|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: želim si le ljubezni
8.3.2013 8:49:30   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Glede govoric pa je tako, tudi, če so res čudni in se med nama kaj resnega zgodi, ne bom z njimi, ampak z njim. Konc koncev pa vsi imamo neke napake in ne more bit vsak vsakemu všeč, ali…

Mislim, da si v "luftu", zato ne vidiš realnosti. Drugi niso "v luftu" in zato vidijo stvari bolj racionalno. Gotovo imaš kakšno prijateljico, ki ga pozna in vidi to čudnost. O tem se pogovori z njo. Bojim se, da je ta "čudnost" takšne vrste, da bi ti spet ostala na koncu le bolečina.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: želim si le ljubezni
12.3.2013 20:30:20   
Anonimen
Se mi zdi, da sem skoraj dolžna poročat user posted image . Skratka, hvala vam za skrb in dobronamerne besede, zdaj sva bila že kar velikokrat tako skupaj (razen držanja za roko in poljubov se ni nič ...še...zgodilo user posted image ), kar se mi zdi po tipih na katere sem ponavadi naletela, blazno lepo. Veliko se pogovarjava, spodbujava en drugega, ker pač imava oba določene strahove, zaradi slabih izkušenj iz preteklih vez. Meni se ne zdi čuden, je pač drugačen od večine, ker ga je življenje prisilo v to, ampak ne na slab način. Konec koncev tudi zame so marsikaj govorili, pač živimo v manjšem kraju, kjer ima vsak za vsakega kaj za povedat.

Je pa res, da sem mogoče tudi malo v luftu, metuljčke definitivno čutim zarad njega, samo se bremzama, rada bi lepo počasi, misliti morava tudi na otroke...

No to je to, uživajte v skorajšnji pomladi user posted image .

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: želim si le ljubezni
13.3.2013 8:34:15   
Nastija
Lej kot prvo, če ne boš nikoli več zaupala, potem boš res sama do konca svojih dni...kaj je bolje ljubiti s polnim srcem in izgubiti ali sploh nikoli ljubiti? Nisem zasledila da bi pisala da imaš otroke? torej lahko poizkušaš, dokler ne najdeš pravega, s katerim se boš ustalila.

Kar se tiče odvečnih kilogramov...nekateri imajo raje bolj okrogle. Ampak prvo moraš imeti rada sama sebe, če ne drugega probaj hrano zamenjati za tek (da daš frustracije iz sebe) in tako se bodo tudi kg nižali, samozavest višala itd...ali pa mogoče zmanjšaj merila, ne išči moških ki so atletske postave (mogoče se sliši kruto, ampak tako si boš veliko bolečine prihranila oz. kg. glede na to da ješ iz tolažbe)

LP

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: želim si le ljubezni
13.3.2013 8:46:55   
Nastija
Lulu...verjamem da so te obikovale življenske izkušnje, vendar se ne morem strinjat s tabo, da nihče ni popolen....vsi smo popolni, vsaj za eno osebo. Vem da sem jaz popolna hči za mojo mamo, to mi večkrat pove, da si ne bi mogla želeti boljše. Vem da sem dober starš, v to mi je dokaz moja hči (ki je zame in za mojega partnerja popolna in ne bi ene stvari na njej spremenila) in vem da sem dobra žena (to mi je dokaz moj partner ki mi to skoraj vsak dan da vedet na tak ali drugačen način) in ja moj partner je zame popolen (ne bi nič spremenila na njem, čeprav ga 1 teden čakam da svoje obleke iz komode v omaro pospravi in 14 dni da pipo na umivalniku popravi)....vsi smo popolni, imamo svoje napake, ki pa jih nekdo ki nas ljubi sprejme in ljubi tudi te napake in jih ne bi spreminjal...


(odgovor članu Nastija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?