|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2013
12.6.2012 19:20:01   
Tangerina
Le optimistično, pa bo vse OK.

(odgovor članu ancki)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarke 2013
12.6.2012 19:48:49   
ava_sa
Nejka en košuser posted image ti pošiljam! Vse bo vredu!!!

(odgovor članu Tangerina)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarke 2013
12.6.2012 19:56:08   
buksika
Nejka000 in ancki, držim pesti za vaju, da bo vse OK, javita bo bosta kaj izvedeli!!!

user posted image user posted image user posted image

b***

(odgovor članu ancki)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarke 2013
12.6.2012 20:56:25   
luti
Nejka 000 in ancki, tudi jaz mislim na vaju in vama želim, da se vse dobro izteklo..

Jaz sem zaenkrat kar ok, nič slabo kar me seveda čudiuser posted image Še prehitro bo morda prišlauser posted image

lepo se imejteuser posted image

(odgovor članu buksika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarke 2013
12.6.2012 21:21:23   
Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a




IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

punce tko vas je luštno brat..jutr mam prvi pregled..in potem se razkrijem.. :)  dam, da dobim potrditev, da je vse BP :)


 


evo punce.. da se razkrijem.. :)

danes bila na pregledu... dobila prvo slikico svojega arašidka.... pdp mam po zadnji manstruaciji kakor sem najavila 3.2.2013 po velikosti ploda pa 6.2.2012. Čez dva tedna imam ponovno UZ (26.6.). srček se je slišal in grem optimistično naprej.... sem pa presrečna... :) aja..prihajam pa iz Zasavja :)


Nejka000 kar optimistično naprej... user posted image user posted image user posted image user posted image zate :) mislim nate ine verjemi, da bo vse kot mora biti :)


Aha, čak po nicku te poznam, si že dalj časa tule gor na RR. A se še kako drugače poznama? Pa super za uspešen pregled. Jaz pa še 16 dni.Se mi vleče....




ja dolgo sem tle gor.. res dolgo...user posted image user posted image user posted image


bila je pavza...zdej sem pa nazaj kot nosečnicaaaa...in zelooooooo srečnaaaaa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarke 2013
12.6.2012 21:22:24   
Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you


IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

punce tko vas je luštno brat..jutr mam prvi pregled..in potem se razkrijem.. :)  dam, da dobim potrditev, da je vse BP :)





evo punce.. da se razkrijem.. :)

danes bila na pregledu... dobila prvo slikico svojega arašidka.... pdp mam po zadnji manstruaciji kakor sem najavila 3.2.2013 po velikosti ploda pa 6.2.2012. Čez dva tedna imam ponovno UZ (26.6.). srček se je slišal in grem optimistično naprej.... sem pa presrečna... :) aja..prihajam pa iz Zasavja :)




user posted image user posted image ...super novička!!




hvalaaaaaaa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarke 2013
12.6.2012 21:23:21   
Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: ancki

Joj, joj,

jaz imam isti problem kot nejka000. Tudi jaz sem v soboto imela rjav izcedek, šla direkt na urgenco, tako sestra kot ginekologinja sta bili zelo osorniuser posted image , na ultrazvoku se ni videlo ničuser posted image , tako da se tudi jaz fulll bojim izvenmaternične, kar bi bilo zame katastrofa, ker mam že tako ali ako slabše možnosti za zanositev zaradi endometrioze... uglavnem.... drižte pesti, da bo z nami, ki imamo že v začetku taaaakoooo zelo velike skrbi vse v redu....



ancki zate in za tvojo pikicooooooo user posted image user posted image user posted image


misli pozitivnoooooo user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu ancki)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarke 2013
13.6.2012 8:22:20   
nejka000
IZVIRNO SPOROČILO: ancki

Joj, joj,

jaz imam isti problem kot nejka000. Tudi jaz sem v soboto imela rjav izcedek, šla direkt na urgenco, tako sestra kot ginekologinja sta bili zelo osorniuser posted image , na ultrazvoku se ni videlo ničuser posted image , tako da se tudi jaz fulll bojim izvenmaternične, kar bi bilo zame katastrofa, ker mam že tako ali ako slabše možnosti za zanositev zaradi endometrioze... uglavnem.... drižte pesti, da bo z nami, ki imamo že v začetku taaaakoooo zelo velike skrbi vse v redu....



