|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2013
1.6.2013 16:46:54   
krysta
živjo,
jst tudi nimam FB, tako da res je tukaj bolj žalostno,
ma vseeno smo veseliuser posted image

me pa zanima kakšen voziček si jima nabavla,
ker bi rada izvedela če ima še kdo x-landerja za dvojčke,
pa je tega tako malo napisanega.

hvalauser posted image

(odgovor članu leilla)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Dvojčki 2013
6.6.2013 20:35:51   
leilla
Mi smo nabavili ABC design ZOOM. Je eden za drugim in smo zelo zadovoljni z njim. Je zelo okreten. In predvsem pomembno je, da pridemo vsepovsod skozi (vrata, blagajne ...).


(odgovor članu krysta)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Dvojčki 2013
8.6.2013 22:41:59   
booby
Če kdo prodaja voziček Abc Design Zoom, naj me prosim kontaktira na "zasebno sporočilo". KUPIM!

Ima katera izkušnje s tem vozičkom? http://www.sb-poceni.si/podrobno/babyactive_twinni/54/

(odgovor članu leilla)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Dvojčki 2013
17.6.2013 14:35:41   
Gorga
Prodajam voziček EW http://www.bolha.com/igrace-otroska-oprema/otroska-oprema/vozicki/za-2-in-vec-otrok/vozicek-za-dvojcke-easy-walker-duo-1287732095.html

(odgovor članu booby)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Dvojčki 2013
20.6.2013 9:39:29   
napalmica
Ojla punce!!

Tudi jaz pričakujem dvojčke, pa nisem na FB-ju user posted image in čeprav tale tema malo počiva, bi jaz vseeno rada tule klepetala user posted image
PDP imam sicer sredi januarja 2014, ampak ker so dvojčki donošeni s 37t, računam, da bomo decembrčki. Vsekakor pa upam, da bomo čim dlje 3v1 user posted image .

Zanosila sem v 4. postopku ICSI, danes sem 10t. Preživela sem že kar nekaj izcedkov in krvavitev, upam, da bo šlo počasi na bolje user posted image .

Kako ste ostale nosečke dvojne srečke? user posted image

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu Gorga)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Dvojčki 2013
20.6.2013 9:52:38   
latka
Hej, jaz tudi nisem na FB, zato bi rada tukaj klepetala.

Mi tudi pričakujemo dvojčke, dvojajčne, uspelo je v 3. postopku ICSI v MB, smo pa v 15. tednu, rok 13.12.

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Dvojčki 2013
20.6.2013 10:33:47   
latka
Mi smo si ogledovali tale voziček: http://www.mali-vragci.si/vozicek-za-dvojcke-elcar-duet-havana-29

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Dvojčki 2013
20.6.2013 10:56:31   
napalmica
Hoj latka, tebe se spomnim, sem te brala v Upamo skupaj, ko si bila v postopku. Moja žvižkota sta tudi produkt Mb-jevih stručkotov user posted image .
Zapomnila sem se te, ker vem, da si pisala, da si imela prej eno IMN, pred tem postopkom pa histeroskopijo. No in moja statistika je ista, lansko leto IMN, pred tem postopkom pa histero... in evo rezultat DVOJČKA user posted image user posted image user posted image .

Mi pa gledamo tegale: http://www.bumbo.si/otroski-vozicki/otroski-vozicki-tako/otroski-vozicek-tako-jumper-duo.html Baje je odličen za off road.

Kako se sicer počutiš, imaš kaj nevšečnosti?

< Sporočilo je popravil napalmica -- 20.6.2013 10:58:47 >


_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Dvojčki 2013
20.6.2013 11:01:41   
latka
Saj jaz se tudi spomnim tebe. Izgleda, da so v MB ugotovili, da histero pred postopkom prinaša veliko več uspešnosti.user posted image

Občasno imam glavobole, ker sem slabokrvna, sem že dobila sirup(železo), drugače pa imam še včasih krče, ki so normalni za ta čas( 2 trimesečje), zato moram jemati Buscopan.
Kdaj pa imaš NS?

