|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2013
23.3.2013 11:43:20   
katniss
Pozdravljene punce! :)

Mamaja:Cestitke, cimvec cartanja in lepih trenutkov vam zelim! Ivi pa vse najlepse in najboljse user posted image
Upam, da bosta hitro doma in da bo porodna izkusnja cimprej pozabljena. Umetni popadki res izcrpajo. :/

Mi smo danes prvi dan brez pomoci. Zaenkrat nam gre vredu! Pikec mali spi, meni je uspelo pospravit malo spalnico in oprat pralni stroj perila.. pocasi bo pa spet treba ena majhna usteca nahranit. user posted image
Moram reci, da zacenjam uzivat v dojenju, ceprav so moje bradavice se kar precej obcutljive.

Eno vprasanje tak na hitro: Kako bi odreagirale, ce bi bili zmenjeni za obisk potem bi si pa obisk glede ure zacel zadnji moment zmisljevat, kdaj bi oni prisli?
Trenutno se poskusava ujet ritem dojenja (vsake tri ure ga moram obvezno zbudit, ce se ne javi sam prej ampak ponavadi je kr tocen!) in mi gre malo na zivce, da bi mi kdo zdaj najin urnik rusil... :/ Ocitno rabim se malo 'mama jajc' da ljudem razlozim, da mi take stvari niso vsec.

(odgovor članu NiNiBo)
Neposredna povezava do sporočila: 3801
   RE: Aprilčice 2013
23.3.2013 12:08:40   
san
iii, mamaja, čestitkeuser posted image in lepo se crkljajtauser posted image . pa čudovito ime si izbrala user posted image . vse dobro mali princeskiuser posted image
glede poroda, res bodo hitro pozabljene vse muke, ampak mi je žal, da si takole izkusila prvi tak dogodek. jaz sem imela zelo podobno prvo izkušnjo, le razlog za sprožitev je bila preeklamsija. no, važno, da se je dobro razpletlo in da sedaj k sebi stiskaš nalepši zakladekuser posted image . in hvala za odgovor :)

katniss, še kakšen teden, pa bodo brdavice čisto otečene. še najbolj pomaga, da si jih po dojenju z malo svojega mleka natreš. jaz ponavadi tudi nismem modrca imela doma, da me ni žulil v brdavice, ampak smao kakšno bolj ozko bombažno sp. majico. glede obiskov bi jaz vsekakor obisk ali prestavila ali določila uro, ki vama ustreza in razložila, da se z otročkom še lovita in si ustvarjata ritem dojenja. vem, da sta z ninibo pisali, da imajo Nizozemci čisto drugačne navade glede tega, ampak za tvojega otroka in tebe pa odločaš ti. in če ti to ne ustreza jim kar lepo povej. saj verjetno ne bodo užaljeni. jaz prvi mesec sploh ne sprejemam obiskov, no, pač babici, dedkov žal nimamo več in pa moja zelo dobra prijateljica, ki pa je itak sama tako uvedevna, da nas pusti na miru in to je to. upam, da uspešno rešiš to težavico...

evo, to je bilo res na hitro. pri nas nič novega, mal lažnih popadkov sem in tja. komaj čakam ponedeljek, da vidim ali se je naša miška odločila obrnit na bučkico kar sama. sedaj pa letim kuhat.

lep vikend, pa toplo se oblečte, bojda bo spet mraz...

(odgovor članu NiNiBo)
Neposredna povezava do sporočila: 3802
   RE: Aprilčice 2013
23.3.2013 14:15:16   
klavdyk
Mamaja-čestitke!!!user posted image user posted image

js sem imela v petek pregled-sicer me je pogledal samo od spodaj, pa srčka je poslušal, dal pa mi je kontrolo čez 2-3t user posted image . tako da zdaj imam pri svoji pregled 15.4.user posted image . no v pon imam pri njej samoplačniško bris za streptokok pa jo bom vprašala a je vredo, da pridem šele 15.4. glede na to, da sem šele včeraj zvečer potem ugotovila, da nimam napotnice za P-no sicer tako hodim k gin. v bolnico, tako da če grem prej slučajno rodit, bodo mi pa že zrihtali tisto napotnicouser posted image
san-naše dete je na glaviuser posted image user posted image sem bila včeraj pol ful srečna. mi je rekel, da je sicer še možnost da se obrne, samo majhnauser posted image . upam da se ne bo!! sem pa res že par dni čutila brce-oz nogo čisto pri "zizah" user posted image , vmes od prejšmnega pregleda (prejšno sredo) pa se mi je zdelo, da se je dete obrnilo, no zdelo se mi jeuser posted image . tk da upam, da se tebi tudi obrne.

