|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vozički Mima
9.1.2013 12:55:23   
Evja
Evo klicala v lesnino za marelo MIMA BO "Pret a porter" in je nimajo, ker imajo na čez samo prodajo Xsari in pa Kobi. Je pa res, da je bil prodajalec extra prijazen in je povedal, da sicer lahko vpraša oz pošlje mail na mimo. Nimajo pa niti cene, plus to, da bi ga mogla čakat en mesec ali pa še več, če bi ga sploh poslali ... čist preveč če-jev. Tko, da zdej spet tko kot lani za xarija letos za marelo.
En mesec oz še več pa ne morem čakat, ker smo našo mimo xari pravkar prodali in mi je kar malce hudo ;( tako da moram čimprej zapolniti to "luknjo" :)
Cene vozičkov Xari in Kobi so vse čez 1000 eur (razen če se odločiš kupit čisto gol voziček, kar pomeni brez strehice, brez jogijev za v košaro in za na sedežek, brez zimske vreče - ki je super zadeva, itd)
Ker se občutljivosti tiče, za belega sicer ne vem, mi smo meli srebrnega in to se vse samo obriše - praktično kot kuhinjski pult ;)

(odgovor članu k4pa0510)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: vozički Mima
9.1.2013 13:40:03   
k4pa0510
Ja, potem je bil isti prodajalec kot včeraj dopoldne. Zelo prijazen, ja, čeprav je priznal, da še niti sami ne vedo, kaj vse imajo od njih. Mislim bolj na dodatke.
Spletna trgovina Mali Vragci te marele tudi (še) nima. Potem je pa po mojem najbolje preverit al v XXXL Lutzu v Avstriji ali pa v Italiji, kjer bi pa mogli to imet.

Srebrn je res lep, ja!!! Upam, da mi ne bo žal, da se nisem za takega odločila user posted image

(odgovor članu Evja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: vozički Mima
9.1.2013 13:59:09   
HEsan
Draga Evja!
Kerživim v Avstriji :) Semravnokarprebrala tvojo sporočiloinžeklicala v xlutza,tako da preverjajo in mi sporočijo za marelo MIMA BO!. Ti sporočimtakoj ko mi javijo :)
Lep pozdravček ;)
K4pa0510 Res je hudo ;) Na morju so se vsi obračaliza nami in nas ustavljali ter spraševali kje smo kupili ta voziček, tudi tu v Avstriji še ga nisem videla in tudi tu vsi naveliko gledajo kakšne vrste Mercedesa vozimo hihihi. Hudo je res ;) Pa šemalčkise dobropočutiji v njem user posted image

(odgovor članu k4pa0510)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: vozički Mima
9.1.2013 14:00:36   
HEsan
Joooj Spet moji PRESLEDKI se opravičuejem ! Na hitro napisala in na hitroposlala.user posted image

(odgovor članu HEsan)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: vozički Mima
9.1.2013 14:19:40   
HEsan
Evja kakšne barve bi pa mela ? So me klicali že iz lutza nazaj in že kličejo na firmo za info!

(odgovor članu HEsan)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: vozički Mima
9.1.2013 14:36:53   
Evja
joj kako si prijazna :) Ja jaz bi imela Pret a porter - leopard verzija. Če ga imajo oz možnost naročit ga grem takoj iskat oz narčit. Kje v avstriji pa si ti da vem ker XXL lutz ... ker tukaj že skoraj obsedeno iščem po netu in je samo ena varianta za naročit preko neta v holandiji pa še te barve nimajo ;(

(odgovor članu HEsan)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: vozički Mima
9.1.2013 14:39:16   
HEsan
Evja !
Ravno kar so me klicali iz Xlutza ,od koder mi sporočajo da:
Marele za BO pašejo od XARI in KOBI, nimajo extra marel,drugače pa je cena 49 € vse barve.Pa še to zaradi dostave,ker pošilajajo iz Nederland.. Je potem še dodatnih 30€ treba doplačati,ker ni nakupa nad 1000€
Mi je pa prodajalka povedala ,da so probali na ta voziček tudi marelo od firme BABY and Companiy in da tudi paše stane pa 14.90 € in jih imajo na zalogi v vseh barvah!
Tak da upam da sem ti pomagala :)
Pozdravček

(odgovor članu HEsan)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: vozički Mima
9.1.2013 14:40:54   
HEsan
A ti bi cel voziček naročila ali samo marelo?
Jaz sem v bližini Feldbacha XXXLutz , z njimi se dogovarjam in pri njih tudi sama naročim če kaj rabim!

(odgovor članu HEsan)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: vozički Mima
9.1.2013 14:47:28   
Evja
upam da se prov razmeva jaz bi naročila voziček model MIMA BO - PRET A PORTRE - LEOPARD

GLEJ SLIKO : http://www.mimakids.com/landing/bo/

(odgovor članu HEsan)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: vozički Mima
9.1.2013 14:49:25   
Evja
Jaz takemu vozičku pravim malera - ker se zloži kot marela :) (se pravi ne rabim senčnikauser posted image )

(odgovor članu Evja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: vozički Mima
9.1.2013 14:55:17   
HEsan
A Voziček bi naročila,jaz sm mislila da sprašuješ za marelo :user posted image
Evo dobrih novic,Imajo jih v Grazu v Lutzu na zalogi si jih lahko ogledaš in še cena:295€ plus dodatek Leopard 23 € :)
Je telefonirala v Graz intam jih imajo na zalogi;)
Upam da smo rešiliproblemčekuser posted image
Pa javi kaj kako je z to Marelo hihihih!

