|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2013
5.12.2012 8:22:49   
bubika.
Živjo :)
vidim, da imate na FBju skupino DVOJČKI 2013 in predvidevam, da ste tam bolj aktivne.
Glede na to, da je skupina vidna me zanima, če moji prijatelji potem vidijo aktivnosti in poste? Za enkrat sva povedala samo staršem, ostalim pa bova po nuhalni.
Bi se vam pa z veseljem pridružila :)

(odgovor članu flowy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dvojčki 2013
5.12.2012 8:38:04   
Anon2012
da je skupina vidna me zanima, če moji prijatelji potem vidijo aktivnosti in poste? Za enkrat sva povedala samo staršem, ostalim pa bova po nuhalni.
Bi se vam pa z ve


Dobrodošla Bubika. :) vidim, da imava iste dvome okoli FB. :)

Vpršanje, mogoče cilla? Naneslo je, da mi je "pod roke" prišel TFK vozek za dva, rabljen, s košarami, v nevtralni barvi. Do PDP je še skoraj pol leta. Nekako se mi zdi, da bo dotlej še kar nekaj priložnosti, po drugi strani pa spet: rabljenih vozičkov za dva res ni toliko kot za enega dojenčka.

Pusti in pojdi?
Ali: zagrabi in ne spusti?

Kdaj ste mamice dvojčkov imele doma voziček?

lp, cinca marinca :)

(odgovor članu bubika.)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dvojčki 2013
5.12.2012 15:24:37   
Made
bubika tudi sama sem imela pomisleke glede FB-ja- pa so mi razložili, da gre za skrito skupino in se ne vidi. Tako da sem se potem odločila in prijavila. le daj se tudi ti! user posted image

(odgovor članu Anon2012)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dvojčki 2013
5.12.2012 18:04:56   
bubika.
potem se ne vidi, da sem se pridružila skupini?
se na mojem profilu vidijo kakršnekoli aktivnosti v tej skupini?
ker jaz lahko vidim kdo vse je član skupine, ne vidim pa vaših objav

saj ne paničarim in bi z veseljem to delila s celim svetom (in komaj čakam da bova), ampak je bilo že kar nekaj razočaranj in bi res rada da tokrat počava z novico do nuhalne, ko bo za ziher in seveda vse uredu :)

(odgovor članu Made)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dvojčki 2013
5.12.2012 19:00:57   
Cherish
Anon 2012 - pred dvema mesecema sem tudi jaz bila v isti dilemi, sem našla res čudovit komplet - voziček, lupinice, športni del in košare, vse super ohranjeno... Sem pa kolebala, sem si mislila, da je prehitro, zdaj pa mi je žal in to zelo. Od takrat dalje nisem našla tako dobrega kompleta po tako ugodni ceni :( Tako da če bi se še enkrat lahko odločala, bi ga takoj kupila. Tako da po mojem, kar kupi, če ti je všeč, saj nič ne škodi, če voziček malo stoji doma :)

(odgovor članu bubika.)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dvojčki 2013
5.12.2012 19:59:45   
Anon2012
bubika - kaj se vidi na tvojem profilu, je stvar tvojih nastavitev. tukaj sem mrzla, premalo poznam FB nastavitve, da bi vedela, kaj moram skriti, da bo skrito :)

Skupina pa sicer ni skrita, ravnokar sčekirala: imajo 15 članov, od tega 14 članic :)

če poštudiraš, kaj je treba v nastavitvah poklikat, da se ne vidi - se priporočam :)

Cherish: dober nasvet, hvala. Čakam, da prodajalka vrne klic za ogled - če bo, bo, sicer čakam donkeya :)

(odgovor članu Cherish)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dvojčki 2013
6.12.2012 13:14:01   
majdy
ojla nosečke! tudi midva julija pričakujeva dvojčke, in sicer dvojajčne. Imam malo problemov s krvavitvami upam da se oba lepo razvijeta, sta pa spočeta naravno. Todi jaz gledam za vozički in sem zelo razočarana nad izbiro. V oči mi je padel voziček, ki pa se ga ne da nikjer videti, niti ne najdem nikogar ki bi ga poznal. Tako da, če ima katera izkušnje prosim na dan z njimi. je pa to voziček babyactive twinnni, ki ga ponija spletna trgovina sb.poceni iz maribora.