lp
Klavdy

_____________________________

GREGOR 05.03.2007
GAŠPER 11.04.2009
JAKOB 18.04.2013

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 3803
   RE: Aprilčice 2013
23.3.2013 17:31:02   
ursika1
Živjo punce ;)

hvala vsem, ki me podpirate in držite pestke za mojega malega borca :) jas sem res grozni optimist, kot tudi vsi domači in ne da upamo ampak vemo da bo lovro še pravi nagajivec :P

ninibo tudi mene jezijo takšni zdravniki, ki odgovarjajo osorno, so zelo vzvišeni in mislijo da so nevem kaj...sem temu pediatru tudi povedala, da se lahko malo zamisli, da smo le starši, ki imamo otroke na intenzivnem oddelku in, da nas skrbi...ker pa še sam ni starš ne more vedet kako se počutimo in nas skrbi in da bo videl, ko bo imel svoje otroke in da mu nikoli ne privoščim, da bi se njegov otrok znašel na intenzivnem oddelku pa bi njemu kdo tak osorno odgovarjal pa nevem kakšne črne scenarije brez raziskav dajal....je bil tiho in od takrat se skriva pred mano...tudi ko kličem za malega vprašam kdo je dežurni in če je on kar sestro vprašam kako je malček :)

mamaja čestitke za punčko in velikoooooo cartanja in letiph trenutkov :)

morem pa vam povedat da sem v četrtek prvič po sedmih tednih od poroda imela Lovrota v naročju....ne morem opisat občutka...prej sem ga lahko samo gledala in držala za rokice zdaj pa sem ga imela v naročju.....so mi tekle solze od sreče in možeku tudi :) joj kako lahko bitjece je pa ima že 2400g :) so rekli da smo vsak dan bližje domu :) v ponedeljek izvem kako pa kaj za naprej..smo še na opazovanju zaradi njegove glavice :)

punce izkoristite še zadnje dneve božanja trebuščkov :) jas prav pogrešam svoj trebušček ker pač trenutno ni malega ob meni res pa komaj čakam da bo doma v mojem naročju:)

lep vikend vsem

(odgovor članu NiNiBo)
Neposredna povezava do sporočila: 3804
   RE: Aprilčice 2013
23.3.2013 18:00:44   
ROXY_
MAMAJA iskrene čestitke ob rojstvu hčerkice IVE !!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prekrasno ime sta ji izbrala, res!! Upam, da si čim prej opomoreš od tele neprijetne porodne izkušnje, veliko cartanja in nasploh vse dobro vam želim!!!!!!

ursika tudi meni so prilezle solze na oči, ko sem prebrala tvoj post, kako si prvič v naročju držala sinčka..čudovito, da si ga končno lahko stisnila k sebi user posted image user posted image user posted image ..držite se!!!!!


katniss bradavice se ti bodo kmalu utrdile, glavno, da je steklo in začenjaš uživatiuser posted image user posted image
glede obiskov je bilo pri nas prvič tudi pestro user posted image user posted image ..en kup žlahte, sodelavci...kr vsi so bli pr nas user posted image ...in veš kaj, enostavno nisem šmirglala, če je bil čas za dojenje sva se z malim umaknila v spalnico, da se je v miru najedel, če je trajalo pol ure ali več, je pač trajalo..zdej sem rekla, da prvi mesec nočem nobenga, razen res kakšne dobre prijateljice..pa še tiste vedo, kako je s tajmingom in miru glede dojenja...
kar pogumno, postavi se za sebe in jim lepo razloži, ti nima kdo kaj za zamerit!!!! ti postavljaš pravila, bodo že razumeli!


