|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Iphone in ipad app za otroke
23.5.2012 14:42:33   
Tutan
Lastnice zgoraj omenjenih tablic in telefonov - kaj vaši otroci uporabljajo od app?
Našemu sem naložila Math 5-6, Talking Tom, Labyrinth - pa se mi zdi, da je čas, da malo spremenimo....
Na Ipadu sem preko Appsfire naložila tudi par pravljic, ki so bile FREE - obutega mačka, 1001 pravljica.
Je še kaj takšnega, zanimivega, pa vseeno, da malo razmišlja s svojo glavo?

< Sporočilo je popravil Tutan -- 23.5.2012 14:43:03 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Iphone in ipad app za otroke
23.5.2012 15:10:34   
posh
iphone jima ne dam, na Ipad-u pa igrata puzzle, rišeta, učita se črke, števila,poslušata pesmice, memory z živalcami in pripadajočimi zvoki...

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Iphone in ipad app za otroke
23.5.2012 15:10:48   
Hope2
Naš ima puzzle, dot to dot, domino, memory, pari, slide (najprej se mu pokaže slika, potem se kvadratki pomešajo- enga kvadratka ni, on pa potem premika te kvadratke in skuša sliko sestavt)- ampak ta slide je tolk težek, da še jaz mam problemeuser posted image
Potem ima od montesorija igre (učenje številk in črk...), pa en kup zgodb v angleščini in še učenje angleškega jezika skozi igrice. Aja pa pesmice-nursery rhymes. In ene 2 za risanje in barvanje.
Exploding bubbles in obvezno angry birdsuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 23.5.2012 15:11:17 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Iphone in ipad app za otroke
23.5.2012 15:25:08   
hedviga
emmm, v bistvu ne vem ker ma to moj čez, ampak ob tistih zelooo redkih priložnostih ko jima v roke pride mrcvarita enga mačka, pa žirafo, pa še neki ampak ne vem kaj, pa "igrata" na vuvuzele (mislim, ta ga zmaga res...user posted image  ), pa rišeta in ene kuglce v luknje tlačita...

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Iphone in ipad app za otroke
23.5.2012 17:25:58   
Anonimen
Imava oba pametne telefone, a do njiju tamala nima dostopa ... ko ji ga dam v roke je to samo zato, da se kaj pogovori z babi ali dedijem.

(odgovor članu hedviga)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Iphone in ipad app za otroke
23.5.2012 17:32:17   
Paštetka
Tutan, kje si našla obutega mačka? Keer meni ga ne najde.

Poleg že omenjenih zadev, sem mojemu ravno zadnjič naložila RF 2012 (fusbal) .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 6:55:26   
Tutan
paštetka na Appsfire je bila pred časom zastonj - zdaj jo najde tudi App store, pa je že za plačat - Puss in boots - blue quoll.
Ti predlagam, da si naložiš Appsfire, pa tam gor vsak dan čekiraš - recimo jaz sem našla Planner Pro gor zastonj, ki ga ne menjam za nič na svetu user posted image
Drugače pa Treeworld je tudi luštna igrica - zalivaš drevo in kupuješ živalce za svoje drevo....

Kar se pa tiče uporabe tablic in smart telefonov za otroke - pri nas ni problema - pogoj je edinole to, da takrat ne divja, da se vsede na sedežno (ok, telefon dobi tudi na kakšnih dolgih vožnjah, da se malo zamoti) in da so roke čiste.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 6:57:10   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga
aček ga zmaga, če imaš v mislih Talking Tom-a - pa še slovenska app je user posted image

user posted image
Dejte no cele naslove aplikacij, prosim.
Hope - tele montessori zadevščine me zanimajo... pa kaj imaš za angleščino - jaz sem našemu našla številke, pa barve - bi imela pa še kakšne like, predmete....
Pa prosim free app :P

< Sporočilo je popravil Tutan -- 24.5.2012 6:59:33 >

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 7:43:38   
3jeMi
naš mulo ima svojega ipod toucha, podedovan od mami, ker je dobila iphone...

gor ima igrico LEGO, pa Fisher Price ima nekaj lušnih aplikacij (številke, črke...), ja maček in žirafa sta zakon, dodali smo še smrkca... drugače mu je pa očka (ne me vprašat kako) gor naložil še cele sinhronizirane filme Cars, Walle, Garfielda... na Youtube mu naštimava Nodija ali kako drugo risanko... najraje si pa odpre aplikacijo Notes in tipka... posluša muziko, tista, ki je ostala od mamice (Robbie Williams, Jan Plestenjak, Tabu, ...)...  user posted image

ga pa večinoma uporabljamo samo, ko gremo na dopust, doma in v avtu pa zelo redko kdaj...

