|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 13:00:18   
bambolin
Živjo,

tudi jaz sem junijka in sicer po mojih izračunih je PDP 2.6.2012. Imamo pa doma že eno punčaro.

Mi je pa tako slabo, da sem takooo zoprna, da grem že sama sebi na živceuser posted image . Grozno je, pridelala sem že 3 kg, ker sem pred nosečnostjo zelo uspešno shujšala in sedaj zaradi slabosti ves čas jem in kg gredo nazaj gor. V prvi nosečnosti mi je bilo slabo, ampak ne ves čas. Sedaj pa ne morem čisto nič delat, v službi sem popolnoma neproduktivna, pa vsak dan grem spat ob 20huser posted image .

Upam, da hitro mine..

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 13:06:34   
andreja_p
L.p.
Čestitam vsem ki vam je uspelo.Sem pa tudi ena izmed vas,ki je prišla do pluska z medecinsko pomočjo.Uspelo je z zamrznječkoma.Še ne vem ali eden ali dva.Se bo videlo na 1 UZ.
Znakov trenutno nobenih posebnih,boleče dojke,včasih kak krč v maternici še brez slabosti.O vozičkih in podobnih stvareh še ne razmišljam,ker mi je najbolj pomemben 1 UZ in da bo vse o.k.
Če me bostra dale na seznam:Andreja_p, 29 let Ce,1user posted image 0user posted image ,1 uz 6.11
l.p.

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 13:50:38   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: črtica1

Giotti katerega mutsya pa imate? Meni je vsec 4rider..kje ste ga kupili?gledam po ebayu in amazonu pa so se drazji..mene moti k ni 3kolesnik..premisnla se bom se preveckrat..casa je pa tut prevec.


Urban rider. Pa zdaj bi kupila 4 rider, ker res ne rabiš štiri tako velika kolesa. Mi smo ga naročili direkt pri njih, torej iz nizozemske tovarne. Se ne da tako simple, da kar klikneš, pa kupiš, ampak smo jim pisali, da bi radi kupili, potem so pa napisali, kako lahko to naredimo...
Mi imamo polota, pa gre komot v prtljažnik, samo kolesa moraš dat dol, kar pa se tudi naredi zelo enostavno. Mali je to pri enem letu že pogruntal in potem je dajal sam kolesa gor in dol ter tudi v prtljažnik user posted image
Drugače so pa tri kolesniki dosti manj stabilni, tako da za naju, ker sva malo obsedena z varnostjo, tri kolesniki sploh niso prišli v upoštev. Ampak vsak ima pač svoje prioritete. Men so itak dosti mimo te vozički, sama plastika, tako cheap se mi vsi zdijo, ne vem, no.

Ti kar v miru premisli, ja, časa imaš dovolj. Prve tri mesece je sploh fino, če je otrok čimveč pri tebi, da ga praktično skoz nosiš. Močno potrebujejo stik s kožo in varnost. Ni mi simpatičen dojenček v košari v vozičku in z dudo v ustih, tako odtujen se mi zdi... Dojenček sodi k mamici in z zizo v ustih user posted image

Lep dan vsem.



< Sporočilo je popravil giotti -- 18.10.2012 13:55:12 >

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 14:21:34   
niinii
Ojla!

Moje počutje slabo. Že od 2h zjutraj bruham. Zdej se je malenkost brhanje umirilo, mi je pa samo slabo še naprej. Vsega skup sem danes pojedla pol jabolka, pa še to po grižljajih, če ne gre vse ven. user posted image

Glede vozičkov, je pa moj čist obseden. Že od + naprej skor vsak dan sedi za compom in študira to in ono. Se mi prav smeji user posted image Per perego GT3 je meni ful velik, ko sem ga vidla v živo, pa težek je. Midva bova po vsej verjetnosti kupila maxi cosi mura 3. Zaenkrat je ta v najožjem izboru. Itak vozička še ne mislim letos kupovat, ker je preveč stroškov s poroko, bomo začetek naslednjega leta kupovali :)

