|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij(k)e 2011
3.8.2012 12:58:08   
škrpijonka
Ah te vročine sploh ne omenjaj, jaz sem raje za zimo.

Naša kar se hrane tiče je čisto odvisno enkart poje malo kot mravljica, drugič se pa ne ustavi in se sprašujem kam vse to daje. Sicer pa če ne drugo ji pa dam kako hruško ali smoki, tega bi pojedla pa tone.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julij(k)e 2011
3.8.2012 22:52:35   
**M**
uh jaz pa zimo sovražim, poletje je čist fajn, sam ne da je 33 stopinj.

Ma ja sej moja tut, ko je zgleda enkrat lačna ampak to je redko. Drugač ma par žličk dost pol pa letam za njo, kaj pa naj, 3 žličke so absolutno premal. Ma pa rada plazma piškote, že zjutri ko vstane zavije u kuhinjo po njih, pa niti ne kompliciram, ker so navadni. Sadje nam gre bolj tako tako, kakor zapiha, trenutno ji nič ne diši razen lubenice. No pa čokolade bi pojedla še pa še ampak mami ne pusti, da se pretirava s sladkarijami.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julij(k)e 2011
4.8.2012 9:44:19   
rakica82
Jaz pa ne maram zime, poletje je čist super. Sicer je malo vroče, ampak se da user posted image .

Mi pa s hrano nimamo težav. Je vse, zelo rada, še preveč user posted image

Hodimo še ne, je pa v četrtek naredila dva koraka user posted image čisto sama. Sej vstane in stoji in itak že sama, samo prav spustit se pa noče. Pa sej se niti ne mudi, bo že.

Mi imamo pa danes družinski piknik, smo pri meni doma. Jutri pa šibava z mojo princesko na morje, brez tatija, ker ne more dobit dopusta, bova vzele mojo sestrično s sabo, ker greva na jadrnico in ne morem it sama.

uživajte kje v senčki

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julij(k)e 2011
6.8.2012 7:03:37   
škrpijonka
Rakica uživaj na dopustu. No saj jaz tudi nisem za zmimo, samo tukaj na primorskem vsi vemo kake so zime, tako da imam raje zimo in mrzlo burjo, kot to vročino in prah.

Naša ima zelo rada lubenico, melono in breskve.

Joj zjutraj bi pa jdela samo gres, če ji dam kruh z kakim namazom ali marmelado, sploh noče jest. Jaz ne vem kaj bo v vrtcu jedla. Meda noče pokusit, čaja noče pit, tako da ne vem kako naj sprobam če alergična na med. Edino v kakih kekših ga je probala.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Julij(k)e 2011
8.8.2012 10:11:05   
škrpijonka
Danes sve imele pregled, tehata 9.200 g, ker pa ni bila sekunde na miru so jo zmerili tako na oko 75 cm, kaže da se krči.

Sem dobila napotnico za vrtec, tako da sedaj samo čakamo september.



_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julij(k)e 2011
8.8.2012 14:14:14   
marjetka15
OJLA,

no vidim da ste kar pridne s pisanjem, bolj kot na naši stari temi user posted image

jaz sem iz ponedeljka na torek ponoči zakuhala (vročina 39 st) tako da sem bila včeraj in danes doma. Sem pa danes že kar ok in grem jutri v službo.
Je pa čudno bit sam doma, nazadnje sem bila, ko še nisva imela hčerkice.
Sicer pa paše malo počivatiuser posted image

Naša tamala sedaj že čisto hodi, že skoraj laufa, tako da je kar pestro.
Sedaj najbolj uživa ko pride do wc-ja in odrola celo rolo papirja, ko jo dobim in pridem do nje še bolj hiti odvijatuser posted image prov smešna je res...
drugače pa pridno je, v vrtcu so rekli, da poje največ od vseh. Je pa vseeno mali suhec.
Je tudi zelo sladkosneda, obožuje kinder čokoladice in podobno, ja je čist po mamiciuser posted image
V vrtcu pravijo da kljub temu da je mala in suhcana, da se zna zase postavt in da naj ne skrbiva glede tega.

jaz tud že komej čakam zimo, prov dost mam že te vročine res...user posted image

koliko zob kaj imate? mi imamo 4 vendar nič ne kaže na kaj novega.

