|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 7:50:36   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jaz sem anonimna ker je to moja druga nosecnost. user posted image drugace mi pa full odgovarja fb ker si bolj anonimen pa se kaksne slikce popas. No anonimna ki me sprasuje o ZM sem imela 19.6 in pride rok nekje 26.3. bi mogla biti ze v 8t pa pri G se je vidlo kaksn teden manj bomo tocno vidli na naslednjem pregledu. Drugace sem nazadnje mela tocno m na 28 dni in tudi PDP je bil tocen no pustmo to da je mali malo pohitel! Zdaj od poroda sem imela pa M od 27-33dni tko da nisem pametna kdaj naj bi bil PDP ker test sem delala pa ful pozno ene 37 dan ker me je prej spikalo kot da jo bom dobila user posted image

bom pa kar anonimna 2011


kako to misliš da na FB si bolj anonimen. Tam si vendar s pravim imenom in priimkom. Meni pa to ne paše, ker potem tvoji prijatelji vidijo, kje sodeluješ, med mojimi pa skoraj nihče še ne ve in bi da tako ostane še nekaj časa. Ali si imela v mislih odprtje novega fb profila in potem pač nastopiš kot anonimna?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 7:51:26   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

aja Tippi jaz ne v prvo in ne sedaj nimam nobenih nosecniskih znakov. user posted image pa pogostot lulanja nisem imela tudi proti koncu nosecnosti. Tko da vse tudi ne drzi.


Ja, to že. Tudi jaz pri prvi user posted image nisem imela nobenih znakov in to je vse lepo in prav. Nekaj drugega pa je, če znake imaš, potem pa čez noč izginejo. To me skrbiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 7:55:01   
Anonimen
Tippi, sem nekje v 7.tednu, ampak sem brala, da je že možno, da se vidi/sliši srčka itd. Tako, da sem optimistka user posted image
Mene še vedno joški bolijo za znoret- sem si nabavla športni modrc in je TOP!user posted image
Slabo mi ni bilo zdaj ene 3 dni, včeraj pa toliko, da nisem bruhala v službi pa še glava me je bolela..
Pomoje te nima kaj bit strah..
Urša

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 8:05:43   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tippi, sem nekje v 7.tednu, ampak sem brala, da je že možno, da se vidi/sliši srčka itd. Tako, da sem optimistka user posted image
Mene še vedno joški bolijo za znoret- sem si nabavla športni modrc in je TOP!user posted image
Slabo mi ni bilo zdaj ene 3 dni, včeraj pa toliko, da nisem bruhala v službi pa še glava me je bolela..
Pomoje te nima kaj bit strah..
Urša


Joj komaj čakam, da prideš povedat kako je bilo na pregledu! user posted image Jaz ostajam pa malo zaskrbljena, ampak bo že. Itak nimam kaj naredit. Če znakci pridejo nazaj, ali ne, imam naslednji teden pregled, pa bom več vedela. Upam, da se bo kaj videlo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 8:06:23   
Tippi
Aja jaz tudi kupila en super nederček. Mehek, udoben, res odličen, pa ga zdaj sploh ne rabim več. Mi čist dobro pašejo, moji stari modrci. user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 8:13:46   
Anonimen
Jaz še spim s tem športnim, ker drugače žal ne gre.
Na srečo se lahko spet normalno tuširam, bolj ali manj, ker so me bradavice bolele za znoret.
Tippi, kdaj pa imaš UZ?

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 8:22:40   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz še spim s tem športnim, ker drugače žal ne gre.
Na srečo se lahko spet normalno tuširam, bolj ali manj, ker so me bradavice bolele za znoret.
Tippi, kdaj pa imaš UZ?


Tud jaz sem imela težave z joškicami, danes pa kot da nisem noseča. čudno, res čudno.
Najprej sem bila naročena 17. zdaj imam prestavljeno na 14. pred praznikom. Me je prijelo, da bi poklicala gin. in mu povedala za svoje strahove, pa da me kar prej vzame, ampak potem sem pa rekla, dan, dva razlike, nič ne bo spremenilo. Itak mi ne more pomagat. Če se bo obdržalo se bo, če ne, pa ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 8:24:08   
Anonimen
TIPPI - ko sem bila jaz enkrat v podobni situaciji kot ti, sem si privoščila privat UZ. In šla pomirjena domov. Uff, mislim, da je več vredno tisto veselje in olajšanje  ko na UZ-ju vidiš pikico, kot pa tistih 40eur, ki sm jih dala za pregled.
Srečnouser posted image

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 8:29:28   
Tippi
Ja, sem razmišljala tudi o tem. In sploh ni problem v denarju. Mislim si le, da ne glede na to, a je vse ok, ali ni, da na potek dogodkov ne morem vplivat. Živčki tako ali tako naredijo svoje. Do torka pa tudi ni več daleč. Bom videla tekom dneva, kako se bom obnašala. Če bom preveč napsihirana, bom šla privat na UZ že danes. Hvala za dobre želje! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 8:41:09   
Tippi
Tako zelo me je matralo, da sem se naročila za jutri zjutraj. Da bom vsaj malo pomirjena. Če ne drugega, da mi potrdi nosečnost v maternici. Pa bom lažje zdržala do torka. Saj vem, verjetno po nepotrebnem paničarim, a tako pač je, ko si že malo v letih in si že zaradi let rizična nosečnica, potem pa še vse ostalo pride zraven.

