|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
6.10.2012 22:34:26   
mami 26
heheh SILVA pol se pa vidive user posted image

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
7.10.2012 9:11:21   
SILVA
Mogoče pa se res vidiva ,zgleda zdaj tudi malo zamaknejo ure uz,mi je sestra napisala 8.15,tako da bom jaz takrat prisla,ce bos se tam lahko kako receva user posted image

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
7.10.2012 9:51:43   
mami 26
ok. bom videla kako bo gužva jaz imam 7:30. je pa res da vedno zamujam zaradi parkinga,predno ga najdeš...
No mogoče se pa res vidive user posted image

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
7.10.2012 21:59:54   
sarčii
Hello.

Tukaj ste vse iz LJ? je katera v postopku v MB?

_____________________________

Sarčii

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
8.10.2012 9:46:27   
SILVA
Se za en dan so mi podaljsal terapijo,ker je endometrij se tanek.
Jutri si dam stopko , v cetrtek 11.10 pa punkcija ......joj sita sem ze vsega,sva se odlocila,da je to najin zadnji poskus.

(odgovor članu sarčii)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
8.10.2012 10:58:12   
Anem
Pozdravljene trepetalke user posted image

Naj se vam še jaz pridružim. Sem v drugem postopku, dolgi protokol, suprefakt+puregon. V četrtek imam UZ, nato pa samo še čakam zeleno luč za punkcijo, za katero upam, da bo manj boleča kot prvič. Jaz imam PCOS moj premajhno število spremijev, upava na čudež, da nama uspe v drugem krogu. Moj že tri mesece pije vitaminčke, upam, da bo bodo obrodili nekaj sadov. Aha, sem na GKLJ, vodi me dr. Vogler. Srčno upam, da nama bo tokrat uspelo, saj če nama uspe, bom dobila najlepše darilo za svoj 30. rojstni dan! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
8.10.2012 11:00:03   
oreh
Živjo,

sem se kar mal oddaljila od IVF foruma, ker sem tako lepo z možgančki na off, skor tko kot, da bi ležala na plaži, s čivavo na strani... ali kako že gre ta pesmica.

Skratka, vsem, ki se pikate, imate punkcijo, transfer ali že čakate, želim mirne živce in obilo, obilo sreče!!! Silva, a ni tko pisala tudi športnica, pa poglej kam jo je pripeljalo!

Krisv bravo za kilce!



(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
8.10.2012 15:23:00   
smartika
Hej, evo tudi jaz navijam za vas, ki ste v postopkih, sama upam, da bom dobila 3 M po neuspešnem postopku v septembru, v začetku decembra, da še lahko grem v postopek letos. Tudi midva sva pri Rešu, enkrat nama je že uspelo; drugače sva midva pri Rešu že ponavadi zjutraj ob 4.30 - tudi takrat gužva :)

Držte se, navijam za vsako posebej

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
8.10.2012 17:51:24   
krisv







OKTOBER – NOVEMBER



AKTUALNO



9.10. maltezanka, posvet

esperer, punkcija (dr. Reš)


11.10. SILVA, punkcija

Anem, UZ (GK LJ, dr. Vogler)


22.10. Anonimen, posvet (dr. Reš)


25.10. smeška83, posvet (dr. Reš)


x.10. krisv, začetek postopka (dr. Reš)


8.11. Fergesia, posvet



TREPETALKE


OBJEMČKI



NAVIJAČICE

oreh

smartika



Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije: http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207






(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
8.10.2012 17:53:37   
krisv
Felidae, mami 26, javita rezultate UZ.
oreh, smartika, dovolila sem si vaju dati med navijačice. user posted image


(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
8.10.2012 18:11:21   
mami 26
No končno mi je ratalo do račinalnika. Silva ja to je tudi meni najhuje kadar ti podaljša za en ali dva dni,ko že misliš
da si končno konec,pa vedno sem govorila nikoli več- evo me spet user posted image .
Veš kaj vse postopke ponucat pa še za kakšnega prosit user posted image
Mi je pa malo žal, da se danes nisva uspeli najdit (nora gužva je bila)

No jaz sem pa domov prinesla celo vrečo menopurja,tko da danes pade prva inekcija menopurja- jeeeeeeuser posted image
17.10. pa spet UZ. Zdaj pa pivo pa jajčka user posted image