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 15:28:51   
StelaPia
Pozdravljene punce :)
Z velikim veseljem sporočam, da se pridružujem Junijkam 2013 :) Po mojem izračunu nosečnost traja 5 tednov, prvi pregled 7.11.2012. Zaenkrat nič slabosti, sem najprej misla, da bom zbolela,ker sem bila utrujena, pol po izostanku pa vidim velik plusek :)

< Sporočilo je popravil StelaPia -- 18.10.2012 15:32:28 >

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 15:33:42   
Anonimen
Zdravo punce, bi vas prosila, če me vzamete med sebe?user posted image  Ravno pred eno urco zagledala user posted image user posted image user posted image  Wiiiii, sem veselauser posted image user posted image
Se pa malo bojim, ker sem avgusta imela SS v 8.tednu...user posted image   Ampak tokrat se ne dam kar takouser posted image
Stara sem 27, prihajam iz okolice Slov.Bistrice, je pa to moja 2.nosečnost, ki pa upam, da jo bom pripeljala do koncauser posted image
Po izračunih na netu bi naj PDP imela tam nekje 25.6.2013user posted image
Wiiiiiiuser posted image user posted image user posted image  Lepo se mejte, nosečkeuser posted image

Urša

(odgovor članu niinii)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 15:49:31   
ursonok
Mater je novih nosečk, ki prosijo, naj jih vzamemo medse ... Po moje ne bi bilo slabo, če bi začeli pobirat vpisnino user posted image

Jaz sem prejle odspala 2h user posted image . Sem bila čisto fuč. Zdaj nisem več zaspana, mi je pa še vedno slabo. In popolnoma imam sesut želodec. Niinii, si ne morem predstavljat, kako lahko živiš, če non stop bruhaš. Revčka.

Tako neproduktivnega obdobja pa že dolgo ne. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 17:15:52   
Tippi
Se pardoniram ker vdiram v vašo temo, ampak enostavno čutim, da moram potolažit drejcko76 user posted image samo tole povem in potem vas pustim na miru user posted image

Sem šla gledat svoj izvid. pregled pri 5w 1d, vrečka velika, 2,9 miimetra. jutri stopam v 16 teden. tako da po moje pri tebi vse štima. možna je tudi kasnejša ovulacija, tako da kar lepo mirno uživaj do petka, ko boš itak dobila potrditev, da človeček lepo raste. user posted image



vsem ostalim pa želim čim lažjo, prijetno in veselo pričakovanje ter zdrave sončke! user posted image

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 17:39:16   
StelaPia
Tudi jaz sem stara 27 let, sem pa iz Maribora :)

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 17:56:25   
annnna
no pa se še jaz obtačlam med junijkami user posted image
Včeraj imela prvi pregled, vse ok, upam, da bo tako do konca. PDP 4.6., to je moja druga nosečnost, doma imamo že 4 letnega fantka stara sem pa 24let. Slabo mi je blo prejšnja dva tedna popoldan, ko sem se najedla, zdaj mi že cel teden več ni, zaspana cele dneve, trebušček napihjen.
Tudi jaz se že malo ukvarjam z vozički in cenami, ker prvič sem imela quinny buzza ampak nisem bila zadovljna z njim. Košaro smo rabili dobre 3 mesece potem smo prešli na športni del, ki pa ima samo tri naklone in se otroka ne da čisto polečt...pa še cena ni je kr zasoljena user posted image , tako da smo potem kupili marelo od haucka in se dve leti vozili v njej in bili zelo zadovoljni user posted image

lp

_____________________________

Moj mali princ Mai - 30.5.08.


