|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2013
7.8.2012 12:40:05   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: *mavrica*

Joooj, vidve, ko tko berem vajine težave, se sprašujem al sem sploh res noseča user posted image . Jst nimam namreč čisto nič od tega, le to, da so prsi dosti večje in občutljive, mal sm napihnjena in pač menstruacije ni user posted image . To je pa to! Jem lahk čist vse, nič mi ne smrdi, slabo mi niti malo (še) ni...sej ne vem, al je to dobro al slabo user posted image . Je pa to tud moja prva nosečnost, stara pa sem 29 let. Prihajam iz Tolmina, vendar živim že dve leti v Lukovici pri Domžalah. Se mi pa tok vlečejo dnevi, ker bi že rada, da je vsaj prvi pregled za mano, pa bom čakala še en mesec user posted image . Bi že tok rada povedla veselo novico najbližjim!! user posted image user posted image


Vse je ok! Moja prva nosečnost pri 22 je bila enaka. Nič od nič. Od prvega, do zadnjega dne. Zdaj po skoraj dveh desetletjih, je pa vse drugače. Nč skrbet! Lahko si samo srečna, da nimaš nobenih težavic in tegobic! user posted image

Jaz tudi komaj čakam, da povem še ostalim bližnjim! user posted image

(odgovor članu *mavrica*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aprilčice 2013
7.8.2012 13:06:37   
Anonimen
Se ena tukaj, ki se zna zgoditi da padem v apri. Rok po tocni M naj bi bil 26.3 ampek sem bla zaradi krvavitev ze na pregledu in sem vrjetno noseca kaksen teden manj. Tocno izvem cez 14 dni ko bo plod dosti velik! Naj vas potolazim da meni tudi ni niti najmanj slabo tako kot mi ni bilo slabo tudi v prvi nosecnosti! Aja ima ze doma aprilcka 2011 user posted image

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aprilčice 2013
7.8.2012 16:03:17   
nejkec
Še ena malo presenečena in zaskrbljena Aprilčica. Rok naj bi imela okoli 11. aprila. Se pa vlačim okrog kot cunja, vreme lih ne pomaga pritisk mam pa 80/50.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 7:36:55   
Tippi
ooooo fino, se nabiramo aprilčice. Upam, da jih bo še več avgustovskih pluskov! Najlepše bi bilo, da bi bile kar vse! user posted image user posted image

Jaz sem danes kot rožica! Zaenkratuser posted image . Bolj se bo bližalo popoldnevu, bolj bom zaspana in zvečer mrknem že ob osmih user posted image

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 9:08:01   
Anonimen
Jaz se zadnje tedne dejansko sama od sebe zbudim ob 7:39 in to na minuto točno vsak dan user posted image  Tam do 12h sem še čisto super, potem pa grem malo pred eno spančkat za kakšno uro in sem potem spet super user posted image
Zvečer pa se tudi dostikrat zgodi, da spim že pred 21huser posted image  Sem drugače bolj nočna ptica- zdaj očitno ne več user posted image

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 9:23:10   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz se zadnje tedne dejansko sama od sebe zbudim ob 7:39 in to na minuto točno vsak dan user posted image  Tam do 12h sem še čisto super, potem pa grem malo pred eno spančkat za kakšno uro in sem potem spet super user posted image
Zvečer pa se tudi dostikrat zgodi, da spim že pred 21huser posted image  Sem drugače bolj nočna ptica- zdaj očitno ne več user posted image


he he, jaz sem popolnoma ista - zadnje dni se zbudim ob isti uri, pa nikoli prej nisem ustajala tako zgodaj... ampak nisem še naredila testa, tako da ne vem, če je to zaradi user posted image - bi blo pa fajn, če bi bilo... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 9:57:49   
Anonimen
Občudujem tvojo vzdržnost pri ne-delanju testa user posted image user posted image  Jaz sem naredila kar 4 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 10:26:14   
Tippi
Juhu! Končno sem presedlala še na kaj drugega kot sadje. Zdaj jem tudi suho sadje! user posted image In orehe ter oreščke. Jedilnik se bo počasi razširil. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 10:29:51   
Tippi


he he, jaz sem popolnoma ista - zadnje dni se zbudim ob isti uri, pa nikoli prej nisem ustajala tako zgodaj... ampak nisem še naredila testa, tako da ne vem, če je to zaradi user posted image - bi blo pa fajn, če bi bilo... user posted image


Navijam da bo!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 10:37:50   
Anonimen
Živjo punce

Še ena aprilčica, baje 9.4., ampak počakajmo na prvi pregled. Sem bila na začetku ful utrujena in sem skoz spala, zdaj pa kot da ni nič. Sem čist tipi topi. Bojim se, da ne bo čez en teden pa vse izbruhnilo ven user posted image .


