|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: skoraj bi me kap
24.8.2012 19:53:37   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ej liliana, sej če predlagam dobro knjigo, še ne pomeni da sem striktno za misjonarca user posted image




ej...tudi tista, ki se predhodno ni zgražala in obsojala, ampak je pogledala na stvar z druge perspektiven, ni nujno, da je takoj nimfomanka.....

kalbo, ne govorim o višku (evo opet sanjski orgazmi ); morale ali česarkoli, ampak o neki najbolj optimalni poti, da si srečen skozi življenje. vojaerstvo se mi pač ne zdi najbolj optimalna podlaga za resno vezo.


Da si sposodim iz ene druge teme ugotovitve o "resni zvezi"....zveza avtorice te teme traja le 6 mesecev.....iz tiste druge teme vemo, da je nekajmesečna veza še v povojih, zato imata v taki vezi udeleženca določene "pravice", ki jih v resni zvezi več nimata......če si lahko brez tega, da bi eden drugemu povedala kupita motor, lahko tudi izrazita željo po raznih fetiših......

meni ni normalno da se dva SMjarja pretepata do resnih poškodb ali celo do snuffa, pa če se še tako oba strinjata, meni ni normalno. in tega si ne bi želela za mojo hči. pa četudi bi bila ob mučenju srečna. in tako čutim tudi za voajerstvo (kot nek reden del odnosa). sorry, not my cup of tea.


Meni recimo ni normalno, da dva geja ali dve lezbijki, ki ne moreta nikakor po naravni poti (tudi z umetno oploditvijo potrebuješ moško seme in žensko jajce) spočeti otroka, želita in posvojita otroka......meni osebno to ni sprejemljivo.....sprejemljivo mi je, da se ljubita, da živita skupaj, da se nabijata v rito ali seksata z vibratorji, ni mi pa sprejemljivo, da imata otroke.....vendar zaradi tega ne bom podpisovala peticij, da bi to prepovedali in se tudi javno ne zgražam nad tem....edino sprejemljivo in normalno mi ni......

in čeprav me ne motijo geji in lezbijke, si pa za svojo hči ne bi želela, da je lezbijka, pa čeprav bi bila ob tem izredno srečna.....jaz sigurno ne bi bila srečna.....bi to njeno spolno usmerjenost morala zgolj sprejeti, osrečevala me pa ne bi, čeprav bi osrečevala njo....in v tem je keč.....naše otroke, druge ljudi ne osrečujejo iste stvari kot nas same....tudi iste stvari jim niso sprejemljive in normalne kot nam samim......


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: skoraj bi me kap
25.8.2012 0:49:37   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
ej liliana, sej če predlagam dobro knjigo, še ne pomeni da sem striktno za misjonarca user posted image


ej...tudi tista, ki se predhodno ni zgražala in obsojala, ampak je pogledala na stvar z druge perspektiven, ni nujno, da je takoj nimfomanka.....


sej, ker je gledala z druge perspektive in hvalila določene stvari, sem predlagala da napiše roman na to temo. jaz pa nisem komentirala ali hvalila kaj je bolje..

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
....in v tem je keč.....naše otroke, druge ljudi ne osrečujejo iste stvari kot nas same....tudi iste stvari jim niso sprejemljive in normalne kot nam samim......


odgovarjala sem na stavek, da v seksu ni nenormalnih stvari, dokler sta obe strani za to. ti govoriš (in afaik kalbo tudi) o tem, da kar osebo osrečuje je ziher ok (četudi nas ne bi), jaz pa zagovarjam tezo, da tudi če določene stvari ljudi osrečujejo, pa so očitno škodljive za njih same (kot sem dala primer) ali jih ne peljejo do sreče/srečnega odnosa, ni vse po spisku zaradi njihove trenutne sreče potem avtomatsko uvrščeno v normalno. ej, če vsak mesec v bolnici končas z enim polomljenim udom, ker se greš hardcore 50 shades v živo (in si seveda zraven srečen in "izpoljnen"), zame to ne spada pod normalo. bolj pod hedonizem. jaz vidim neke splošne meje, ki se ustavijo tam, kjer si potencialno (dologoročno) škodiš. imho povprečno gledano voajerstvo ne utrjuje odnosa med dvema partnerjema v smislu osebne rasti in posledično sreče/srečnega odnosa; to je vse kar sem hotela opomnit, ko sem odgovarjala na kalbotov post.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: skoraj bi me kap
25.8.2012 7:13:00   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1