(odgovor članu Evja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: vozički Mima
9.1.2013 15:01:23   
Evja
najlepša HVALA, HVALA IN ŠE ENKRAT HVALA. Sem čist preveč vesela :)))) takoj v petek ga grem iskat. A je v Grazu samo en XXXL lutz al jih je več? da ne bomo preveč lutali :)

(odgovor članu HEsan)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: vozički Mima
9.1.2013 15:08:46   
Evja
Vsekakor pa bom javla kako se obnese tale "MARELA" ker z mima xsari smo bli super oh in sploh zadovoljni

(odgovor članu Evja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: vozički Mima
9.1.2013 15:15:28   
HEsan
To pa ti nebi vedla povedat Ampak mislim da je 1 taveliki Xlutz v Grazu.To palahko preveriš na netu ali pa se pelji direkt v graz in te tamnaprej pošlejo čenebo točno ta LUTZ user posted image

(odgovor članu Evja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: vozički Mima
9.1.2013 15:44:58   
k4pa0510
O, sem se kar nasmejala glede marele hihihi user posted image

Evja, kaj pa če vprašaš v Lesnini na Brdu, če ti lahko iz Lutza potegnejo marelo? Mislim, če ti je slučajno daleč iti v Avstrijo. Namreč, Lesnina je tudi od Lutza in so Avstrijci večkrat tu.
Po mojem vprašat ni greh, ker jim itak Avstrijsci dajejo direktivo glede in nabave. No, to bi bilo za primer, da veš, kakšna je marela, torej da bi jo samo rada naročila, ne pa tudi pregledala prej.

HEsan, da se folk obrača, pa čist verjamem.... Jaz sem se do zdaj za Stokke-jem, od zdaj naprej bom pa samo še svojega občudovala hihihi.

(odgovor članu HEsan)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: vozički Mima
9.1.2013 15:51:52   
Tinna978

k4pa0510 mislim, da v Italiji dobim za 880eur
*ogrodje vozička+ športni del, ki se spremeni v košaro+ dežna prevleka
*starter paket (vsebuje blazino za v košaro, sedalno blazino za v šp.del in pa prevleko oz.pokrov za športni del)
*adapterje za lupinico

Javim, ko ga grem naročiti;)

(odgovor članu k4pa0510)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: vozički Mima
9.1.2013 15:54:49   
k4pa0510
Tinna978, to je pa super cena. V Lesnini bi to prišlo okoli 940€.

(odgovor članu Tinna978)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: vozički Mima
9.1.2013 16:10:00   
Tinna978
Ja saj pravim...pa še bližje mi je...bom kar šla in naročila še v tem tednu;)))

(odgovor članu k4pa0510)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: vozički Mima
9.1.2013 16:25:26   
Evja
k4pa0510 ne ne mi bomo kar šibali v Graz. user posted image Nam ne bo nič škodoval če gremo na izlet. Sicer smo pa tud po Xarija šli v Graz. Očitno nam je ta Graz usojen user posted image . Poleg tega tud če bi vprašala v lesnini če bi ga potegnil dol iz Graza al pa kje drugje al pa tud če bi ga v končni fazi naročil (čeprov dvomim ker niti cene nimajo za ta vozek ne nič) bi to trajal mi pa ga rabimo čim prej. Ko smo kupovali Xsarija smo tud rekl gremo sam v Graz pogledat kako pa kaj pa smo ga kupli ;)

(odgovor članu Tinna978)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: vozički Mima
10.1.2013 18:02:08   
Evja
Sem šla pogledat v Graz voziček MIMA BO in moram priznat totalno razočaranje :( voziček ni vreden svojega denarja ...

(odgovor članu Evja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: vozički Mima
10.1.2013 19:58:35   
k4pa0510
O, a res?! Sej poceni resda ni, ne... Boste pa našli kakšnega drugega. Ja, ni rečeno, da je vse od njih dobro, kje pa...
Veliko sreče pri iskanju drugega!

(odgovor članu Evja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: vozički Mima
10.1.2013 20:29:53   
HEsan
Jaz se sama zanj nebi odločila Malo predrag je user posted image
Pol pa otrok tak raje hodi in teka naokoli kot pa se vozi v vozičku:)
Mima xari je vreden svojega dnarja, Za bugija pa nebi tolko dala user posted image .-
Danes sem gledala od Ferarija buggy od 150 znižan na 100 € v Mobilixu :) Pa tud dobro zgleda :D
Ali pa se bomo celo odločili za čist navadno verzijo nekaj čist poceni...No prvo pa tak moramo še tega uporabljati tako dolgo koker se bo dalo user posted image

(odgovor članu k4pa0510)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: vozički Mima
23.1.2013 10:30:18   
jenny700
mene pa zanima zakaj je marela Bo tako slaba? jaz sem jo hotela kupit sedaj...pa če je res ni vredna svojega denarja..sploh ne vem kateri mini voziček naj vzamem user posted image

(odgovor članu HEsan)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: vozički Mima
23.1.2013 13:00:05   
Evja
Mi smo kupili MICRALIE - SUPERLITE. Fenomenalen voziček, res ... drugače pa "mimo bo" bojo imeli od konca aprila baje tudi v lesnini ... dokler ne vidiš vozička na lastne oči verjetno ne moreš verjeti :)

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: vozički Mima
30.1.2013 11:31:50   
jenny700
ja sej ne vem..k pa je narobe z to marelo??

(odgovor članu Evja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?