Še nekaj ali kakšna že daje svojega otroka na kahlico?
Mi smo zadnjič kupili kahlico, vendar sedi na njej pol vstane in si jo da na glavouser posted image
Sej vem da so še majhni, vendar sm rekla zdej k je poletje je bolj praktično, naslednje leto bodo pa poleti že 2 leti stari.

no lepo se imejte in se še kaj javim

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julij(k)e 2011
9.8.2012 7:10:31   
škrpijonka
Kinder njami za mami in prav tako naša mala.

Kahlica mi smo jo dobili in sem jo dala gor, je vsatal in začela vanjo metat igrače. Bomo začeli z odvajanjem drugo leto poleti, če ne bo pokazala interesa prej.

Zob imamo 6 in nič ne kaže na nove. Prvega smo dobili pri 5m, drugega pri 6m. Zgornja dva sta pokukala ven pri enem letu oba naenkrat in pred enim tednom še druga dva.

Uf vrtec in hrana, nas še to čaka, me pa prav zanima kako bo, ker ona bi jedla za zajtrik samo gres. Če ji dam kruh s kakim namazom ali marmelado me samo postrani  gleda.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julij(k)e 2011
13.8.2012 8:09:46   
soncek3
Ku - ku kje ste?user posted image

Jaz sem imela dva tedna zdaj dopust, pa kot da bi bil en podaljšan vikend, zdaj pa spet v službo. Jaz ne morem verjet, kam ta čas letiuser posted image

Naša je tudi kakor ji paše, mora bit res pravi trenutek (in po njenem okusu), da poje dost, vsekakor pa poje več kot njena sestrica, ki bi, če bi bilo po njene jedla "nič". Vvrtcu pravijo, da živi od zrakauser posted image . Jaz ne vem, kaj bi bilo boljše, jaz jo zmeraj silim oz. ji dajem, pa pregovarjam, ali pa da jo pustim, da bo jedla, ko bo zares lačna.

Sladkarij pa zaenkrat ta mali ne dajem še toliko. Rada pohrusta kak čips, poliže kak košček čokolade, kar ta prave za kuhanje, drugače pa ima sadje zelo rada.

Fru fru Samo je pa res pravi korenjak!! Je pa res boljše kak pregled več, kot manj. Naša ima pa zelo slabo kri. Vse vrednosti ji zelo nihajo; pod ali nad povprečjem, od železa ,levkocitov, monocitov, limfocitov; tako da imamo danes v bolnici kontrolo. Pa to traja že pol letauser posted image .

Šibam delat, se še oglasim.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julij(k)e 2011
14.8.2012 12:02:14   
škrpijonka
Punce tukaj je tako zatišje, na fb ste take čvekice, samo jaz nimam časa, včasih samo malo preletim čez slikice.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julij(k)e 2011
14.8.2012 13:03:36   
rakica82
jah očitno se vsem da bolj s FB ukvarjat kot zavit še sem, jst sem po svoje prav vesela da ga nimam user posted image

midve sva nazaj doma, uživale ful, morje jst itak obožujem mala pa tudi. Edino vroče je blo ful, in na jadrnici se res segreje in težko shladi tak oda je imela malo težav s spanjem, težjo je zaspala pa zjutraj malo prej vstajala. Pa čez da je po lhodila dvakrat spat, ne enkrat kot doma. Jaz sem bla kar precej neprespana ,ker sva spale v isti postelji in se skoz obrača pa brca..

