|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 7:00:14   
Pommaranca
maltezanka neee noooo user posted image Kar pogumno naprej! user posted image Jaz se tolažim s tem, da gre v tretje rado! Komaj že čakam, da kakšna odpre temo december/januar 2013 user posted image

Aleda ja za te kapljice sem ful pozitivnega slišala. Samo so zlo drage, ampak če pomaga, mi ne bo panike. Majhna flaška, če jo uživaš sam je za 30 dni, in stane v Sanolaborju 37€. Ampak kot pravim, vse se pomatraš, da bi prišel vsaj do enega user posted image

BARBARA0809 Veš, da sem enako jaz v drugem postopku razmišljala (se tolažila), da če je samo 1 celica je ziher bolj kvalitetna, ampak žal ni bilo tako. Mogoče bo v tretje več sreče, ker bom imela popolnoma drugačna zdravila.

Adelle in spelcy3 user posted image user posted image

esperer in Anem ne vem kako je sicer z Astasanom, mož jih je užival pred vsakim postopkom, po predpisanem postopku in zadosti časa pa je bilo vsakič enako število semenčic. Tako, da bova sedaj pa res nabavila še bio selen-cink. Vse je treba probat, da si potem česa ne očitamo! user posted image

user posted image lep petek želim prav vsem!

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 8:59:25   
baby1978
Punce- drzim pesti za vse. meni je obakrat po et 5 dan test 8 dan pokazal realno sliko. tako da....kr pogumno lulat. nevem kaksni so znaki za neuspeh...znakov da je uspelo pa prakticno ni, mozna je res rahla slabost in prebavne motnje.

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 9:09:39   
Aleda
Hvala za odgovore. To se pravi da bi moj M mogu jest vse to selen-cink, Q10 in astasan, ker ima počasne, negibljive in nekih čudnih oblik plavalce, pa še vseen bog ve če bo kaj pomagalo. Dr je rekel, da to se ne da pozdravit, itak da če bi se dalo bi obstajala zdravila. Bomo probali, pred drugim postopkom je pil maco in selen-cink, po maci je skoraj vsak dan bruhal, revežuser posted image
Pa so res drage te kapljice, sam če pomaga je vredno. A so jih tut vaši moški pili?

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 9:17:21   
Anonimen
ojla punce , sm vidla da se zgovarjate od izbolšanja sperme, pomoje majo pa fertil up use to kar ve hočte notr. Preberte si , moj je en čs jestu astasan pa zravn šumeče tablete cink pomoje , pol sva pa vidla da je pa kle use skupj in zj to oba jeva.

za une kaplce pa jest nism nč kj velik v povezavi z neplodnostjo najdla, mogoč sm preveč na hitrco pogledala , bom enkrat k bom mela čs še enkrat , razn če ma kkšna link da mi ne bo treba iskt :)

(odgovor članu Aleda)
  Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 9:43:03   
Adelle
Jutro punce... no, kokr vidite ob 6h nisem pisala, ker sem šla nazaj spat, ker sem dobila en velik minus na CB. Nisem še prepričana v tem rezultatu, predvsem zato ker nisem lulala 5 sekund, ampak 2-3 max, in ker je mogoče še prezgodi. Ne vem, tolažim se da je tako in da bom vseen v torek vidla plusek. Me je pa stisnlo v prsih zjutri k sm vidla tist munis.... upam da ni točen, upam da bom vidla plus, čeprav...upanja ni velik. Zjutri me je tud trebuh začel fuuul bolet kot za menstro... no to je to od mene....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 9:51:05   
spelcy3
hojla...
no tud jst sm delala testek kot sm oblubla.
včeraj zvečer me je na prstu spet pričakala rdeča barva, ko sem si vstavljala utrogestan. itak jok, pa milijon zakaj-jev. no ko sem končno zaspala sem sanjalala da sem non stop delala testeke in so bli vsi -.
no ko sem se zju3 zbudila sem najprej preverila BT, ker sem si rekla, da če bo badla testa sploh ne bom delala. no in je bla še vedno 37. grem na WC se polulam. na vložku črta v barvi bele kave. tetna se je tako izrisala in preverim da je treba 10 min počakat da če ni 2 črtic se tako potrdi -. no ko se obrišem je bil papir rozast. ko sem vstavla utrogestan čist malo na prstu. no pogledam na test in se mi zdi da vidim user posted image . pogledam prot luči nič. no grem v spalnico skupi s testom. čez 5 min vidim spet 2. ampak tadruga taka nežna-obris, ampak se je vidla. ko je moj priš iz nočne je tud rek da vidi 2. tak da ne fantaziram.
zj me je pa strah da sem zanosila ampak da se vse skupi končuje user posted image
kaj mislite?

