|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: skoraj bi me kap
29.8.2012 12:48:15   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: astrid1
..Hotela sem pa samo izpostaviti dejstvo, da avtorica posta ne razmišlja trezno..


sej nič ne razmišlja o tem (ni bil to njen predlog partnerju) - naslov teme je: skoraj me je kap, ne?
in ni se odločila "za" to (vsaj ko je odprla to temo ne), samo sprašuje kako drugi to vidijo in da slučajno ni sama višek moralnosti, ko jo je to tako šokiralo. no, če je višek, sigurno ni edina, ki je tako na "višku" - sem zraven tud jaz user posted image


Samo njej se je tam nekje v sredini posta že zdelo zanimivo, da bi poleg svojega partnerja še s tem prijateljem.....edino ne bi tako, da jo partner gleda....če je pa partner ne bi gledal, pa bi, višek moralnosti gor ali dol....user posted image


Mi je bilo čudno, da se ni do sedaj kdo obregnil  ob tole user posted image  . Kar oči ne vidijo, srca ne boli user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: skoraj bi me kap
29.8.2012 12:57:42   
mateyka
ja, če jo partner ne gleda, pol to ni več vojerizem, ne?

p.s. višek moralnosti, to je kalbotovo izrazoslovje..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 29.8.2012 12:58:47 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: skoraj bi me kap
29.8.2012 20:21:09   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, če jo partner ne gleda, pol to ni več vojerizem, ne?
p.s. višek moralnosti, to je kalbotovo izrazoslovje..


Ja ne, to je pa po slovensko oziroma domače navaden skok čez plotuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: skoraj bi me kap
29.8.2012 22:43:03   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, če jo partner ne gleda, pol to ni več vojerizem, ne?




Ne....k.urbarija se temu potem reče......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: skoraj bi me kap
30.8.2012 9:09:55   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, če jo partner ne gleda, pol to ni več vojerizem, ne?
p.s. višek moralnosti, to je kalbotovo izrazoslovje..


Ja ne, to je pa po slovensko oziroma domače navaden skok čez plotuser posted image


Če on ve, pol ni, ne...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: skoraj bi me kap
31.8.2012 10:59:12   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Zato, ker si napisal, naj se neham usajati in da se imam za višek moralnosti. Očitno sem ti stopila na žulj, kaj? Na sliki držiš eno fletno štručko. Bi ti bilo za tega otročka tudi vseeno kaj počne v mladostniški dobi ali kasneje?

Hotela sem pa samo izpostaviti dejstvo, da avtorica posta ne razmišlja trezno in da ima takšna spolna praksa lahko tudi posledice. Če je to moraliziranje, prav, pa naj bo.

Imam občutek, da smo monogamni pravzaprav že kar nekaj brezveznega na tem svetu. Ker nismo in.

Pa sploh ne vem, kaj ima trojček veze s homoseksualnostjo in homofobno družbo. Kam je zašla ta tema? V sorodstvu imam dva homoseksualca in sta oba v resni zvezi, monogamni že skoraj 10 let.


Zdaj imam tudi te teme dovolj. Se poslavljam. Pa za tiste, ki prakticirate menjave partnerja samo opozorilo. Tudi kondom ne prepreči čisto prenosa spolnih bolezni. Posle j... nema kajanja!

http://med.over.net/forum5/read.php?219,6586022




Ja se bogami ne kajem user posted image Pa se j** že kar precej časa tudi z drugimi in on to ve in nama je čisto vredu. V troje je lepše-vsaj zame in za mojega, za ta tretjega me pa prou zaboli če mu je všeč ali neuser posted image važno, da je nama super.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image In mi je žal, da gledaš na te stvari drugače. J**t ga...smo si pač različni.

(odgovor članu astrid1)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: skoraj bi me kap
31.8.2012 12:17:34   
astrid1
Naj ti ne bo žal zame, ker zelo lepo živim v skladu z lastnimi načeli...
Prihrani energijo raje zase.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: skoraj bi me kap
1.9.2012 19:43:42   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Naj ti ne bo žal zame, ker zelo lepo živim v skladu z lastnimi načeli...
Prihrani energijo raje zase.


Upajmo, da tvoj mož tudi živi v skladu s temi načeli.. user posted image

(odgovor članu astrid1)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: skoraj bi me kap
1.9.2012 20:27:36   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: astrid1
Naj ti ne bo žal zame, ker zelo lepo živim v skladu z lastnimi načeli...
Prihrani energijo raje zase.