je potem v petek še tati prišel in je bla čsit navdušena itak ,sta se tako lepo igrala na plaži v vodi , moja cukrčka user posted image . Pol smo pa v soboto šibali domov še na en piknik in zvečer ko smo priši domov je bla čisto navdušena je tako zašibala gor po stopnicah.

smo pa dobili vmes še 7 zobek, čakamo 8, je sitna ful, slini se ko star pes ji pravi tati, kar teče od nje. Pa hoja no ja, tu pa tam se spusti pa naredi dva koraka pol pa nazaj na vse štiri, gre hitreje. Ni še dost sigurna zgleda, vstane čisto sama, brez opore, pa stoji čisto sigurno, samo za hodit ji še ni.

kahlica, jo imamo v kopalnici pred kopanjem jo dava gor, neki cajta sedi pa se smeje pol pa vstane. Polulala se še ni, ampak bo že. Je nič ne siliva, ko se naveliča vstane in je.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julij(k)e 2011
16.8.2012 7:01:45   
škrpijonka
Super za dopust, spanje boš pa sedaj doma nadoknadila.

Saj bo shodila in pol boš videla kako bo veselo, naše je povsod polno.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julij(k)e 2011
16.8.2012 8:25:08   
soncek3
Rakica, lepo da ste uživali na dopustu. Koliko časa ste pa bili?
Zdaj se pa le spočij in naspi. Pa pravijo, da bo pri nas tudi zelo vroče. Je danes zjutraj vremenar rekel, da bo naslednji 10 dni skoz isto vreme od 30-35 st, brez dežja. Ojojuser posted image . V začetku tega tedna je bilo pravo vreme zame, tam do 30, pa zjutraj lepo hladno

Jaz tudi nimam fb, že tako me čas preganja, pa se bojim, da bi preveč gor viselauser posted image .

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julij(k)e 2011
16.8.2012 10:40:26   
rakica82
ja spanje, sej sem že navadila da ga zadnje čsaa nimam nikol dostuser posted image , kaj čmo. Dokler so otroci majhni je pač tako. Se spomnim da že v nosečnosti nisem mogla spat, sem cele noči gledala v zrak in sem že takrat govorila, da je to predpriprava za pol user posted image . Včasih moreš mal tko na plus obrnit pa gre.

Za hojo pa sej pravim, že zdej jo je polna bajta, gre povsod in se sploh ne obremenjujem s tem res ne, ona nnredi 2 koraka pa se ji ne da več, ker gre zaenkrat pač prepočasi. Je pa bolj pridna pri ostalih stvareh, spi mi zadnje dni opd osmih zvečer dp psmih zjutraj, poje vse, pioje iz kozarca čisto sama, prime in popije...
Včeraj pa se je prvič polulala v kahlicouser posted image user posted image user posted image . Midva pa pomosna kot se le da.

Pa 8 zobek je pokukal včeraj ven.

Včeraj smo izkoristila dan in smo šli malo planinanit, smo šli na Kofce, super lepo, mala užival ko nora, se je plazila po travi, se smejala vsem naokrog, božala krave, vriskala ko jo je tele obliznilo po nogah. Skratka res lepo, midva sva se ornk prešvicala, pa na svežem višinskem zraku smo bliuser posted image

Sonček skoraj 1 teden sva ble, 6 dni. je pasalo ja ,še mal opa upa mtudi pravi dopust s tatijem ,če bo vreme zdržalo do septembra in ne bo imel spet kake krize v službi. Sem tudi jaz slišala vrmensko, noro res, moj bogi vrt, ga sploh ne mroem več dost zalit, ker je tok suho vse.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julij(k)e 2011
16.8.2012 11:17:16   
soncek3
Jaz se za hojo sploh ne sekiram, in mi je tudi neumno ko jo kdo za obe roke prime, visoko dvignjene v zrak, zdaj pa hodiuser posted image user posted image . Jaz jo pustim, sama se dvigne, prehodi sobo, pol pa nazaj na kolena in gasa...user posted image . Starejša punca je shodila s 15 mes in odkar je shodila, je stabilno hodila, nikoli padla, bila previdna. No ona je imela zakrčene nogice zaradi porodnih težav, ampak tudi pri mlajši rečem, vse ob svojem času. Če ni razvojno drugač nič narobe, zakaj bi se sekiral. user posted image