Zaenkrat bom kr ostala anonimna user posted image  

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 10:57:28   
Ejla
za seznamček: Ejla,32, 2user posted image že doma , prvi pregled: danes....sporočim.
Sem že tako nervozna, upam, da bo videt srčka.
Imam pa take slabosti, ki se z vsakim dnem podvojijo, kot že v prvih dveh nosečnostih in me je kar groza , ker so trajale 3 mesece....In kako lahko potem sploh kaj skrivaš?
Napihnjena sem kot slon, v ta prvi nosečnosti se do 6. meseca ni vidlo, zdaj pa je res težko skrivat...in sem šele 6-7 tednov...me skrbi da ni to le salauser posted image ...Drgač pa zaprtje me tud spremlja in sem že na lanenem semenu za zajtrk. Juhu! Držte pesti za danes.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 11:06:23   
Anonimen
Jaz sem jedilniku dodala bananin čips, mmmmm...user posted image

(odgovor članu Ejla)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 11:09:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ejla

za seznamček: Ejla,32, 2user posted image že doma , prvi pregled: danes....sporočim.
Sem že tako nervozna, upam, da bo videt srčka.
Imam pa take slabosti, ki se z vsakim dnem podvojijo, kot že v prvih dveh nosečnostih in me je kar groza , ker so trajale 3 mesece....In kako lahko potem sploh kaj skrivaš?
Napihnjena sem kot slon, v ta prvi nosečnosti se do 6. meseca ni vidlo, zdaj pa je res težko skrivat...in sem šele 6-7 tednov...me skrbi da ni to le salauser posted image ...Drgač pa zaprtje me tud spremlja in sem že na lanenem semenu za zajtrk. Juhu! Držte pesti za danes.


Držimo pesti user posted image  Jaz imam UZ jutri popoldan user posted image  Že komaj čakam...user posted image user posted image

(odgovor članu Ejla)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 11:32:43   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz sem jedilniku dodala bananin čips, mmmmm...user posted image


Kolk smo hecne user posted image Bananin čips sem imela rada, zdej pa ne vem. Je za poskusit user posted image

Anonimna jutri bo vse super. Boš videla!user posted image
Ejla srečno, pa sporoči! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 11:34:54   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo punce

Še ena aprilčica, baje 9.4., ampak počakajmo na prvi pregled. Sem bila na začetku ful utrujena in sem skoz spala, zdaj pa kot da ni nič. Sem čist tipi topi. Bojim se, da ne bo čez en teden pa vse izbruhnilo ven user posted image .


Zaenkrat bom kr ostala anonimna user posted image  


Joj koliko anonimnih, sploh ne vem več katera je katera user posted image Čestitam! Res sem vesela, da je vedno več rozik!
Držim pesti, da bo vse tipi topi in se boš v velikem loku izognila slabostim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 15:40:17   
ircomp
Lep pozdrav punce. Tudi jaz se vam z veseljem pridružujem user posted image . Po izračunu je rok 10.4. 2013. Doma imam že enega 6 mesečnega sinčka user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 16:27:46   
Anonimen
Tkole bejbe: Po skoraj 10-dnevnem razmisleku, ali naj čvekam pri Marčevkah ali pri Aprilčicah sem se odločila, da postanem Aprilčica 2013 :)

Pregled imam šele 30. 8, glede na mestrucijo bi naj imela PDP sicer konec marca, ampak ker mi je test blago črtico pokazal šele 8. dan izostanka M, predvidevam, da sem zanosila kasneje in bo po UZ tudi PDP kasneje in bom Aprilčica :) Poleg tega imam enako izkušnjo iz prve nosečnosti, ko sem tudi imela dejanski PDP po UZ glede na rast dojenčice teden kasneje kot po M; mogoče pa nimam ovulacije tako kot pravi teorija 14 dni pred M, ampak samo teden dni prej ... :) hehe

Poleg tega sem tile dve strani prebrala na 1,2,3, Marčevke so pa že čist divje ;)
Tko da sem VAŠA :) Like?

Malo o meni: stara sem 32 let, doma imam Oktobrko 2008, punčko torej :) Zdaj, ko sem tukaj, bom skoz visela na forumu, tko je blo tud prvič! :)

V tednu, ko se je dogodila oploditev, se mi je 2x zgodilo, da mi je nekaj smrdelo, pa cel teden skup mi je bilo slabo in manjkalo mi je zraka.

Predvidevam, da sem noseča polnih 6 tednov, sem v 7. tednu. Zaenkrat sem NEMORMALNO utrujena (tudi v prvi nosečnosti je blo enako) in spim vsak dan tudi popoldne, tud zvečer sem prej v postelji (prej sem tudi jaz bila nočna ptica) Danes mi je grozno slabo in imam hud glavobol, tako da ležim že cel dan. Bruhala do danes še nisem ... bomo videli, kako bo, v 1. nosečnosti sem bruhala do 8. meseca ...prijetno sicer ni bilo, sem se pa na rčaun tega zredila smao 9 kil ;) respa, da sem takrat štartala s 96kg ...
Tokrat jih imam kakih 5 več in se ne počutim orav dobro v svoji koži, kaj šele bo, ojoj, pa še skor 4 leta starejša sem kot prej ... ajej! ;)

A je še kakšna debeluška tle al ste vse same suhice?? :)

ircopmp:WOW Kako ti je to uspelo??? Dojiš? Ker pravijo, da je dojenje ala zaščita! Midva si želiva tri otročke in če bo le vse OK, bi bila presrečna, da bi v tretje zanosila tako hitro kot si ti!!!