Smo na svetu tudi takšne, ki doživljamo orgazme in imamo lepo, predvsem pa varno spolnost s stalnim partnerjem. Dejansko ne rabim frenda od mojega, da bi me nateg.....





user posted image
Sej s tem ni nič narobe. Tako kot ni nič narobe, če katera prakticira malce drugače. Morda pač ti res nikoli ne poškiliš za kakšno fletno moško ritko, nikdar in nikoli malce ne pokoketiraš, ne ganejo te komplimenti ali kakšen občudujoč pogled ( razen če je od tvojega partnerja seveda ) in nikoli se niti v mislih ne poigraš s kom drugim .... itd itd. Super, krasno. Za pohvalit. Pri nekaterih pač ni čisto tako, sploh če si pošteno priznajo ( same sebi ), da so krvave pod kožo.

(odgovor članu astrid1)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: skoraj bi me kap
25.8.2012 7:14:53   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1



In to lahko zapišem, ne da bi se skrivala pod Anonimen tako kot ti.



Čisto brez potrebe se tukaj braniš z napadanjem. Forum omogoča anonimnost in kdor želi, se jo posluži user posted image .

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: skoraj bi me kap
25.8.2012 7:17:09   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: astrid1
. ker a veš, drugače kot tako se sanjskih orgazmov ne da doseč.

user posted image



U, kako briljanten zaključek user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: skoraj bi me kap
25.8.2012 8:26:09   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


sej, ker je gledala z druge perspektive in hvalila določene stvari, sem predlagala da napiše roman na to temo. jaz pa nisem komentirala ali hvalila kaj je bolje..




V bistvu jih tudi ona ni hvalila......le z druge perspektive kot ti je gledala......

odgovarjala sem na stavek, da v seksu ni nenormalnih stvari, dokler sta obe strani za to. ti govoriš (in afaik kalbo tudi) o tem, da kar osebo osrečuje je ziher ok (četudi nas ne bi), jaz pa zagovarjam tezo, da tudi če določene stvari ljudi osrečujejo, pa so očitno škodljive za njih same (kot sem dala primer) ali jih ne peljejo do sreče/srečnega odnosa, ni vse po spisku zaradi njihove trenutne sreče potem avtomatsko uvrščeno v normalno. ej, če vsak mesec v bolnici končas z enim polomljenim udom, ker se greš hardcore 50 shades v živo (in si seveda zraven srečen in "izpoljnen"), zame to ne spada pod normalo. bolj pod hedonizem. jaz vidim neke splošne meje, ki se ustavijo tam, kjer si potencialno (dologoročno) škodiš. imho povprečno gledano voajerstvo ne utrjuje odnosa med dvema partnerjema v smislu osebne rasti in posledično sreče/srečnega odnosa; to je vse kar sem hotela opomnit, ko sem odgovarjala na kalbotov post.


V normalno uvrščamo samo v svojih glavah......in tudi najbolj nevarne ekstreme najdemo samo v svojih glavah.....vsi voajeristi, svingerji, SMji, nimfomanke niso vsak dan v bolnici zaradi poškodb ali spolnih bolezni.....in jih pač njihov način življenja, njihove spolne prakse osrečujejo......

Zakaj ljudje letijo z baloni, z zmaji, plezajo, izvajajo bungi jumping, se navdušujejo za razne adrenalinske športe....če si praktično dolgoročno škodijo.....imajo 10 krat polomljen ta ali drugi ud, pa vseeno vstrajajo.....? Torej celotna olimpiada, celoten današnji šport presega meje normalnega, ker športniki živijo na zelo tanki meji med tem, da postanejo za celo življenje invalidi (marsikateri ostane, z obrabljenim kolenom ali kolkom pri 30 letih)......

Kar se pa tiče dologoročnega odnosa med dvema partnerjema......obstajajo ljudje, precej ljudi, ki tega dolgoročnega odnosa niti ne iščejo.....in ne vidijo zgolj v parterskem odnosu z eno in isto osebo svoje osebne rasti, ampak osebno rastejo na drugačne načine.....