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Dvojčki 2013
20.6.2013 11:08:10   
napalmica
Jaz tudi jemljem Buscopan 3x1 pa Magnesol, imam hematom, in mi je G rekla, da mora maternica čim bolj mirovati in da naj jemljem oboje. Krče imam itak tudi, kak dan bolj, drugi manj, pa špikanje v nožnici, prav neprijetno. Ampak bom vse potrpela, samo da bo vse ok! Slabosti so me že malo minile HB.
NS imam 9.7., ko bom 12t5d. Kako je bilo na tvoji nuhalni? A so že kaj povedali, kaj se kaže glede spola? user posted image

Ja histero očitno pomaga, jaz sem mela prej 3x ET lepih blastocist, edino prvič morule, pa ni uspelo (razen IMN). Sedaj sem pa čuvala blastocisto in morulo pa sta oba zagrizla user posted image

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Dvojčki 2013
20.6.2013 11:24:55   
latka
Na NS je bilo videti vse ok, spola pa še ne vemo, je pa G malce namignila, da bo parček, ni pa sigurno. Bomo videli na kasnejših UZ, ko bosta že večja.

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Dvojčki 2013
21.6.2013 9:21:37   
booby
napalmica - tudi jaz sem zanosila s postopkom IVF in ICSI.. krvavim že od 6.tedna in se ukvarjam z rjavimi izcedki. Sedaj sem v 15.tednu in se kar ne neha :( na uz ni videti hematoma. do sedaj sem 3x mocno zakrvavela (v potokih) vsakič tudi v bolnišnici dokler se sveža kri ni umirila in se je pojavil rjav izcedek. tudi jaz upam da se krvavitve čimprej končajo in lahko začnem končno uživati nosečnost. Kako pa je s tabo sedaj?

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Dvojčki 2013
21.6.2013 9:47:13   
latka
napalmica, jaz tudi občasno čutim to zbadanje v nožnici, res je neprijetno. So tebi rekli kaj glede tega, je to normalno?

(odgovor članu booby)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Dvojčki 2013
21.6.2013 10:30:26   
napalmica
latka mene je moja G vedno spraševala (še preden so se dejansko začeli) ali imam kaj krčev, tako da sem predvidevala, da je to normalno, ko so se enkrat v 8t začeli, ampak glede špikanja v nožnici je pa res nisem posebej vprašala. Sem pa brala na forumih (Pušenjak), da punce imajo to, in če imaš tudi ti, potem mora bit že ok user posted image . Sem se med vsemi temi stresi navadila razmišlat, da če imajo tudi druge nosečke, potem ni panike user posted image . A maš že kaj trebuščka?

Booby ja teli izcedki in krvavitve.... nočna mora! Meni so se izcedki začeli že 6 dan po ET, še preden je bil test pozitiven, pa vse do "proliva" v 8t. Potem se je krvavitev ustavila v enem dnevu in sem par dni še "izločala" koagule krvi s sluzjo, potem pa spet rjavi izcedki. Sedaj en dan vidim malo na WC papirju, drug dan spet ne, je pa še viden hematom, ki se bo baje še čistil. Bom vse prenesla, samo da bosta maledva ok! A ti maš tud user posted image user posted image ?

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Dvojčki 2013
21.6.2013 10:43:13   
latka
Ja moj trebušček je že kar ogromen, meni se je začelo poznati že od začetka, izgledam pa kot v 5. mesecu nosečnosti, ne pa v 4.m. Kaj pa tvoj buši?

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Dvojčki 2013
21.6.2013 10:48:17   
krysta
živjo pupe,

evo dobili voziček easy walker, super bo za vse te terene okoli nas,
sem prow res veselauser posted image

sedaj sem v 34 tednu in se počasi navajam na to, da bomo kmalu
cela družinica.
Mene je tudi zbadalo v nožnici, oz pritiskalo na preredek in je bilo
zelo neprijetno, kot da bo kateri pokukal že vn. Ginekolog mi je
od takrat svetoval naj počivam. In tako so mojo hišo prevzele
moja mama in tašča, pa še taščina prijateljica je prišla čistit in popeglat.
Tako da se bojim da se bom prav razvadla, da mi taka dela naredjo one.
Ampak raje kot ležat v bolnišnici. raje naj bo vse od praha in razmetano,
raje počivam doma, kjer se lahko premaknem iz sobe v dnevno in na teraso.
Tudi manj hodim po stopnicah, in se manj pripogiban in počepam.
Že tako se toliko časa trudiš za te male sončke, in ko ti uspe,
naj uspe do rojstvauser posted image

srečno pupe

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Dvojčki 2013
21.6.2013 10:51:51   
napalmica
Moj buši je pa zaenkrat samo stvar domišljije in dobre hrane user posted image . Nimam občutka, da je nosečniški... no vsekakor pa upam, da bo kmal začel rast, ker o tem sanjam že pol svojega življenja user posted image . Pa pravijo, da ga bom še sita....
A si v bolniški latka? Jaz sem, če bo tako, bom še kar nekaj časa, moja G ni nič navdušena, da bi šla z dvojčki in z izcedki delat. Res je tudi, da imam stresno delo, veliko akcije in dvigovanja, da ne govorim o delu z ljudmi, ki zna bit kakšen dan user posted image . Bom videla....

