|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2013
23.6.2013 20:35:11   
Anjuškaaa
hey hey

danes bila spet v P na pregledu in sem še odprta 3cm kot v petek ampak popadkov nič user posted image v petek so bili ritmični popadki, a danes ne duha in sluha o njem user posted image ah sem že prav nestrpna in upam, da se danes ponoči začne..
Očitno tud name nima luna vpliva razen v spanju user posted image

Ene se prav imate fino in vidim, da vsaki kar dogaja..meni pa taaaak dolgcajt in komaj čakam, da bom zaposlena s svojo štručko user posted image

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: Junijke 2013
23.6.2013 20:47:46   
sonce987
ojla.

joj na momente imam že vsega dovolj in tudi jaz komaj čakam, da rodim. Čeprav sedaj 2 dni še ne bi, da se v porodnišnicah poleže gužva, ki je verjetno nastala ob tej polni luni. Pa super se je ohladilo , rabno pravi čas user posted image

sem pa spet pojedla preveč češenj, me napenja in zvija. Moram nehat z njimi, ker ni čisto nič prijetno user posted image

(odgovor članu Anjuškaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: Junijke 2013
23.6.2013 21:04:11   
Anjuškaaa
V petek je bila ful gužva, a danes ko je polna luna pa prazna P. Sem babico vprašala pri ctg-ju, če se kaj pozna ko je danes polna luna pa je rekla, da bolj slabo ta mesec user posted image zanimivo ane

(odgovor članu sonce987)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: Junijke 2013
23.6.2013 22:00:43   
Peeby
No prej sem imela čas samo updajtat seznam, pa me je moj dragi pregnal od računalnika predenj sem uspela kaj spisat...
Pri meni nič luna ne dogaja, razen da včeraj nisem tak dobro spala kot ponavadi, sicer pa zaenkrat brez popadkov. Neki me je sicer zjutraj zvijalo kot pred menstruacijo, ampak je čez dan tudi to minilo. Bomo videli, kaj bo danes ponoči.
Sva pa bila danes pri mojih starših na pikniku in sem se totalno nabasala, kot bi bilo zadnjič user posted image . Na koncu je bilo še grobo sadja in sem morala vse vaše zmetat, češnje (mogoče me bo zaradi tega zbujalo), melona, marelice itd itd.

Sicer pa čakam tole ohladitev: moram pospraviti še stanovanje bolj detajlno. Če se lotim pomivanja kopalnice v bilo bo potem mogoče kaj pospesilo? user posted image Saj drugače mi še ni problem malo počakati... Ampak po drugi strani bi pa že rada spoznala našega podnajemnika, ki je od petka nenormalno aktiven. Celo na CTGju je ves čas skakal, tako da so mi rekli da že skoraj preveč user posted image . Uglavnem nikoli jim ni prav, sploh so mi pa zoprni te ctgji in se jih prav nič ne veselim.

hemeroidi: aja sem pa zdaj proti koncu dobila še to radost user posted image in je reeeees zoprno. A ima katera tudi težave in kako jih lajšate? Baje pred porodom to ne izgine, ampak rada bi vsaj kakšno naravno rešitev dobila, da omili zadevo. Prakticiram zdaj strogo higieno, kopeli, pa da jem veliko sadja&zelenjave, pijem itd. Se kaj?

(odgovor članu Anjuškaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: Junijke 2013
23.6.2013 22:17:13   
sonce987
zanimivo tole, da danes pa ni bilo gužbe...mogoče pa vse čakajo da luna mine, kot me user posted image

peeby-vem,da bo tole verjetno čudno vprašanje, ampak kako pa veš, da imaš hemeroide?

(odgovor članu Peeby)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 6:59:37   
sover
Sonce, anjuškaaa, Peeby - ne še odpisat lune. Menda njen vpliv traja +/-3 dni od mene. Držim pesti, da kmalu pocartate pišeke.

Obvestilo: vzeli so nam pridnega dojenčka in ga zamenjali z drugim user posted image . Kakšen dan smo imele včeraj!! Cel dan je viselana joški, spala nič, če sem jo dala dol, pa v jok in na drevo... En kup je blo bruhanja, polivanja, kakanja. Zvečer sem bila že čisto izmučena in sem jokala, ker nisem več vedela, kaj naj. No, okoli 20 je zaspala in to je blo to. Upam, da bo danes boljši dan.