(odgovor članu StelaPia)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 18:05:35   
Anonimen
Popravljam, 24.6. naj bi imela PDPuser posted image  Mi je datum bolj všeč kot pa 25.6.user posted image user posted image
StelaPia, pol imava pa PDP nekje skupaj, a ne?user posted image   JAz sem dans kar 2 testa naredla za ziheruser posted image  Sta se obe črtici pokazali preden sem test že iz lončka vzelauser posted image
Joooj, jaz sem tako vesela, da ne znam opisatuser posted image  Po ss in abraziji v avgustu (bila sem v 8.tednu) me je vse zelo potrlo in sem se komaj pobrala. Počakala sva na prvo M, ki je bla septembra, potem pa je spet v prvo ratalouser posted image user posted image  In zdaj upam na najboljše... Jutri kličem G, ker danes več ne dela, tako da pričakujem da me bo v sredo naročil na UZ- samo ob sredah jih opravljajo. Pa tudi glede Utrogestana morem povprašat, če lahko jemljem- so mi ostale 3 škatlice.
Moj še nič ne veuser posted image  Čakam, da pride zvečer iz službe in mu pod nos potisnem polulan testekuser posted image  Sicer me ima na sumu, ker je danes hodil po teste, ampak še ni ziheruser posted image  JAz sem pa sumila že 2 tedna, ker jem ko zmešana, slabo mi je za umret pa skos bi spalauser posted image
Moji podatki za seznamček: Anonimna Urša, 27 let, okolica Sl. Bistrice, 2user posted image , 0user posted image
 
Urša

(odgovor članu annnna)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 18:30:00   
Natalija28
IZVIRNO SPOROČILO: črtica1

Natalija a ste bili zadovoljni z njim? zgleda kr lep..user posted image js bom doktorirala iz teh vozičkov..user posted image user posted image


Pa saj imamo čas doktorirat iz vozičkov. user posted image   Z Coletto Austin 3 smo bili ZELO zadovoljni. Dosegel je vsa pričakovanja. Vse težke terene smo z lahkoto premagovala. Vsak dan sva prevozila vsaj 8 km po ravnem in neravnem terenu. Tudi punca, ki ga je od naju kupila je bila več kot zadovoljna z nakupom. 

_____________________________

Junija pričakujemo sestrico najinega Matija.

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 18:40:31   
junij13
ojla, js šla danes do G na pregled in se je videl samo mehurček, je rekla da kaže samo to, da je začetek nosečnost, in vel ne more povedat...
v ponedeljek pa še grem dat kri da preverimo bthcg :)
do zdaj sem samo vesele da se premika, pa čeprav po polžje...

za seznam,sem iz Maribora,stara 29 let

v zadnjem mesecu sem pridobila 2kg, danes me je skoraj kap ko sem stopila na vago :///
moram malo pazit
lep večer

(odgovor članu Natalija28)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 18:42:59   
junij13
aja, js mela PP Skate, pa sem ga že prodala, tako da grem zdaj spet v lov :)
drugače sem bila zadovoljna z njim, ampak zdaj smo nabavili marelo in mi je veliko lažje okol letat...
pa to da je bila obrnjena proti meni, mi je bilo zelo všeč, si sploh ne predstavljam da je nebi videla, ko je bila še zelo majhna

(odgovor članu junij13)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 19:35:35   
malecka24
Ja ursonok:)imam dve princeski doma,8let in 4 leta:)Pa ti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 19:37:58   
malecka24
Aja pa sem pozabila malo potarnat:(Toliko mi je slabo,ne bruham ampak slabo za znoret se posebej zjutraj,ne vem kaj bi sama s sabo,sam spi se mi,cist brez energije in upam da vse to mine hitro ker ne zdrzim res.In sam slano bi jedla,kot en norec res:)

(odgovor članu malecka24)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 20:03:28   
drejcka76
Tippi, najlepša ti hvala za tele tvoje besedice, res so me zelo gor spravile... user posted image vsekakor je pozitivno slišati konkretno izkušnjo nekoga, ki je imel podoben primer in se sedaj vse lepo nadaljuje. Tudi tebi želim is srca vse lepo in da bi bilo vse tako, kot mora biti.user posted image Kdaj imaš rok?

A mi lahko morda zaupaš, kakšne si imela cilke? To vprašanje sem sicer že postavila na eni drugi temi, namreč resno me zanima ali je možno, da pri cilku, ki je tam med 28 - 31 dni, ovulacija in zanositev nastopi kasneje, tako da potem ti "klasični" izračuni ne držijo, ker je vse skupaj zamaknjeno?

