|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
9.9.2005 15:07:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
9.9.2005 15:10:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   oktober
10.9.2005 10:17:10   
Udb
Dobro jutro!

Kako ste kaj?

Danes sem noseča 35 tednov!!! WAW!!! Še 5 tednov pa bom videla, kdo me tako vztrajno brca v rebra!!

Danes zjutraj se je moj pogovarjal s trebuškom in je Marcel tako brcni, da je trebuh kar vrglo v zrak! Saj je skoz bolj divji, ampak kaj takega pa še nisva videla!! Sem mislila, da se bova od smeha zvrnila s postelje! KAko lep začetek dneva!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
10.9.2005 19:15:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   oktober
10.9.2005 20:17:00   
Udb
nalin, me je že kar groza ob tej misli!!!! Jaz pa MAMA!!! JOJ! V kaj sem se podala!! Ja, mal pozno mi pride!!

Drugače sem pa danes oprala še zadnje cotke - med drugim kompletek za iz porodnišnice, drugo je že zlikano! Posteljica je postlana, voziček sestavljen, večina stvari nakupljenih (manjkajo samo še skrajne malenkosti - v bistvu skoraj nič). Zdaj pa čakanje...upam da ne predolgo!

Kaj točno moraš vzeti za dojenčka iz porodnišnice domov??

Moje kilce so trenutno na +9kg, ampak imam po novem ful velik apetit!
Obseg je bil pa nazadnje 103cm - mislim, da se je povečal za okrog 20 cm.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   oktober
10.9.2005 21:51:34   
bambi
Ja, patronažna apri nas pride že pred porodom, če seveda želiš..... Iz lekarne pa potrebuješ:
-hrastovo lubje (če si šivana, za spiranje)
- šentjanževo olje, za mazanje šivane "ta male"
- Daktarin oralni gel
- 70% alkohol
- fiziološko raztopino
- mandljevo olje ali olivno olje
- kremico za ritko, priporočajo Lamprehtovo ali Bebival
- krema za badavice z lanolinom
- vato
- vložke Vir 80 ( mi gre kar na bruhanje, ko se spomnim na njih...)

Tako, to je tisto najnujnejše , kar se potrebuje, sicer pa lahko to vse kupi dragi, ko smo me v porodnišnici, tam pa itak dobimo vse za nego naših malih sončkov in nas..... baje no.

Moje kg so daleč pred vašimi, sedaj jih je že + 17 kg, obseg trebuha 100 cm in se je raztegnil za kar 40cm .... sprašujem se, kako bo to vse šlo nazaj

Kaj pa modrce za dojanje, ste si že nabavile???? In kakšne, pa kje?????

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   oktober
10.9.2005 22:06:53   
žlička
Punce, kako boste oblekle svojega za iz porodnisnice, oziroma tudi kasneje.....jaz ce menim pravilno: mako majcko, spodaj zabice, po vrhu pa bodi....za doma

za iz porodnisnice pa poleg tega se v kombinzon...predvidevam da bo hladno

nasvete prosim..... tudi jaz se vcasih prasam, ali bom znala kako in kaj???

nočko vsem

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   oktober
11.9.2005 0:23:51   
kati1
bambi ... nisi edina ... tudi jaz sem pridelala 17 kg in obseg je 104 cm (ne vem pa kolk je bil prej) ... pa se ne sekiram ... edino kar mi pa RES NI VŠEČ pa je CELULIT ... stegna imam naravnost grozljiva - od kod kar naenkrat ta celulit?

ampak še zmeraj upamo, da je to sam voda , ki se nabira v telesu

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   oktober
11.9.2005 8:01:58   
Udb
Jutro!

Mmmm...uživam ob zajtrku...kruh s pašteto, kisle kumarice in vroč kakav...mmm.

Drugače je pa to moja največja dilema - oblačenje otročička namreč!

Če namreč preučimo seznam:
-3 tetra plenice, 2 Pampers
-1 x žabice
-2x tetra majčka
-2x mako majčka
-1x pajacek
-1x nogavičke
-1x kapica
-1x kombinezonček
-1x odejica
-1x avtosedež

Ok - 3 plenice, zastopim. 2 Pamperski, če se prvi kaj zgodi. Tudi avtosedež in odejica sta mi čisto jasni. Zdaj pa preidimo na oblačila.
Imamo dojenčka v plnici. Kaj zdaj? A so najprej žabice? Ali majčka? In zakaj po 2 tetra in 2 mako??? Kam spadajo bodiji z dolgimi rokavi? K majčkam? In če nimaš tetra majčk? Kombinezonček? Kaj pa če ni ravno 0 stopinj? A je potem dovolj jopica?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   oktober
11.9.2005 8:45:48   
žlička
jutro udb.....tudi jaz sem danes zajtrkovala pašteto
po dolgem času sem si jo privoščila

kar se pa tiče oblačenja....upam da se oglasi ze katera z izkusnjami, npr. cmokec vem da ima doma malo cmokico, ali pa katera ki ve kako in kaj.....

no, do odhoda v porodnišnico bova že zvedeli kako in kaj (upam)

drugače pa imam za sabo ze partijo likanja, sedaj pa se malo pomivanja in sesanja....vmes pa pocitek na RR, ceprav se se vedno navajam na novo podobo

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   oktober
11.9.2005 9:25:47   
uma
Jaz pa še nimam posteljce pripravljene. Čakam še na jogi, ki naj bi prišel nekje po 15. septembru. Drugače pa sem vsaj nekaj malega oprala.
Sam oblekic pa še nič. Zdaj je pa res zadnji čas, da se tega lotim.