Upajmo, da tvoj mož tudi živi v skladu s temi načeli.. user posted image


veš, mogoče jih ne poznaš, samo obstajajo moški, ki se jim ne da pretvarjat in si raj najdejo istomislečo partnerico. manj dela, sekiranja in skrivanja pa to..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: skoraj bi me kap
1.9.2012 21:00:59   
astrid1


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Naj ti ne bo žal zame, ker zelo lepo živim v skladu z lastnimi načeli...
Prihrani energijo raje zase.


Upajmo, da tvoj mož tudi živi v skladu s temi načeli.. user posted image



Glede na vse sr..., ki sva ga dala čez, pa glede na to, da sva sredi za naju zelo pomembne borbe, sva zelo enotna.
Načela imava tudi zelo podobna. Trenutno nama laufa, nihče pa ne more napovedati, kaj bo čez nekaj let. Tako kot pri vsakemu paru.

Tako da ja, trenutno oba živiva po istih načelih.

Saj pravim, hrani energijo raje zase... Zlata vreden nasvet. Le upoštevaj ga.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: skoraj bi me kap
3.9.2012 13:24:18   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Naj ti ne bo žal zame, ker zelo lepo živim v skladu z lastnimi načeli...
Prihrani energijo raje zase.


Upajmo, da tvoj mož tudi živi v skladu s temi načeli.. user posted image



Glede na vse sr..., ki sva ga dala čez, pa glede na to, da sva sredi za naju zelo pomembne borbe, sva zelo enotna.
Načela imava tudi zelo podobna. Trenutno nama laufa, nihče pa ne more napovedati, kaj bo čez nekaj let. Tako kot pri vsakemu paru.

Tako da ja, trenutno oba živiva po istih načelih.

Saj pravim, hrani energijo raje zase... Zlata vreden nasvet. Le upoštevaj ga.




Najlepša hvala, ampak nasvetov ne potrebujem. Energije imam pa več kot dovolj; še za nasledje življenje, pa še za koga ki se bo znašel v mojem trojčku user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu astrid1)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: skoraj bi me kap
3.9.2012 14:22:55   
ronja
Če ste vsi za, ne vidim nobenega problema. Če imaš ti zadržke, poglej, od kod izvirajo in zakaj in ali bi se jih sploh rada znebila (vsi mamo kje zadržke in nekateri se nam zdijo utemeljeni, drugi pa brezveze, precej je pa od situacije odvisno). Torej: ti bi spala s tem prijateljem, tako na samem, to se ti ne zdi problem, ti je privlačen, ti njemu tudi, tvoj fant nima nič proti, samo bi rad bil zraven. Lahko probate, lahko se samo spontano zabavate, pa če se kaj zgodi super, če ne pa nič - da ni tistega, "danes bomo pa probali" v zraku. (ker mene bi v takem primeru vse minilo, ene pa to še dodatno vzburja, to vi veste, kaki ste).

Če ti na splošno misel na to ni napačna in imaš pomisleke samo glede tega, kako bi to vplivalo na odnos s fantom, bi bilo verjetno fajn, da se še malo pogovorita, da mu zaupaš svoje strahove, da jih razrešita, potem boš pa itak videla: ali te bo s svojo reakcijo pomiril in si boš to želela naredit ali pa boš videla, da to ni za vaju in mu lepo povedala, da fajn, da sta tako sproščena, ampak da v to smer pa ti ne bi eksperimentirala, pa je. Če njemu to ne pomeni ravno ful veliko, ne vidim razloga, da bi se morala zato razit, ker je pač to predlagal (meni sicer ni še noben, ampak če se postavim hipotetično v to situacijo, se zato še ne bi razšla - če bi rekla ne in bi mi še kar težil in težil, potem pa).

in da bi imeli kopico otrok se mi tud ne zdi pogosto..

Haha, mateyka, tisti s kopico otrok komi drug do drugega pridemo, kje se bomo še posojaliuser posted image . Mal šale, velik resnice;) - ko maš par malih tečnobic, ki so non stop lačne in nič ne spijo, pač nimaš prav dosti časa za raznorazne eksperimente, zato ti pač čakajo na boljše čase;). Tudi imamo taki pari navadno prijatelje, ki imajo otroke in je vse skup malo bolj komplicirano (če ne drugega bi potem morali vsi hkrati uskladit varstva za otrokeuser posted image ),... Skratka - ena obdobja v življenju so bolj naklonjena eksperimentom kot druga;).