*mavrica* midve se bova pa zmenili za pijačko enkrat jeseni, ko ne bova več anonimni in bodo vsi vedeli, da pričakujeva ... sva blizu doma :)

(odgovor članu ircomp)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 19:00:40   
bilabong
Pozdravljene aprilčice 2013user posted image user posted image

No tudi jaz se vam pridružujem na forumu. Po mojih izračunih naj bi imela rok, nekje 15.4., jutri se grem pa naročit k svojemu gin.na prvi pregled.Drugače me daje utrujenost,skoz sem zaspana,...ostalih znakov še nimam....aja pa zelo občutljive prsi,kar sem imela tudi v prvi nosečnosti!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 21:30:32   
Anonimen
Hej, anonimka, ki ima doma aprilčka 2011 mogoče sva midve na podobnem, kdaj si imela prvi dan zadnje menstruacije? jaz 22. 6, pa mi pride PDP 28. 3., samo ni finta samo v dnevu mentruacije, ampak v ovulaciji, kdaj jo imaš!!! kako je bilo pa pri prvem otročku, si tud kasneje zanosila? kdaj ti je pa test pokazal nosečnost?? že prvi dan izostanka M?

(odgovor članu PikicaStonoga)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aprilčice 2013
8.8.2012 21:42:16   
Anonimen
Pa tole je res mal šment, k nas je še tolk anonimnih ... a ste anonimne vse zato, ker je to vaša druga nosečnost in ste že v prvo uporabljale ta nick? Al prva, ker če je prva, valda vas ne bodo prepoznali ...
moja je druga, pa bom imela naprej enak nick, kot ga upoabljam že več kot 4 leta in bi lahko bila mnogim prepoznavna ... kaj pa ve?

dej se vsaj nekak zmenit za ta čas, ajde ... moji so ZADNJI TRIJE POSTI pod ANONIMNA IN me zaenkrat lahko kličete ANA. :)

(odgovor članu PikicaStonoga)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 7:17:38   
Tippi
Čestitke vsem novim anonimkam in neanonimkam za pluske! user posted image Bomo imele veliko za čvekat user posted image

Jaz pa od včeraj na danes, sploh več ne čutim, da bi bila noseča. Ni mi slabo, joški so me čez noč nehali boleti, tud napihnjena nisem več in trebuh me ne boli več, celo jutranjo belo kavo in normalen, klasični zajtrk sem pojedla. A bi me moralo skrbeti? user posted image

Pa tisto, da kar naprej hodiš lulat. To me tud skrbi, ker odkar sem zagledala plusek, sem samo parkrat šla malo bolj pogosto, pa še tisto bi lahko pripisala vročini in večji količini popite vode. Zdaj že dva tedna normalno hodim lulat. user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 9.8.2012 7:19:52 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 7:44:41   
Anonimen
Evo, jaz sem anonimna, ki ima po novem rada bananin čips user posted image  Kar Urša mi rečite, ker vidim, da nas je že velik anonimk user posted image
Vidim, da se seznam nosečk kar lepo daljša, juhu user posted image user posted image
Jooooj, kako že komaj čakam tale UZ danes popoldan user posted image  Naj bo že enkrat ura 15:30, da vidim svojo pikicouser posted image

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 7:45:20   
Anonimen
jaz sem anonimna ker je to moja druga nosecnost. user posted image drugace mi pa full odgovarja fb ker si bolj anonimen pa se kaksne slikce popas. No anonimna ki me sprasuje o ZM sem imela 19.6 in pride rok nekje 26.3. bi mogla biti ze v 8t pa pri G se je vidlo kaksn teden manj bomo tocno vidli na naslednjem pregledu. Drugace sem nazadnje mela tocno m na 28 dni in tudi PDP je bil tocen no pustmo to da je mali malo pohitel! Zdaj od poroda sem imela pa M od 27-33dni tko da nisem pametna kdaj naj bi bil PDP ker test sem delala pa ful pozno ene 37 dan ker me je prej spikalo kot da jo bom dobila user posted image

bom pa kar anonimna 2011

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 7:47:39   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Evo, jaz sem anonimna, ki ima po novem rada bananin čips user posted image  Kar Urša mi rečite, ker vidim, da nas je že velik anonimk user posted image
Vidim, da se seznam nosečk kar lepo daljša, juhu user posted image user posted image
Jooooj, kako že komaj čakam tale UZ danes popoldan user posted image  Naj bo že enkrat ura 15:30, da vidim svojo pikicouser posted image


Urša. Super user posted image V katerem tednu si? Mene namreč skrbi, da nekaj ne štima, vsi znakci so minili, naslednji teden imam pa pregled. Bom v sedmem tednu in vprašanje če se bo sploh kaj videlo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 7:48:30   
Anonimen
aja Tippi jaz ne v prvo in ne sedaj nimam nobenih nosecniskih znakov. user posted image pa pogostot lulanja nisem imela tudi proti koncu nosecnosti. Tko da vse tudi ne drzi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?