Se opravičujem, če sem komu pretežka.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 8:46:44   
Anonimen
No super. Jutri bo hitro tu, ti pa boš pomirjena, boš videla.
JAz sem prejšnji teden šla za foro delat test, ki mi je še ostal in se prikaže samo ena črticauser posted image  Valda panika, ura pa tolko, da so bile vse trgovine že zaprte. SPala tisto noč nisem nič. In drug dan pridem v službo, najprej letim kupit dva testa in kar direkt na wc. Sta se oba kar v sekundi obarvala z dvema črticama user posted image  Sem si kar oddahnila. AMpak panika pa je bila ogromna!! Tako da približno vem kako se počutiš.
Urša

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 9:09:31   
Anonimen
na fb se lahko ustvari skupina ki je ne vidi nihce razen tisti ki so notri! In imam same dobre izkusnje ker tam je pa vse bolj osebno... Jaz sem imela UZ v 7 tednu in se ni videlo nic ker sem zgleda kasneje zanosilauser posted image . no komaj cakam da porocas kako je bilo na pregledu!
anonimna2011

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 9:33:11   
Anonimen
Super za vse, ki imate pregled že danes ali v torek ali kmalu ... jaz ga imam šele 30. avgusta!
Kdaj in kje se boste naročile na NS?

Tippi - STRAN Z MISLIMI KOT ČE SE BO OBDRŽALO SE BO; ČE NE PA NE! Noseča si in pika! Imaš od prej slabe izkušnje? Kako sploh lahko pomisliš, na kaj drugega kot na to, da boš aprila rodila? :) Pa vse je ok, tud če nimaš več znakov, VSAKA nosečnost je drugačna in bodi srečna, da si OK! :)user posted image zate!

Kar se tiče FB, pa meni nekako ne potegne. Pri prvi hčerkici smo tle čvekale mesece in mesece in se potem ko smo se prestavile na FB smo se nekako izgubile :( Najprej smo mogle povezat naše nicke z imeni in priimki, potem je pa šlo vse k vragu ... tiste, ki smo se tudi že osebno družile (zaradi bližine) smo tako ostale v stiku, z ostalimi se pa potem kr vse izgubilo ... ne vem, to je samo moja izkušnja ...da če gremo na FB, bo tole zamrlo ali obratno, ker je težko spremljat povsod in bit aktiven, da skoz veš zakaj se gre ;)

Meni je blo dans že ponoč slabo ...pa zdaj zjutri spet ...ah sej bo, kaj pa naj! ;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 9:42:33   
timnala
PikicaStonoga, čestitke user posted image Sem slučajno zajadrala k aprilčicam pokukat (sama sem januarka) in vidim, da pričakujete user posted image
Seveda vse dobro tudi vsem ostalim aprilčicam user posted image

_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 10:45:51   
*lala*
zdravo punce!
Kako ste..?
Prou paše da je tale vročina ponehala in je malo ohladitveuser posted image

v ponedeljek sem imela prvi pregled...videlo se sicer še ni nič...ampak je drugače vse ok.
Mi je pa rekla da bo pdp 1.4 in ne 7.4 kot sem si sama zračunala. Zabaven datumuser posted image


drugače pa mam tud jst občasne slabosti, nič mi ne paše jest (bom očitno spet shujšala), stalno bi samo spala in nič delala. Še dobro da imam dopust še 14 dni, upam da se do takrat spravim v red.

Drugače je pa to moja 2 nosečnost (imamo že eno 2 letno princesko doma), naslednji pregled pa imam 27 .8user posted image , stara sem pa 23 let.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 12:15:22   
Nitkica11
cestitke vse nove nosecke! Vidis jaz imam pa same dobre izkusnje in povezanostjo na fb. Tukaj mi je malo smotano ker vsi vidijo in tudi ne morem cist tako govoriti. pa se do fb imam boljsi dostop preko telefona.
mene pa zanima iz kje ste kaj? da vidim ce bom imela kaksno zrtev za kofetke user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu *lala*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 13:22:33   
*lala*
meni je tudi fb zakon...pa tud tale forum je super!
Jst sm drgac iz logatca :)