astrid, kar se tiče umazanega imena: meni je bilo tudi včasih čudno, da je bilo eni punci vseeno, da so njeni sošolci govorili, da so vsi po vrsti spali z njo in ji potem njen fant ni verjel, da še ni mela nobenega, dokler nista probala, pa še takrat mu ni bilo čisto jasno, kaj se dogaja... Ampak ona je to zelo na izi jemala in se ni sekirala. In zdaj, dobih 25 let kasneje, celo hodi z enim od tistih sošolcevuser posted image ... Svet se včasih tudi na lepo obrne;), niso samo polomljene kosti in spolne bolezni v "nenormalnostih". Pa mimogrede, to kar je za poročene ženske "umazano" ime, je za večino fantov "famme fatale"user posted image ...

Kar se tiče bolezni: saj obstajajo kondomi, pa tudi na splošno večina tu nas ni spala samo z enim samim moškim do zdaj, tako da nimamo kaj pametnjačit.

Ljudje so se šli pa trojčke in orgije in svega i svašta že od pradavnine dalje, imaš precej literarnih del na to temo, ki imajo letnice iz davno prejšnjega tisočletja...

Sama se tu kar strinjam s kalbom: vse je ok, dokler so vsi udeleženi za, polnoletni (oz. da sta oba mladoletna, pač da ne izkorišča en drugega na račun tega, da je tisti še otrok) in mislim, da ne bi smeli vključevat živali, ker jih pač ne moreš vprašat za privoljenej. Sicer pa ne iščem normalnosti, ker je vsak sebi normalen,d rugi so pa čudni;), nekako kot je lilijana povedala, se podpišem pod vse (pa sem bivši adrenalinski junki;).

Kar se mojih otrok tiče - želela bi si, da jim je čim lepše v življenju. Vsi odkloni od povprečja so gotovo manj lahki, ker so manj sprejeti, vendar pa vem, da sama v povprečju ne bi bila najbolj srečna (ne leti to točno na seks in trojčke, ampak na splošno). Če bo to dolgoročno osrečevalo njih, potem bom sprejela. Mislim, da se dva geja ali lezbijki lahko tudi dolgoročno osrečita, bit ves čas polomljen pa verjetno ni preveč osrečujoče stanje tudi za mazohista (ne vem, nisem mazohistka, ne maram bit polomljena)... Nimam pojma, kako bi reagirala, če bi mi rekla: ampak mami, jaz v tem tako uživam... Verjetno bi probala najt razlog, zakaj se mora trpinčit, da si dovoli uživat - ampak verjamem, da me ne bojo mali čist nič vprašali, kaj si mislim o njihovem spolnem življenjuuser posted image . Ja, če bi bila ves čas v bolnici, bi jaz pri tem gotovo trpela, če se pa doma šeškajo ali počne karkoli pač jim bo pasalo, pa ne bo melo nekih trajnih posledic, potem pa me nič ne briga in samo naj uživajo.

mateyka, nekateri ljudje osebno rastejo skozi religijo, nekateri skozi znanost, nekateri se predajo čemu tretjemu. Vsak pač najde svoje "poslanstvo", ni samo ena pot prava;).

Pa sploh ne vem, kaj ima trojček veze s homoseksualnostjo in homofobno družbo.

No, v trojčku je zelo težko, da ne bi bila vsaj dva partnerja istega spola... Mislim, tako biološko gledano je to praktično neizogibno;).

uškinamama, sama pa si drugače razlagam to, da ji ne bi pasalo, da jo fant pri tem gleda. Lej, meni tudi paše z lubijem seksat, pa si tudi nekak ne bi najbolj želela, da bi naju pri tem ne vem kdo gledal (v bistvu skor kdorkoli, nobenega si glih preveč ne želim bulit zraven:D). Lahko da gre čisto za to, da ji je mal čudno, da bi kdo pač zraven samo gledal.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: skoraj bi me kap
3.9.2012 16:43:10   
astrid1
Ronja, meni je vseeno, kaj do počne.
Je pa potrebno premisliti vse do konca. Ker kljub kondomom lahko kaj fašeš. Ker se razve... Ker ne glede na vse lahko pride tudi do fizičnih poškodb.

Mislim pa še vedno, da če en tip žge drugemu žensko, da to s homoseksualnostjo nima veze, ker se bosta tipa zamenjala na eni in isti ženski. In se ne bosta lotila drug drugega. Meni je to bolj podobno prevladi nad žensko, da jo lahko dva kamerada uporabita kot en predmet. To je tisto, kar rajca. In meni se to osebno upira. So pa seveda takšne ženske, ki jim to odgovarja in jih vzburja. Mene bi za mojo hčerko blazno skrbelo, če bi zvedela, da se gre takšne igrice.