je pa en čuden dan spet danes a ni?? js se bolj kot ne vlačim iz kavča na posteljo in obratnouser posted image trebuh mi otrdeva pa taka cela za nič sem...
še dobro, da je očka doma in se ubada z našim zahtevnim petletnikom user posted image user posted image


(odgovor članu ursika1)
Neposredna povezava do sporočila: 3805
   RE: Aprilčice 2013
23.3.2013 18:18:51   
san
marička, koliko časa rabi tale rr. te kar mine...

katniss, sem mislila napisat, da bodo brdavice utečene, ne otečene user posted image . prehitro pišem, ker mi vedno primanjkuje časa, potem pa takele napake delam

ursika, sem še sama potočila solze, ko sem prebrala tvoj post. si sploh ne predstavljam tvoje sreče, da po 7 tednih k sebi stisneš svojega srčka. bravo in pogumno naprej!!!

oo, klavdyk krasne novičke, zelo sem vesela zateuser posted image user posted image user posted image . in seveda držim pesti, da ostane na bučki. jaz zvem v ponedeljek pri čem smo. sicer sedaj tudi čutim brce više, tam pri popku, ampak potem pa včasih zelo intenzivno kar čez cel trebuh, kot bi se vrtela okrog. prav čudno. se mi zdi, pa da čutim kolcanje in to spodaj. no, bomo videli... te je pa res pozno naročila na pregled...

drugače pa je tudi zame danes en tak čuden dan. čisto sem utrujena in neke čudne popadke čutim. bi šla najraje kar spat..

no, lepo se imejte. so se vrnili otročičiuser posted image

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 3806
   RE: Aprilčice 2013
23.3.2013 19:56:50   
Neli81
Mamaja čestitke za malo Ivo.user posted image upam da čim prej pozabiš slabo porodno izkušnjo.

Katniss vztrajaj pri svojem, ne dovoli da drugi postavlajo pravila. Gre zate in tvojega sinčka.

Uršika1 zelo vesela zate in tvojega sončka. Je že pravi korenjak. Le tako naprej, naj vas optimizem drži pokonci.

Jaz sem danes že skor paniko zagnala. Namreč nič kaj nisem čutila user posted image in sem že imela plan, da greva z M v porodnišnico na pregled, ko babi odpelje tamalo. No na srečo pa je prejle postal čisto živahen spet in je imel pravi žur po trebuhu. Sem imela kr slabo vest, ker zadnje čase stalno jamram, kako mi gre že vse skupaj na živce...user posted image No je pa res da upam, da bo čim prej mali škrat z nami - takle čas naslednji mesec bi lahko bila že oba doma, bilo bi super. user posted image Pa še v vrtec bi ga lako vpisala - žalostno, da moramo o tem razmišljati še preden se otrok rodi. Namesto da bi bili ti vrtci bolj fleksibilni, saj pa ja ne moramo vsi planirati otroke na oktober, da lahko septembra začnejo v vrtec hoditi...user posted image

Drugače pa tako zatekam, da mi je grozno pogledati svoje noge - zgledam kot ena babica 80 let stara - kosti in žil okoli gležnja in na nartu sploh ni videti. Včeraj sem prav grozno zgledala, mi še M rekel, da sploh ne vidi prstov od zatečenosti. user posted image

Me je pa sedaj začelo poleg pritiskanja user posted image navzdol, boleti še zadaj. Sem ravno danes rekla možeku, da imam občutek, ko da mi je nekdo kol nabil noter od zadaj. user posted image

Jojojjojojoj res sem cela zjamrana. Mogoče tudi to butasto vreme vpliva name. user posted image

Dovolj jamranja. Šibava zdaj pogledat kak film v miru in nato spančkat. Upam, da mi uspe kaj bolje spat in tudi kaj dlje zjutraj, glede na to da tamale ni. user posted image

Lepo bodite. Ne dovolite (dovolimo), da nam vreme pride do živega. user posted image

Nočko.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 3807
   RE: Aprilčice 2013
24.3.2013 9:11:22   
Neli81
Dobro jutro user posted image ,

Ena user posted image ali čaj za vse.