Nekoč je bil seks, ki je presegel meje misonarskega položaja kazniv (še posebno za ženske), če so ženski dokazali, da je sedela med spolnim odnosom na moškem (in ne pod njim) je bil to veliko hujši prekršek, kot če bi ubila človeka.....homoseksualci so bili nekoč abnormalni in pošiljani na prevzgojo, prav tako tisti, ki so pisali z levo roko in vsi, ki so bili kakorkoli mentalno ali telesno prizadeti.....

Tako da meje normalnega in abnormalnega ustvarja družba oz. okolje kjer živimo, še prej pa mi sami, ker pač posamezniki ustvarjamo družbo....

Zato nam je pa tudi vse tisto, kar počnejo pri sosedovih tako abnormalno, če tega ne počnemo sami......





< Sporočilo je popravil liliana -- 25.8.2012 8:32:37 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: skoraj bi me kap
25.8.2012 12:46:48   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
sej, ker je gledala z druge perspektive in hvalila določene stvari, sem predlagala da napiše roman na to temo. jaz pa nisem komentirala ali hvalila kaj je bolje..


V bistvu jih tudi ona ni hvalila......le z druge perspektive kot ti je gledala......


sej v bistvu ne vemo kaj je doživljala. govora je bilo o šikaniranju afaik. to pa ni prijetno, da imaš "sloves", da greš z vsakim (ker po moje ne greš glih z vsakim, tudi če si bolj "odprte" sorte).

V normalno uvrščamo samo v svojih glavah.....


jaz na to ne gledam tako simplistično.


Kar se pa tiče dologoročnega odnosa med dvema partnerjema......obstajajo ljudje, precej ljudi, ki tega dolgoročnega odnosa niti ne iščejo.....


jup, hedonisti user posted image

in ne vidijo zgolj v parterskem odnosu z eno in isto osebo svoje osebne rasti, ampak osebno rastejo na drugačne načine.....


razloži kako se raste na druge načine - tantrično mogoče? user posted image

Tako da meje normalnega in abnormalnega ustvarja družba oz. okolje kjer živimo, še prej pa mi sami, ker pač posamezniki ustvarjamo družbo....


to je samo del celote. ta tema je po mojih izkušnjah bolj kompleksne kot enostavčna razlaga, ampak tukaj ne morem pisat novel - forum je koneckoncev le bolj lahki debatni krožek..

Zato nam je pa tudi vse tisto, kar počnejo pri sosedovih tako abnormalno, če tega ne počnemo sami......


spet, ni to tako enostavno.. mogoče moja soseda vzgaja svojega otroka drugače kot mi, pa ne bom tega okarakterizirala za abnormalno. torej je stvar bolj kompleksna kot mogoče zgleda na prvi pogled..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.8.2012 12:47:20 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: skoraj bi me kap
25.8.2012 13:35:33   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


sej v bistvu ne vemo kaj je doživljala. govora je bilo o šikaniranju afaik. to pa ni prijetno, da imaš "sloves", da greš z vsakim (ker po moje ne greš glih z vsakim, tudi če si bolj "odprte" sorte).




Pri nas na selu ima tak sloves vsaka ženska, ki je stara do 40 let, je karierno uspešna, izgleda na pogled prijetno, se jo kar na simpl tako okarakterizira......po domače povedano, je ****, ker je do položaja prišla tako, da je vsakemu širila noge (običajno je resnica seveda čisto drugačna, vendar ljudi, ki sestavljajo "okolje" resnica ne zanima.......)....

Ena znanin takih osebnosti je bila Katarina Kresal.....ki je bila čista žrtev takega šikaniranja, kjer jo je del družbe predstavil kot kurbo.....drugi, večji del moralne družbe, pa je to predstavitev sprejel.....ker je pač odstopala od normalnega.....bila je s starejšim bogatim partnerjem (to je največji greh ženske, reven je lahko, bog ne daj, da ima več kot večina), bila je lepa, mlada in uspešna (to so ji zavidale predvsem ženske, ki ali niso želele biti uspešne, ali niso mogle uspeti ali pa niso bile lepe).....in pri 35 letih še ni imela otrok in je še javno sama zatrjevala bolj v smeri tega, da jih ne želi imeti (to pa je vendar ni mogoče.....edino poslanstvo ženske je materinstvo)......

No, to zgolj kot predstavitev tega, kaj je normalno in kaj ni normalno v neki družbi......in kdo določa meje normalnega in nenormalnega......