Še enkrat tebi in tudi vsem ostaim hvala... zaenkrat bom s to temo zaključila in raje razmišljala o lepših stvareh... npr... kako povedati svojemu dragemu (namreč še ne ve, ker je v tujini in mu neželim tega govoriti po telefonu). Ko bo prišel pa bo vse že povsem jasno... user posted image Katere taktike pa ste kaj ve ubrale za razglasitev vesele novičke?user posted image

papa in lep večerček...


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 20:07:51   
Tippi
Drejcka nadaljujeva debato med starejšimi nosečkami? ti bom tam napisala user posted image

(odgovor članu drejcka76)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 20:22:22   
ursonok
Malecka24,
sem mislila, da imaš kaj mlajše user posted image . Moja starejša bo kmalu 4 leta, mlajši pa ima šele 7 mesecev.

Slabosti
jaz umiram totalno, danes nisem naredila praktično nič, otroke komaj prenašam, komaj kuham, delat ne morem, lahko samo ležim. Vsake toliko me od slabosti trese mrzlica ... Groza!!! Povejte tiste, ki hodite v službo, tj. nekam sedet za 8 ur - kako folgate, če vam je tako slabo? Jaz delam doma, si lahko kao "privoščim", pa delam, ko se bolje počutim. Če imaš pa kao fiksen šiht, pa ne vem ...Za umret no.

UZ imam jaz šele čez en mesec! 16. novembra. Halo. Kri za hormone, urin in vse to pa deset dni prej.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 20:56:42   
miskula
hojla

joj, ko vas berem se mi kar smilite user posted image  vse te vaše slabosti, bolečine,...
meni ni pa nič, samo M ni user posted image  pa testek je pozitiven.... ja vem srečnica user posted image

glede vozičkov.... pri prvem smo imeli mothercare my3. Zadovolna full. Zdaj bomo samo kupili drugo košaro, podvozje ostane isto user posted image

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Junijke 2013
18.10.2012 21:19:54   
girl79
Čao souser posted image ,

Sem videla da sem v prejšnjem svojem postu po pomoti izdala svoj nickname...no ja zdaj je kar je user posted image ....torej Anonimna user posted image = girl79

Meni je bilo pa danes slabooooooo user posted image user posted image .....si nisem mislila da bom kdaj tako vesela da mi bo slabo, ampak je res da zdaj vsaj vem oziroma si vsaj mislim da to pomeni da je vse ok... pa voda mi ne paše več pit....moram v službo nest kako limono s seboj, potem lažje pijem, je bilo že v prvi nosečnosti tako, da sem lahko pila samo vodo z limono ali pa vsaj limonino cedevito....ja očitno sem tista tipična nosečnica, ki ji paše kislo user posted image user posted image

drejcka76- jaz imam cikle nekje 26-34 dni, in so mi prvi prvi nosečnosti že na prvem ultrazvoku DPD prestavili kar 8 dni kasneje kot je bilo po datumu zadnje menstruacije, na srečo sem imela prvi pregled šele v 11. tednu, ker bi se mi sicer verjetno tudi zgodilo to kar se je tebi....mi res ni jasno zakaj nekateri ginekologi naročajo že v 6. tednu, ko je dokaj velika verjetnost da se nič še ne bo videlo, če je do oploditve prišlo malo kasneje.... no na koncu so mi rok prestavili 9 dni kasneje kot po menstruaciji, ampak rodila sem pa potem točno na rok PDP po menstruaciji user posted image

Imam pa tudi jaz ze precejsnje tezave s hlačami....kavbojke lahko nosim samo z odprtim gumbom user posted image mah, malo bom že še mogla skrivat...sem si kupila ene par širših majčk da bo lažje skrit user posted image user posted image ...

