|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JANUARČICE
10.9.2005 19:43:26   
*hana*
Ojej jaz imam tudi eno zdravnico na morfologiji v porodnišnici. Mazi a se ta zdravnica piše nekaj na B... si nisem zapomnila.

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   JANUARČICE
10.9.2005 20:26:57   
LE&TA
Nannn, kako lepo je blo prebrat tvoje sporočilo o morfologiji, ker je blo pr meni tko slabo, no slabo sam zato ker nisem nič dosti vidla ( sam mal nogice in mal glavico). Problem je še ta, da sem ful več pričakovala, pol pa tako. No vsaj moj je več vidu sicer je pa UZ v ambulanti ful švoh. v torek morm spet v laboratorij pit glukozo in pol K Reševi v porodnišnico nest izvid, pa razmišljam da bi ji rekla za UZ tam ker majo novega in boljšega, sicer ni 3D, ma tko bi rada vidla najino pikico, pa Cd bi kar s sabo nesla, če bi mi takoj nardila. Bom probala!

Ostale ki še niste mele morfologijo vso srečo in uživajte ob gledanju vaših pikic!

Nočko

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   JANUARČICE
11.9.2005 9:18:25   
puri
Nannn, kako lepo je prebrat tvoje sporočilo,....sedaj me je pa kar malo zamikalo za 3D UZ

Še dobro, da imam v torek že morfologijo, ker bi že zelo rada spet malo videla našega pikca.
Zadnje dni brca tako močno, da zvečer sploh ne morem zaspati, zjutraj pa me včasih kar zbudijo njegove brcike

pa pa   

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   JANUARČICE
11.9.2005 9:23:14   
puri
LE&TA, sem pa začela sporočilo isto, kot ti , sem šele potem opazila

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   JANUARČICE
11.9.2005 9:58:55   
puri
Sem se zdele pogovarjala z mojim glede 3D UZ-a, pa je bil tudi on kar navdušen

Nannn, a mi lahko mal poveš, kako se to vidi,...a je to veliko bolje, kot navaden UZ, se vidi bolj razločno,..... a se vidi podobno, kot v tisti oddaji In the womb, če si jo slučajno gledala?
Pa tudi mene zanima telefonska št.

Ali pa, če katera druga ve kaj več o tem?

To je pomojem res zelo lep spomin, ki ti na CD-ju ostane za celo življenje!

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   JANUARČICE
11.9.2005 10:03:47   
Anonimen
Ojla puri, vidim da imaš novo slikico. Full luškano.

(odgovor članu LE&TA)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   JANUARČICE
11.9.2005 10:51:01   
Nyah*
Dobro jutro pupe moje!

Zdaj ste pa se mene zasvojile s tem 3D Uz, moram s svojim govorit, ce greva! Ampak najbrz bova pocakala na morfologijo, pa ce bova dosti videla, bova kar zadovoljna, ce ne pa gremo drugam ane .

Midva sva bila pa vceraj na eni poroki, pa sem dojela, po krcih v nogah celo noc in danes zjutraj, da ples in zur trenutno nista zame . Pa se grlo me tako boli, zgleda, da sem prisla v klub tistih z angino . Upam, da bom bolje, grem si sedaj limone kupit!

Ostale, ste fajn? Lepo nedeljo vam zelim, uzivajte s svojimi in

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   JANUARČICE
11.9.2005 11:21:26   
puri
Hvala nemsis , sem se kar namatrala, da sem pogruntala kako naredit, da ni vsa popačena.

Nyah, jaz tudi porajtam, da takrat, ko sem bolj aktivna, da se potem ponoči bolj pojavljajo krči v nogah, pa hrbet me hitro začne bolet.

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   JANUARČICE
11.9.2005 12:22:09   
LE&TA
A vas ful matrajo ti krči? Mene vsake tolko zagrabi, ponavadi zjutri, pol se pa zbudim in še ob cajtu noge stegnem in masiram, tko da prou fajn me še ni zagrablo. A mate že od prej krčne žile?

Pr nas veselo brcamo in se božamo, čez vikend mal več k mamo cajt, čez teden pa služba in ni tolk časa za vse. pa vikend je bolj umirjen!

Lepo se cartajte s svojimi in !
Če ste pa že pri kosilu pa dober tek!!