Je pa zanimivoi, da če poveš svoje mnenje, dobiš od ljudi, ki to prakticirajo, toliko zasmehovanja v smislu njihove lastne večvrednosti in poveličevanja lastnih orgazmov.
Pa saj mi že to veliko pove. Pod anonimnostjo se posmehujejo zgolj iz enega razloga... Ker le ni tako oh in ah...

Aja, glede literature pa, sem prebrala marsikaj v času študija. Ne samo Freuda. Tudi Jezernikovo knjigo o spolnih praksah v koncentracijskih taboriščih. Zadeva ti odpre oči in na spolnost začneš gledati z drugega vidika.

Za anonimno pa še enkrat, uporabi energijo raje zase!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: skoraj bi me kap
3.9.2012 19:16:48   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Pod anonimnostjo se posmehujejo zgolj iz enega razloga... Ker le ni tako oh in ah...


Za anonimno pa še enkrat, uporabi energijo raje zase!



Če je al ni oh in ah pri meni ne boš nikoli izvedela. Pa še enkrat ti povem, da imam energije dovolj zase hvala za skrb :) user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu astrid1)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: skoraj bi me kap
3.9.2012 19:32:33   
uškinamama
uškinamama, sama pa si drugače razlagam to, da ji ne bi pasalo, da jo fant pri tem gleda. Lej, meni tudi paše z lubijem seksat, pa si tudi nekak ne bi najbolj želela, da bi naju pri tem ne vem kdo gledal (v bistvu skor kdorkoli, nobenega si glih preveč ne želim bulit zraven:D). Lahko da gre čisto za to, da ji je mal čudno, da bi kdo pač zraven samo gledal.



Bog mi je priča, da ne vem kaj si hotela s tem povedat. Ti veš? user posted image Ker jaz imam samo en majčken postek na temi...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: skoraj bi me kap
3.9.2012 19:44:09   
ronja
Napisala si, da ti ni jasno, da se nihče ni spotaknil ob to, da bi bilo punci ok, če bi spala s tistim kolegom od fanta, samo da je fant ne bi gledal pri tem, če bi bil pa zraven, pa ne bi bilo ok. Pa sem samo napisala, da lahko to pomeni tudi, da si samo želi, da je pri seksu pač ne gledajo.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: skoraj bi me kap
4.9.2012 9:14:45   
uškinamama
rONJA, user posted image to je avtorica že sama napisala v prvem postu.user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: skoraj bi me kap
4.9.2012 12:42:45   
soncna
Pa spet jaz... :-) Najprej naj povem, da nisem obupana, kot nekatere mislite. Sploh ne! Je pa to zame preizkušnja. Nisem se še odločila, a nekako podzavestno se mi zdi, da se bo zgodilo kar se bo pač zgodilo, če bo spontano. V svojega fanta zaupam in počasi ga tudi razumevam. Ima pač fetiš. Ravno mi je poslal nekaj kar je staknil na nekem forumu. Pravi, da se tole dotika njegovih želja.
---
Kako to gre ali uvod za ženske.

Nekateri pravijo temu fetiš, drugi igra. Bistvo tega je v tem, da ima poročena ženska spolni odnos z drugimi moškimi. O tem je polno seznanjen njen mož in jo pri tem podpira. Njen mož jo običajno opazuje ali se ji pridruži in ji je zato hvaležen.

Tak mož se običajno imenuje rogonosec, njegova žena pa vroča ženska. Pomoč ji nudi t.i. bik. Povprečna starost parov je okrog 30 ali 35 let, njihova zakonska zveza je trdna in stabilna. Njun pogovor je vedno odprt predvsem o tem s kom, kako pogosto, kje so meje itd.

Nekateri rogonosci si želijo biti pri tem podrejeni njihovim ženam, nekateri si želijo dominantne vloge žene in njenega bika. Ne glede na želje pa imajo en sam cilj: njihove žene morajo biti dobro pofukane od drugih moških.

Biki so običajno temne barve, temnopolti, vendar ne vedno. Predvsem so to želje zaradi barvnih kontrastov in obdarjenosti. Rogonosec običajno želi, da njegovo ženo pofuka dober bik z izjemno velikim orodjem. Ne želi si torej izvajati nekega ljubljenja ampak dobrega in divjega ****a.