jaz sem se malo pomirila. Sem šla včeri po un test ko ti pokaže kolk si noseč in mi je pokazal da komi 3-4 tedne. Torej je prišlo do pozne oploditve oz. vgnezditve in se še sploh ne more na UZ nič videt. Tud sumla sem na to ker sem mela pozno ovulacijo. Tudi betahcg je bil pod 1000 in se ne more videt nič na UZ, v četrtek imam še 1x in če je narasel pol je nosečnost v maternici, v kolikor ni narasel je izvenmaternična.
A so tebi vzeli kri, veš kolk maš beta hcg?
Naj te malo pomirim, da v kolikor imaš rjav izcedek tone pomeni svežo kri in je možno da krvaviš zaradi vgnezditve ali pa je kaj drugega, in ni nujno da je z plodkom kaj naribe. Jaz sem šla še po drugo mnenje in pol govorila še z mojo G in so mi povedali to kar sedaj govorim jaz, tako da še ni takega vzroka za paniko. Je pa res da če se pripravlja na ss tu ne mormo v takem začetnem obdobju nič.
Razumem te kaj preživljaš ker men se je včeri skor mešalo, sedaj sem se malo pomirila ampak še vedno nestrpno čakam jutrišnji dan ko dobim izvide krvi.
user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nejka000 -- 13.6.2012 8:24:51 >


_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu ancki)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarke 2013
13.6.2012 8:28:14   
nejka000
men so rekli še to da lahko krvavim oz. mam ta izcedek zarad posledice laporoskopije pred 3 mesci ko so mi odstranili tumor na jajčniku in je čist možno da zaradi vseh sprememb je krvavitev od tukaj.
So pa mi G vsi priporočali čimprejšnjo zanositev, ker bi zmanjšalo nevarnosti za ponovni tumor ali celo raka, tako da nama je uspelo (trudila sva se lanskega leta - brez uspeha ko so mi ugotovili tumor na jajčniku, zato nisem mogla zanosti, po OP pa sem spet imela dobr emožnosti in sem zanosila in upamo da bo vse OK) obupali ne bomo!

_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarke 2013
13.6.2012 10:28:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tangerina

Hallo vsem skupaj user posted image

Tudi mi bi mogli po mojih izračunih biti februarski :) Natančneje zvem 22., ko imamo prvi pregled, jupiiiii user posted image
Noseča sem pa drugič, prvič pred dvema letoma, vendar je bil SS v 11.tednu, tako da nas v podzavesti malo muči strah...user posted image Upajmo , da bo vse OK :)
A je med vami morda kera iz Dolenjske?

LP, T. :)

glihkar delala test, moj mali pikc bi rekel juhuhuuser posted image  to je moja druga nosečnost, doma imamo že dveletnega fantka, ki si želi družbe. moj pdp je nekje na začetku februarja, ne morm vedet toćčno, ker sm pozabila kdaj sm imela tećkouser posted image  mislm da 1.maja...
zaenkrat bi rada bila anonimna, ker me določen osebek na rr spremlja in ne mu ne bi še rada izdala moje skrivnosti.
moj je že nekaj časa 100%, da nama je ratalo, js mu pa še kar zanikam. bi ga rada presenetla skupaj s sinomuser posted image  nama je pa ratalo v prvo, tako kot pri sinu, zato kar ne morm verjet. še naročila se nisemuser posted image
aja sem pa iz dolenjske, s katerega konca si TANGERINA?

(odgovor članu Tangerina)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarke 2013
13.6.2012 15:42:59   
ancki
hvala nejka000, si me malo pomirila... sicer imam jaz ta betaHcg okoli 1000 in sem malo bolj noseča, saj sem ovulacijo imela okoli 20. (vem, ker sem si jo prejšnje mesece merila), ampak še vedno stvari niso tragične- na enem forumu sem prebrala, da se pikico (GV) ponavadi vidi šele po 21. dnevu od ovulacije (ALI CELO KASNEJE), jaz pa sem zadnji UV delala to soboto (torej pred 21. dnevom)... jaz sem tudi imela laparo, ampak pred enim letom, mogoče vseeno vpliva? Bom vprašala jutri mojo osebno ginekologinjo...