Mi smo tudi včeraj šli malo višje, na en hrib in gledali kako so se spuščali padalci. Lušno; pa še spala je 7 ur v kosu ponoči, kar je pri nas pravi luksus... Obvezno se ponoči še dojimo; zdaj smo zmanjšali dojenje le še na dvakrat; jaz bi kar še več, ker to mi je res nekaj tako lepega, ko gledam njene učke in obrazek, kar poka od ugodja, ko se doji.user posted image

Rakica, jaz tudi ne vem, al čem še vrt zalivat ali ne, če sploh kaj koristiuser posted image , Pa še vodo moram z avtom na parcelo peljat in je spet ne morem ne vem koliko pripeljat. Malo zalijem solato, ki je ven prišla, da bo vsaj se dala pojest, pa papriko ima toliko cvetov, plodovi so pa čist majčkeni.. Suša je čist obupna, pri nas moraš prav pazit, ko hodiš, da ne staneš v kako razpoko.user posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julij(k)e 2011
16.8.2012 11:44:33   
rakica82
Jaz tdu pravim ,da vse ob svojem cajtu, bo pa bo moej res bolj stabilna, ker jo ne silimo da bi hodila.

Samo je zdej mula zečla delat to ,da sedimo na tleh in prav poišče mojo roko in se dvigne gor, zej pa mami greva malo hodit. Pa ni važno kam skrijem roko, že najde prst.

Suša pa ja, res je grozno, pri nas je že oleander začel venet, kar se ni zgodilo še nobeno leto. Bi bil res potreben dež zdej. Taka suša. Samo se mi zdi ,da ko bo začelo padat bo pa padalo kakšen mesec skupaj.


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julij(k)e 2011
16.8.2012 11:52:50   
**M**
...da vas samo na hitro pozdravimuser posted image

Vas berem ampak mam v službi tako gužvo, da ni časa.
Napišem kaj zvečer, če mi tamala pusti še kaj energijeuser posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julij(k)e 2011
16.8.2012 12:30:32   
soncek3
Ja, rakica si me spomnila, kako me je naša hotela dvignit iz postelje. Prav vlekla me je za prst, roko, pol mi je še pod glavo z roko šla, da bi jo dvignila in da bi jaz vstalauser posted image . Prav smešna je bila. Ona bi vstala, jaz bi pa spala. Saj bi bilo vse lepo in prav, če ne bi bila ura 3:30user posted image . Sam je vseeno ona zmagala, sem morala vstat, ker je začela glasno protestiratuser posted image

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julij(k)e 2011
17.8.2012 7:54:29   
škrpijonka
Tudi midve se še dojive zjutraj in zvečer, med vikendom še čez dan.

Naša je s pomočjo roke hodila od 8 meseca in se ji ni mudilo spustit. Sedaj ko se je pa spustila, pa tako lepo hodi, nič ne maha z rokami in tudi pade zelo redko.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julij(k)e 2011
17.8.2012 9:13:59   
soncek3
Končno je petek. Teden se meni tako vleče, čeprav je bil prost dan vmesuser posted image

Pa še zaspana sem in samo zeham.. >Eno zoprno delo me čaka v službi in semoram dobro pripravit..user posted image

**M** očitno ti je tamala vzela vso energijo, ko se niči nič javilauser posted image . Ne daj se ji!

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julij(k)e 2011
17.8.2012 9:34:02   
rakica82
hej,

očitno smo vse bolj kot ne zmatrane, Bi vse rabile kakšen dopust, ampak un pravi da si res odpočiješ user posted image .
jaz danes že od pol sednih kuham, delam lonec zelenjavne omake za ozimnico, da bomo imeli pozimi kaj jesti