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


in ne vidijo zgolj v parterskem odnosu z eno in isto osebo svoje osebne rasti, ampak osebno rastejo na drugačne načine.....


razloži kako se raste na druge načine - tantrično mogoče? user posted image




Dolgoročen partnerski odnos ni pogoj za osebno rast......user posted image

to je samo del celote. ta tema je po mojih izkušnjah bolj kompleksne kot enostavčna razlaga, ampak tukaj ne morem pisat novel - forum je koneckoncev le bolj lahki debatni krožek..


Super izgovor.....user posted image

spet, ni to tako enostavno.. mogoče moja soseda vzgaja svojega otroka drugače kot mi, pa ne bom tega okarakterizirala za abnormalno. torej je stvar bolj kompleksna kot mogoče zgleda na prvi pogled..


Če boš pa videla skozi okno, da sta naga in jo mož šeška po riti ona pa vzdihuje, bo pa zate to nenormalno......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: skoraj bi me kap
25.8.2012 14:40:11   
mateyka
ja liliana, seveda liljana user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: skoraj bi me kap
25.8.2012 15:36:54   
Paštetka
Liliana, oprosti ampak Katka in Mirči sta oba homo. Zato ne more biti k... Ta zveza je na papirju samo zaradi družbe, ki ne sprejema homoseksualcev oz. Le-ti v tej družbi ne morejo biti uspešni. Med sabo imata podpisano zelo dobro pogodbo.


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 25.8.2012 15:37:48 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: skoraj bi me kap
25.8.2012 17:21:03   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja liliana, seveda liljana user posted image


Saj, ko zmanjka argumentov, se začne norčevanje iz "nasprotnika"......škoda......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: skoraj bi me kap
25.8.2012 17:26:43   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Liliana, oprosti ampak Katka in Mirči sta oba homo. Zato ne more biti k... Ta zveza je na papirju samo zaradi družbe, ki ne sprejema homoseksualcev oz. Le-ti v tej družbi ne morejo biti uspešni. Med sabo imata podpisano zelo dobro pogodbo.



Tudi, če je to res....govori se marsikaj, da je K. ****, da je lezbijka.....vendar so vse le govorice.....in kot pravim, tudi če je to res kar praviš.....dokazuje to samo to kar sem prej trdila.....da je normalno le to, kar diktira družba oz. njeni posamezniki.....tako kot homoseksualci v družbi ne morejo biti uspešni, tako tudi ne morejo biti uspešni v družbi tisti posamezniki, ki se grejo svingerstvo, SM, seksajo z več partnerji...zato se vse počne na skrivaj......

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: skoraj bi me kap
25.8.2012 20:10:17   
astrid1
IZVIRNO SPOROČILO: astrid1


Smo na svetu tudi takšne, ki doživljamo orgazme in imamo lepo, predvsem pa varno spolnost s stalnim partnerjem. Dejansko ne rabim frenda od mojega, da bi me nateg.....





user posted image
Sej s tem ni nič narobe. Tako kot ni nič narobe, če katera prakticira malce drugače. Morda pač ti res nikoli ne poškiliš za kakšno fletno moško ritko, nikdar in nikoli malce ne pokoketiraš, ne ganejo te komplimenti ali kakšen občudujoč pogled ( razen če je od tvojega partnerja seveda ) in nikoli se niti v mislih ne poigraš s kom drugim .... itd itd. Super, krasno. Za pohvalit. Pri nekaterih pač ni čisto tako, sploh če si pošteno priznajo ( same sebi ), da so krvave pod kožo.


Sama sem srečna, da imam svojega partnerja. To kar imava, sem iskala zelo dolgo in marsikaj sem pred tem tudi doživela, preživela. Tako lepe, še več pa grde stvari. Potem pa sva se končno našla. In po tolikih letih je med nama še vedno iskrica. In vsako leto se imava bolj rada. Še vedno sem noro zaljubljena v njega. Sploh, ker sva skupaj prestala kar hude preizkušnje.

Seveda opazim kakšnega lepega moškega. Vsak ima pač svoj čut za estetiko. Vendar se mi po njem ne cedijo sline in ne čutim potrebe, da bi ga naskočila. Ker imam doma vse kar rabim.
Dejansko nimam potrebe koketirati s drugimi moškimi, da bi se počutila bolj ženska in ni mi treba na takšen način dvigovati lastne samozavesti. Poleg tega imam pač neka svoja načela. Na ljudi ne gledam kot na objekte, ki naj bi me zadovoljevali, ampak kot subjekte. In tako tudi z njimi stopam v odnos. Gledam človeka, ne pa njegovo ritko....