Ursonok, joooj, kak maš luštnega fantka! user posted image Taki lepi mali bjondo ...

hemeroidi - jaz sem jih zatipala, ko sem se tuširala ali brisala. Na otip so kot bulice, ki so bolj izstopile, če sem se napenjala, potem pa se se spet potegnile nazaj not. Včasih sem jih kr sama porinila nazaj. Lahko pa te potolažim, da po 14 dneh po porodu ni več ne duha ne sluha o njih.

(odgovor članu sonce987)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 9:21:53   
Lethe
Dobro jutro user posted image

Evo, ohladitev je tu. Kako ste spale?

Jaz sem ravno s sprehoda, pravšnja temperatura, sonce, nikjer nikogar...super.
Sicer pa, če niste opazile, sem še vedno tukaj, 2v1, seveda. Mogoče me bo mala ubogala in pride na PDP user posted image Danes popoldne imam ponovno pregled, najprej dam urin, potem ctg in nato še hiter vaginalni pregled, menda. Da vidiva, če se kaj dogaja...

Zdaj že vsi sprašujejo, če je že kaj user posted image No, mene niti ne, ker moji prijatelji vedo, da bom zagotovo sporočila. M pa kar kličejo in pošiljajo sms-e. On spada med tiste iz katerih je treba vse informacije izvleči, pa očitno niso prepričani, če bo pri tem kaj drugačeuser posted image Včeraj mu je še njegova mami rekla, da mora obvezno takoj sporočituser posted image user posted image Sva se samo smejala...je pritekla za nama to povedat, ko sva odhajala s praznovanja user posted image user posted image

Ene se imate pa že prav super z vašimi malčki in novorojenčki. Kako lepo. Še posebno tiste, ki se ponoči večinoma naspiteuser posted image Sanjam, da bo pri nas tudi takouser posted image user posted image

Naj bo to to, lepo se imejte user posted image

(odgovor članu Anjuškaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 11:58:39   
Peeby
Ne zanemarjam vpliva lune... pri meni je povzročila res obupen spanec! Do cca 2h sem čutila neke čudne krče, potem zaspala do 6h, potem pa spet prebudila, ker me je začela matrat skbečiča in pekoč občutek od hemeroidov user posted image
Za tretnutek sem že fantazirala, kako lepo bom rodila na kresno noč oziroma najdaljši dan v letu user posted image . Pa zgleda, da ne bo še nič.

hemeroidi: ja to so take bulice oziroma izrastki v predelu danke. Ponavadi se jih lahko zatipa na zunanji strani. Pri meni se je najprej začela pojavljat strašna bolečina pri odvajanju blata, potem sem krvavela vsakič... in moram reči, da je reeeees grozen občutek, pekoče in boleče. Dobila sem sicer kremo modolex, ampak na momente ne pomaga. Obupno je.

Lethe: moji starši so mi včeraj tudi zabičali, da res ne bom pozabila sporočit, ko bom rodila. Mislim, kot da jim bom "pozabila" povedat to!!! Oni bi sicer najraje videli, da jim povem že na poti v porodnišnico, še predenj rodim... Sama sem malo skeptična, da se pove že na poti v P, ker potem je samo še več stresa "zunaj"user posted image .
Ali ste ve že javile prej? Ali potem full report pač, ko ste že rodile?

Grem nadoknadit nočni spanec, sem namreč kot en zombi, ker nisem dobro spala.
Lepo se ohladite danes user posted image

(odgovor članu Lethe)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 12:30:37   
dvojčica6
Hehe, meni še na misel ni prišlo, da bi koga obvestila, da odhajam rodit user posted image Pol bi šele blo en kup živčnih sms-ov si mislim... Ma, vsak po svoje, enim je pa lahko to všeč, da stiskajo pesti al kaj pa vem...

Spet čez rok... js nazaj z APRN-ja, čez dva dni ponovno nazaj...Menda za 1 prst (samo!!!) odprta, mv zmehčan...drugo pa nič... ma, kdo bi si mislil, da bom res šla čez rok, nekako sem upala, da bom točna user posted image Lune tut še ne odpisujem, ohladilo se je, tako da jutri lahko grem, ker mi je tak simpatičen datum user posted image

ursonok, lepega sinčka maš user posted image

sover...ajej, upam, da ti ga kmalu vrnejo, ta pridnega... lahko pa je samo ta luna malo vplivala in sprememba vremena...

peeby...meni je tut nekaj malega pokukalo vn in mi v lekarni ni hotla dat drugega kot neko zeliščno zadevo...ma po moje itak pretiravjo s tem, kaj vse ne bi smel... v glavnem, pri hemeroidih je tut tako, da zdej pred porodom vse tišči navzdol in slabša zadeve, tako da tudi urejena prehrana in redno kakanje ne pomagata... umivaj s čimbolj mrzlo vodo in čimveč lahke hrane, da gre lažje skozi... se bo porihtalo po porodu menda...