(odgovor članu Anon2012)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dvojčki 2013
6.12.2012 13:49:17   
sandra_sandra
tudi jst sem z lahkoto našla to skupino na fb!!! ni mi to,to! mi je vseeno tle boljše! pa ne da mam karkoli čez to da vsi vidijo..fb mam pa za svoje osebne prijatelje in znance! tle so še ostali forumi katere rada obiščem in kaj zanimivega preberem!

(odgovor članu majdy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dvojčki 2013
6.12.2012 13:57:53   
sandra_sandra
flowy!
ti si spraševala po vozičku lux for kids..men je bil tud všeč..me je pa zmotilo to..da so reklamirali kako grejo gor lupince od maxicosi..ko sem pa vprašala po tem da mi pokaže kako grejo gor...je pa rekla da ne grejo da se jih samo postavi na športni del..pol pa še to ni šlo! jst sem odločena za TFK..daleč najboljš za ta denar! pa še lupince grejo res gor!

(odgovor članu flowy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dvojčki 2013
8.12.2012 19:56:40   
Mumu31
Živjo,
v 7.tednu sem imela prvi UZ ki je po velikem presenečenju pokazal dva ploda. Žal pa samo en srček. Čakam ponovni pregled naslednji teden.

Malce me skrbi, kaj bo s tem drugim plodom. Vem da se včasih tako hitro ne vidi, me pa skrbi, zakaj se eden vidi, drugi pa ne, glede na to da sta "iste starosti".

Poznate kak podoben primer?


(odgovor članu Cherish)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dvojčki 2013
8.12.2012 21:50:12   
Made
Glede FB skupine- res je, da jo lahko na FB vsak najde (če pozna točno ime skupine) in pri tem vidi tudi, kdo so njeni člani (samo imena s profilno sliko). Ne more pa nihče brati, kaj se v tej skupini piše, prav tako tega, da si včlanjen v to skupino na tvojem profilu ne morejo videti tvoji prijatelji... seveda, če se ne spoznate na FB in tudi sicer nimate vseh varnostnih nastavitev, sploh pa ga ne uporabljate, najbrž nima smisla, da se pridružite... sicer pa vse vedno dobrodošle... user posted image

Nekaj je pa tudi na spodnjem linku o tej skupini razloženega:

http://med.over.net/forum5/read.php?152,8220991

(odgovor članu Mumu31)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dvojčki 2013
13.12.2012 13:37:04   
DEJANDAVID
tudi mi pričakujemo dvojčka user posted image user posted image wiiiii PDP imamo februarja,
čestitke vsem bodočim dvojnim mamicam user posted image user posted image

Mumu31 tudi mi smo imeli prvi UZ pri 7 tednih takrat se nama sanjalo ni da imava dvojčka, naslednji pregled je bil 9 teden in se je pokazal se drugi in oba srčka, tako da se nič ni rečeno, možno je da se samo slabo vidi ta drugi..
držim pesti da bo vse ok user posted image

(odgovor članu Made)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dvojčki 2013
10.1.2013 17:28:42   
Pikolina13
Mi tudi pričakujemo dvojčka! user posted image
PDP imam 2.8.2013 in upam, da zdržimo čim dlje 3v1. user posted image

(odgovor članu DEJANDAVID)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dvojčki 2013
27.1.2013 19:59:35   
suzana_xyz
Pozdravljene,

tudi mi pričakujemo dvojčke, in sicer imam rok 29.7. Doma imamo že eno 3,5-letnico, tako da bo zelo zanimivo in pestro :)

Sem pa poslala tudi prošnjo za FB stran, tako da prosim, če me potrdite :))