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 8:54:51   
Hope2
Nekaj naslovov
-sheep mania (igrica za razmišljat)
-puzzle book cars (zgodbica, puzzle in še iščeš nalepke) v angleščini
-toddler1,2,3 (se uči številke in pisanja) žal je free le nekaj številk ne vse
-preschool eduplay
-winnie the pooh puzzle book (zgodba, puzzle, iskanje medu)
-match animals (pari-spomin)
-angry birds
-house of mice (igrica za razmišljat)
-laptop farm (učenje angleških besed)
-abby..... in ABC (tu je veliko preschool iger, učenja matematike in črk, učenje angleških besed, puzzle) imamo vsaj 10 različnih stvari od tu
-talking ben (govoreči kuža)
-approach to montessori (zaenkrat imamo samo številke) je pa v angleščini. Vtipkaj montessori in boš že kaj dobila
-doodle train (igrica za razmišljat... sestavljaš progo, po kateri potem vlak pelje... je še za odrasle)
-frisbee
-twinkle star (pesmi in igre)
-find difference
-tickle finger (zgodbica v angleščini)
-kids dots in dots (to so številke in potem vleče črto od številke do številke in se mu izriše žival)
-bee lines in bee farm (čebelice vozi iz rožice v panj, nabira med in pazi, ad se ne zaleti)
-ace slider dinosaurs
-charley bear (zgodbica v angleščini)
-10pin lite (keglanje)
-domino math
-miss spider (zgodbica v angleščini)
-story chimes little red MM in 3pigs MM (spomin)
-puss in boots (angleščina ichild world) zgodbica
-nursery rhymes



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 24.5.2012 8:57:23 >

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 11:03:53   
sanasan
malo mimo teme .... sama imam sedaj ipada in ga ne daaam iz rokuser posted image ....imam pa tudi sedemletnico in razmišljam, da bi ji nekaj od tega kupila....kaj mi predlagate?
p.s.: aja, nisem pa pripravljena spet zapravit skoraj 600 eur !

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 11:36:42   
Tutan
Hope, super hvala....
user posted image

Sansan, joj, ne vem -> mi imamo načeloma pravilo (ki se spremeni, če je otrok bolan, ali pa ob praznikih user posted image ), da med tednom računalnikov ni - tu pa tam dobi moj iphone, da odigra recimo 4 v vrsto ali pa kaj računa, ugotavlja barve, pa to je to.
Čez vikend mu pa dostopa ne omejujeva - ali je to na Ipad, na prenosnik, tudi telefon dobi brez problema.
Edinole držat se mora pravil, ki sem jih opisala že zgoraj. No, je se za računalnikom tudi ne.
Če bi mu kaj kupovala, bi bil verjetno to tablični apple računalnik, prejšnih generacij. Malo pobrskaj po netu, mi smo dobili recimo 2 leti nazaj PSP z 3 original igrcami iz Anglije za 70€.

< Sporočilo je popravil Tutan -- 24.5.2012 11:45:49 >

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 11:43:33   
Mala_princeska
off topic - kaj otroci rabijo to tehniko?
pol se pa čudim da me sedemletnica v šoli slika s telefonom oz.fotičem na njem in user posted image na moje besede noče zbrisat slike. Huhhhh.....

Moja osemletnica ima PSP - playstation za gledanje risank, poslušanje glasbe, igric gor ne igra, ker ne bom kupovala teh malih disketk, ker so mi še predrage; pa še tega ne bi imela če ga ne bi dobili v neki nagradni igri....Ima moj podedovan fotoaparat....telefona pa ne dobi, ker ga ne rabi.
Za brat ima knjige, za igrice naš prenosnik....

Že tako ima vsega preveč.

p.s.: sej vem da sem za cajtom ker še nisem držala v roki iphona al pa ipada, pa ker nočem uporabljat neta na svojmu telefonu, pa fb aplikacije, pa ne vem kaj še......pač taka sem.....

tako da dobr da ne vem o čem se menite, ala aplikacije,.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
samo vas pa vprašam kaj jim boste tud avto kupili, pa motor, ko bodo veliki???
Resno vprašanje pa kdaj in v kakšnih primerih ste kupili, dali otrokom telefon? Pa koliko zatelefonarijo???


