|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2013
15.6.2012 7:08:07   
zaspančka
ancki, moj G je rekel, da ne vidi razloga, da bi bilo kaj narobe. Velikost ustreza mojim izračunom nosečnosti. Sem ga ene dvakrat vprašala, kaj misli in me je potolažil, da bo vse ok. Malo me še skrbi, ampak sem kar pomirjena. Samo tako dolgo je še do 2.7. user posted image

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu ancki)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarke 2013
15.6.2012 8:55:57   
nejka000
evo mene iz pregleda. danes se je videla prazna GV.user posted image torej nosečnost je bila v maternici. v pondelk grem še enkrat na kri da vidimo kako pada betaHcg, pol pa čez 10 dni kontrola da vidi če se je vse ščistlo al bom mogla na čiščenje, sam je rekla da verjetno ne bo treba ker hormon že zdej pada pa tud na UZ se je vidlo da se puca. čez 4-6 tednov bi mogla met M, pol pa lahko gremo v nove boje.
vsem še enkrat lepo nosečnost in zdrave pikice.

_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarke 2013
15.6.2012 11:49:41   
JasJas
Nejka... ne obupaj... sem isto dozivela pred pol leta, v tolažbo mi je bila moja sončica in tudi tebi naj bosta tvoja 2 sončka.... glej, da se čim hitreje spraviš k sebi, potem pa spet v boj... pozitivno razmišljaj in vse bo OK.... en velik user posted image za vzpodbudo!!!!

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarke 2013
15.6.2012 12:30:40   
Matejkaa
nejka, posiljam ti veliiik objemcek! nIkar ne obupaj! vso sreco ti zelim, da zagledas cim prej user posted image

(odgovor članu JasJas)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarke 2013
18.6.2012 14:22:32   
K_a_t_j_a
Tule gor je pa prav žalostno. user posted image Kje ste user posted image ??? Ali je že imela katera prvi pregled? Jaz še kar čakam, še 10 dni. Počasi korakam pristi dopolnjenemu 7. tednu.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Matejkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarke 2013
18.6.2012 15:23:20   
Tangerina
K_a_t_j_a, živijo!! :) jaz imam pregled ta petek, bom pa takrat tik pred 6.tednom :)

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarke 2013
18.6.2012 20:25:51   
Anonimen
Uf že celi dan kolebam... bi se pridružila, ne bi se.... Ok, tu sem kot anonimna zaenkrat, če bo šlo vse ok skozi, smo pa itak do konca skupaj user posted image ...

Črtico zagledala danes zjutraj, čakala od četrtka, po tistem okroglem koledarčku mi kaže pdp 25.2., doma pa imam že enega februarčka 2011 in sem neizmerno srečna....


(odgovor članu Tangerina)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarke 2013
18.6.2012 20:28:56   
Tangerina
Anonimna, ISKRENE ČESTITKE za user posted image user posted image user posted image
Držimo pesti da bo vse ok!! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarke 2013
18.6.2012 20:33:19   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tangerina

Anonimna, ISKRENE ČESTITKE za user posted image user posted image user posted image
Držimo pesti da bo vse ok!! :)


Hvala user posted image ... Trenutno sem v enem stresnem obdobju, poskušam bit pozitivna, vseeno pa je strah prisoten in se bojim, da kombinacija vsega ne bi kej sprožila...

Aja, kljub temu, da verjetno ni še nič vidno imam v petek zjutraj že pregled, pač iz določenega razloga... HB za G kot ga imam in je direktno dosegljiv, nič prek sestre, se lahko marsikej zmeniš...

(odgovor članu Tangerina)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarke 2013
18.6.2012 20:35:15   
Tangerina
Super, jaz ga imam tudi ta petekk, tudi prej kot bi mogla.
Saj bo, le pozitivno in optiistično naprej pa bo vse ok user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarke 2013
18.6.2012 21:50:10   
araucaria
Zivjo drage nosecke!
33 let, prva nosecnost, vec info pa po pregledu naslednji cetrtek, takrat naj bi bilo 8 tednov! Zaenkrat me malo muci slabost pa prsa imam izjemno obcutljiva. Niti nisem prevec lacna, niti si kaj posebnega ne zelim jesti. Bomo videli kaj se bo:))
Srecno!user posted image

(odgovor članu Tangerina)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarke 2013
19.6.2012 11:13:15   
Anonimen
Pozdrav od še ene februarke, zaenkrat še anonimne :)

Prvi pregled imam v sredo 27.06, po mojih izračunih PDP 11.02.2013. To je moja druga nosečnost, doma že imamo (skoraj) petletnico.

Počutje je zaenkrat super. Upam, da bo ta nosečnost minila brez zgage user posted image , ki mi je nagajala v prvi nosečnosti

(odgovor članu araucaria)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarke 2013
19.6.2012 13:02:26   
Bubamaraa
ojlaaaaa...

da najprej vsem novim zaželim dobrodošlicooooo.....user posted image user posted image user posted image

uglavnem, jst sm čist nosečniško.... slabo mi je za znoret, prse me bolijo za znort, počutim se utrujeno in zaspano... skratka sem res noseča...hihihihi....user posted image

prvi pregled je za menoj..čeprov mam naslednji še en UZ... :)  sem pa trenutno v 8 tednu user posted image

javite se kej nosečkeeeee :)




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarke 2013
19.6.2012 13:15:31   
luti
hejuser posted image
Tudi z moje strani dobrodošle vse nove... lepo da se počasi nabiramouser posted image

Bubamaraa - jaz se podpišem pod tvoj postuser posted image Če sem se še nedolgo nazaj hvalila da ni nosečniških tegob, so zdaj izbruhnileuser posted image

Ampak... važno da bo dete zdravouser posted image

Lep dan vsemuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarke 2013
19.6.2012 13:55:57   
K_a_t_j_a
Anonimna čestitke!! user posted image user posted image Tudi jaz držim pesti, da bo vse ok. user posted image

araucaria dobrodošla! user posted image Tudi jaz imam naslednji četrtek pregled in tudi jaz naj bi takrat imela po ZM polnih 8t.user posted image
In tudi anonimna dobrodošla!
Anonimne kaj ko bi imele kakšne znakce, da vas lažje ločimo in vemo za katero gre? Samo predlagam.

