|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
12.10.2012 11:51:10   
curly
Feliade, kako je bilo na punkciji? Upam, da si pridelala veliko lepih celic! user posted image

(odgovor članu sunshinemetulj)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
12.10.2012 16:22:40   
Anem
Feliade kako je bilo na punkciji?

No, jaz jo imam v ponedeljek in glede na bolečine, ki sem jih dala skozi prvič, mi bodo tokrat dali veliko dozo ne vem česa, da ne bom čutila ničesar user posted image Ena skrb manj... Glede na današnji UZ pričakujem veliko več celic kot prvič, G me je pa 3x vprašal, če sem imela hiperstimulacijo??? Tako da sploh ne vem kaj naj pričakujem v ponedeljek. Vem samo, da mi folikli rastejo zelo hitro. Včeraj so bili veliki 17,18,19,in en 20 danes pa kar štirije veliki 22, nekaj po 21, 20... skratka danes si moram dati manjšo dozo Puregona, jutri štopka, v ponedeljek pa punkcija user posted image Zdaj pa kar komaj čakam user posted image Kako ste kaj ostale?

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
12.10.2012 19:08:11   
Felidae
Živjo punce!
Punkcija je bila OK, še najmanj boleča do zdaj, in Reš to ful hitro naredi. Pridelala sem 16 celic!!! :)
Transfer pa v sredo 17.10.
Anem res ti hitro rastejo foliklčki user posted image
Zdaj pa lepo počivat čez vikend še dobro da bo čudno vreme ... me ne bo ven vleklo user posted image
lep vikend!

(odgovor članu Anem)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
12.10.2012 21:15:24   
espérer
Bravo Felidae sedaj pa lahko skupaj upava, da se jih čim več oplodi...... user posted image user posted image user posted image

Očitno je letošnjo jesen dobra letina!!!!!user posted image

(odgovor članu Felidae)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
12.10.2012 21:49:54   
tamala86
Živjo punce!

Po krajšem premoru sem zopet tu...sem bila zadnje čase brez računalnika, tako da vas tud brat nisem uspela dosti.
Midva sva v ponedeljek naročena pri Reševi za prevzem zdravil, tečko dobim v ponedeljek ali torek in drugi dan se začnem špikat. Bo pa to najin drugi postopek,prvi v juniju ni bil uspešen, zamrznenčkov pa tudi nimava.
Imava eno miško, ki je prišla po naravni poti, vendar po splavu, IMN, laparo in ostalih komplikacijah to ni več mogoče. Želiva si, da bi ta najin drugi IVF uspel in nam prinesel težko pričakovanega še enega člana. Enako pa želim vsem vam!
Veliko roza barve prosim...:)

LP

(odgovor članu espérer)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
13.10.2012 12:57:57   
krisv

OKTOBER – NOVEMBER



AKTUALNO



9.10. maltezanka, posvet

esperer, punkcija (dr. Reš)


11.10. SILVA, punkcija

Anem, UZ (GK LJ, dr. Vogler)


12.10. Felidae, punkcija


14.10. esperer, transfer


15.10. tamala86, prevzem zdravil (dr. Reš)

Anem, punkcija


17.10. Felidae, transfer


18.10. T3JK4, posvet (GK LJ, dr. Zorn)


22.10. Anonimen, posvet (dr. Reš)


25.10. smeška83, posvet (dr. Reš)


x.10. krisv, začetek postopka (dr. Reš)


8.11. Fergesia, posvet



TREPETALKE


vrtnica44


SREČKE user posted image

miskula user posted image



OBJEMČKI



NAVIJAČICE

oreh

smartika

curly

sunshinemetulj

Nusyka




Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije: http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207









(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
13.10.2012 13:09:38   
krisv
SILVA, kdaj imaš transfer?
espérer, držim pesti, da te jutri od tvojih 16 celic pričaka čim več kvalitetnih zarodkov, od katerih bo vsaj en tvoj zakladek.
Felidae, user posted image za veliko celic. Jaz full slabo reagiram na zdravila, tako da na zadnje, ko smo pridelali 4 celice, je zame to bilo vau! user posted image Upam, da bo tokrat z drugimi zdravili boljša letina (in tudi boljši rezultati).