Da ne bom samo jamrala. Včeraj sva z M pogledala en fajni film in nato sem jaz šla spat - ob 22.30 sem že bila v postelji. Spala bolje kot ponavadi, vstala samo 2x in se zbudila 8.45. user posted image

Zdaj čakam, da se še moj dragi zbudi in pol pokličem brata in famili na kavo in palačinke (bo M pekel). Pa usput mi še mojo tamalo poberejo pri babici in dediju. Pol bo pa veselo pri hiši, ko bosta ti dve (naša in bratova - razlika v starosti je 1,5 meseca) vse razmontirali. user posted image

Aja pa user posted image že danes tudi veselo brca. user posted image

Lepo nedeljo vam želim. Izkoristite jo za počitek in izležavanje, za kaj druga nam pa tako to bedno vreme ne dopušča.

Pa pa

(odgovor članu Neli81)
Neposredna povezava do sporočila: 3808
   RE: Aprilčice 2013
24.3.2013 13:54:29   
Tajka
Oj.....samo na hitrco......22.3. se je rodil Matic ki je iz aprilcka postal marcek.....
tezek je bil 3.050 g in velik 49 cm......kaj vec pa napisem ko prideva domov

(odgovor članu Neli81)
Neposredna povezava do sporočila: 3809
   RE: Aprilčice 2013
24.3.2013 15:24:30   
trixxy
Mamaja in Tajka iskrene čestitke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

No meni tudi ni uspelo dobit ribico in čakamo naprej. Baje je stanje spodaj takšno, da je možno, da bom rodila pred rokom, vendar nikoli ne veš.

(odgovor članu Tajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3810
   RE: Aprilčice 2013
24.3.2013 18:25:01   
ROXY_
Čestitke tajka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

lepo se cartajte in vse dobro Maticu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vsak dan kakšna lepa novička...krasno res...

danes sem hvala bogu malo boljše, včeraj je blo pa noro...cel večer sem mela take čudne menstrualne krče in trebuh mi je otrdeval, madoniš sem mislala da bo že treba it...pa se je potem proti polnoči hvala bogu umirilo...malo še naj počaka naša pupika, vsaj še 2-3 tedne!

kako ste kej ostale?


(odgovor članu trixxy)
Neposredna povezava do sporočila: 3811
   RE: Aprilčice 2013
24.3.2013 21:28:46   
PikicaStonoga
Tajka in Mamaja! user posted image user posted image user posted image
Mamaja, nisi ti hodla na akupunkturo in ni nič pomagalo? :(

No, sej boš pozabila zdej, ko imaš štručko v roki! ;)


_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu trixxy)
Neposredna povezava do sporočila: 3812
   RE: Aprilčice 2013
25.3.2013 10:48:59   
Soncnica12
Oooo, zdaj se je pa zares začelo.. čestitke še Mamaji in Tajki! Lepo se crkljajta z malimi dišečimi štrucami!
Kot kaže, bom jaz v enem kosu še kar nekaj časa - v petek ni CTG pokazal nič popadkov, se je pa naša pikica spet izkazala kot zelo živahno bitjece, tako da če se bo to nadaljevalo tudi po rojstvu bo kar pestro pri nas..
Meni dnevi minevajo kot za stavo - sploh ni ne uspe izpolnit vseh planov, ki si jih zadam za posamezni dan..
Počutje je bilo prejšnji teden (ko je sijal sonček) fenomenalno, takoj ko se je vreme poslabšalo pa kot bi me povozil traktor. Včeraj sem skoraj cel dan prespala..še dobro, da je moj pridni možek skuhal kosilo in malo pospravil, ker sem bila čisto fertik. Se mi zdi, da ima v nosečnosti vreme še prav posebno močan vpliv.
Lepo se grejte na toplem s kakšno user posted image in knjigo v roki!

