|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
18.1.2013 14:47:45   
LuLu
Saj tudi pri avokadu sem se na tebe spomnila. Če bi imela tvojo tel. št., bi te poklicala in ziher bi slišala zvonenje mobilnika tam nekje pri blagajni pri eni gospe z vrečko zadnjih avokadov user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
18.1.2013 15:16:51   
Najaa
Pri avokadu tudi ja... Ko sva zadnjič s tamalo mandarine lupile sem pa na tebe LuLu pomisla, kako se ti je dalo vse belo stran luščit. user posted image Pa veš, da v tem belem se baje skriva ogromno vitaminov? No men se tega ne da lupit. Jemo pa predvsem sezonsko sadje. Tak so zdej na meniju kiviji user posted image , pomaranče in mandarine, banane in jabolka (no te so celo leto)... ananasa pa videt ne morem, ko takoj dobim trebušne krče. user posted image

p.s. Bom menjala sliko, mene tudi zebe ko jo gledam.

< Sporočilo je popravil Najaa -- 18.1.2013 15:23:40 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
18.1.2013 15:28:28   
Najaa
A je zdej bolš? user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 18.1.2013 15:35:25 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
18.1.2013 17:01:18   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pa veš, da v tem belem se baje skriva ogromno vitaminov? No men se tega ne da lupit.
Ja, kaj zdaj bom pa samo lupine mogla jesti, če je tam največ vitaminov? Svašta! Malo me čudi, da nikjer ni suhih lupin za kupit, če so tak dobre. Ampak meni se tudi več ne da. Pojem pač vse, kar ostane gor.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
18.1.2013 17:02:05   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

A je zdej bolš? user posted image user posted image
Kva pa je to? Krava in dva deževnika? Kaj pa piše nad kravo? No, vsaj bolj tople barve so, to pa res.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
18.1.2013 19:07:14   
Najaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sam res čudno, da se noben še ni spomnil delat suhe lupine. user posted image Vidiš, nova tržna niša. user posted image user posted image user posted image

Kar se pa moje kravice tiče pa je tole smučarska kravica. To niso črvi ampak smučke. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
18.1.2013 20:43:58   
taška30

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Vedno ko vidim kivi, se spomnem na tebe Tippi. user posted image

Ja, jaz tudi. Včeraj v Mercatorju pred zabojem stojim in gledam kivije... Tippi, Tippi, Tippi... user posted image

user posted image user posted image
kaj ste nore user posted image user posted image

Ej, ampak res. Jaz isto.user posted image pa si najbrž več povedala o avokadu, ampak ta tvoj kivi z lupino mi sploh ne gre iz glave. Še v službi sem širila to novico, da eni ljudje jejo kivi s kosmato lupino. Jao, čist si nas obsedla, prav razmišljam o tej kosmati kožici. S tem da jaz kivija sploh ne maram, sploh ga ne jem, v trgovini ga sploh ne pogledam, ampak jutri grem v našga soseda ponj. .. In ga bom napadla.user posted image

Aja, tek je pa na stand-by, dokler pločniki ne bodo kopni, no, saj najbrž že so, najbrž bom šla že jutri malo ... Temperature so mi OK.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
18.1.2013 21:52:25   
LuLu
Tippi,
ti boš postala sinonim za "kosmato", "dlakavo"....
- Kivi se poje kar tippi.
- Glej, kaka je babnica tippi po nogah.
- Ah, ta tvoja tippi prsa so tak seksi. 

user posted image    user posted image    user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
19.1.2013 8:14:15   
Tippi
A ti tud taška? user posted image user posted image
Joj babe, ni druge kot da res poskusite neolupljen kivi in boste videle, da ste živele v zmoti, ko ste ga jedle olupljenega! user posted image
In seveda jaz čakam na poročilo! Že dva dni!!! user posted image Ne mi rečt da v dveh dneh niste pojedle niti enega kivija? Kosmatega? user posted image

Lulu ti si nora!! user posted image user posted image

Jaz sem pa mislila it tečt, pa pst ni glih primeren. je šel dragi pogledat, pravi, da je zgažen, ampak da zgleda ledeno in bi mi v sopergah ziher drselo, tako da bom mogoče potem popoldne šla, ali pa čez kakšen dan. do takrat pa pač na sobnem user posted image Ma ta sobni je dolgcaaaaaajt! Nikamor se ne premakne čas. Švicam ko nora, gonim, na uri pa minute stojijo. čist nekaj drugega kot bajk zares, v naravi.