Uživajte v lenarjenju ta vikend, ker za kaj več itak ni user posted image

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
13.10.2012 19:30:33   
Felidae
espérer držim pest da te jutri pričaka čim več oplojenih celic :) in velikooo zamrznjenčkov!!!
krisv mogoče bo sprememba zdravil pomagala, pri meni je bil zdaj to prvi dolgi postopek in povečana doza gonala in je mogoče to pomagalo da sem pridelala toliko celic. Upam samo še da jih bo čimveč dobrih v sredo.
Anem naj ti punkcija v ponedeljek mine z čimmanj bolečin in čimveč jajčkov user posted image
Tamala86 pozdravljena, naj vajina miška čimprej dobi družbo :)

LP

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
13.10.2012 22:31:37   
tanjita.
Pozdravljene, tudi jaz se vam pridruzujem na tem forumu, saj bom kmalu spet v igri... 7.11. imam posvet pri dr. Vrtacnik-Bokalovi. Upam, da nov ze zacnem s ponovnim mild postopkom. Za seboj imam ze tri postopke, od teh eden ze pridno pancka v svoji posteljici :-)
Srecno vsem

(odgovor članu Felidae)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
14.10.2012 9:06:55   
SILVA
Esper držim pesti za uspesen transferuser posted image

Jaz imam transfer v torek 16.10,me je pa ze zdaj strah,da me nic ne pričaka .Sem pricakovala klic vceraj,da naj pridem 3 dan,pa me niso nic klicali,zdaj lahko je to dober znak ali pa se nic ne dogaja.Joj,tok pesimisticna se nisem bila,ponavadi me je sam optimizem .

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
14.10.2012 10:07:51   
sunshinemetulj
SILVA
Močno stiskam pesti, da je vse v redu. Verjamem, de te skrbi, vendar če nas skrbi s tem negat. vplivamo na naše telo. Vse se bo dobro izšlo. Močno držim pesti zate! user posted image

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
14.10.2012 12:01:30   
smeška83
Držim pesti, Silvauser posted image

Mene pa zanima, kako zgleda, ko imaš ponovni posvet na neplodnostni (pri Rešu) in imaš doma že enega otročka (spočet z ICSIjem)? Ali je treba ponovno vse preiskave narest, kot pred prvimi postopki ali greš kar direkt v postopek, ker diagnozo že itak imaš?

(odgovor članu sunshinemetulj)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
14.10.2012 13:51:32   
lučka 25
smeška, pri Rešu je tako, da greš 10 dni pred M na posvet z napotnico. Tam tebi naredi UZ, če je vse o.k., za tvojega je potreben spermiogram le, če je imel slaba semena. To je to. Dogovorili se boste za terapijo in, če imaš kratek postopek, začneš že 2. dan naslednje M. Pa srečno!

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
14.10.2012 14:36:14   
espérer
No v Postjni je bilo danes zelooo pestro!!!! Mene so pričakali 4 bodoči mali slovenčki...... Dva trenutno "grejem pod svojim srčkom" dva smo pa v skrinjo pospravili za ozimnico!!!! user posted image user posted image user posted image

Upam, da 28.10. končno vidim +, drugač pa veselo v nov boj!!!!!!

Sem pa danes kar dobre volje, sicer sem še vedno napihnjena kot žoga in hodim kot, da bi bila že v petem mesecu....user posted image

Felidae upam, da bosta imela več lepih malih user posted image kot midva!!!!!

Vsem ostalim pa veliko +++++++

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
14.10.2012 15:48:53   
Avonija
Cestitke esperer! Za dva mala zidana slovencka user posted image user posted image user posted image [s m=bravo.gif]user posted image user posted image
In seveda za double pack ozimnico! Zdej pa pocivej, mi ti pa drzimo pesti!

Jaz imam punkcijo v torek, danes zvecer si dam sstopko :-)
Je to moj 4. postopek pri Resu.

(odgovor članu espérer)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
14.10.2012 19:11:11   
krisv


OKTOBER – NOVEMBER



AKTUALNO



9.10. maltezanka, posvet

esperer, punkcija (dr. Reš)


11.10. SILVA, punkcija

Anem, UZ (GK LJ, dr. Vogler)


12.10. Felidae, punkcija


14.10. esperer, transfer


15.10. tamala86, prevzem zdravil (dr. Reš)

Anem, punkcija


16.10. Avonija, punkcija
SILVA, transfer


17.10. Felidae, transfer


18.10. T3JK4, posvet (GK LJ, dr. Zorn)


22.10. Anonimen, posvet (dr. Reš)


25.10. smeška83, posvet (dr. Reš)


x.10. krisv, začetek postopka (dr. Reš)


7.11. tanjita., posvet


8.11. Fergesia, posvet



TREPETALKE


vrtnica44

espérer


SREČKE user posted image

miskula user posted image



OBJEMČKI



NAVIJAČICE

oreh

smartika

curly

sunshinemetulj

Nusyka




Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije: http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207












< Sporočilo je popravil krisv -- 14.10.2012 19:17:59 >

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
14.10.2012 19:24:40   
krisv
espérer user posted image user posted image user posted image zdaj pa najtežji del - čakanje user posted image . Božaj bušija, vizualiziraj kako sta se vgnezdila in kako rasteta in ni vrag, da boš poskrbela za slovensko nataliteto user posted image . Kolko celični pa so bili zarodki?
Anem in Avonija, želim vama, da bo punkcija čim manj boleča in čim hitreje mimo in seveda, da bodo celice zrele in dobre kvalitete. user posted image
SILVA, bodi optimisična, pričakuj najboljše - torej 4 čudovite zarodke user posted image

miskula, javi se kaj. Kako si?