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 3813
   RE: Aprilčice 2013
25.3.2013 11:27:47   
san
pozdravljene mamiceuser posted image

tajka, juhuhu in iskrene čestitke ob rojstvu Matica, vse dobro obema in naj ga sreča boža po ličkih.

sem ravno iz P prišla in mi obrata sploh ni bilo potrebno narest, ker se je naša miška v tem tednu sama obrnila nazajuser posted image . vam ne morm povedat kako mi je odleglo. res se mi je odvalila skala od srcA. so mi pa naredili ctg, ki je bil super, edino pritisk sem imela nizek, ampak ga imam vedno, ko pridem v P, od strahu verjetno ;). potem mi je pa uz delal en res zelo prijazen mlad zdravnik, ki je name tako zelo pomirjujoče deloval, da vam povedat ne morem. in mi je še premeril detece, ki ima že 3 kilce in malo čez in je primerno veliko, glava je pa rekel, da je čisto običajna in ni velika, tako je rekel, da bi bilo že čisto fino it rodit :). no, tako, zdej pa upam, da se kmalu odloči in da mi jo ne zagode še enkrat ;). jutri moram še na pregled do moje ginekologinje in to je to.

tole vreme zunaj je sicer krasno, ampak letos je zima že tako dolga, da bi raje sonček. no, še ta teden, potem pa verjetno že bo bolj pomladno.

tako, lepo se imejte, zdej grem pa še mal pospravit, ker čez vikend pri nas zgleda kot bi bombra padla, če smo notri.



(odgovor članu Soncnica12)
Neposredna povezava do sporočila: 3814
   RE: Aprilčice 2013
25.3.2013 11:37:52   
aprilčica1
Lep zasneženi pozdrav aprilčicam :)

No evo da se vam po dolgem času še jst malo javim sem se hotela že prejšni teden ampak mi nekaj ni hotelo odpreti :(.Prejšno sredo sem imela prvi CTG in popadkov ni bilo imel pa je nas fantiček že v37 tednu 3.200 g user posted image . V soboto pa so me zelo krči bilo je skoz huje in imela sem tudi nekaj krvi zato sem šla v porodnišnico ampak so rekli da je vse uredu popadkov ni bilo ampak da naj bi za en prst že bila odprta.Sedaj imam v sredo ponovno CTG seveda če bova iz sinčkam zdržala ker me pa danes spet zelo krci in trebuh imam zelo trd tako da že prav teško čakam da bi že kr šla rodit ker so včasig krči in vse to že kr neznosni. Aia vse ČESTITKE pa mamicam,ki so že rodile user posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 3815
   RE: Aprilčice 2013
25.3.2013 12:01:33   
klavdyk
jeeee super San za pravilno lego!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

GREGOR 05.03.2007
GAŠPER 11.04.2009
JAKOB 18.04.2013

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 3816
   RE: Aprilčice 2013
25.3.2013 16:19:27   
trixxy
san čestitam,da se je otrok obrnil!!! user posted image user posted image


sovražim sneg user posted image

Drugače pa jaz tud čakam, da grem rodit, pa bolj slabo kaže user posted image

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 3817
   RE: Aprilčice 2013
25.3.2013 17:58:55   
PikicaStonoga
Hoj,

san, super! brez besed sem in vesela zate! ;)

jaz sem danes imela podelitv mag. diplome, sm kr mal solzice potočila, ker sem se res namatrala magistrirat poleg službe, družine in s pasjo mentorico, še danes ne morem verjet, da sem uspela! ;)

potem sem bila na akupunkturi, tokrat četrtič in se za naprej nisva nič menile, ponavad imam v PON, je p velikonočni ... rekla mi je samo, da če v petek, ko imam rok na menstruacijoše nič ne bo, ji pošljem sms in priđibam po eno homeošatsko zdravilo za odpiranje pol pa naj grem rodit ;) nič mi ni imela namena dajat novega datuma, tko da upam, da bo res čim prej ;) jaz sem ready ...

danes sem še enkrat pregledala torbo za P, zlikala posteljnino in oblekla košek za miško, pa tudi torbo za dojenčico z oblačilci še danes pripravim, potem sem pa rs pripravljena ...

no, nisva še plačala prisotnosti pri porodu, upam, da ne bodo komplicirali, če naju prehiti, preden plačava, ker zdaj je pa tako vreme, da se res ne bova vozila v LJ samo zaradi tega no ...

v sredo imam spet CTG in pregled, pa bomo vidli, kako smo, prejšnji ptek je rekla, da se mehča in pripravlja ...