Tudi jaz sem utrujena, imam mozolje, mastno kožo in lase, slabosti...  Ja res je, samo, da bo dete tokrat zdravo.





_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarke 2013
19.6.2012 14:07:56   
Bubamaraa
jst sm se prejšnji teden hvalila, da se tko super počutim, da kr ne morm verjet....user posted image user posted image user posted image   


moram pa ovedat, da moja (kmalu 8 let stara) hči Danaja vsak večer pride k meni in da trebušču lupčka za lahko noč user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarke 2013
19.6.2012 14:20:05   
Anonimen
Katja : Za ta teden, ko se še skrivam user posted image je lahko moj znak Anonimna5, glede na to, da imamo skoraj petletnico doma.

Bubamaraa: Danaja pa najbrž praznuje blizu naše slavljenke v julijuuser posted image

Pri meni so znaki boleče prsi ampak me ne motijo, ker imam zato lepši dekolteuser posted image user posted image in pa utrujenooooooooooooost. Aja pa še enga mam: ne prenesem sladkarij prej pa sem bila po tem znana. Kaj bo rekla tašča, ko v nedeljo ne bom jedla sladice hahaha

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarke 2013
19.6.2012 14:27:39   
amii
Se bom pa še jaz pridružla. Se pri 1. nosečnosti nisem in mi je blo pol žal, ko so klepetale in celo v porodnišnici sta se dve dobili user posted image

Torej, noseča v drugo user posted image

Me pa jezi sestra od ginekologinje. Klicala za pregled že 04.06., po izračunih sem bila nekje 5-6 teden. Pa mi reče da me pokliče da me naroči. Jo spet kličem 11.06 me nahruli, da so pregledi med 8. in 10. tednom, da mi javi. Zdaj sem nekje 7-8 teden, pa me še ni uspela poklicati in me naročiti. Počakam še 1 teden ko bom kar globoko v 8. tednu, pol pa bom spustila hormončke ven in naj se pazi tota sestra, ker pred mojimi nosečniškimi hormoni ni varen nihče user posted image

Aja sem iz MB. PDP nekje čist v začetku februarja

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarke 2013
19.6.2012 15:15:58   
Bubamaraa
Anonimna 5 a se poznava, a? user posted image

Amii ti se kr razkur..drgač pa tja..jst vem, da ne bi se ji pustila... ker nekatere so res obupne..jst sm ksreč zamenjala ginekologa in z njim tudi sestro.. :)

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu amii)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarke 2013
19.6.2012 16:11:54   
Matejkaa
pozdravljene vse nove user posted image user posted image
mene caka pa se en mesec do prvega pregledaa :-/ je res dolgoo za cakat.. mi pa gremo pocas ze v 6 tedeeen user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarke 2013
19.6.2012 20:43:24   
Anonimen
Hiijoooo jest sem dones mojmu rekla, da sem čist prezgodej ugotovila, da sem noseča.... Kdo bo zdej zdržal do NS bit tiho user posted image

Mene razen zaspanosti še nič ne daje, ampak itak sem komej zaštartala, 4 teden po moje :S


(odgovor članu Matejkaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarke 2013
19.6.2012 21:07:21   
halči

jaz imam tudi v petek uz, ko bovmo že slišal srčekuser posted image
sem se pa tud sama sebi hvalila, kako se super počutim. zdaj mi je pa blo v nedeljo zvečer in včeraj kr fajn slabo. pa še vročina mi je šla na živce, pa jo drugače kar dobro prenašam.. no,dames pa je bilo bolje,tak d asem prav veselauser posted image
a mogoče katera ve, ali je lahko partner zraven na tem 1. uz? jaz bom dopolnila 6. teden.

LEPO BODITE IN DOBRODOŠLE VSE NOVE user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarke 2013
19.6.2012 22:22:43   
Matejkaa
halči, pri moji gin.je lahko zdraven ja..user posted image je pa odvisno pomoje od gin,ce pustijo ali jih moti ( kar jih nebi smelo pomoje ) .. :)
uff, tudi meni daje zaspanost, sploh ko se ucim, zaspim z knjigo na glavi user posted image

(odgovor članu halči)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarke 2013
20.6.2012 8:02:20   
halči
matejkaa, hvala za odgovor. pa še fajn, kar si mi napisalauser posted image
si pa res pridna,da se učišuser posted image
pa tudi po nekaterih raziskavah naj bi učenje med nosečnostjo pozitivno vplivalo na intiligentnost otročka.
torej se učis za dva zdaj user posted image user posted image
LEPO BODI!!!!

(odgovor članu Matejkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarke 2013
20.6.2012 8:48:12   
Matejkaa
ni problema:) .. ucit se pa morem, ker me caka se zadnji izpit, da se resim vsaj tega bremena in potem bom lepo mirno uzivala v user posted image

Sam ta zaspanost pa... ufff, vsak dan je hujsi:) nism tip cloveka, ki rada spi .. ampak zdej pa bi ce bi se le dalo prespala kar ceu dan user posted image

kako ste vi user posted image ? a ste ze kej okrogle ;))))

(odgovor članu halči)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?