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   JANUARČICE
11.9.2005 13:29:13   
nejc@
Ojla!
Naš Jan pa je bolj zaspane sorte zadnje tri dni, tu pa tam pa brce tako nežno, da skoraj že paniko zganjam, če je vse ok. Tako fajn se mi zdi, da ga lahko kličem po imenu, ker veva, kaj bo. Nekateri so mi rekli, da se lahko zmotijo, ampak midva sva oba videla na Uz nekaj med nogicami. Tako da je več kot očitno, da bo . Mene pa križ boli, predvsem ponoči imam probleme in zjutraj sem čisto lesena, pa krčne žile se pojavljajo, pa celulit , ki se je prej pridno skrival ...

V torek imam še enkrat morfologijo, ker se pred 14 dnevi ni dobro videlo, je pa zdravnica v bolnici opravila tako temeljit UZ, kjer se vse vidi, ne pa na tistem pri G, ki je skoraj iz praveka ...
O 3D UZ še razmišljam ...

Uživajte, lp

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   JANUARČICE
12.9.2005 8:13:21   
pikica*
Ojla punce,

končno se tudi jaz vračam na tale naš RR. Moj dopust se je včeraj končal, zdaj sem šla pa še malo pogledat kakšne so spremembe tukaj gor. Baterije so polne in to je najpomembneje.

Sploh ne vem kaj se dogaja z ostalimi, ker še ni bilo časa, da bi prebrala stara sporočila. Najbrž vas večina že čuti brce vaših bebic. Naše dete je zelo aktivno. Vsak dan me kar precej zbrca. Kaj še bo
Danes imamo morfologijo in z bova vprašala za spol. Res me že matra firbec

Kako kaj počutje? Moje super, samo v soboto in nedeljo sem spet imela težave s . Danes pa bo očitno vse vredu. Sicer pa imam dovolj energije

Lepo se imejte in uživajte!

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   JANUARČICE
12.9.2005 10:32:52   
AlenkaIST
Lep dan vsem skupaj. Ne vem ali je ta nova RR kriva ali kaj drugega. Imam občutek, da je bilo na stari veliko bolj pestro.

Počutje je v redu, le privajam se na tukajšnjo klimo.

Ste že vse prebolele prehlade??

Nannn javi se kaj..........

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   JANUARČICE
12.9.2005 11:03:38   
renan
Mene še na srečo ni ujel prehlad. Se navajam na življenje sama, ker dva tedna ostanem v Sloveniji brez mojega    . Tukaj bom počasi pripravljala gnezdo, pospravljala, preurejala, nameščala itd. Sama nekako nimam prave motivacije Na srečo mi vsaj moj mali dela družbo z brcanjem.
Oglašam se pa bolj malo, ker imam tukaj računalnik polžje hitrosti in mine precej časa preden sploh uspe naložit novo rr.
Lepo bodite in čuvajte bušije

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   JANUARČICE
12.9.2005 11:29:45   
simonas
Pozdravljene!

Danes sem malo pozna, ker je bilo do zdaj veliko dela. Zdaj pa sem malo sama in imam malo casa, pa se moram malo javit.

Moja angina je boljse. Grlo ne boli vec, gnojni čepki so izginili, tako da se bom jutri pri G zmenila ali še sploh naj jem antibiotike ali bi raje nehala. Saj vem da piše, da niso škodljivi, a vseeno je boljše nič kot kaj.

Drugače pa sem ful , ker se zadnje čase redim kot mali . Sploh ne vem kaj naj. Ne jem več kot sem prej, večerjam kaj malega (ponavadi sadje ali jogurt), pri kosilu ne pretiravam, drugače pa jem precej sadja in zelenjave zaradi prebave, ki mi je čisto odpovedala . Sicer je res, da sem zdaj slab teden počivala zaradi slabega počutja (brez vsakodnevnih sprehodov in miganja), ampak to še ni razlog, da bi lahko dobila +2 kg.

Drugače pa naš že kar pridno brca. Včeraj je bil sploh dobre volje, ko sem dosti hodila, pa me je zvečer pošteno nabrcal.

In kako ste ve?

Simona

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   JANUARČICE
12.9.2005 11:52:02   
AlenkaIST
nekaj probavam.........