grem zdaj še malo pomest in pripravit cunjivce za dojenčico iz porodnišnice ;)
papa, se beremo!;)

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu trixxy)
Neposredna povezava do sporočila: 3818
   RE: Aprilčice 2013
25.3.2013 18:33:41   
_CiCika_



nick, starost, kraj, število user posted image

1.4.
Ejla, 2user posted image
*lala*, 23, Logatec, 1user posted image
copi_87
Olivija*
sara0
_Cicika_, 1user posted image
micy1

2.4.
barbara_s, 1user posted image
Pulha, 25, Primorska
cvekica, 24, Bela krajina
ursika1

3.4.
kuverta, 31, Ljubljana
Tajka, 2user posted image
ursika

4.4.
struckaa
doberdan, Ljubljana, 1user posted image

5.4.
Mincaa, 1user posted image
1bebika, 32, 1user posted image
Pikicas_tonoga, 32, 1user posted image
katniss, 26
drugič nosečka, 1user posted image
simi5, 1user posted image
missMac, 1user posted image
KarinM

6.4.
anonimna 2011, 27, 1user posted image
Rozica983, Ljubljana

7.4.
anomis24, Jesenice
tanika*

8.4.
*mavrica*
nadinne, 29, Gorenjska, 1user posted image
Soncnica12, Domžale
anonimnauser posted image , 36, 2user posted image
Tanja, 1user posted image

9.4.
trixxy, Ljubljana
lepjedan, 27, Ljubljana
Suzy139, Celje

10.4.
aprilčica1, 20

11.4.
Nejkec, 2user posted image
izalina, 26, 1user posted image

12.4.
rožica5
skorpijonka3
grašek, 41, 2user posted image

14.4.
mateja5354, Cerknica
felicia, 31, Ljubljana, 2user posted image
Sportni.ca

15.4.
bilabong
*ninchy, 1user posted image
Pkica, 27, Domžale, 1user posted image
san, Ljubljana, 5user posted image
Sanjah, 26, Ptuj

16.4.
SrčicaSonček, 27, Maribor
jesenika, 26, Notranjska

17.4.
tijati, 1user posted image
Bellika
sonce79, 1user posted image
oska, 31, Domžale, 1user posted image

18.4.
Cherish, 28
lizikaa, 26, Maribor
saby85, 27
Tami.K
Janja Log

19.4.
Dijana_86
sarcy21, 27, Ljubljana, 2user posted image

20.4.
minka tonka, 27, Dolenjska, 1user posted image
Sisy, 33, Ljubljana, 2user posted image
*Lila, 25, Primorska
orsina, 2user posted image
pisanica
Kika86

22.4.
olodum, Primorska
Lala*

23.4.
erikka, Štajerska
anonimna3, 33, Primorska, 2user posted image

24.4.
summer11, 31, 1user posted image
Neli81, Celje, 1user posted image

26.4.
PrincipesaD
soncek78, Primorska, 1user posted image
Adryka, 23 let

27.4.
ROXY_, 32, Celje, 1user posted image
naja17, Gorenjska, 1user posted image

28.4.
klavdyk, Koroška, 2user posted image
natalija.m

29.4.
Februarka08, 2user posted image
top10, 1user posted image

30.4.
nanita, 24, 1user posted image
chatarinchy, 23, Gorenjska

Marec 2013
Mamaja, 35, Ljubljana
NiNiBo, Nizozemska, 1user posted image


Skupaj nas je: 87


user posted image
02.02.2013
ursika1 (PDP 02.04.2013) LOVRO, 1550g, 43 cm
14.02.2013
Sanjah (PDP 15.04.2013) TAI, 1920g, 43 cm
15.03.2013
katniss (PDP 05.04.2013) ALEKSEJ, 2520g, ?cm
21.03.2013
Mamaja (PDP 16.03.2013) IVA, 3290g, 53cm
22.03.2013
Tajka (PDP 03.04.2013) MATIC, 3050g, 49cm



user posted image :4
user posted image : 1


_____________________________

Everything is possible.. if you just believe!