Ajde po vrsti zdej. Js spustim edino Anjuško - lahko greš danes user posted image , pol grem jaz in potem sonce987, Peeby in ostale s konca seznama user posted image Lep dan!

(odgovor članu Peeby)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 12:52:44   
Lethe
Haha, potem ni samo pri starših od M tako, da jih skrbi, da ne bodo prvi izvedeli. Jao...kako naj bi človek to pozabil sporočit, no user posted image Moji sicer od mene na splošno dobijo zelo malo podatkov, ampak do zdaj še ni nihče komentiral, da moram povedat, ko rodim user posted image Itak bova morala povedat, ko bova šla v P, razen, če bo sredi noči - potem bova pustila sporočilo. Če drugega ne, zaradi psa, da bosta poskrbela zanj v času najine odsotnosti. Poleg vsega živimo v isti hiši in bi težko skrila user posted image Nimam pa namena nikomur drugemu razlagat. Zagotovo bi se potem še med porodom našel kdo, ki bi spraševal kako gre, a bo že, a je že itd. Ne, hvala. Vse ob svojem času.

Anjuškaaa se nič ne javi, mogoče je pa že v P. Hmmmm
Potem sta na vrsti dvojčica6 in sonce987, nato jaz in za mano še Peeby...a bo ok vrstni red?user posted image
Načeloma me ne moti še malo počakat, si pa res ne želim sprožanja. Kakšnega navdušenja nad tem še nisem slišala. Zna biti zoprno.

Dvojčica6: kaj je APRN? Te kratice...

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 13:15:08   
sonce987
peeby a veš, da sem jaz tud imela podobno noč kot ti, takrat ko je bila luna. med eno ponoči in četrto zjutraj nisem mogla spat, sem imela neke čudne krče, trebuh kot kamen, križ zatrdel...čist divje, potem ko sem končno lahko zaspala pa vsega konec, kot da se pol noči ne bi nič dogajalo....

imam v sredo pregled, me prav zanima, če sem se še kaj odprla, v četrtek mi je rekla, da sem odprta zelo slab cm...ampak je to v primerjavi s prvo nosečnostjo rekort, takrat sem prišla po več kot 12 urah popadkov v porodnišnico odprta samo en centimeter, da se ti zmeša!!!!!!

prvič so vedeli, da grem v pordonišnico starši in sestri, naj povem, da nama je telefon pregorel od vseh klicev in sms....ampak predvsem zato, ker je res dolgo trajalo in so bili že vsi fulllllllll v skrbeh. V porodnišnici pa jim podatkov niso hoteli dat, čeprav sem jim ob sprejemu rekla, da lahko.

torej, sedaj bo rodila anjuškaaaa, potem dvojčiča, jaz in nato še lethe in peeby...user posted image user posted image user posted image me prav zanima, če se bomo držale vrstnega reda. Men se doma vsi smejijo, ker jim govorim že ves čas, da bom rodila ta teden med sredo in petkom, najverjetneje pa v petek v večernih urah user posted image

(odgovor članu Lethe)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 13:49:13   
baby1978
Ola...tudi pri meni spet tarisje, do pdpja so se 4 dnevi. Prav pase ohladitev, se takoj boljse pocutim, edino glavoboli so se prisotni. Vsi krci in scipanje so zginili. Zdaj grem malo pocivat.

(odgovor članu sonce987)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 14:04:51   
vilincek
No tud jaz sem se 2 v 1. Zjutraj mi je odpadel cep. Bila na CTG in pregledala mi je pretoke. Vse kul. Rok sem imela v soboto.
kar se tice polne lune, ne verjamem na njen vpliv. Prvic sem imela rok na polno luno, pa nic.
Zgleda, da bom res sla v sredo v P na CR.

No tale ohladitev je super. Se bomo vsaj lahko naspale predno gremo rodit. Pa v P bo prijetno. Tam klime itak nimajo, ker ne smejo zaradi novorojenckov, razen seveda na intenzivni. Prvic sem rodila pri 35, potem se naval mleka in rana. Kriza. Mi je kr dol teklo.
Drzte se.Grem tud jaz pocivat.