Kaj lahko torej kot žena pričakuješ? Pričakuj, da ti bo mož 100% hvaležen, ker boš ti v centru njegovih seksualnih želja. Pričakuj, da bo s teboj odprt, pošten in te bo spoštoval. In seveda lahko pričakuješ, da boš uživala v dejanjih, o katerih druge žene lahko samo sanjajo.

Nekateri pari prosijo prijatelje za pridružitev, drugi hočejo, da ostane ta del njihovega življenja skrit.

Vsem skupaj je osnovni cilj ostati zdrav. Kupujta kondome, predvsem XXL. Seveda jih bo kupil tvoj mož.

Rezultati: rokgonosec, postane bolj pozoren do njegove žene, sploh po tem, ko vidi kako njegova žena reagira na drugega ****a. Žene pa pogosto poročajo o povečanem libidu svojih mož. Veza jima postane trdnejša, bolj zaupata drug drugemu.

Ključ vsega je komunikacija in pogovor. Pogovorita se o vsem kar bosta počela in česar ne bosta počela. Naredita anonimne emaile, prečekirajta swinger spletne strani, poiščita moške, ki iščejo pare.

Nekateri se igrajo vloge. Npr. žena se obleče v poročno obleko. Gangang je mogoče malo preveč ekstremen za začetnike, za nekatere pa izjemno doživetje. Žena tako sprejme v kratkem času izjemno veliko velikih ****ev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: skoraj bi me kap
4.9.2012 13:07:25   
ronja
Ja, vem, uškinamama, samo sama sem si to drugače razlagala kot ti: ne kot to, da kar ne vidiš, ne boli, ampak da ji pač ne paše, da jo kdo pri seksu gleda.

sončna, vso srečo, kakorkoli se vam bo razpletlo. Meje si postavljamo sami in kar je enemu bizarno, je drugemu fetiš, tako da se ne oziraj na ostale in naredit to, kar tebi paše.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: skoraj bi me kap
4.9.2012 13:10:34   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

In kaj sta zdej vidve? Višek moralnosti? Če ji paše seksat z dvema pa naj, če bo kdaj svoji hčerki privoščla enako...ja in. V seksu ni nenormalnih stvari, dokler sta obe strani za to in sploh ne vem, kaj se mata vidve za usajat zraven. No toliko.

Nikjer nisem prebrala da bi ji pasalo, Kalvo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: skoraj bi me kap
4.9.2012 17:49:44   
mateyka
no ja, sej ne samo z dvema, kolikor vidim, je ta fetiš neke vrste swinganje - torej z večimi "Bulli", ki majo velikega k*urca. mogoče celo gangbang, kjer jo nabriše " kratkem času izjemno veliko velikih ****ev."

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: skoraj bi me kap
5.9.2012 9:53:49   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

no ja, sej ne samo z dvema, kolikor vidim, je ta fetiš neke vrste swinganje - torej z večimi "Bulli", ki majo velikega k*urca. mogoče celo gangbang, kjer jo nabriše " kratkem času izjemno veliko velikih ****ev."



Madonca, ti pa imaš lušte user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: skoraj bi me kap
5.9.2012 10:12:15   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

no ja, sej ne samo z dvema, kolikor vidim, je ta fetiš neke vrste swinganje - torej z večimi "Bulli", ki majo velikega k*urca. mogoče celo gangbang, kjer jo nabriše " kratkem času izjemno veliko velikih ****ev."


Mateyka tebi moram enkrat res kupit deset dek kave, pa eno bomboniero, ker dnevno skrbiš za moje zdravje z veliko dozo smeha user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: skoraj bi me kap
5.9.2012 10:42:15   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
no ja, sej ne samo z dvema, kolikor vidim, je ta fetiš neke vrste swinganje - torej z večimi "Bulli", ki majo velikega k*urca. mogoče celo gangbang, kjer jo nabriše " kratkem času izjemno veliko velikih ****ev."


Madonca, ti pa imaš lušte user posted image


niti ne, znam pa dobro citirat. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: skoraj bi me kap
1.10.2012 15:20:55   
soncna
Projekt uspel ;-) Zdaj bom najbrž dobila 1000 vprašanj kako je bilo. Res sva se prej temeljito pogovorila, ko je bila prilika za pogovor. Ampak zmenila sva se drugače. Na primorskem je nek fajn swinger klub, odšla sva tja, bolj iz firbca kot zares. Izognila sva se množici, spoznala nekoga, ki je bil zelo obziren, ne naše gore list in stvar je stekla user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?