|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
15.9.2012 15:55:53   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka



dej lilana, prosim nehi s takimi podtikanji. nimam nobenega izgovora da kadim. začela sem kadit pod stresom, to je pa tud vse. ko bom v bolj izi situaciji nameravam pa nehat - as simpla as that, end of story.




Ok.....

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


mogoče zate, zame ne. tako kot flajštr na prstu ne predstavlja užitka, ko se urežem z nožem.


Tudi flajšter daš na rano, da umiriš krvavitev......

< Sporočilo je popravil liliana -- 15.9.2012 15:56:24 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
15.9.2012 16:07:41   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

ki sta začeli z iskanjem izgovorov za opravičevanje kajenja in za izbris lastne slabe vesti.....


zdaj pa ne vem, ali si res lahko tako podla in si začela podtikati, ali pa enostavno nisi razumela, o čem teče debata. upam, da je to slednje, ker s prvimi nikakor nočem imet opravka.

kakšna provokacija, za posrat. vse kar lahko rečem, sramuj se.user posted image


Ne sramujem se, ker se nimam za kaj sramovat.....user posted image

Prvič....ne podtikam, zato nisem podla, zato se zaradi tega ne sramujem.....

Drugič.....če pa enostavno nisem razumela o čem teče debata, nesposobnost razumevanja oz. neumnost, debilnost, kot po navadi radi po domače rečemo, prav tako ni predmet lastnega sramovanja oz. tujega posmeha....

Tako mimogrede, sem pa čisto razumela, kaj zanima avtorico teme in tisto anonimno, ki je izrazila pomisleke......konkretni dokazi in ne zgolj tisto o škodljivosti kajenja, da kajenje škodi to vendar vsi vemo in bog ne daj, da kdorkoli izrazi pomisleke na način, da ga zanimajo konkretni dokazi o škodljivosti kajenja.....konkretno pa niti stroka ne ve kako pravzaprav škodi....in sem se v debato vključila šele takrat, ko se je že davno nehalo razpravljati o konkretnih odgovorih avtorici teme.......

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
27.9.2012 7:58:54   
babyboooom
kok lepo...jokam user posted image
moja 4 letnica si tudi full želi sestrico ali pa bratca
maja jo/ga dobi. komi čakam, da ji povem... se mi pa zdi, da kar že malo sumi user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
27.9.2012 7:59:44   
babyboooom
nanaša se na to...



IZVIRNO SPOROČILO: mika

Uškinamama, hvala za čestitkeuser posted image !

Naša bejba je eno leto starejša od uške oz, je december 2004. Povedala sva ji po nuhalni...tako zelo je bila srečna, da je jokala in smo na koncu jokali vsi trije. Naslednji dan me je vprašala, če je res al jo hecam. In sem ji rekla, da iz takšnih stvari se ne heca in, da je res.

Že pred enim letom je pisala štorklji pismo, ki je bilo zalepljeno na oknu, v katerem je prosila štorkljo, da meni v popek prinese jajčko, da bo dobila bratca ali sestrico (tako so ji povedali v šoli-sedaj se počasi pripravljam, da ji povem resnicouser posted image , čeprav je takosimpatična, ko verjame v štorkljouser posted image , da kar odlašam).

V tem letu se je rodilo kar nekaj dojenčkov in je bila razočarana, ko smo hodili gledat tuje dojenčke, ona je pa še vedno bila sama. Enkrat se je razkurila in rekla...pa kaj je s to štorkljo, kaj je gluha in slepa al ne zna bratuser posted image . Vzela je pismo z okna, da je itak brezveze, ker drugi ne pišejo štorkljam, pa dobijo bratca oz. sestrico.

Za nosečnost sva izvedela med prvomajskimi prazniki in so takrat spet prišle štorklje, zato sem ji rekla, da naj spet napiše pismo, mogoče bodo nam pa letos kaj prinesle. In je se jih je ful razveselila in jim pisalauser posted image .

Tako je posrečena v tej otroški naivnosti...user posted image .

sedaj lupčka trebuh, čaka na brcike....srečna, srečna srečna....user posted image


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 154
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?