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 14:25:21   
Peeby
Zadnji čas samo me, ki še čakamo tule gor, "travmiramo" in pišemo - vse ostale so polno zaposlene user posted image . Na začetku meseca si sploh nisem znala predstavljat, kako je tistim, katerim tiktaka PDP in ki čakajo. No zdaj vem.

Sicer pa ti krči včeraj, sploh nevem kaj pomenijo. Ponoči sem se jih že pošteno veselila, potem pa zaspala.

A bo še katera v LJ rodila od junijk?

(odgovor članu vilincek)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 14:47:02   
Lethe
Aha, se mi je zdelo, da nas mora biti nekaj več user posted image Zdaj lahko še malo klepetamo, potem bo manj časa...pa še na drugo temo bomo morale.

Peeby, jaz nameravam roditi v LJ in, kolikor vem, Sonce32 tudi. Ona ima sicer rok v prvih dneh julija, ampak se javlja tudi v naši temi. Morda pa se midve celo tam srečava, bi bilo prav zanimivouser posted image Btw, imaš FB?

Aja, za v P sem si za vsak slučaj spakirala tudi vložke. Zdaj pa študiram, če morda preveč/premalo - 2 paketa. Kaj pa blazinice za dojenje? Sem jih kar cel paketek (30). Full mi trapasto zgleda, ker nimam v bistvu praktično nič, torba pa zgleda full velikauser posted image Kot bi šla na počitnice...

Počasi se moram spravit pod tuš in potem na pregled.
Je tak lenoben dan, da se mi nič ne da. Ko bi vsaj ponoči deževalo, to bi bilo 100_x_ bolje. In potem čez dan sončno. To bi bilo idealno, sicer vlažno, a vseeno.

Aja, krči, mene vsak večer mala full brca in tudi v nožnici čutim pritiske oz. močnejše špikanje. Trebuh mi pa zelo zelo redko otrdeva...to je vse.


< Sporočilo je popravil Lethe -- 24.6.2013 14:50:50 >

(odgovor članu Peeby)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 15:16:44   
Anjuškaaa
Živjo punce..

Oh ko bi le ta vaš vrstni red res držal user posted image ampak sem še vedno doma in še vedno čakam user posted image ne morem verjet kako je sploh to možno, da sedaj sploh noče ven pa ko sem že skoraj prezgodaj rodila. Se sprašujem ali je bila ta cerklaža brez potrebe? Kar je pač je in važno, da sem prišla do konca user posted image
Imam jutri spet v P pregled in bomo vidli, če sem se kaj še bolj odprla. Če sem se me bodo po vsej verjetnosti obdržali. Sem pa včeraj imela manjšo nezgodo in se doma fajn podrsala po tleh in padla na vse štiri tace. Udarila samo na kolena in dlani roke..sem se pa tako ustrašila zaradi teh tresljajev ampak ni videti nič, da bi bilo kaj narobe. Se je včeraj še premikala in danes zjutraj tudi ampak dosti manj. Sem bila prepričana, da se bo ponoči kaj sprožilo zaradi tega ampak nič. Poleg obilnega sluzastega izcedka se ne dogaja popolnoma nič user posted image

Ta ohladitev pa tako pašeeee, da sem ponoči spala ko ubita celih 9 ur z enkratnim obiskom wc-ja.

Ja vem, da lahko ima luna še vpliv na -/+3 dni. Nekje sem celo brala, da najpogostejši porodi se dogajajo 6 dni pred nastopom polne lune.

Hemeroidi- meni so se pojavile kakšna 2 meseca nazaj in to čisto malo in sem za vsako krvavela na veliki potrebi. Bolelo ni nič in sem se odpovedala toaletnemu papirju pa se umivam samo z čim bolj hladno vodo pa se je po kakšnem tednu dni vse popravilo. Od takrat je mir in vse normalno. Očitno ta hladna prhica res pomaga user posted image

No a me bo katera prehitela ali bom js vas? Bomo tekmovale user posted image

(odgovor članu Lethe)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 15:28:42   
ursonok
Ojla,

vidim, da res samo še nosečke čvekate user posted image

Mi smo zaposleni, ja, ponoči nismo najbolje spali, se je zbujala na 2-3 ure, zdaj pa tudi štrajka. Sva bili na sprehodu, v mestu, 2h, pa jo ni nič utrudilo (jasno, ko pa je lepo v ruti dremala), jaz sem pa crknjena. Najhuje je vožnja z busom domov - Aurora v ruti, poln ruzak na hrbtu, pa še na rami polna vreča zelenjave. In ni šans, da bi ti kdorkoli odstopil sedež. user posted image Prav nesramno. Ampak ok, se tolažim, da sem videti zelo mlada in polna energije user posted image

Dajte no, pojdite že rodit, prav nadležne ste s tem zavlačevanjem!