ampak ta ginekologinja na urgenci me je ful razjezla, ker se je obnašala, kot da si izmišljujem nosečnost, prav grozen odnos user posted image in sestra še hujša!!

skratka polnouser posted image user posted image user posted image za najine pikice in hvala vsem za lepe želje!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarke 2013
13.6.2012 20:41:12   
K_a_t_j_a
ancki tudi zate user posted image user posted image user posted image . Drži se in poskušaj misliti pozitivno.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu ancki)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarke 2013
13.6.2012 20:44:10   
K_a_t_j_a



IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa


IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a




IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

punce tko vas je luštno brat..jutr mam prvi pregled..in potem se razkrijem.. :)  dam, da dobim potrditev, da je vse BP :)


  


evo punce.. da se razkrijem.. :)

danes bila na pregledu... dobila prvo slikico svojega arašidka.... pdp mam po zadnji manstruaciji kakor sem najavila 3.2.2013 po velikosti ploda pa 6.2.2012. Čez dva tedna imam ponovno UZ (26.6.). srček se je slišal in grem optimistično naprej.... sem pa presrečna... :) aja..prihajam pa iz Zasavja :)


Nejka000 kar optimistično naprej... user posted image user posted image user posted image user posted image zate :) mislim nate ine verjemi, da bo vse kot mora biti :)


Aha, čak po nicku te poznam, si že dalj časa tule gor na RR. A se še kako drugače poznama? Pa super za uspešen pregled. Jaz pa še 16 dni.Se mi vleče....




ja dolgo sem tle gor.. res dolgo...user posted image user posted image user posted image


bila je pavza...zdej sem pa nazaj kot nosečnicaaaa...in zelooooooo srečnaaaaa user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz sem imela od lani pavzo pred RR, ko sem mojga angelčka izgubila. Sodelujem, tu gor pa že tudi od leta 2006. user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarke 2013
14.6.2012 12:26:34   
nejka000

IZVIRNO SPOROČILO: ancki

hvala nejka000, si me malo pomirila... sicer imam jaz ta betaHcg okoli 1000 in sem malo bolj noseča, saj sem ovulacijo imela okoli 20. (vem, ker sem si jo prejšnje mesece merila), ampak še vedno stvari niso tragične- na enem forumu sem prebrala, da se pikico (GV) ponavadi vidi šele po 21. dnevu od ovulacije (ALI CELO KASNEJE), jaz pa sem zadnji UV delala to soboto (torej pred 21. dnevom)... jaz sem tudi imela laparo, ampak pred enim letom, mogoče vseeno vpliva? Bom vprašala jutri mojo osebno ginekologinjo...

ampak ta ginekologinja na urgenci me je ful razjezla, ker se je obnašala, kot da si izmišljujem nosečnost, prav grozen odnos user posted image in sestra še hujša!!

skratka polnouser posted image user posted image user posted image za najine pikice in hvala vsem za lepe želje!!!



te čist razumem. jaz sem bla razočarana nad celjsko porodnišnico ko sem v prejšnji nosečnosti hudo zakrvavela in sem skor splavila in ko me je rešilc prpelu tja so me pustil čakat 2 ure ker se je dohtarju domov mudilo in je reko da če že tolk krvavim je pa itak že šlo kaj se bunim. Noseča sem bla 14 tednov. No pol so ugotovil da gre za velik hematom, in sem mela pol celo nosečnost rizično in kr neke krvavitve. Ampak seje vse lepo izteklo.

Zdej pa me to čakanje ubija, sem že klicala G in še ni izvidov, pokličem še 1x čez pol ure. Včeraj nisem mela nič izcedka in krvavitev, danes pa spet in danes je sveža kri. Te minute ko čakam se vlečejo k ure. Groza!

_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu ancki)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarke 2013
14.6.2012 13:17:35   
K_a_t_j_a
nejka000 user posted image user posted image se kar predstavljam, kaj doživljaš. Jaz sem imela v 1. nosečnosti na začetku rahlo krvavitev in rjav izcedek nekaj časa ter jedla Dabroston. Ampak se je hvalabogu vse dobro končalo.
Nad CE bolnico sem pa tudi jaz razočarana... Mislim, da jim manjka VELIKO več strokovnega znanja, zasotajajo s svojimi "zastarelimi"teorijami , sploh za LJ pordnišnico. Zato grem pa zdaj v MB rodit. Iz katerga kraja pa si, če ni skrivnost?