(odgovor članu _CiCika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3819
   RE: Aprilčice 2013
25.3.2013 18:56:08   
_CiCika_
Mamaja in Tajka iskrene čestitke ob rojstvu vajinih sončkov! user posted image Želim vam veliko crklanja, lepih trenutkov in prespanih noči.
Pikicastonoga čestitke tebi za mag. diplomo user posted image user posted image
san in klavdyk super da sta se vama je otročka obrnila na glavico. user posted image
trixxy, tudi jaz čakam, da grem rodit pa bolj slabo kaže, pa imam samo še 1 teden do roka.
Uršika1 vesela sem, da si polna optimizma. Kar tako naprej! Pa, da si lahko končno stisnila svojega sončka. Verjamem, da je bil to zate en najlepših trenutkov. In verjemi, da bo od sedaj naprej veliko takih trenutkov. user posted image
katniss jaz bi na tvojem mestu na lep način povedala, da se pač z dojenčkom še navajata na en ritem, in da vam pač ne paše, da si obiski kar zmišljujejo kdaj bi se oglasili. Če pa pač ne gre drugače, pa se pač umakni v spalnico, pa otročka v miru podoj in se potem vrneš nazaj med obiske. Bojo že razumeli, da sta pač rabila čas zase, ali ne? Kot ti je že ROXY_ napisala. Postavi se zase in svojega otroka in jim lepo razloži.

Jaz pa imam samo še 1 teden do roka. Danes sem imela Ctg in rezultat... Čisto se je vse umirilo... nIč, nobenega popadka ni zaznalo. Še prejšnji teden jih je nekaj bilo, zdaj pa se je čisto umirilo. Očitno sem z razlogom dobila rok na 1. april, ker me že zdaj tale bejbi heca... Sem imela pa danes zelo slabo vodo, in moram it jutri zjutraj še 1x dat vodo, da vidimo, če samo danes bilo slabo ali je kaj narobe. Pa jutri se moram še na pregled v P naročit, mi je moj G danes dal napotnico, tam me bojo pa malo bolj pregledali, pa mi povedali na čem sem, ker pri mojem G sam Ctg naredimo, on ga včasih malo pokomentira, to je pa tudi vse. Tako, da v bistvu še nič nevem, če se tam spodaj kaj dogaja, ali je m. vrat že kaj zmehčan ali če sem kaj odprta...

_____________________________

Everything is possible.. if you just believe!

(odgovor članu _CiCika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3820
   RE: Aprilčice 2013
25.3.2013 20:01:29   
izalina
Hej hej,

nič vas nisem brala za nazaj....na srečo je bil seznamček nedavno obnovljen in sem lahko hitro videla katere ste že rodile. No tudi naš fant je zeloooooo pohitel in se je rodil ravno en teden nazaj 18.3. ob 4.29. V nedeljo zvečer mi je odtekla voda in zjutraj rodila...user posted image . Ime mu je Svit, za svojo 'starost' pa ima kar konkretne mere....3840g in 53cm.

Čestitke vsem, ki ste rodileuser posted image user posted image , tistim ki čakate pa želim hiter porod user posted image . Več pa ob naslednji priliki, smo šele danes prišli iz P, ker je mali dobil zlatenico, vnetje kože in teža ni šla gor tako kot bi morala. Sedaj se je pa vse lepo poštimalo user posted image .

(odgovor članu _CiCika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3821
   RE: Aprilčice 2013
26.3.2013 6:22:11   
san
user posted image zdej gre pa zares user posted image

izalina, čestitke za Svita in vse dobro celi družinici. je bil pa za svoje teden že zelo konkretnih mer, pravi korenjak, le tako naprejuser posted image user posted image

cicika, zdej bo itak kmalu, glede na to, da si tik pred zdajci. hecno tole, ane, ko se že začne, potem se pa kar neha. 1.4. je pa krasen datumuser posted image , sem sama takrat privekala na svetuser posted image
pa hvala za seznamček

pikicastonogica, čestitke za magisterijuser posted image , sem zelo vesela zateuser posted image

sneg pa zgleda misli kar resno. še kar pada in pada. ne morem verjet, da smo še imeli sončka prejšnji teden in skoraj pravo pomlad...