Naj omenim še moj današnji zajtrk: Avokado user posted image in neolupljen kivi in sem se seveda ob kiviju, spomnila na vas, ki ga ne upate probat user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
19.1.2013 11:14:12   
LuLu
Joj babe, ni druge kot da res poskusite neolupljen kivi in boste videle, da ste živele v zmoti, ko ste ga jedle olupljenega! user posted image
In seveda jaz čakam na poročilo! Že dva dni!!! user posted image Ne mi rečt da v dveh dneh niste pojedle niti enega kivija? Kosmatega? user posted image

Lulu ti si nora!! user posted image user posted image
[/quote] user posted image

Ej, ful sem imela napačen pristop k tippi kiviju. To sem danes ugotovila. Ne vem zakaj, mogoče si kje tako TI zapisala, sem imela v glavi, da se naj v njega vgrizne. Jaz sem si ga vedno na rezine narezala. In danes, ko sem ga vzela in oprala, so se te kocine malo polegle in niso tak v luft štrlele. Ni bilo tako tippi. user posted image
In potem sem ga na rezine narezala in začela jesti. In zdaj rezultat.
Boljši mi je neolupljen!!! Ker sam kivi se tak stopi v ustih, mi je pa bolje, če je kak del še malo za zagriznit. Tako, razdevičena sem, kivi se ne bo več lupil. Hura za  (T)tippi!! user posted image

Citiranje je fuč tokrat.

< Sporočilo je popravil LuLu -- 19.1.2013 11:16:16 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
19.1.2013 12:02:58   
Tippi
Jaaaaaaaaaaaaa Bravo lulu!!! user posted image Veseli me, da si premagala predsodek pred dlakavostjo user posted image in poskusila neolupljen kivi! Bravo! In všeč mi je, da ti je všeč! user posted image Sicer jaz še vedno stavim na to, da vanj vgrizneš, kot v japko, ker lepo hrusta (skoraj tako dobro kot pečena piška user posted image ), ampak če ti je všeč na rezinice, je tudi ok!

In zdaj boš polna vitaminov! juhej user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
19.1.2013 12:10:35   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Veseli me, da si premagala predsodek pred dlakavostjo user posted image
Mislim, da bom še kje postala dlakava. Se že pojavlja strah britja pod pazduho. Ampak, hebat ga... če je Julia Roberts lahko, zakaj jaz ne bi bila  user posted image

user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
19.1.2013 15:44:43   
Najaa
Jaz sem pa danes na postu. Pa tudi migala sem že veliko. En dolg sprehod je za mano, pred tem pa sankanje. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
20.1.2013 12:26:02   
LuLu
Tippi, malo sem zamešala teme. user posted image
Sem ti na ono za Najoo in RAKICO dala eno sliko gor. Ne vem, če kaj tja hodiš špegat. No, zdaj boš morala user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_6021476/mpage_7/key_/tm.htm#6028695

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
22.1.2013 7:39:07   
Tippi

Lepo jutro, lep dan!
Pred eno uro sem že napisala post, pa mi je domači računalnik zaštrajkal, ravno ko sem stisnila potrdi user posted image
Torej jovo na novo!

Danes sem koooončno jedla nekaj drugega in ne avokado user posted image Polnozrnat kruh, becel in med, ter šipkov čaj. zdajle sem pa že zmazala dva kivija user posted image Uglavnem, avokado bom šele v petek, ali celo za vikend.

Včeraj mi je dragi sestavil drugi trening. tako da imam zdaj dva različna, za dva dni v tednu. user posted image S tekom očitno spet ne bo nič, ker je pst totalno zmočen, zdaj pa še nov sneg naletava, tako da, bomo pač še nekaj časa gonili sobnega. danes je na vrsti user posted image

Lulu drži se danes!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
22.1.2013 8:22:10   
Najaa
Dobro jutro.
Jaz sem si pa kivi (olupljen še za enkrat user posted image ) dala v kosmiče pa ni dobro. Sam banana mi je dobra z mlekom, drugo sadje ne.
Tippi a je tvoj dragi kakšen trener al kako to, da ti sestavlja treninge?

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
22.1.2013 8:35:18   
Tippi


In kdaj boš začela jest kosmati kivi? user posted image

Ne, ne, ni trener, je pa "velik" športnik na kar nekaj področjih, in obvlada stvari v nulo. tud v izvedbi, ne samo teoretično user posted image

Mi je pa fino, ker me vzpodbuja in brca v rit. Sem mu pred shujševalno zabičala, da me ne sme pustit zabušavat, ali imeti kakšnih neumnih izgovorov, tako da mi je na trenutke kar žal, ker je res strikten user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
22.1.2013 17:15:05   
Najaa
O to pa fajn, da maš enga, ki te spodbuja doma.