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
15.10.2012 8:28:11   
Nusyka
Imam spet eno vprašanje user posted image  in prosim za pomoč.
Dobila sem vabilo za IUI, menstruacijo dobim predvidoma 22.10., torej Femara tablete bom jedla 5 dni, s pričetkom 2 dne M. Kdaj bom imela v Lj preglede, če bo časovno tako potekala vsa ceramonija? Na vabilu piše, da je 12 dan sikla UZ, najbrž bom pa tudi prej morala kaj v LJ.
28.10. se mi obeta en nujen dogodek, pa me skrbi, če bom mogla slučajno dopoldan v LJ?

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
15.10.2012 10:15:39   
smeška83
Lučka, hvalauser posted image Še naprej za vse držim pesti user posted image

(odgovor članu Nusyka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
15.10.2012 10:17:42   
smartika
ESPERER user posted image user posted image user posted image za 4 borce; pridno grej 2 sončka, ostala pa te naj lepo čakata,

ja pri Rešu gre vse hitro; če si že imel uspešen postopek, si drugič malo pred m že na posvetu - ti na UZ, mož pa brez vsega - samo za zdravila in postopek se dogovorite in to je to - seveda če so pri prvem postopku vsi izvidi bp - kot pri nama.

Vsem, ki ste v postopkih pa želim veliko, veliko sreče.

lp

(odgovor članu Nusyka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
15.10.2012 10:20:01   
BARBI78
Živjo punce...tudi jaz se po kratkem premoru javljam..grem konec tega meseca v 2.postopek IVF..sicer isto kot SILVA, ful manj optimistično, ker je ves moj optimizem šel že v 1.postopek - mogoče sem bla kar preveč 100%...tko da bomo videli kako bo sedaj potekalo..vsem želim veliko sreče..:)

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
15.10.2012 10:46:43   
smartika
BARBI 78 tako je bilo pri nama; v prvem postopku sva bila ful prepričana, da je uspelo - 16 celic, 6 se jih je oplodilo, enega vstavili in imeli 5 zamrznjenčkov, nato pa 8 dan transferja M -obup, ampak ker sva imela zamrznjenčke takoj 2 dan m po Estrofem in za 14 dni spet transfer dveh zamrznjnečkov - 14 dan etz pa - na testu - skoraj naju je kap; sem klicala Reša in spet 2 dan M po Estrofem in trasfer naslednjih 2 zamrznječkov -takrat sva pa bila čisto brez upanja, res, še z Rešem smo se po etz-ju dogovarjali za nov postopek z drugimi zdravili..... in da tistega enega zamrznjenča pustimo v skrinji kao da itak z 1 zamrznjenčkom ni takega uspeha in nato 12 dan + na clearblue......v glavnem želim povedati, da midva ko sva bila čisto brez najmanjšega upanja in sem živela res vsakdanje - služba, zabava, telovadba, je uspelo.....

No malo sem se razpisala, sedaj ko čakam december, da grem v tretji postopek..

lp

(odgovor članu BARBI78)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
15.10.2012 14:03:26   
miskula
evo mene user posted image user posted image user posted image
vesela k radio.... danes sem bila na kotroli krvi, nosečniškega hormona imam 684,4  jeeeeeee tako da pikica pridno raste

držim pesti za vse vas, sušper ste punce, pozitivno naprej  user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil miskula -- 15.10.2012 14:05:39 >


_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu smartika)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
15.10.2012 14:16:54   
športnica
miškula,

lepa lepa lepa novica, bravo punce, tako se to dela........ čist vesela user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
15.10.2012 15:35:11   
sunshinemetulj
Pozdravljene
Smartika, a potem vama je uspelo po naravni poti?
Za vse močno držim pesti, da uspe čimprej. Sama pa čakam, kdaj bo, ko bodo postopki. Do takrat pa srčno upam, da morda se zgodi čudež in rata po naravnmi poti. Upam, drugače pa v boj :)


(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?