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
8.10.2012 18:59:35   
maltezanka
Zdravo punce
jutri imam končno posvet, da vidim kdaj grem lahko v drugi postopek. Od prvega sem imela že 3 menstuacije. Par dni nazaj sem imela na 14 dan ciklusa 2 dni krvavite (ginekologinja mi je po telefonu rekla, da gre najbrž za ovulacijsko krvavitev). Tega še nikoli nisem imela. Upam, da mi jutri zaradi tega ne bodo kaj zakomplicirali.
Za vse nas držim pesti, za tiste, ki se pikate in nas ki se še bomo

Poročam, kdaj se vam pridružim pri pikanju. Komaj čakam (se hecno sliši) ampak, se mi zdi, ko se enkrat začne gre vse hitro. Vsaj tako se mi je zdelo prvič

Lepo bodite
m

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
8.10.2012 21:14:50   
smartika
Krisv hvala za seznamček - sem vesela, da si me dala med navijačice, ker res sama sem v postopkih že od leta 2009 in vem kako je. Držte se punce, nama je uspelo takrat, ko sva že mislila, da je vsega konec.


navijam in držim pestke za vsako

lp

(odgovor članu maltezanka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
8.10.2012 23:33:06   
T3JK4
Pa se oglasim še jaz.
Tudi mi2 sva dočakala termin posveta pred prvo OBMP user posted image   K dr. Zornu greva 18. 10. Po vseh prebranih forumih in slišanih informacijah bi naj preračunano začela v novembru z protokolom.
To špikanje fejst boli? Imam namreč grozno fobijo pred iglami (med jemanjem krvi v laboratoriju ponavadi skup padem user posted image ). 

Drugače pa vsem sotrpinkam (ali kako naj imenujem sotrpeče pare user posted image ) - GOOD LUCK! user posted image

(odgovor članu smartika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
9.10.2012 8:28:37   
Anem
T3JK4 jaz sem tudi imela fobijo pred iglami. Sicer nisem ravno skup padala ampak sem vedno stran pogledala, ko so mi kri jemali, kar počnem še danes. Če si pravilno daješ inekcije čisto nič ne boli, tekočino si pa stineš bolj počasi, da ne zaskeli. Jaz ko sem se prvič piknila, sem bila ful nervozna, ampak naslednji dan sem bila že stručko, tako da ni panike user posted image Probaj najprej sama, če pa ne bo šlo, greš pa lahko vedno na GK ali pa ti tvoj partner lahko pomaga pri tem. Jaz osebno sem bolj sigurna, če se sama pikam.

Komaj čakam četrtek UZ, da vidimo kdaj bo punkcija. Sicer se je ravno ne veselim ampak komaj čakam, da gre mimo. Jajčnike že dobro čutim, čutim neko dogajanje, malo bolj počasi moram hodit, pa tudi moram pazit, kako se obračam, ker me spodaj zategne... Vse to z lahkoto požrem, samo da pridem do svojega zakladka user posted image

(odgovor članu T3JK4)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
9.10.2012 12:59:13   
espérer
no... preživela sem punkcijo, nevem zakaj ampak bila je kr boleča, še zdaj se ne morem zravnat!!! Pridelala sem 16 celic user posted image user posted image user posted image in v nedeljo 14.10. imam transfer. Upam, da bo tudi takrat bogato!!!! user posted image

Drugač pa vsem želim pol manj bolečin pa velik lepih celic, da bomo kmalu user posted image .

(odgovor članu Anem)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
9.10.2012 13:42:27   
Anem
čestitam user posted image user posted image user posted image toliko sem jih jaz pridelala v prvem postopku user posted image

(odgovor članu espérer)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
9.10.2012 13:55:09   
smartika
esperer user posted image , tudi jaz v prvem postopku toliko celic, sedaj po 3 letih in pol, pa samo eno

navijam, da se jih čimveč oplodi

(odgovor članu Anem)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
9.10.2012 17:58:31   
sunshinemetulj
Felidae[/quote
Pozdravljena, hvala za odgovor. Ja, seveda mi je odgovor pomagal. Trenutno moj čaka na vabilo k andrologu na kliniki v LJ. Jaz pa najbolje, da grem po napotnico da me tudi pregledajo, saj me bodo. Zanima me koliko čaka se čaka na pregled v LJ. In kaj vse pregledajo - namreč pred zdravniki sem zelo zaskrbljena če tudi ni nič hujšega - strah pred dohtarji. Pomagala mi bo vsaka izkušnja in pozitivna beseda. :)
Koliko časa pa se čaka potem ko so vsi pregledi mimo, da se gre v prvi postopek oploditve.
Nikoli si nisem mislila, da bova imela težave. Tako dolgo si že želim otročka in kar na jok mi gre vsak dan, čeprav vem da ga bova imela, ampak z malo več truda..
Držim pesti za vse user posted image

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
9.10.2012 18:03:13   
Felidae
Ojla punce!