Glede na to, da bom čez par let že 40, sem pa ja potegnila nekaj uporabnih življenjskih lekcij, ki meni osebno pomagajo voditi lastno življenje.

Sicer pa moje komentiranje ni bilo namenjeno tistim, ki imajo že stalno prakso skupinskega seksa, ampak avtorici, ki se mi je zdela totalno zmedena in najbrž na določene posledice sploh ni pomislila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: skoraj bi me kap
26.8.2012 7:05:43   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Ker imam doma vse kar rabim.
Dejansko nimam potrebe koketirati s drugimi moškimi, da bi se počutila bolj ženska in ni mi treba na takšen način dvigovati lastne samozavesti. Poleg tega imam pač neka svoja načela. Na ljudi ne gledam kot na objekte, ki naj bi me zadovoljevali, ampak kot subjekte. In tako tudi z njimi stopam v odnos.



In vsemu tvojemu doma, kar rabiš rečeš subjekt(i) zadovoljevanja (potreb???)???

Če se že smatra, da obstajajo naravne in družbene anomalije, ki se dolgoročno ne obnesejo, so za posameznika pogubne ker se smatra, da je takšno vedenje zanje avtodestruktivno in v kolikor se zastopa interes naravnosti in "normalnosti", potem naj itak narava in družba sama poskrbita za selekcijo. Če že pride do najhujšega, naj posledice nosijo nosilci takšnih dejanj. Perverzni torej potemtakem itak ne bodo mogli več tako izvitopereno seksat in se reproducirat ter podaljševat svojo vrsto oz. vsaj tega ne bodo mogli početi tukaj, med nami, v naši državici, v naši svobodici. Narava in družba se bosta sami očistili, ostal bo prostor za tanormalne, za tanaravne.


< Sporočilo je popravil Bakfark -- 26.8.2012 7:07:39 >

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: skoraj bi me kap
26.8.2012 7:20:02   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Liliana, oprosti ampak Katka in Mirči sta oba homo. Zato ne more biti k... Ta zveza je na papirju samo zaradi družbe, ki ne sprejema homoseksualcev oz. Le-ti v tej družbi ne morejo biti uspešni. Med sabo imata podpisano zelo dobro pogodbo.



Kako je lahko taka pogodba zelo dobra, če pa je tej tako dobro informirani, homofobni družbi uspelo sprevideti njen lažen, neiskren in goljufiv namen???

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: skoraj bi me kap
26.8.2012 16:06:56   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
Narava in družba se bosta sami očistili, ostal bo prostor za tanormalne, za tanaravne.


ali pa bodo ostali. marginalci, ki plavajo proti toku, so povsod in so vedno bili; zelo verjetno ne bodo nikoli večina, samo zakaj zarad tega dramatizirat? user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: skoraj bi me kap
27.8.2012 6:10:19   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


ali pa bodo ostali. marginalci, ki plavajo proti toku, so povsod in so vedno bili; zelo verjetno ne bodo nikoli večina, samo zakaj zarad tega dramatizirat? user posted image


Da ti držim ravnotežje, postaja komično koliko si se v stanju ponavljat user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: skoraj bi me kap
27.8.2012 8:17:44   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
ali pa bodo ostali. marginalci, ki plavajo proti toku, so povsod in so vedno bili; zelo verjetno ne bodo nikoli večina, samo zakaj zarad tega dramatizirat? user posted image


Da ti držim ravnotežje, postaja komično koliko si se v stanju ponavljat user posted image


seveda, dej si duška. si pač vztrajen toliko kot jaz user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: skoraj bi me kap
29.8.2012 10:32:48   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

No Kalbo, če tebi paše svojo delit z drugim, izvoli! Po možnosti še brez kondoma, da boste delili še kaj drugega kot užitke.



Ja itakuser posted image Sam bolj berem moj post, manj vidim, kje zavraga sem napisal, da hočem delit svojo ženo. prosim, če mi pokažeš kje si to prebrala.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: skoraj bi me kap
29.8.2012 10:57:50   
astrid1
Zato, ker si napisal, naj se neham usajati in da se imam za višek moralnosti. Očitno sem ti stopila na žulj, kaj? Na sliki držiš eno fletno štručko. Bi ti bilo za tega otročka tudi vseeno kaj počne v mladostniški dobi ali kasneje?