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dvojčki 2013
18.2.2013 15:59:56   
portugalka
Živjo,
mi tudi pričakujemo dvojčke user posted image user posted image v tem letu (trinajstica je pa kar od sile) in ob že dveh otrokih doma, bo to čisti podvig.
Malo me samo skrbi (sem v 8.tednu), ker je UZ pokazal razliko med plodoma za teden dni (torej eden je velik za 8 tednov, drug za 7 tednov) in še malo krvavitve sem imela (zaradi pohajkovanja po hribih, ko se nam niti sanjalo ni o dvojčkih).
Ginekolginja mi niti materinske knjižice ni naredila in me s tem še dodatno prestrašila. In nimamo niti PDP-ja user posted image
Torej doma na bolniški in počivanju.
Zanima me, ali ima še katera kakšne izkušnje s temi razlikami v velikosti?
mag. Pušenjak na medover net pravi, da počivanje ne more zagotoviti kasnejšega poroda... kakšne imate izkušnje s tem počivanjem?
lp vsem

(odgovor članu suzana_xyz)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dvojčki 2013
19.2.2013 12:41:02   
portugalka
Ciilia,
mene pa zanima, kako gre dojenje z dvojčki?
A ima katera izkušnje / nasvete o tem?
hvala

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dvojčki 2013
21.2.2013 18:11:49   
srečka_nosečka
živjo nosečke :)
najprej da te pomirim portugalka .... jaz sem dobila materinsko knjižico šele tik pred nuhalno svetlino, za točno določen PDP pa smo tudi počakale na nuhalno svetlino... jaz sem preden sem izvedela da nosim dvojčke še smučala... 14 dni kasneje se mi je pojavila rahla krvavitev, dobila sem tablete Dabroston in od takrat naprej poteka nosečnost bp - če ne upoštevam slabosti user posted image . Izvidi nuhalne svetline so odlični, malčka rasteta popolnoma enako. Res je da se od sedaj naprej pazim, čim več počivam.

Je pa res da je sedaj poleg navdušenja da bova dobila dvojčke prisoten tudi strah. Malo me skrbi kako bom zmogla z dvema malčkoma, npr. se oba naenkrat jokata...? Glede dojenja je baje tako, da obstaja tudi neka posebna blazina za dojenje dvojčkov...nisem je še videla kako izgleda. Upam samo, da bo dovolj mleka, če pa ne bo šlo bomo pa mogli uporabit pač mleko iz lekarne...

(odgovor članu portugalka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Dvojčki 2013
21.2.2013 18:50:23   
cilla

IZVIRNO SPOROČILO: portugalka

Ciilia,
mene pa zanima, kako gre dojenje z dvojčki?
A ima katera izkušnje / nasvete o tem?
hvala


Gre user posted image Kakor si naštimaš, če sta seveda mala dva pripravljena sodelovat in imaš dovolj mleka. Pri meni ni šlo vse kot bi si želela, a mnogo mojih dvojnih je dojilo ali še doji oba. Vsaka si naredi po svoje, ene oba naenkrat, ene raje vsakega posebej... Jaz sem za dojenje imela tole blazino http://www.rika123.com/ In jo priporočam. Meni je bila super ne le za dojenje, ampak tudi za dat enega malo počivat oz. sedet. In zdaj jo imava z mojim na kavču za poležavanje ;)



IZVIRNO SPOROČILO: Anon2012

Vpršanje, mogoče cilla? Naneslo je, da mi je "pod roke" prišel TFK vozek za dva, rabljen, s košarami, v nevtralni barvi. Do PDP je še skoraj pol leta. Nekako se mi zdi, da bo dotlej še kar nekaj priložnosti, po drugi strani pa spet: rabljenih vozičkov za dva res ni toliko kot za enega dojenčka.

Pusti in pojdi?
Ali: zagrabi in ne spusti?

Kdaj ste mamice dvojčkov imele doma voziček?

lp, cinca marinca :)


Tole sicer vidim precej pozno, pa vseeno... Jaz bi samo zgrabila. Res. Ko sem bila noseča, sem začela lov za izbranim vozičkom tam nekje v 4. mesecu nosečnosti. Pa na mojo veliko nesrečo takrat ni bilo niti enega takega, kot sem jaz želela, v oglasih. Zato sva tam okoli 28. tedna nabavila novega. Na vztrajanje mojega, jaz sem hotela še čakat. Na srečo sva naredila po njegovo, ker sem potem rodila veliko prej user posted image

(odgovor članu portugalka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Dvojčki 2013
26.3.2013 9:45:10   
Gorga
Pozdravljene.