Saša,
kje si kaj? Upam, da te ni sinko čisto izsesal user posted image Zdaj ima že skoraj 4 tedne, a ne? So kaj krči na pohodu? Pa majčica, tvoj je tudi starejši, pa si že pisala, da vas mučijo .. Pri nas je en dan bolje, drug dan slabše - a krčev kot takih načeloma ni, enkrat morda, drugače pa jo ves čas muči prebava, se zvija, joka med spanjem, se zbuja itd.
Prav zato spi v svoji postelji v salonu - pa imamo vsa vrata odprta. Ker ko je spala v spalnici, midva nisva zatisnila oči, ker naju je vsak šum, jokec, glasnejše dihanje itd. zbudilo. Tako pa se zbudiš res samo, kadar joka. In ne za vsak drekec. Zajebano je, če imaš plitev sen user posted image

Kako ste kaj s čiščo? Meni je izginila, za dan-dva, pa potem spet majhen izcedek (rdeč), pa potem pol dneva nič, pa ponoči malo, pa spet nič ... Skratka, dnevi so ji očitno šteti, a kdaj bo res dokončno šla, je pa vprašanje ...

Danes smo vpisali tavelika dva na plavanje, dva tedna, julija. Bo kar zabavno. Ob isti uri, taveliki so že sami, Abelček pa rabi spremstvo - se bova z mojim malo izmenjavala. V bistvu kar sramota, da tavelika (4,5let) še ne zna plavat! user posted image No, upam, da bo letošnja sezona plodna glede tega ...

Danes pridejo kolegi z otročki, se gremo skupaj namakat ... Pri nas je namreč prava andaluzijska pripeka, 35 stopinj, na soncu vsekakor čez 40. user posted image Ampak suho, čisto ok, le ob tej uri ne smeš na cesto, ker te scvre user posted image

Lepo se imejte,
čim prej poročajte o ekspresnih porodih!

(odgovor članu Anjuškaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 17:35:26   
Lethe
Evo mene...s pregleda.
Je kar zoprn ta vaginalni pregled, saj ni bolelo, ampak prijetno pa vseeno ni. Menda sem odprta 1,5cm (če sodim po komentarju majčice1508, potem manj, ker ima G drobne prste user posted image user posted image ), MV zmehčan in ravenuser posted image , glavica pa je tudi že čisto nizko. Prejšnji teden je bila še visoko.
Je rekla, da pričakuje, da bom rodila še ta teden in je vprašanje, če se vidiva v petek, ko naj bi imela naslednji pregled. CTG pa ne vem...meni se je zdelo, da je bil bolj ali manj raven, verjetno se pri popadkih dvigne user posted image

Full mi je zanimivo, da je glavica že tako nizko, trebuh imam pa še vedno na istem mestu, ni nič spuščen user posted image

In, ker me je ta podatek o skorajšnjem porodu končno zadel, sem šla v trgovino in kupila enega pajacka za malo user posted image user posted image

Sem vse povedala M in se je začel smejat...mislim, da je isto komaj sedaj dojel, da gre zares, še čisto malo user posted image

Zdaj me pa vse tišči in me ves čas lulat, pa pritiska mi nekaj, mala brca in se premika...verjetno je vse posledica pregleda.
Še je šansa, da bo na PDP ali pa celo na praznik...imaš potem celo življenje za r.d. prost danuser posted image Ni slabo...

Ursonok: blagor vam za plavanje. Agata se bo pa tudi hitro naučila, v šoli plavanja je to takoj drugače...

Hmm, počasi si grem naredit nekaj za pojest. Prej sem skuhala le za M, ker je prišel predčasno iz službe in še nisem bila lačna.