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarke 2013
14.6.2012 13:19:50   
nejka000
drage user posted image
jaz se od vas poslavljam. Pravkar so me klicali in je po vsej verjetnosti šlo za SS.
jutri grem na pregled da vidijo če je še kaj ostalo.
Sem se skoraj sesedla, ampak ne bomo obupali.

Vsem prelepo in čimbolj mirno nosečnost želim.

_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarke 2013
14.6.2012 13:21:00   
nejka000
ancki
tebi pa upam da se reši čimboljše in da dočakaš svojo pikico

_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarke 2013
14.6.2012 13:21:52   
zaspančka
nejka, tako mi je žal.... user posted image Vem, kaj prestajaš in ti zato pošiljam samo en ogromen user posted image brez dolgovezenja...

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarke 2013
14.6.2012 13:27:03   
K_a_t_j_a



IZVIRNO SPOROČILO: nejka000

drage user posted image
jaz se od vas poslavljam. Pravkar so me klicali in je po vsej verjetnosti šlo za SS.
jutri grem na pregled da vidijo če je še kaj ostalo.
Sem se skoraj sesedla, ampak ne bomo obupali.

Vsem prelepo in čimbolj mirno nosečnost želim.
 
user posted image Zelo mi je žal zate. Želim ti, da čimprej znova zagledaš +.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarke 2013
14.6.2012 13:30:20   
mamica deklicam
še ena tukaj, ki se vam mogoče pridruži.

najka, ko sem brala tvoje sporočilo, me je zvilo pri srcu, kot da bi šlo zame. Ne obupaj!!user posted image

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarke 2013
14.6.2012 14:32:03   
ancki
Nejka,

user posted image , user posted image , user posted image , tako mi je hudo zate... ti pošiljam pozitivno energijo, da čim prej prebrodiš ta grozen trenutek in kmalu zatem ponovno vzreš plusek. Jaz zdaj še čakam kaj bo, danes sem dobila dabroston, gestacijska vrečka se je končno videlauser posted image , plodka pa še ne... tako da imam čez en teden spet pregled... bomo vidli...


(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarke 2013
14.6.2012 14:33:20   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: nejka000

drage user posted image
jaz se od vas poslavljam. Pravkar so me klicali in je po vsej verjetnosti šlo za SS.
jutri grem na pregled da vidijo če je še kaj ostalo.
Sem se skoraj sesedla, ampak ne bomo obupali.

Vsem prelepo in čimbolj mirno nosečnost želim.


user posted image user posted image user posted image user posted image

želim ti da čimprej dočakaš +..in ne obupaj....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarke 2013
14.6.2012 14:57:38   
zaspančka

IZVIRNO SPOROČILO: ancki

Nejka,

user posted image , user posted image , user posted image , tako mi je hudo zate... ti pošiljam pozitivno energijo, da čim prej prebrodiš ta grozen trenutek in kmalu zatem ponovno vzreš plusek. Jaz zdaj še čakam kaj bo, danes sem dobila dabroston, gestacijska vrečka se je končno videlauser posted image , plodka pa še ne... tako da imam čez en teden spet pregled... bomo vidli...




Medve sva skoraj na istem. user posted image Meni se je pa v ponedeljek videla GV in rumenjaček, plodka se še ni videlo, pa ravno tako sem dobila dabroston. Na žalost pa imam šele čez 3 tedne pregled, ker je moj G zdaj na dopustu.


_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu ancki)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarke 2013
14.6.2012 18:27:31   
Tangerina
Nejka000, tudi meni je žal in resnično upam da vaju bosta kmalu razveselili user posted image user posted image
držim peščičke!!

Anonimna, prihajam iz neposredne okolice Šolskega centra v Novem mestu iz kje si pa ti?

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarke 2013
14.6.2012 22:07:50   
ancki
Joj vem to čakanje.... ampak mogoče pa tritedensko čakanje ne pomeni nič kaj slabega, ampak da zadeva ni tako resna, ker če ne ti bi ziher najdli kakšno drugo opcijo in ne bi čakali, da se vrne tvoj ginekolog? Držimo pesti da bo vse kul in da se drugič prav zares vidi pikica

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?