|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.9.2005 18:42:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   [Brisano sporočilo]
14.9.2005 18:44:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   [Brisano sporočilo]
14.9.2005 18:45:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   [Brisano sporočilo]
14.9.2005 18:49:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   oktober
14.9.2005 19:11:44   
Udb
Tolk ste me firbčno nareile, da sem si šla merit mušita! 109 cm!!! No, ampak, ker je bilo že prej 96, se sploh ne sekiram!!

In drugače?

Jaz sem bila danes super aktivna, zato se moram zdaj počas mal umirit! Sem presajala rože, pa sadila rože za na okna, pa pospravljala, kuhala, 2x sem bila v knjižnici, v šopingu z mami...fju...

Ni čudno da me zdaj boli cel hrbet! Pa MArcel razgraja! Ampak tako vsaj na hrano ne mislim nonstop! Jaz bi skoz jedla!!!!!!!!! Me ne zanima - jaz bom lepo normalno jedla, če ima G probleme s tem, pa naj jih ima!! Prisežem,d a sem se zredila samo v trebuh!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   oktober
14.9.2005 19:24:29   
Aleksandrin
test:
http://www.weddingvendors.com/baby-names/search/

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   oktober
14.9.2005 19:25:55   
kati1
jaz pa očitno bolj zadaj nosim ... mam 104 cm ... mi je pa čudno, da hodite vse že na CTG - jaz bom menda šla šele tisti teden, ko mam rok ... če ne bomo prej rodili ... zakaj vas pošiljajo že pri 32t na CTG? Vam kaj povedo?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   oktober
14.9.2005 19:29:42   
Aleksandrin
Ej, nalin tvoj trud ni bil zaman ,hvala.
Prav imaš udb, jaz sem šla gor 20 kg, pa kaj saj jih moram sama nosit in tudi izgubit
LP

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   [Brisano sporočilo]
14.9.2005 21:35:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   [Brisano sporočilo]
14.9.2005 21:36:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   oktober
15.9.2005 8:46:07   
uma
Tako, zdaj sem se šla pa tudi jaz zmerit v trebuh. Imam točno 101cm. Po kilah pa sem pridelala +7kg. Samo tud jaz imam zdaj povečan apetit in to po čist tisti "ta slabi" hrani, pa Coca Coli,....skratka, vidim, da se vse s podobnimi stvarmi ukvarjamo.

Jaz imam naslednji pregled 28.9., pa ne bom še imela ctg-ja, ne vem pa kdaj ga bom imela prvič. Moja g mi ni nič rekla. Bomo videli.

Pozdravček!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   oktober
15.9.2005 9:03:13   
Udb
Men je pa lih zadnjič G rekla, da se pri nas (Nm) prvi CTG naredi pri 37.tednih, ko se otrok ne smatra več za prezgodaj rojenega, tudi če se rodi. Tako da sem naročena na 1.CTG 26.9.!


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   [Brisano sporočilo]
15.9.2005 9:16:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   oktober
15.9.2005 9:21:48   
bambi
Ojla babike!

Najprej, da odgovorim Kati zakaj meni delajo nonstop CTG..... ker sem rizična nosečnica in ker mi je prva punčka v 26. tednu nosečnosti umrla, zato sem sedaj podvržena vsem mogočim preiskavam in mi zato tudi delajo CTG, da vidijo kako se mala miška obnaša in če so slučajno kakšni popadki.... Delajo mi CTG že od 26. tedna naprej, drugače pa ponavadi dajo nosečnico na CTG šele v 37. tednu.....

Imam pa eno vprašanje. Kje in kakšen termometer za bebiko boste kupile, pa koliko stane?????

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   oktober
15.9.2005 9:26:07   
pi
Dobro jutro,
jaz sem vsako jutro bolj srečna, ker vem da je spet minil en dan in sta moja otročička spet malo večja. Vsi me strašijo da bom kmalu rodila ker se mi je spustil trebuh. Upam da se motijo in bom zdržala še vsaj kakšna 2 tedna.
Kako to da vse veste koliko tehta vaš otročiček ? Imate toliko UZ ?
tudi jaz bi rada vedela kako velika in težka sta moja sončka.
Jaz ne morem verjeti da smo že pri koncu, še 2 tedna in je tukaj naš mesec.
Če pa bo katera pohitela pa ji želim čim lažji porod in zdravega otročička.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   oktober
15.9.2005 9:38:20   
nana 27
Dobro jutro,

jaz sem pa postala taka zaspanka. Ponoči ne spim dobro oz. se 2x zbudim. Zjutraj pa potegnem Po eni strani me je strah poroda, po drugi pa strani pa bi malega že rada cartala in stiskala k sebi

Bambi, tudi jaz iščem, kakšen termometer kupiti in berem debate na drugih forumih. Baje se najbolje obnesejo ušesni z nastavki (brez nastavkov niso natančni in se lahko motijo za 1 stopinjo), digitalni do 3 tisočakov. Najboljši naj bi bili še zmeraj živosrebrni termometri, ampak tudi sama ne vem, kako otroka pripraviti, da bo 5 minut pri miru. Obstajajo še extra dragi termometri okrog 20 tisočakov, s katerimi samo potegneš po čelu in ti pokažejo stopinje. Jaz razmišljam, da bi kupila ušesnega ali digitalnega. Mislim, da bom še v lekarni vprašala, katerega največ jemljejo za otroke.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   oktober
15.9.2005 9:45:15   
mujcek
Joj punce jaz si takooo želim, da bi bila na vašem mestu . Ko začnem razmišljati kje je še december me kar začne stiskat; težave pa imam že sedaj enake kot ve .
Pi tebe pa kar občudujem kako dobro se držiš; sem ravno o tebi prej razmišljala ali si še nosečka

Želim vam čim manj težav in čim boljše počutje še v zadnjem mesecu

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   oktober
15.9.2005 9:48:29   
cmokec
Meni sa pa ravnokar pere prvi stroj perila za dojenčka. Sploh ne vem, zakaj sem tega tolk vesela, se mi kar smeji.