Hvala bogu je pred 5 meseci rodila moja svakinja in tako bom in sem že, veliko informacij od nje izvedela.Tudi to kaj in kako iz porodišnice.
Jo moram še temeljito izprašat.

Strah je pa tud pri men čedalje večji. Toliko časa nosiš otroka, pa se na to resnično nikakor ne moreš pripraviti?!


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   oktober
11.9.2005 9:29:43   
uma
Da vidim če sedaj dela moj "ticker"!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   oktober
11.9.2005 9:31:11   
uma
Še enkrat!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   oktober
11.9.2005 9:32:01   
uma
Zdaj sem pa res pretiravala. Končno mi je ratal in glej kaj se zgodi.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   oktober
11.9.2005 9:32:31   
Udb
uma, glej da boš napisala temeljito poročilo, ko boš izprašala svakinjo!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   oktober
11.9.2005 9:45:01   
uma
Seveda !
Bom čimprej!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
11.9.2005 10:00:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   oktober
11.9.2005 10:47:30   
KIRA
UDB - jest mam pa občutek, da bo beba prej, kot pa mam rok. tako me naprej tišči, pa buši mam večji, kot sem imela pri prejšnji nosečnosti konc 8. mes...

sicer pa punce: jaz sem pa glede oblekce za domov nardila takole: za lepo vreme sem spakirala en tanjši kompletek, ker zna bit v najnem avtu lepo "toplo", kljub klimi (ki je ne mislim kurblat, čene bo sile..).
drgač pa z slabo vreme (dež ali veter), pa sem si pripravila en malo debelejši kompletek iz pliša, dekico pa bom itak imela v avtu pripravljeno za vsak slučaj.

pleničk bom pa vsaj 10 imela s sabo - govorijo izkušnje - so me lani sestre prosile MOJE pamperske, ker jim jih je tam baje zmanjkovalo in mi tamale niso imele v kaj preoblečt. hvalabogu sem jih imela s sabo. pa vložke. baje te reči mamice ena drugi nosijo ven iz sob, ko kateri zmanjka. jaz pa imam lepo veliko potovalko in vse lično pospravljeno, da takoj najdem.

je pa škoda, da bom zgleda sama v MB - izmed nas tlele na RR. ena ima dober teden dni pred mano rok, ena pa dober teden dni za mano, pa bosta predvidoma obe šli rodit v MB.

še ena lepa novička: teta bom! moja sestrica je 8 t in 2 dni srečka nosečka. jupi!!!!

zdaj bomo pa 3 male živžave imeli pri hiši, oz. v familiji. uj, bo to lušno tolko malih nogic!!!

LP

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
11.9.2005 10:51:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   oktober
11.9.2005 10:53:01   
KIRA
a mi ve kera povedat, kje najdem tisto: opazuj debato?
nekje sem pred dnevi vidla, pa sedaj več ne najdem...
LP

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   oktober
11.9.2005 10:54:45   
KIRA
tako mi je sestra razložila lani. omare se polnijo namrež z hodnika - z zunanje strani. pa je vse tam notri. pa mamice ena drugi nosijo vložke ven, pa plenice, pa kaj jaz vem kaj še.
men se milo povedano zdi to nesramno.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
11.9.2005 10:55:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
11.9.2005 10:56:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
11.9.2005 11:08:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   oktober
11.9.2005 11:40:36   
nana 27
Lep pozdrav, oktobrke,

tudi jaz sem slišala, da se je treba kar "zagrebsti" glede vložkov, mrežastih spodnjih hlačk, ker drugače nimaš in moraš čakat, da ti kdo prinese, ali na naslednje polnjenje.

Jaz sem bila kar pridna in sem skoraj vse že oprala in zlikala. Zdaj čakamo le še na malega "uporabnika". Bolj, ko se bliža rok, bolj me je strah, ali bom znala biti v redu mamica, ali bo mali zdrav.

Kdajje najbolje sestavit posteljico? Koliko časa pred PDP? Malo me daje vraževernost. Po naslednjem pregledu si bom pripravila vse potrebno za porodnišnico, če bi me kaj prehitelo.

Ali že vse veste, kje boste rodile? Jaz razmišljam, ali izbrati LJ ali Postojno.

Lep dan vsem!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




izbor imena
Tanchi

Najlepše ime za fantka?

Dejan (9%)

Domen (17%)

David (30%)

Leon (23%)

Jernej (20%)


Število vseh glasov: 405

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!