Uh, ste pa hitro začele temo vozičkov....ja tudi jaz sem prvič delala doktorat iz vozičkov user posted image , no važno mi je bilo da je 3-kolesnik, kolesa za napihnit, da se da obračat sedalni del v obe smeri, da je čim lažji in čim bolj zložljiv, pa da lahko gor daš tudi lupinico (za to zadnje se je kasneje izkazalo da je bilo čisto nepotrebno, sem mogoče uporabila 2x)...tako sem potem kupila mothercare my3 in sem bila zelo zadovoljna, samo hčerka pa malo manj user posted image ...no ni bila ravno dojenček, ki bi se rad vozil v vozičku, tako da sem jo skoraj več prenosila kot pa prevozila...ampak bomo tokrat tudi imeli kar ta voziček, pa upajmo da se bo dojenček št.2 kaj raje vozil v njem....no ja ali pa da ne bosta 2...ha, ha ker potem bomo pa delali nov doktorat iz vozičkov user posted image user posted image , prejšnjo nosečnost, ki se je potem končala s SS sta bila 2, pa sem to kar nekako slutila, sem celo mojemu ene parkrat rekla, kaj pa če bosta 2, pa mi ni verjel....no na koncu se sicer ni dobro končala, tako da sem mu zdaj rekla, naj tokrat rajš kar samo na enga štarta pa bom čisto zadovoljna user posted image

lepo se mejte user posted image


(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Junijke 2013
19.10.2012 7:48:28   
Saša33
Dobro jutro sonosečke


Jst sem se pa danes koončno naspala. tamala je padla z joške ob 8h dol in jst pet minut za njo. Ob 7h sem se zbudla uf, kot nova. Jupiii

Ursonok: Ma včeri sem bla tud jst ko cunja. Men je non stop vroče in bi hodila kar naga če bi se dalo. Spim naga, hodim v poletnih majčkah. Mojmu je to všeč, tamala cel cajt joške išče, men pa vroče za pop.č. KOmaj čakam sneg, zimo, hlad, pa gretje izklopljenouser posted image user posted image . Glede doktorata, sem hotla reč, da ga imam namen šele vpisat. Drugače sem pravnica in delam predvsem na področju mobbinga. Mam fajn službo, kar za pravnika težko rečeš. Norm cajt od 7h do 15h. Vse ok, dobr kolektiv. Mi pa manjka mal mislt, kaj drugega debatirat.  Bi mi pa pasal še kako drugo smer zavit. Pri tamali sva se ravno selila v hiško ( sva kupila en mali vikend ) in sem si omislila vrt, ker sem imela preveč časa. Pri dveh pa bomo vidl. Drugače pa vsaka čast tebi. Boš vidla kako bo. Je pa res, da je kriza sedaj. Tud moj je dr. in je ravno reku, da služba ne bo več stala več kot leto. Selila se ravno ne bova, je pa res da vsaka sprememba vse postavi na glavo.  Jst sem pred prvo nosečnostjo vsak drugi dan tekla 10 km, okrog Brda pri Kranju, milina res. Potem selitev in sedaj, ma tukaj je neizvedljivo teč. Pa še bazen je zaprt. Sem si pa omislila orbitrek, res smešno vedno sem bla proti temu. Sedaj skačem na balkonu, ko tamala spi. Ma probaj si najt tisto plavanje, urco zase, da se spraviš v boljš voljo, pomaga. Sama sem bla sitna ko hudič, nezadovolna sama s sabo. Se mi je zdel da samo dajem in nič ni časa zame. Pa nikoga ni, ki bi vsaj eno urco mel tamalo. Pol leta jo nisem niti ure pustila brez mene. Sedaj bo pa zima in juhu. Bo tudi mož imel vesele popoldneve kdaj. Jst pa na plavanje, komaj čakam.

Mater sem se pa razpisala. Nič tukaj v Sloveniji prihajajo vroči dnevi, men se bo skuhal. Pijem brusnični čaj in čaj za dojenje. Pa en sok si grem frišn nardit in na še kaj nardit dokler se tamala ne zbudi.