Drugače imam pa digitalni ušesni termometer in se dobro obnese. sem pa premišljevala, da bi kupila še dudo s termometrom. Nisem jih pa še gledala, samo vem, da se dajo dobit. A katera kaj ve o teh dudkah?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   oktober
15.9.2005 10:12:02   
nana 27
Cmokec, kaj pa če tvoj otroček sploh ne bo maral dudke (tudi taki obstajajo)? Bolje, da počakaš, kako se odziva na navadno dudo. Nekateri so že pri teh izbirčni (silikon ali kavčuk). Dude s termometrom se mi zdi, da prodajajo v Baby Centru.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   oktober
15.9.2005 10:45:52   
kati1
glede termometra ... živosrebrni term. vtakneš dojenčku v ritko in traja manj kot minuto ... 5 min pa je pod pazduho. Sicer pa imam jaz pomisleke glede živosrebrovega term. - kaj pa, če se mi razbije (po mojem se okrog malčka to precej hitro lahk zgodi).
Kako pa je s temi infrardečimi? A imajo tud tako napako kot digitalni za uho? Pa pojma nima kolk stanejo

Sicer pa en lep dan vsem oktoberkam ... zdi se mi, da bi bilo tolk fajn zdej met bebico, ko so tako lepi dnevi in ne prevroči, ... pa bi šla mal ven na teraso

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   oktober
15.9.2005 10:55:20   
nana 27
Kati1,

zakaj potem danes v šolah za starše in pediatri ne priporočajo več živosrebrnih termometrov v ritko? No, če smo mi preživeli z živosrebrnimi res ne bi smelo biti panike.

Tudi jaz bi že bebico imela. Zdajle me tako brca, da me že cel buši peče in se grem malo mazat in uživat v brcanju Kar ne morem verjet, da ga bom lahko že čez kakšen mesec objemala

Ali imate tudi ve v tem obdobju čudne sanje? V smislu morečih sanj. Ko se zbudim, si oddahnem, da sem vse le sanjala..

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   [Brisano sporočilo]
15.9.2005 12:15:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   oktober
15.9.2005 12:35:44   
Felicity
Pozdrav,

jaz se pa zadnje dni počutim prav bedno. Vse me boli, peče, srbi. In vroče mi je, kot da bi bila v peklu. Najraje bi spakirala in šla na morje. Sedaj je šele lepo vreme, ne pa ko sem imela dopust. Preden grem na porodniški imam še 10 dni dela. A mi je to sedenje prav odveč.
Mali mi sili pod rebra, peče kot    . Še dobro, da koristim kakšno uro dopusta in grem prej domov. Samo v ležečem položaju mi je kul, pa še to ne za dolgo, saj WC kliče.
No ja, mal sem morala pojamrat. In se že bolje počutim. Še dobro da bo kmalu vikend.


LP

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   oktober
15.9.2005 12:57:37   
kati1
kaj pa vem ... glede termometra ... živosrebrov je sigurno najbolj točen (ni nobene elektronike, kjer gre tko rado kaj narobe) in tud razkužiš ga lahk najbol, ker je steklen ... problem po mojem je le ta, če se ti razbije

sicer pa v mat. šoli pravijo tud, da doječa mamica ne sme spiti več kot 0,4 l mleka na dan (še eno leto nazaj si ga pa moral 1 l) , pa o adaptirani hrani govorijo skoraj tako, kot da bi bila škodljiva ... ne vem - se mi zdi da je naša generacija gor zrasla ob adapt. hrani (ker je bilo to takrat boljš) - pa smo vsi gor zrasl ...   

moja kolegica ima 2 fantka (4 leta razlike) pa so ji v mat. šoli prav kontra stvari govorili - je bla čist zmedena

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   oktober
15.9.2005 13:14:04   
Aja32
Zdravo punce,

po dolgem času se vam ponovno oglašam.

Moje počutje je iz dneva v dan slabše. Peče me zgaga, ponoči hodim na wc po 4x, tako da je spanec več ali manj bolj slab. Da ne govorim o zateklih rokah in nogah. In o otrdevanju trebuha.

Sem pa zdaj dva dni hodila na injekcije za pospešitev razvoja pluč pri otroku, ker izgleda, da hoče malo prehiteti. Namreč že ves teden mi trebuh non-stop otrdeva, prejšnji konec tedna sem imela krče in sem imela do včeraj kar tri CTG-je v 5 dneh. Popadkov še ni zaznati, otrokov utrip je OK, maternični vrat pa je skrajšan in mehak. Odprta še nisem. No, bomo videli.

Komaj čakam, da vidim najino pikico/najinega pikca.

LP A

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?