Hotela sem pa samo izpostaviti dejstvo, da avtorica posta ne razmišlja trezno in da ima takšna spolna praksa lahko tudi posledice. Če je to moraliziranje, prav, pa naj bo.

Imam občutek, da smo monogamni pravzaprav že kar nekaj brezveznega na tem svetu. Ker nismo in.

Pa sploh ne vem, kaj ima trojček veze s homoseksualnostjo in homofobno družbo. Kam je zašla ta tema? V sorodstvu imam dva homoseksualca in sta oba v resni zvezi, monogamni že skoraj 10 let.


Zdaj imam tudi te teme dovolj. Se poslavljam. Pa za tiste, ki prakticirate menjave partnerja samo opozorilo. Tudi kondom ne prepreči čisto prenosa spolnih bolezni. Posle j... nema kajanja!

http://med.over.net/forum5/read.php?219,6586022


< Sporočilo je popravil astrid1 -- 29.8.2012 10:58:25 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: skoraj bi me kap
29.8.2012 11:30:56   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1
..Hotela sem pa samo izpostaviti dejstvo, da avtorica posta ne razmišlja trezno..


sej nič ne razmišlja o tem (ni bil to njen predlog partnerju) - naslov teme je: skoraj me je kap, ne?
in ni se odločila "za" to (vsaj ko je odprla to temo ne), samo sprašuje kako drugi to vidijo in da slučajno ni sama višek moralnosti, ko jo je to tako šokiralo. no, če je višek, sigurno ni edina, ki je tako na "višku" - sem zraven tud jaz user posted image

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: skoraj bi me kap
29.8.2012 12:40:12   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Pa za tiste, ki prakticirate menjave partnerja samo opozorilo. Tudi kondom ne prepreči čisto prenosa spolnih bolezni. Posle j... nema kajanja!

http://med.over.net/forum5/read.php?219,6586022



Hvala na opozorilu.....user posted image

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: skoraj bi me kap
29.8.2012 12:42:54   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Zato, ker si napisal, naj se neham usajati in da se imam za višek moralnosti. Očitno sem ti stopila na žulj, kaj? Na sliki držiš eno fletno štručko. Bi ti bilo za tega otročka tudi vseeno kaj počne v mladostniški dobi ali kasneje?



Tistale fletna štručka je zdajle stara 7 let, za njim sta prišli pa še dve fletni štručki. Nobeden izmed njih pa ni spočet brezmadežno. Kaj jest pa njihova mama počneva za vrati spalnice nima nobene zveze s tem, kakšna starša sva. pa naj bodo to trojčki, svinganje seksanje v temi, mlatenje z bičem, analni oralni vaginalni seks ITD... To je zgolj moja in njena stvar. Mi pa seveda na misel ne pride, da bi jo delil, sam to sem jaz, lahko pa sosed funkcionira s svojo gospo čisto drugače, in, pa kaj pol? Nekaj, kar je meni normalno, nekomu drugemu ni in taka moraliziranja mi gredo na spolni organ.

Kaj bodo pa v svojih posteljah počeli moji otroc ko bodo zrasli, pa žal, al pa na srečo ni in ne sme bit moja stvar, zato se s tem ne obremenjujem. Važno mi bo, da bodo srečni in zadovoljni.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: skoraj bi me kap
29.8.2012 12:44:23   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: astrid1
..Hotela sem pa samo izpostaviti dejstvo, da avtorica posta ne razmišlja trezno..


sej nič ne razmišlja o tem (ni bil to njen predlog partnerju) - naslov teme je: skoraj me je kap, ne?
in ni se odločila "za" to (vsaj ko je odprla to temo ne), samo sprašuje kako drugi to vidijo in da slučajno ni sama višek moralnosti, ko jo je to tako šokiralo. no, če je višek, sigurno ni edina, ki je tako na "višku" - sem zraven tud jaz user posted image


Samo njej se je tam nekje v sredini posta že zdelo zanimivo, da bi poleg svojega partnerja še s tem prijateljem.....edino ne bi tako, da jo partner gleda....če je pa partner ne bi gledal, pa bi, višek moralnosti gor ali dol....user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: skoraj bi me kap
29.8.2012 12:45:57   
*miska.mcc*
vsak po svoje ptiček poje.

če so vsi trije za, ne vidim niti pikice spornega oz. nemoralnega v tem.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?