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Dvojčki 2013
21.6.2013 10:56:34   
latka
Jaz sem kar doma.

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Dvojčki 2013
21.6.2013 11:15:32   
napalmica
Latka pametno... user posted image

Krysta super za voziček user posted image user posted image
Ti si pa že daleč, srečka!! Edino pravilno, da počivaš in se pustiš pedenat. To jaz že zdaj prakticiram user posted image . Tudi jaz sem mnenja, da se lahko malo bolj pazimo, glede na to, da je pot do malih user posted image user posted image dolga in trnjeva.

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Dvojčki 2013
21.6.2013 21:36:58   
krysta
napalmica, ma sigurno boš kr doma ostala,
jst sm doma odkar mi je v začelo delat slabosti,
in nisem bila spodobna bit v službi in ravno v
mesecu decembru ko je največ strank, ko bi me
kaj spraševali jst pa bi bila tam zelenauser posted image

meni se je moj trebušček kar naenkrat napihniluser posted image
sploh nisem skorajda opazila, ker je bilo ravno v
mojem slabotnem obdobju, ko sploh nisem mogla
dosti razmišljatuser posted image
sedaj pa je tako lep in ga crtam skoraj ceu danuser posted image user posted image
in si ga ogledujem in mi je tako lep, kot sem si vedno želelauser posted image
res da me gdaj ovira, ma to je tako nekaj lepege, nekaj tako
čudovitega da ne morem še vedno verjet da je resuser posted image
še posebej takrat ko sta začela brcat in se premikatuser posted image
res pravi čudež življenja, ki raste v meni in sem s tem zelo srečnauser posted image

nočko pupe

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Dvojčki 2013
22.6.2013 10:06:32   
napalmica
krysta ja po mojem bom res kar doma, me tudi nič ni vleče v službo, doma prav uživam, čeprav sem večino dneva sama...ampak se zamotim. Edino plača oz. bolniška je user posted image in če bojo po tem porodniško računal, sem ga najeuser posted image . Amapk vse za malčke.

Pri katerih tednih se ti je pa potem začel poznat buši? Ker jest ga res fuuuul čakam user posted image čist upiljena.

Punce, a mate od prej že kakšnega otročka? Midva sva še brez, lansko leto sem imela IMN po postopku, prej pa še nisem bila noseča.

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu krysta)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Dvojčki 2013
22.6.2013 11:04:09   
latka
krysta, ti si že skoraj na cilju, super.

napalmica, nič te naj ne skrbi trebuh, ker se ti bo sedaj nenadoma izbočil in potem bo samo rasel in rasel.
Ti imaš vsak dan to špikanje v nožnici, ker meni se to pojavlja bolj redko, občutim pa tako, kot bi me nekdo zbodel z iglo, traja kaki 2 sek., potem pa mine.

Mi že imamo doma naravno spočetega 8. letnika, ki se zelo veseli dvojčkov.user posted image


(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Dvojčki 2013
22.6.2013 11:13:11   
napalmica
Mene špika občasno, tako kot si ti opisala, zbode in mine. Včasih traja kakšno uro, da zbada, pa je potem spet ok. Tudi krčev nimam skoz, kakšen dan sploh nič, kakšen dan pa. Se mi pa zdi, da je odvisno tudi od prebave. Zvečer, ko imam polna čreva vsega, me matra, pa danes npr., ker nisem šla "oreng" na veliko potrebo.

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Dvojčki 2013
22.6.2013 17:19:39   
booby
napalmica - ja tudi dvojčka pričakujem :) v bolniški sem odkar sem prvič zakrvavela.. tud jaz nočem pomislit kako slaba bo porodniška zaradi bolniške ampak nimaš kaj. bomo že preživeli, kajne? :) mene tud zbada spodaj.. včasih skozi celi dan po malo, včasih pa samo nekajkrat.

a še katero boli trebuh ko se premika? najbolj me "boli" oz. ga fejst čutim ko se obračam v postelji ali pa ko vstanem.

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Dvojčki 2013
22.6.2013 18:16:58   
napalmica
Booby mene ravno ne boli trebuh, bolj me špika in napenja, kot pa boli. Na trebuhu pa komot spim. Moti me edino, ker slabo spim, ker sem spočita user posted image pravijo, da moram zdaj nadoknadit za potem, pa kaj, če ne gre user posted image

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu booby)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?