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julij(k)e 2011
17.8.2012 11:11:19   
**M**
Živjo punce,
evo mene, včeraj ni zneslo. Sem popoldne s tamalo 1 uro spala, je prou pasalo. Pol je pa treba kaj pojest, igrat, skopat, skuhat, da mi ni treba prec za štedilnik ko pridem. Pa itak zraven tamale nemorem nič narest. Tako, da zvečer sam dol padem. Sem danes ponoč spala kot ubita, nisem slišala tamale, je rekel moj, da se je premetavala pa mal zastokala. Pa je šel narest čajčka in sta pila, celo 2x, jaz se nisem niti premaknila. Ko sem vstala za lulat, vidim skoraj prazno flaško, nič mi ni blo jasno. Mam kr mal slabo vestuser posted image

A se vaši sončki radi kopajo? jaz moje nemorem iz vode spravit, včeraj je blo tako dretje, pa smo se igrali ma več kot pol ure?sploh nevem kaj naj, ko tkole joka mi je prav hudo. bi bla 3 ure notri, če bi jo pustila.

dopust...ja da bi si odpočila bi rabila tak dopust, kot je bil prej, ko sva bila še sama, da lahko poležavaš in zabušavaš kakor te je volja. Z mojo miško je to misija nemogoče, brez nje pa negrem nikamor.  Ampak te časi so minili user posted image  pridejo, ko otroci zrastejo, mal tolažbe hehe. Poznam par, ki je otroka, starega cca 2 leti pustil doma pri babici in šel v tujino za 14 dni na dopustuser posted image  Meni je čudno že, če sem 10 minut sama.
Mi bi šli za vikend še mal na morje, pozna kera kakšen kraj, da je amartma ob morju,v istri, zdej se bo dalo dobil, ko ni več sezona, šli bi v začetku septembra?

Kar se pa samostojne hoje tiče, ma bodo že, eni prej eni kasnej. Moja je recimo bila tle ful hitra, je bila zdravnica zelo zadovoljna z napredovanjem, od začetka ni nič zaostajala pa je rojena 5t prezgodaj. Pa bi lahko še prej hodila ampak je bla hitrejša, če te je za roko držala, pa še z njo si šel. Je tko lepo prišla zraven, te prijela za roko in gremo, če nisi vstal te je pa za porukalauser posted image prau smešna je bla. No zdej se pa skrije, da moraš za njo pridetuser posted image  So prav luštni teli naši zakladki sam čist prehito rastejouser posted image
No hotla sem povedat, da moja noče sama flaške držat, pa jo zna, da nebo pomote, je komot, jaz se ji zmeri smejim. Vzame flaško pa jo men prinese, da ji dam pa usta odpreuser posted image  Iz kozarčka pa tudi pijeve in drži ga, sam ga more tut mami hehe. Pa nič ne kompliciram, v šoli ji nebom držala, ker ji bo nerodnouser posted image  Sem se z eno mamico pogovarjala pa je rekla, da je ona bolj trmasta od njene hčerke, da je dost velika in bo že pila, če bo žejna(8 mesecev je bla stara takrat), ma nevem to mi nekak ne potegne.

Kam hodite kej na izlete? moja se noče več v vozičku vozit odkar hodi, mormo jt nekam, kjer se lahko razhodi pa da ni preveč gužve, rokice še noče dat vedno, sva prepočasna, njej se pa mudiuser posted image  pa leta sm pa tja pa govori kot navita, vsak se ji smejiuser posted image


No tkole, naložila sem, malca mi je potekla, zdej pa šibam še kej narest, čez 45 minut pa domov...pa še petek je jupi.