Pišite kaj!!! user posted image

< Sporočilo je popravil Lethe -- 24.6.2013 17:36:08 >

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 20:10:09   
dvojčica6
Uuu, Lethe, nič prehitevat, sem te dala bolj na konec junija user posted image Ja, niso prijetni ti vaginalni pregledi in čisto komot bi jaz zdržala samo s CTG-ji... itak ni važno al si odprt al je že zmehčano...če se loti, se pač loti... Aja, APRN = ambulanta za patološko in rizično nosečnost...pri nas pošljejo vse čez rok tam...zbirališče trebuščkov user posted image

Sm pa zdaj vidla, da sploh še nisem taknila moje homeopatije user posted image bom začela danes zvečer...

vilinček, srečno v sredo če te kaj ne preseneti prej seveda!

krči... ah...sej lahko pomenijo, da se kaj pripravlja, samo ni pravila...ena je mela že kak mesec pred rokom krče, je mislila, da bo kej prej, pa je šla čez rok... pri meni se nič kaj takega ne dogaja, me pa občasno špikne kaj dol v MV, predvidevam, da zmanjkuje placa mojemu podnajmniku...zdejle sem mu še sladoled privoščlila, ni čudno, da noče vn user posted image

ja, še malo potrpite z nami mamice, dejmo, mi smo vas potrpežljivo poslušale, kako ste site trebuha in kako bi že šle rodit, zdaj je čas, da vrnete uslugo user posted image js tut pogrešam Sašo33, samo verjetno ma kar dela, če je sama zdej... Pa majčica1508 se lahko tut kaj javi user posted image

(odgovor članu Lethe)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 22:35:24   
Lethe
Ha, dvojčica6, jaz nimam namena nič prehitevat...najraje bi bila točna user posted image To pa itak velja, kajne user posted image

Sem opazila, da se mi je pojavilo malce krvi. Me je G opozorila, da naj se ne prestrašim, če bo tako, ker pregled lahko to povzroči. In po novem me špika nekje okoli trticeuser posted image So neki čudni intervaliuser posted image
Sem začela ugotavljat, da sploh ne vem kako naj bi popadki izgledali. Ok, teorija...ampak kje? Trebuh, križ,...? Verjetno je odvisno od posameznice, kajne?
Kdaj se začenjam spraševat takšne reči user posted image
In zdaj berem knjigo Moj porodni načrt, je kar zanimiva. So mi svetovali še Modrost rojevanja, a je v knjižnici že nekaj časa ni možno dobiti. Tako zagnana nisem, da bi si jo rezervirala ali celo kupila.

Vilincek, držimo pesti, da bo zdaj zdaj. Ursika_ursi je sla po odpadlem čepu v dveh dneh... Recimo, da velja tudi zate user posted image
Anjuškaaaa, kako kaže? user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: Junijke 2013
24.6.2013 23:19:26   
majčica1508
Dvojčka....preberem nahitro,pol se pa mali začne oglašat,ker me ni zraven...mi visi na dojkah,da komaj grem n wc...zdaj sva ravno zaključila in sem šla v omaro po veliko milko z lešniki in jo že pol manjka....

Lethe....ti si naslednjauser posted image .......ma najina G kar prav,meni je tudi rekla,da se dvomi da se bova videle
pa še prav je imela...zdaj se pa kmaj vidiva 30.7....srečno

evo sirena se oglaša

(odgovor članu Lethe)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: Junijke 2013
25.6.2013 7:37:58   
Saša33
Dobro jutro,


evo mene skurjena do amena...tamalemu je sor zginil ob pomoči Daktarina v dveh dneh. Je pa tudi mene v d joški špikalo in verjetno so ble tudi glivice. Sem mazala z gelom in je sedaj bolje.

Je bilo pa vsak dan pestro pri nas. En dan ga je napenjalo do 24h. Me je spravilo čisto ob živce. Mah, saj bo. Problem je ker se ga ne da uspavat, razen v avtu. Na joški ne zaspi, v vozičku se dere. Je praktično cel dan buden, zaspi po 15 min in se dere. Jah edino ležal bi na meni, pod joško, nad joško. LUMP

Zato pogrešam tiste dolge svoje sprehode, kot jih ima Ursonok, ker nima smisla če se dere mali not. Sem pršla za vikend živčna razvalina iz sprehodauser posted image user posted image , je zbudo vse okoli.

Glede hranjenja je pa tako. Najprej je tako zaletav in ne najde bradavice, da se mu meše, pije 4 min in zakinka. KATASTROFA.,...