Končno sem se dokopala do računalnika ... v službi nikakor ne znese :)
Foliklčki so bili že kar veliki (1,6), tako da je Reš rekel naj jutri prideva ponovno na UZ in najbrž bo punkcija v petek.

espérer uau! bravo za celice :) držimo pesti da bodo vse dobre!!!! Katera zdravila si imela?

maltežanka jst se čist strinjam s tabo, res je najuhjše čakat na m in na začetek postopka ... pol ko enkrat začneš gre čas kar hitro mimo ... razen ta zadnjih 14 dni ko se nam dnevi vlečejo ...
To krvavitev sred ciklusa sem tudi jaz enkrat imela, samo ni ravno pogosta in naj bi bila ovulacijska, tko da ti ne bi smel nič komplicirat zaradi tega.

Držite se punce!!!

(odgovor članu smartika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
9.10.2012 18:20:53   
Felidae
sunshinemetulj če je spermiogram res slab, potem bosta najverjetneje napotena na IVF, tako da ti predlagam da gresta narest test za spolno prenosljive bolezni, delaš ga lahko na Zavodu za transfuzijo krvi in rezultate dobiš kar hitro. To je pomojem edina stvar ki jo lahko narediš prej, čist tolk tudi zaradi občutka da se je nekaj premaknilo...ker ko hodiš okoli zdravnikov se meseci kar vrtijo ... vsaj pri nama je bilo tako.
Mislim da te vse punce tukaj razumemo in smo na istem, in gre vsem na jok, ker je želja tako velika. Moramo iti naprej s ciljem da bomo tudi me kmalu postale mame in imele svojo malo štručko ... nama je to zdaj prioriteta in nič drugega, misliti pozitivno in upati da tokrat uspe
Objemček vsem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunshinemetulj)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
9.10.2012 18:24:51   
sunshinemetulj
Hvala lepa za odgovor in podporo
Enkrat me je osebna zdravnica že poslala na pregled za spolne prenosljive bolezni, saj sem imela vaginalna vnetja kar pogosta pred cc 2,3 leti. Vendar se mi zdi, da bo potreben ponoven pregled ali kako? Ali ti vzamejo kri ali bris, meni so takrat bris. Ali potrebujem napotnico osebnega zdravnika? Hvala najlepša. Za se močno stiskam pesti user posted image

(odgovor članu Felidae)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
9.10.2012 19:11:17   
vrtnica44
hej.

tako, najin prvi IUI je za nama..... sedaj pa čakanje.....
test naj bi delala čez 14 dni, torej 23.9. uf, kje je še to....
ampak tako kot vsaka izmed vas tu, tudi jaz upam na najboljše..... user posted image

lep večer vsem

(odgovor članu sunshinemetulj)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
9.10.2012 19:30:52   
sunshinemetulj
Vrtnica44 Držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vrtnica44)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
9.10.2012 20:43:59   
maltezanka
evo mene,
danes sem imela posvet za 2 postopek in so mi že kar špikice dali. Imam enako kot pri prvem postopku - kratek postopek -Gonal- Sem zadovoljna, ker nisem imela nobenih problemov ne s pikanjem in počutjem. Tako sedaj pa še približno 10 dni in akcija. Moram povedat, da so meni tu v LJ zdravniki in sestre res neverjetni. same dobre izkušnje imam, danes os bili tudi vsi zelo prijazni. To mi doda e malo motivacije.
esperer - to je pa res fulllllllllllllll celic. Upam, da se jih oplodi čim več

Ups, zdaj me pa že psička milo gleda, da jo peljem ven na wc

Lepo se imejte in vsem enuser posted image

(odgovor članu sunshinemetulj)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?