Če katero zanima, bom v kratkem prodajala dve lupinici Römer Baby Safe plus SHR II in dva isofix podstavka. Vse odlično ohranjeno.
Prosila bi tudi, če je katera tako prijazna in objavi to tudi v vaši FB skupini. Hvala!

Lp

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Dvojčki 2013
9.4.2013 13:36:11   
malinana
Pozdravljene!
Sem nova in sem se zelo razveselila te skupine! Tudi mi pričakujemo dvojni paket enkrat polet in ze sedaj komaj čakam, da prideta! Iščem in ne najdem prav nobene literature v slovenščini o dvojčkih, če katera kaj pozna bom zelo hvalezna!
Lep dan imejte!user posted image

(odgovor članu Gorga)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Dvojčki 2013
3.5.2013 13:07:51   
krysta
Živjo vsem
mi tudi pričakujemo dvojčke PDP 28.7.,
smo imeli IVF-ICSI postopek, in nama je lepo uspelo.
Počivam in tudi jaz iščem voziček, čeprav se mi zdi
da je že ta pravi čas da bi ga imeli.

Me pa zanima če ima katera izkušnje z X-landerjem za dvojčke?

hvala in lp vsem

(odgovor članu malinana)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Dvojčki 2013
5.5.2013 20:55:19   
orfea
Pozdravljene! Evo še ena tri v enem ;). Naravno spočeta v družini po moji strani je mami dvojčica , teta po mamini strani je imela dvojčke in teta po očetovi strani je imela dvojčke. Vsi dvojajčni fantek - punčka. Rok imamo 14.10.2013. Težave imam samo s krvavenjem in to smo rešili z dabrostonom. Trenutno iščeva voziček, dosti se sprehajamo, hodimo na telovadbo za nosečnice itd.

Vse moje tete in nona so rodile naravno brez CR, in vse po tem ko so hodile v klanec. Aja pa vse cirka en mesec pred rokom.
Že na prvem pregledu smo videli dve vrečki, na naslednjem pa dva srčka. Z atijem sva že od prvega trenutka presrečna, jaz pa sem si vedno želela dvojčka. Za enkrat sta zdrava in enako velika. Edino jaz sem že taka kot kakšna nosečka v 6 mesecu. Pa vseeno čisto ponosno :)

lep pozdrav vsem

(odgovor članu krysta)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Dvojčki 2013
15.5.2013 7:57:21   
CheryBlossom
Tudi mi pričakujemo dvojčka user posted image user posted image PDP pa 26.12., po UZ pa 31.12. user posted image user posted image

_____________________________

Velikokrat ponoči budna gledam kako se moj otrok izgubi v mirne sanje, v medli svetlobi življenska energija prečka moje misli, a sploh kdo dvomi kako dobro se počuti moje srce...

(odgovor članu orfea)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Dvojčki 2013
20.5.2013 18:16:32   
dvafižolčka
Punce, moja dvojčka sta pa že tako velika, da bomo kupili marelce za vozičkat. Prodajam pa voziček na temle naslovu: http://www.bolha.com/igrace-otroska-oprema/otroska-oprema/vozicki/za-2-in-vec-otrok/vozicek-adbor-duo-1287221861.html

(odgovor članu CheryBlossom)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Dvojčki 2013
30.5.2013 22:48:23   
leilla
Pozdravljene punce!

Berem, da vas še kar nekaj pričakuje letos dvojčke. Lepo!
Mi smo to že prestali in sicer sta se nama 6.3.2013 pridružili dve punčki. Sta zelo pridni - jesta, spita, sedaj se že smejita ... Res nekaj posebnega se zabavati z dvema naenkrat :)

Se mi samo zdi ali je v temi dvojčki 2013 malo mam, ki sodelujejo v debati. Ste vse na FB? Za tiste ko nimamo FB poštimanega bi lahko tukaj malce več počvekale o izkušnjah, nasvetih ...

Pozdrav vsem!



(odgovor članu dvafižolčka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?