Smo pa danes stari en mesecuser posted image user posted image . In se tolažim da bo tudi enkrat pol leta in ne bo več tega dojenja. 


Vas vmes redno berem, pa celo ene 3x sem uspela potelovadit. Muskelfiber imam tak od tega nošenja malega. Aja pa pozabila sem povedat, da gode še kar ko spi.  Danes je spal ponoči od 24 do 3h, potem jedel in potem se ju skupaj z možem nagnala spat v dnevno, ker sem od pomanjkanja spanja podobna risuuser posted image user posted image user posted image , sam a ni vrag da je potem možu lepo spal do 7h, mene pa je vest pekla...,

Čišča je meni šla po 14 neh. Je pa res, da še vsako jutro spijem pol litra plahtice in nato čez kaki 2h opazim izcedek.

Ursonok.... tamali je res slika, pa lepo da mate bazen blizu. Mi imamo urco do morja bo sedaj imela mama dopust pa bomo za kako dop šli. Komaj čakam malo športa. Če ne bo cel cajt mali priklopljen. Pa super da prideš malo dam pogledat. Mogočed se pa zmenimo za en čvek kje v živalskem vrtu

nič punce, lepo rodit tiste k ste ostale...., da bomo več o dojenčkih debatiral. Midva imava jutri posvetovalnico, pa 2. UZ kolkov, pa jst imam servis pri ginekologu. Sicer lahko rečem da sva že z mojmo sprobala in vse štima, pa še pasalo je....no sam da zvem da sem kuj nosečauser posted image user posted image user posted image .

pa lep dan

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: Junijke 2013
25.6.2013 8:56:51   
lina3
Dobro jutrouser posted image ,

nosečke kako ste, paše tale ohladitev kajne?user posted image user posted image

Naš lubek user posted image super napreduje. Se mi zdi, da je vsak dan večji. Sem prav vesela, da ni več tista majhna pikica. Samo, da pridemo do treh kg pa bo boljeuser posted image . Zaenkrat je zelo priden. Pravijo, da morda tudi zato ker je še majhen in lahek, pa špara energijouser posted image . No, upam, da ne bo pol vsega nadoknadil. Smo že kar ritem ujeli. Grem zjutraj mal vozičkat, pa tavelik gre zraven. Gremo do igrišča, pa na kavico...super jeuser posted image user posted image .

Mene samo ti kg dajejouser posted image user posted image . Zdaj bom res izključila vse sladkarije in omejila kruh, ker drugače se ti kg ne bodo nikamor znižali. Me ubija, da ne morem starih oblek še oblečt. kako pa kaj vaši kg?

No, zdajle user posted image cvili pridem nazaj...

(odgovor članu Anjuškaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: Junijke 2013
25.6.2013 9:28:01   
sover
Ursonok, javljam ti, da ti ni treba več biti fovš zaspanje, kerga ni več. Moja Karla se je iz zaspančka spremenila v običajnega dojenčka, ki počnevse drugo, samo počiva ne. Imam občutek, da sem bila celo noč pokonci, potem pa je proti jutru še mojemu budilka zvonila, ker jo je pozabil izklopiti user posted image .

Pri nas je podobno kot pri Saši: zaspala bi samo na joški - še najbolje bi bilo, če bi bila kar prirasla nanjo user posted image . Vmes veliko poliva, če jo odložim v košaro kr živčnega faše ... No ja, kot že rečeno, nič posebnega. Čez pol leta bo bolje, čez tri pa sploh user posted image .

KG - nimam pojma, kakšno je stanje, ker nimam nobene tehtnice doma. Trebuh se je že lepo skrčil, najbrž se v celoti ne bo. Jem tisto, kar utegnem in ponavadi ni glih najbolj dravo. Če bi lahko, bi jedla samo sladko v smislu muffini, brownieji in podobno. Kot po prvi nosečnosti se bašem s kruhom z maslom, pri sadju pa sem bolj zadržana. Zadnjič sem se ga najedla, pa sva imele z malo naslednji dan cel cirkus.
Da se vrnem na kile: nisem še probala nič prednosečniškega oblečt, ker hočem, da mi je zdaj udobno. Se bom že kasneje sekirala glede tega, zdaj je itak še prezgodaj.

user posted image , pejte že rodit, no! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lina3)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: Junijke 2013
25.6.2013 9:57:12   
Lethe
Evo, pa smo trije :) Polona je tu...več pa kasnejse

(odgovor članu sover)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?