Bom probala. Jutri. user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
22.1.2013 17:40:11   
LuLu
Ojla. Evo mene... sem še v operacijski, zadeta totalno, ampak prijazna sestra,  ki je svoj čas tudi bila RR-ovka mi je dala svoj leptop, me razume in zdaj se lahko oglasim.

user posted image  

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
23.1.2013 6:58:34   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

O to pa fajn, da maš enga, ki te spodbuja doma.

Bom probala. Jutri.
user posted image



Čakam user posted image

in ja, fino je imet osebnega trenerja user posted image edino preveč strikten je in potem ko bi jaz malo zabušavala, pač ne dovoli. ampak saj ma prav po svoje, če pač nisi trmast in vztrajen in če ni volje, potem bodo kile skoz na istem, on pa ve,kolk si želim shujšat in kolk me moja kilaža obremenjuje. pač nisem navajena bit s temi kilami in se dejansko v svojem telesu ne počutim ok...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
23.1.2013 7:02:00   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ojla. Evo mene... sem še v operacijski, zadeta totalno, ampak prijazna sestra,  ki je svoj čas tudi bila RR-ovka mi je dala svoj leptop, me razume in zdaj se lahko oglasim.

user posted image  


Jaaaa, za tabo je! user posted image je pa fino bit mal počen a ne user posted image
Danes ko si verjetno že malo prišla k sebi, se pa le javi in poročaj, če ti je do tega seveda user posted image

Včeraj bila na sobnem 40 minut. dolgčas. klasika. nič novega.
popoldne sem naredila ajdovo kašo z japki, tako da sem en kos zmazala po treningu. moj itak pravi, da je po treningu ful dobro pojest kaj sladkega, tako malo sladkega in v mali količini, da nafutraš mišice. še bolje tiste moje kekse z beljaki (beljakovine pa to), ampak je bla včeraj tud ajdova kaša z japki odlična!

Evo, danes grem končno lahko na šiht s kolesom user posted image

Poročilo:

Današnji fruštek, becel + med + hibiskus čaj (evo, končno prešaltala z avokada na med) do vikenda user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
23.1.2013 7:48:46   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ojla. Evo mene... sem še v operacijski, zadeta totalno, ampak prijazna sestra,  ki je svoj čas tudi bila RR-ovka mi je dala svoj leptop, me razume in zdaj se lahko oglasim.

user posted image  

Jaaaa, za tabo je! user posted image je pa fino bit mal počen a ne user posted image
Danes ko si verjetno že malo prišla k sebi, se pa le javi in poročaj, če ti je do tega seveda user posted image

Oj, sem že v redu. Grem na prevez. Pa tisto včeraj nisem iz op. pisala... mala šala user posted image  Nisem tak obsedena z RR, da bi ga v bolnici iskala. Sem že bila doma. Ampak spat sem šla ob 9. uri. To pa je novo in je zelo pasalo.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
23.1.2013 8:47:49   
Najaa
Evo probala sem neolupljen kivi in... ja... sej je fajn, ko zagrizeš in hrusta in to... sam nisem navajena tak da bom mogla še kakega pojest, da se navadim. Sam a tisto trdo tudi poješ, Tippi? Tisto sem jaz vseeno stran odrezala.

Takole, zdej pa zajtrk in akcijaaaaaaaaa! user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
23.1.2013 8:49:38   
Tippi
Oj, sem že v redu. Grem na prevez. Pa tisto včeraj nisem iz op. pisala... mala šala user posted image Nisem tak obsedena z RR, da bi ga v bolnici iskala. Sem že bila doma. Ampak spat sem šla ob 9. uri. To pa je novo in je zelo pasalo.


Se mi je zdelo, da nekaj ne bo štimalo, da je joke user posted image

Dobro opravi! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
23.1.2013 8:53:06   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Evo probala sem neolupljen kivi in... ja... sej je fajn, ko zagrizeš in hrusta in to... sam nisem navajena tak da bom mogla še kakega pojest, da se navadim. Sam a tisto trdo tudi poješ, Tippi? Tisto sem jaz vseeno stran odrezala.

Takole, zdej pa zajtrk in akcijaaaaaaaaa! user posted image



Koooončno!! user posted image A ne da kolk lepo hrusta!! Jaaa, navadila se boš in potem rataš kar malo obseden s to kosmato kožico. user posted image Jaz sem že tolk daleč, da prav iščem fejst trde. včasih si predstavljat nisem mogla trd kivi, je moral biti vsaj pikico mehkejši, zdaj pa bolj je trd, bolj hrusta, boljši je user posted image

Tisto muho na vrhu, ki je mehka poskusim čim bolj oprat, tako kot cel kivi, pač kolikor gre stran, spodnjo tatrdo muho pa vržem stran. da, da user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 23.1.2013 8:54:11 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?