(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
24.5.2012 11:51:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 11:52:57   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

off topic - kaj otroci rabijo to tehniko?

samo vas pa vprašam kaj jim boste tud avto kupili, pa motor, ko bodo veliki???



ad1... slej ali prej bodo do tehnike prišli... sama sva se odločila, da če mulca nekaj zanima, mu pokaževa in razloživa, vsiljujeva pa ne... pokazal je zanimanje in zdaj stvarco ima... ni pa obseden z njo... user posted image

ad2... če bo interes, mu bova pomagala... koneckoncev pa... komu bom dala, če ne svojemu otroku, na oni svet itak ne bom nič s sabo nesla... user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 11:54:47   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

off topic - kaj otroci rabijo to tehniko?
pol se pa čudim da me sedemletnica v šoli slika s telefonom oz.fotičem na njem in user posted image na moje besede noče zbrisat slike. Huhhhh.....

Moja osemletnica ima PSP - playstation za gledanje risank, poslušanje glasbe, igric gor ne igra, ker ne bom kupovala teh malih disketk, ker so mi še predrage; pa še tega ne bi imela če ga ne bi dobili v neki nagradni igri....Ima moj podedovan fotoaparat....telefona pa ne dobi, ker ga ne rabi.
Za brat ima knjige, za igrice naš prenosnik....

Že tako ima vsega preveč.

p.s.: sej vem da sem za cajtom ker še nisem držala v roki iphona al pa ipada, pa ker nočem uporabljat neta na svojmu telefonu, pa fb aplikacije, pa ne vem kaj še......pač taka sem.....

tako da dobr da ne vem o čem se menite, ala aplikacije,.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
samo vas pa vprašam kaj jim boste tud avto kupili, pa motor, ko bodo veliki???
Resno vprašanje pa kdaj in v kakšnih primerih ste kupili, dali otrokom telefon? Pa koliko zatelefonarijo???




Pri nas obstajajo pravila in pravil se držimo. V veliki večini smo večinoma skupnega časa zunaj, pozimi na smučanju, sankanju, potem se začne kolesarjenje, rolanje, plavanje.
Tako da ne morem rečt, da je odvisen - ker ni. Tudi sam ne bi nikoli zamenjal šetnje s psom za kakšno risanko - ga včasih vprašam, boš doma za par minut pogledal risanko, jaz pa psa peljem samo ven, pa gre raje vedno zraven.
Torej gledano iz vidika, da bi se ukvarjal zgolj s tem in da bi mu bilo to prvotnega pomena - absolutno ne.

Po drugi strani pa - stvari so doma. Ipad sem dobila za rojstni dan - ga naj sedaj skrijem? Prenosni računalnik imamo že od prej - do njega ima dostop že od 2 leta, ko si je znal sam uštimat Pujso Pepo ali Mojstra Miha. Tudi stacionarni računalnik imamo. Oba imava pametne telefone. Ne razumem, zakaj bi mu omejevala dostop do vsega tega, če zna s stvarmi spoštljivo ravnat.
Brez problema razume, da na telefonu lahko uporablja samo aplikacije namenje njemu - niti 1x se še ni zgodilo, da bi komerkoli recimo po nesreči poslal mail, sms, ali pa koga poklical. Ker mu stvar razložiš - in razume.

Tehnologija gre dalje. In v končni fazi ne verjamem, da ga to, da recimo pol ure računa za Ipadom na kavču, ravno poneumlja. Da je škodljio zanj, tudi ne bi rekla. Verjetno je bombon boljuser posted image

Malo za razmislek: včasih so se naokoli vozili s kočijami user posted image

In ne razumem, kaj ima uporaba Ipada ali druge malo bolj resne igračke vezo s tem, ali bo dobil avto, ko bo samo prdnil, da si ga želiuser posted image Ker ga ne bo. Smo normalni.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 12:17:23   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

off topic - kaj otroci rabijo to tehniko?



