6

19.1

20.1

21.1

HotCat 31, 1user posted image , 0user posted image , 13.6, Celje, user posted image

22.1

23.1

24.1

25.1

26.1

27.1

28.1

29.1

30.1

31.1



SKUPAJ NAS JE: 25

Nosečke z dvojčki:


PRIČAKUJEMO:

user posted image

user posted image

    user posted image   25

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Januarke 2013
18.5.2012 8:46:22   
štrumfek
seznam nekaj nagaja, in ga ne morem na sredino zamaknit... naj bo pa takouser posted image , bo naslednjič mogoče delalouser posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?