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 14:56:20   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No super. Jutri bo hitro tu, ti pa boš pomirjena, boš videla.
JAz sem prejšnji teden šla za foro delat test, ki mi je še ostal in se prikaže samo ena črticauser posted image  Valda panika, ura pa tolko, da so bile vse trgovine že zaprte. SPala tisto noč nisem nič. In drug dan pridem v službo, najprej letim kupit dva testa in kar direkt na wc. Sta se oba kar v sekundi obarvala z dvema črticama user posted image  Sem si kar oddahnila. AMpak panika pa je bila ogromna!! Tako da približno vem kako se počutiš.
Urša

Mene bi kap! Dobro se je izšlo! HB user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 14:57:41   
Tippi



Tippi - STRAN Z MISLIMI KOT ČE SE BO OBDRŽALO SE BO; ČE NE PA NE! Noseča si in pika! Imaš od prej slabe izkušnje? Kako sploh lahko pomisliš, na kaj drugega kot na to, da boš aprila rodila? :) Pa vse je ok, tud če nimaš več znakov, VSAKA nosečnost je drugačna in bodi srečna, da si OK! :)user posted image zate!


Hvala user posted image in sem tudi že potolažena. Slabo mi je za umret! Ne vem ali sem veselauser posted image , da se je slabost vrnila, ali bi se kar nekam vdrla, tako zelo mi je slabo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 17:26:59   
Anonimen
Meni je že dva dni slabo tako, da mi gre na bruhanje, bruham pa ne ,,, mal mi je tečno ... :(
Ana

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 17:28:36   
bilabong
Punce mene pa zize bolijo se mi zdi iz dneva v dan bolj....sem pa drugače v 5.tednu,danes sem se naročila na pregled in imam datum 4.sept......oh,komaj čakam,sem kr mal zategnjena dokler ne zvem,da je vse ok.Sicer prej še skočimo na morje,tak da bo kr hitr čas minil.Drugače bi pa samo spala,pa skoz sem utrujena,pa ve?

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 17:34:26   
Anonimen
Joj, punce moje, zalostna sem za znoret.... Sem bila na UZ in se ni nic videlo, kar sem tudi pricakovala glede na to da sem nekje v 6. tednu, ampak zalostna sem vseeno...
Kontrolo imam tocno cez 2 tedna... Upam da bo takrat boljse..

(odgovor članu bilabong)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 18:39:33   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bilabong

Punce mene pa zize bolijo se mi zdi iz dneva v dan bolj....sem pa drugače v 5.tednu,danes sem se naročila na pregled in imam datum 4.sept......oh,komaj čakam,sem kr mal zategnjena dokler ne zvem,da je vse ok.Sicer prej še skočimo na morje,tak da bo kr hitr čas minil.Drugače bi pa samo spala,pa skoz sem utrujena,pa ve?



mene niti ne bolijo, mogoče na otip, sam ni panike

o utrujenosti pa ne govori ... zaključujem0 10-dnevni obisk pri tašči in tastu in VSAK dan od teh 10 dni sem popoldne spala med pol ure in 3 urami, bejbe VSAK DAN!!! Enostavno ne morem nič ...preostali čas sem pa preležala na ležalniku, ker nisem za nikamor ... bogve, kolk me je že tašča preklela, ker ji nič ne pomagam, samo spim in počivam ;) sam nisem nobenmu govorila, zakaj je tako ...:) bo minilo, ko bo začelk trebušček rast ...

(odgovor članu bilabong)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 18:42:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Joj, punce moje, zalostna sem za znoret.... Sem bila na UZ in se ni nic videlo, kar sem tudi pricakovala glede na to da sem nekje v 6. tednu, ampak zalostna sem vseeno...
Kontrolo imam tocno cez 2 tedna... Upam da bo takrat boljse..


pošiljam ti user posted image
kako pa to, da si šla tako zgodaj? ker v 6. tednu ti edino lahko potdi nosečnost, se pa še nič ne vidi ja :( te je ona naročila?
jaz imam G šele v 10. tednu, pa si mislim joj kolk bom še čakala, ampak po drugi strani pa itak prej nima smisla, včasih je še teden gor ali dol kdaj smo zanosile in je potem to to ...

ne bodi žalostna, noseča SI, to je glavno, vse ostalo je pa stvar narave ... zdaj se je tvoj dojenček ravno začel razvijat in naslednjič boš dobila že slikco!!! :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 19:43:21   
Anonimen
Živjo

Jaz sem se podpisala zadnjič kot anonimna user posted image . JAz pa ne čutim nobenih drugih znakov kot utrujenost, ki se je kr malo umirila, lačna sem non stop, ampak res skoz in mogoče malo več hodim lulat, vendar lahko, da je to posledica pitja, ne vem. Slabo mi ni nič, nič me ne boli, tak da ... Jaz tud skoz razmišljam kaj pa če ......, ampak lepo je treba mislit pozitivno in bo vse vredu, a ne?!!!


Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?