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   JANUARČICE
12.9.2005 12:44:48   
Nannn
Hojla,

Evo me cel vikend ni bilo in sem si mogla kar cas vzeti in vse prebrati tako ste priden

Ja Dr.Res ima 3DUZ v Lj.-Dravlje...njena stevilka kamor se narocite je 01/510-68-00 drugace dela v postojnski porodnisnici in tam nima tega UZ-ja niti ne more posneti na CD...katera pac zeli se lahko naroci in gre k njej...midva sva se sedaj ful navdusena in skoz gledava CD...mi bo poslala po posti se en CD ki so gor samo slike in jih je cca.30 ....tako da je res vredno vsega tega denarja...je pa zelo natancna in vse izmerila in pregledala...

sva pa vceraj dobila od prijateljice posteljico in jo je moj sestavil in obleka sva jo v prelepo posteljino ki sem jo dobila zraven noro kaksen feeling in kar gledala sva jo in si prestavljala kako spi najina pupa notri zadnje case sem prav raznezena in se mi dogajajo same lepe stvari...upam da se imate lepo in da uzivat v

LP Nannn

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   JANUARČICE
12.9.2005 12:52:06   
Anonimen
Razen pri Reševi, ve katera, kje še opravljajo 3d ultrazvok?

(odgovor članu LE&TA)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   JANUARČICE
12.9.2005 13:06:40   
Nannn
v Slovenj Gradcu ampak tam ti naredijo samo slike brez CD-ja....no bolje kot nic seveda...

LP Nannn

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   JANUARČICE
12.9.2005 13:22:37   
puri
Nannn, a pa je treba že po telefonu povedat, da bi imela tudi na CD-ju?
Kje približno pa je sploh to? Kako si ti najdla?

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   JANUARČICE
12.9.2005 14:58:17   
Nannn
ti samo povej da bi zelela pregled pri dr.Resevi in to 3DUZ in dobis se CD zraven...to je v Dravljah v poslovnem centru Dravlje zraven tamalega Spara...ul.Bratov Babnik...

Jest sem vcasih zivela v Dravljah...

LP Nannn

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   JANUARČICE
12.9.2005 15:05:16   
puri
Hvala ti Nannn
Aja, potem sploh ni potrebno nesti s seboj svoj CD,....

Jutri imam morfologijo, potem se pa naročim!

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   JANUARČICE
12.9.2005 15:51:21   
tinkamiška
Nannn v SG ti ne naredijo samo slik, ampak moraš s sabo prinesti USB ključ in ti tja vse lepo posnamejo

Jst sem bla danes na pregledu in so mi vzeli kri in urin. Z urinom je vse O.K., kri pa ni bla vredu, sem slabokrvna in sem morala za kosilo pojest en krožnik piščančjih jetrc Mi je rekla G, da moram vsak dan pojesti vsaj malo mesa in 2xna teden piščančja jetrca No, se bom že potrudila, samo, da se mi kri izboljša. Sem pa morala pit tudi tisto sladko zadevo in jutri zvem kakšni bodo izvidi. G je rekla, da, če bo pozitivno, bom morala še enkrat pit tisto sladkobo, ampak še več in na tešče Upam, da ne bo treba

No, tak

Puri fino se imej na morfologiji in se naglej svojega

Tudi vse ostale se imejte lepo in uživajte

LP,
Tinka

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   JANUARČICE
12.9.2005 16:27:02   
LE&TA
Tinkamiška, a si pila glukozo? A je res ful zanič? Povej mi kako zgleda ker me jutri to čaka na tešče!

Jst morm zdej nazaj u službo , mam roditeljski sestanek! Dans bom mela šole čez glavo, sploh pa vožnje do tam - 35 km v eno stran. Sem pa zato jutri doma, ker mam laboratorij in se grem napit z glukozo!!!

Lep dan!

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   JANUARČICE
12.9.2005 17:06:24   
AlenkaIST
Ja super, bomo pijane. Mene ta glukoza čaka v sredo zjutraj. Komaj čakam

Vem samo, da moram biti ob 7h v labor. in potem eno uro čakat, da mi kri vzamejo. Se moram obvezno spomnit, da kaj za brat vzamem!

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   JANUARČICE
12.9.2005 17:09:59   
puri
Tinkamiška, res že komaj čakam jutri, da vidim svojega pikca!
A ginekologinja ti je rekla, da jej piščančja jetrca za kri? Jaz imam drugače jetrca zelo rada, pa jih ne upam jest, ker sem slišala, da niso preveč zaželjene v nosečnosti
Drugače pa za boljšo kri in proti slabokrvnosti zelo pomaga, če kakšen mesec ali pa še manj vsak dan spiješ skodelico koprivovega čaja! Jaz sem ga pila v prejšnji nosečnosti, ker sem imela tudi slabo kri.

Jutri bom pa izvedela, kako je tokrat s krvjo in urinom,...upam, da je vse vredu!

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?