Čestitke vsem novim sonosečkam, plodno leto ni kaj.

lep dan

(odgovor članu girl79)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Junijke 2013
19.10.2012 8:43:53   
Anonimen


user posted image

PDP, nick, starost, kraj, število user posted image , število user posted image ki jih že imamo , naslednji pregled, spol user posted image


1. 6. 
ursonok, Španija, 32, 3user posted image , 2user posted image
Saša33, okol.Logatca, 34, 2user posted image , 1user posted image

2. 6. 
bambolin,


3. 6.
niinii, 30, 1user posted image , 0user posted image , 22.10.
majčula,32, 2user posted image , 1user posted image , 18.10
Anonimna user posted image , 31, 3user posted image , 1user posted image , 30.10


4. 6. 
pika89, 23, 1user posted image , 0user posted image ,29.10.


5. 6. 
sover, 31, 2user posted image , 1user posted image , 7.11. 
nincy*, 2user posted image , 1user posted image , 25.10. 


6. 6.
Natalija28, 13.10.


7. 6.
flowy,Velenje, 31, 1user posted image , 0user posted image


9. 6. 
girl79, 3user posted image , 1user posted image , 6.11.
Lorencia, 29, 3 user posted image , 1user posted image . 12.11.


10. 6.
giotti, Lj, 4 user posted image , 1user posted image . 05.11.
anasara12, Lj, 1user posted image , 0user posted image . 07.11.

11. 6.
Zoja83, okol. Litije, 2 user posted image , 1user posted image . 25.10.
Aneri123, 1 user posted image , 0user posted image . 08.11.


12. 6.
malecka24, 3 user posted image , 2user posted image . 13.11.


13. 6. 
Sony2011, 27, Vrhnika, 2user posted image , 1user posted image , 7.11
junij13, mb, 27, 2user posted image , 1user posted image ,
tinci31, 32, Primorska, 3user posted image , 2user posted image , 6.11


14. 6. 
drejcka76, 35, 1user posted image , 0user posted image , 16.10


17. 6. 
črtica1, 21, Šk. Loka, 1user posted image , 0user posted image , 19.11
jagoda, 2user posted image , 1user posted image
Anonimna user posted image , Lj, 2user posted image , 1user posted image ,


19. 6. 
tana01, 31, 1user posted image , 0user posted image , 15.11


20. 6. 
pumpkinka, Posavje, 26, 1user posted image , 0user posted image ,

21. 6. 
sv86, KP, 25, 1user posted image , 0user posted image , 24.10

23.6. 
miskula, okol. Lj, 2user posted image , 1user posted image , 29.10
srečki, LJ, 31, 3user posted image , 0user posted image ,

24.6. 
Anonimna Urša, okol. Slov.B., 27, 2user posted image , 0user posted image ,


X.6. 
sanrca.81,
andreja_p, CE, 29, 1user posted image , 0user posted image , 6.11
StelaPia, MB, 27, 1user posted image , 0user posted image , 7.11
annnna, MB, 24, 2user posted image , 1user posted image , 7.11



 
SKUPAJ NAS JE: 35

Nosečke z dvojčki:
flowy user posted image user posted image


PRIČAKUJEMO:

user posted image :
user posted image :
user posted image :


Poslovile so se user posted image user posted image ;
user posted image Ajedat user posted image

---------------------------------------------------------------------------
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

- http://otrocarije.net - http://www.nosecnica.si
- http://www.noseca.com - http://bibaleze.si
- http://www.parentsconnect.com - http://www.moje-zdravje.si
- http://www.pregnology.com - http://www.novorojencek.com
- http://www.mama.si - http://babybook.si
- http://www.pregnancy.org - http://www.bambino.si

NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1 - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Junijke 2013
19.10.2012 8:46:37   
Tippi
Urškaaaaaa čestitam še tukaj user posted image in vsem ostalim tudi user posted image

In te bom redno sledila! Pa ziher jajčka ješ user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Junijke 2013
19.10.2012 8:50:52   
StelaPia
Anonimna Urša, tudi jaz imam datum po svoji izračunih 24.6.2013 :) Kdaj imaš prvi pregled? Jaz ga imam 7.7.2012 :) Kako se počutiš? Že kaj slabosti? Jaz imam full apetit, slabosti-hutro trkam nič zaenkrat :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?