aprilčica, ti boš pa že hitro k sebi štručko stiskalauser posted image

tako, kavico sem spila, že dve uri dežuram, ker je zakuhal naš tasrednji dečko, pa revček sploh ni mogel zaspat nazaj. no, pa je ob 6-tih končno zaspal kot polhek. upam, da je samo kakšen virus na hitro in da ne preskoči še na ostale...
zdej grem pa počasi šolarje budituser posted image

lep dan vsem, jaz imam popoldne še AD, pa še delavnico v vrtcu in glasbeni nastop od našega kitarista. pestro popoldneuser posted image

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3822
   RE: Aprilčice 2013
26.3.2013 8:52:05   
ROXY_
čao bejbike user posted image ,

IZALINA ČESTITKE OB ROJSTVU SVITA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..je pa res pohitel user posted image ...super, vse lepo vam želim in fajn se cartajte zdej doma!!!!

pikicastonoga  tebi pa kapo dol in seveda čestitke za magisterij. Pridna, bravo user posted image user posted image user posted image user posted image

vse, ki ste tik pred zdajci, upam, da boste kmalu cartale, da se ne bo vleklo tole čakanje user posted image user posted image user posted image

san in klavdyk super, da sta se  user posted image pravilno obrnili user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


js sem po dveh dneh bruhanja boljše, ne vem zakaj me zdej napada začetniška slabost nazajuser posted image user posted image ..pa

user posted image user posted image user posted image user posted image sneg ..kdaj bo že konec te zime bedne...



(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 3823
   RE: Aprilčice 2013
26.3.2013 11:48:00   
Neli81
Tajka in Izalina čestitke za vajina sončka. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

San in Klavdyk super za obrat user posted image

Pikicastonoga svaka čast, čestitke za magisterij. user posted image user posted image user posted image user posted image

Roxy upam da slabosti minejo čim prej.

No jaz sem že čisto tečna zaradi nosečnosti, pa očitno vremena. user posted image Ta butast sneg kar ne neha padati in me dela čist depresivno. user posted image user posted image Ta teden je možek doma zjutraj in bi lahko šla malo na sprehod, pa nas tole bedno vreme čist zaj..... user posted image Da ne govorim, da mi je na snežkah šla zadrga in sedaj nimam kaj obuti. user posted image Seveda sem spet tečna ko triper in imam slabo vest, ker se mi zdi da se stalno nekaj derem na tamalo. Seveda sem se spet zjokala danes (groza pa ti hormoni user posted image ). Se bom danes probala skulirat in se posvetiti tamali, ker včeraj sem se skoraj zjokala, ko se je čist stiskala k meni, ko sem ji brala pravljico in stalno me je božala in klicala mami s tistim svojim angelskim glasekom in obrazkom.... Evo pa imam spet solze v očeh. user posted image
Včasih, ko sem v tem bed filingu, se kar sprašujem kako bo ko bom imela dva taka mala škrata. Mah sej se poskušam potolažiti, da takrat bo že bolje, ker bo nosečnost + tona hormonov mimo in itak pravijo - ŠTA SE MORA NIJE TEŠKO. user posted image

Mah ne bom več jamrala, grem se še mal z M družit preden gre v službo.

Si bom danes zadala cilj, da ne bo več padala v to bedno razpoloženje in se čim bolj posvetila svoji princeski do poroda. user posted image Že vem kako jo bom danes razveselila - bom šla s sankami po njo v vrtec. user posted image

Lepo bodite in se še tipkamo.

Čaw

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 3824
   RE: Aprilčice 2013
26.3.2013 12:04:43   
NiNiBo
Najprej cestitke vsem mamicam in za pride otrocke ki so se obrnili! user posted image Jaz imam pa malo smole saj sem dobil a trebusno gripo. Od sobote prakticno ne jem, bruhanje je vsaj danes ponehalo, se vedno pa imam drisko. Sem cisto brez energije in si sploh ne predstajam da bi morala it rodit. Tako da upam da se malo pocaka da vsaj malo pridem k sebi! Celo nosecnost sem bila uredu sedaj pa to, za znoret! Upam da bo moz ostal zdrav!

(odgovor članu katniss)
Neposredna povezava do sporočila: 3825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?