Sem kar čakala takšno vprašanjeuser posted image

ni pa neumno vprašanje..če razmislim, da je moj mož nenormalno nor na tehniko in igrce.., in da je otroka uvedel v ta svet z letom in poluser posted image ..ja, moj mali je pri niti dveh let zelo vešč z Ipad-om, vse igrce, pesmice najde sam..zaenkrat mu ga dam ko imam kaj za narest, ga ni slišatuser posted image .., bom pa omejevala, če vidim da gre v kakšno odvisnost.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 12:26:30   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

off topic - kaj otroci rabijo to tehniko?



Sem kar čakala takšno vprašanjeuser posted image

ni pa neumno vprašanje..če razmislim, da je moj mož nenormalno nor na tehniko in igrce.., in da je otroka uvedel v ta svet z letom in poluser posted image ..ja, moj mali je pri niti dveh let zelo vešč z Ipad-om, vse igrce, pesmice najde sam..zaenkrat mu ga dam ko imam kaj za narest, ga ni slišatuser posted image .., bom pa omejevala, če vidim da gre v kakšno odvisnost.


Samo res.... naš gre v Ameriko in kaj prinese domov za darilo - xbox - sam sebi očitno user posted image user posted image
Si kupi iphone 4 - pride ven iphone 4s - me 3 tedne gnjavi, naj si grem ponjga, ker je tako fin, da popustim (in ja, ne bi ga menjala, nikoli več user posted image , edinole za 5tko).
Po drugi strani - kolega je svoji kupil za rojstni dan opekač za kruh - ki si ga niti ni želela, niti ne popeče kruha. user posted image Čeprav nisem želela za RD ipada, pa mi je čist ok - gre v torbico, recimo prejšni teden, ko sem bila službeno v Italiji, ima vsak kafič wifi, še na podzemni v Milanu lahko surfaš celo pot user posted image Nisem porabila niti centa na telefonu za stik z bližnjimi, recimo user posted image , smo se vse prek googla zmenli ...
Zato jaz na to ne gledam kot nekaj slabega -> všeč mi je, da gre tehnika naprej. Ko smo pred leti hodili na morje, smo morali najprej pol ure iskat govorilnico, da smo poklicali domov in javili, da smo varno prispeli.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 12:34:10   
Paštetka
Tutan, naloži si Skype, pa se boste še klicali in videli zastonj user posted image
Tako sva midve s sestro vsak dan na vezi (živi v tujini) in bi zapravili drugače premoženje. Pa še otrokom je fajn, da se vidijo.

No moj mož pravi, da zdaj, ko ima Ipad lahko vsaj Delo bere na WC-ju. user posted image
Odkar imamo Ipad, ne rabimo več prenosnikov in ne računalnikov. Mali ga je imel še v bolnišnici, ko je moral ležati.
Ne predstavljam si več brez njega dan user posted image
Risanke pa gledata tako, da si odpreta youtube in mali zdaj ko bere in piše sam vpiše kaj bosta gledala. Prej sem pa vpisala npr. Pujsa pepa, pa jih je 50 kom ven vrglo, pa sta potem sama odpirala po vrsti in izbirala katero bosta gledala.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 24.5.2012 12:36:18 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 12:43:49   
posh
skype je zakon, ja.
Pa app za Iphone skysafari- končno vem kje so vsi planeti, katero zvezdo gledam..user posted image
Moj ima doma celo kolekcijo tehnike: PS2, PS3, Nintendo DS, PSP, Move, ipad, Iphone...pravi, da eni zapravljajo v gostilni, on pa na te zadeve..no jauser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 14:30:10   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

off topic - kaj otroci rabijo to tehniko?

samo vas pa vprašam kaj jim boste tud avto kupili, pa motor, ko bodo veliki???



ad1... slej ali prej bodo do tehnike prišli... sama sva se odločila, da če mulca nekaj zanima, mu pokaževa in razloživa, vsiljujeva pa ne... pokazal je zanimanje in zdaj stvarco ima... ni pa obseden z njo... user posted image

ad2... če bo interes, mu bova pomagala... koneckoncev pa... komu bom dala, če ne svojemu otroku, na oni svet itak ne bom nič s sabo nesla... user posted image


aha zdej malo razumem vaše razmišljanje.
ok do tehnike so naši mulci že prišli - v šoli jih peljejo v računalniško učilnico špilat igrice in pametne vsebine na raznih pametnih straneh - nič slabega.

moja mula ima doma na prenosniku igrico Super Mario - ja še vedno je zakon user posted image pa kakšne spletne igre rada poigra.