Lep vikend vsem, upam, da nebo prevroče, glede na včerajšnjo napoved, nevem kam se bomo dal...

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julij(k)e 2011
17.8.2012 11:16:10   
**M**
A tok sem naklofalauser posted image

upam, da se vam bo dal bratuser posted image

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julij(k)e 2011
17.8.2012 12:08:46   
soncek3
Super , da si tolk "naklofala", mi je fajn če je kaj za prebrat.

Kaj češ, čez komot ga niuser posted image . Naš zaenkrat kar hoče sama držat flaško, še ponoči sem ji zadnjič hotela jaz držat, da bi ona v miru nazaj zaspala, ampak jo je ona morala držala, mi je kar odrinila roko stran. Naša starejša je bolj na komot, ker hoče, da ji pri štirih letih dajem kosilo v usta, ker drugače noče jestuser posted image . In ji popustim, ker drugače nič ne zaužije. In kaj naj??

Joj, jaz bi tudi spala, spala, spala....user posted image Kolikokrat pomislim, da bi včasih, ko pridem iz službe, imam dostikrat migrenouser posted image , šla v sobo in se zaprla in ležala, spala v miru. Pa ni kaj, otroci so tukaj in havala Bogu da je takouser posted image . Saj bodo hitro odrasli in bodo hoteli, da so sami, zdaj pač nas pa še rabijo, da se igramo, da jih hranimo, negujemo...

Mislim, da bom končala za danes . Želim vam en prijeten vikenduser posted image . Uživajte s svojimi sončki in bonbončki!

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julij(k)e 2011
17.8.2012 12:17:59   
škrpijonka
Naša si sama lepo drži plastenko ali lonček in pije, samo kaj ko se pol začne igrat in polivat. Ko pije iz lončka in če ji kaj ostane ona kr zlije. Sem ji v sredo naredila čaj in ji ga dala v šalčko, da vidim če bo probala pit. Pogleda v šalčko in vidi da ni prava barva in že je hotla zlit, če nebi bila dovolj hitra bi bilo vse po tleh. Noče pit čaja, samo vodo.



_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julij(k)e 2011
17.8.2012 12:33:21   
rakica82
M lepo da si se razpisala, sej se da prebrat user posted image .

Naša čisto dela da greš z njo z roko, zadnje dni hoče samo to, in me že vse boli, pa še trebuh mi raste, upam da kmalu mine in bo šla sama.

Spanje ja bomo prišli tja ko otroci odrastejo ,zdej nas pač rabijo. Že tko rastejo tok hitro da kar res ni, jaz kar ne mroem verjet kam je šlo eno leto.

Kopanje pri nas je tudi jok ko jo vzameva ven iz banje, pa kaj naj sej ne more spat notri.

Za apartmaje pa malo pobrskaj, za spetember se ziher kaj najde, sploh letos ko imajo manj polno kot ponavadi, sem prav gledala se pozna na plažah in v gostilnah ,da je manj ljudi.

Pri nas je voziček vedno manj v uporabi, za hribe imamo nahrbtnik za okoli hiše ali v trgovino tata štuporamo, za malo tko naokrog ima triciklel, še največ je pa zdej itak na terasi, ker se lahko igra po mil ivolji pa še midva imava bolj mir in ne rabiva gleadt vsako sekundo.

pitje pa tudi pri nas zelo rada prime kozarec in sama pije, samo kaj ko potem vse kar notri ostane leti po majici ali po tleh. Pije pa tudi naša samo vodo. Sej ji tudi ne dajem drugega, sokov itak ne, za čaj pa zdej ni.

Mi pa jutri šibamo na morje, grem jst delat kot varuška na eno poroko na obali, pol pa prespimo pri mojih na jadrnici in v nedeljo nazaj mamo spet en piknik za rojstni dan. Pa naslednji spet enga..tempo za znoret res.

Lep vikend vsem pa veliko senčke










_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?