ok sej ne rečem vse v mejah normale.
me je pa zmotilo dejstvo da mi je telefon že omenjala. na srečo mojga al pa moževga telefona v roke razen za klice kakšne sestrične-pa še to jst vtipkam številko ni dobila.

aha jst tud rada berem cajtng na wc-ju user posted image sam mi je klasičn cajtng še vedno všeč, da listam. torej se tud že to da brat na telefonu. zanimivo.

ja včasih so se s kočijami vozili, zdej pa z avti - sam tako je - mogoče me je zmotilo dejstvo da sem se že od 17.leta sama preživljala z minimalno pomočjo staršev in da sem si tud svoj avto sama kupila. Vidim da imamo različne poglede na denar.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 16:25:24   
Paštetka
Mala princeska, ne na telefonu, na Ipadu bere - tablični računalnik. Ma dela ne moreš brat (časopis) ker je preširok user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Iphone in ipad app za otroke
24.5.2012 19:43:41   
Mala_princeska
aha Paštetka zdaj štekam,
sem se spomnila da sem včer v Cityparku vidla ta novi tablični računalnik, to čudo tehnike.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Iphone in ipad app za otroke
25.5.2012 11:26:26   
barbara_s
Moja na iPadu najrajši riše. Pa igra "hude ptiče" (Angry Birds). Ah, pa en namizni hokej al kako se reče ima, tega tudi rada igra. Pa seveda "sekasadje" (Fruit Ninja). In rada gleda slike na Googlu (recimo princese, pa winxice, pa hudobno mačeho, pa...) - ji vtipkam jaz v google (ali pa sama), in potem gleda slike. Ob tem sem pa vedno zraven, ker nikoli ne veš, kdaj bo kakšna Sneguljčica počela kaj hmmmm čudnega. No, do zdaj se še ni zgodilo, da bi bilo kaj neprimernega, ampak sem za vsak slučaj glavni nadzornik.

Kar se pa tiče tehnike in dostopa do tehnike: Ne vem, meni se zdi to pomembno. Zato, ker bodo naši otroci odraščali in odrasli v tem svetu, ne pa v neki kmetijski idili, kjer se bodo podili za ovcami in kopali krompir (profesionalno, mislim). Otroštvo je (zame) priprava na odraslo življenje: in to vključuje igre "posnemanja" odraslih. Če mami in ati cel dan nekaj "delata" na računalniku, se mi ne zdi smiselno računalnika skrivat pred otrokom in govorit, da je to slabo in zanič. Seveda se trudimo, da so stvari uravnotežene in da zna tudi kopat krompir (in se veliko igra zunaj in pleza in skače in pleše in se igra v dežju in išče žabe in vse ostalo, kar spada k "normalnemu" otroštvu) - ampak tudi računalnik, tablica ipd. so del naše realnosti.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Iphone in ipad app za otroke
25.5.2012 12:23:33   
nyna84
Ok, mi smo tudi za svetom očitno. Pa ne zato, ker nam tehnika ni všeč, ampak zato, ker se mi zdijo cene user posted image .
Nimamo nobenih istvari in niti ne vem, zakaj bi jih rabila... za telefoniranje je mobitel (še ta touchscreen mi gre včasih na jetra user posted image ), doma imamo še stacionarni PC, pa dva prenosnika (en je moj službeni). Nam zadostuje. Sem ravno dva dni nazaj gledala, če bi si nabavila nov telefon - ta samsung galaxy, ki ga imam sedaj, bi najraje kam zabrisala (VEDNO JE PRAZEN, pa ga skoraj nič ne rabim user posted image ), ampak mi noben ne potegne, oz. mi je škoda toliko dnarja, če ne vem, kaj bi počela z vsemi temi funkcijami... Tako sem starokopitna, da je bila reglja zakon user posted image user posted image user posted image
Otroci - včasih jima dovolim youtube, kjer imata vsaka svojo mapo z pesmimi, ki so jima všeč, da zraven pojeta in plešeta (starejša se ponavadi uči razne koreografije plesov), pa včasih si poiščeta risanke, ampak to je pa tudi vse. Večja ima že tako očala in mi stopi na živc, če gleda več kot pol ure v monitor.
Telefonov pa ne rabita in jih zato nimata. Čeprav so mi že ponujali telefon za tavečjo (od babi) - pa kaj naj počne z njim??? user posted image

< Sporočilo je popravil nyna84 -- 25.5.2012 12:24:10 >


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu barbara_s)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?