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 9:57:59   
limonca*
spelcy, normalno je, da je kontrolna črtica bolj svetla kot testna, ker je hormona še malo. Tako, da brez skrbi, vsekakor si noseča.. Čez 2 dni ponovi test - črtica bo sigurno bolj močna. Kateri dan po ET pa si? Kdaj si imela ET - 3 ali 5 dan?

(odgovor članu spelcy3)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 10:00:09   
spelcy3
danes sem 10 dan po ET, prenos pa je bil na 5.dan. mene sam skrbi, ker roza izcedek še vzamem v zakup. tiste neke rdeče zmazke pa ne morem in me mal skrbi da se ne končuje vse skupi user posted image

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 10:05:11   
limonca*
10 dan po ET je vedno bolj šibka črtica! user posted image Kar se tiče izcedkov - zeeeloo veliko punc, ki zanosijo po IVF imajo izcedke. telo je polno hormonov, zraven je še malo vgnezditvene krvavitve ali pa krvavitve, ki pridejo namesto M. Mogoče se en zarodek poslovi, drugi ostane in je zato krvavitev.. Skratka, 100 stvari je lahko. Bodi lepo mirna, poskusi več počivat, če bo krvavitve več lahko povečaš dozo utrogestana.

(odgovor članu spelcy3)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 10:08:18   
spelcy3
jst res upam da je tako kot praviš. ker po včerejšne "šoku" in današnji slabi črtici se nisem upala ne veselit ne nič zaradi izcedkov.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 10:15:27   
limonca*
user posted image Kr verjemi.. Sem že tok let v teh postopkih, da že marsikaj vem. user posted image

(odgovor članu spelcy3)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 10:39:09   
curly
Ja spelcy, po moje je tudi to to!!!

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 13:18:26   
Adelle
Ful sm danes slabe volje, ne vem če je sploh še kej upanja zame...user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 13:30:57   
curly
Adelle, jaz bi na tvojem mestu v nedeljo test ponovila! Upanje umre zadnje!!!

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 13:36:51   
Anem
adelle stran z slabo voljo! Tisti minus pozabi, pri morulah je lahko plusek viden kasneje! Držim pesti, da končno zagledaš plusek!

Spelcy čestitam user posted image user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 14:05:52   
baby1978
Adelle-dokler se ne vlije je upanje. mogoce pa je bil res prehitro.
spelcy- tudi jaz s imela rahli izcedek in pozitiven test. zdaj sem ze v 9 tednu nosecnosti. ce je crtica je crtica ni vazno ce je mocna ali ne.tako da, cestitam.

(odgovor članu Anem)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 17:29:54   
mami 26
Adelle jaz mislim, da si bila malo prehitra...počakaj še malo pa naredi čez dva dni še en test CB user posted image boš vidla da bo drugačen razultaluser posted image

spelcy3 brez panike,če je plusek potem je nosečnost...glede izcedkov pa se je pisalo že mnogo in je bilo vse ok...

Punci malo bo treba še počakati.... kaj pa pol ko boste čakali 8 mesecev user posted image

SREČNO!

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 17:58:24   
Adelle
Jaz se zdej ful bojim druzga testa nardit... nočem vidt spet tazga minusa, danes sm si skoz ponavljala da nisem vidla ga, da sm sanjala, da to ni to, da ne more bit konc user posted image Ne vem no, upam da mate prav in da bo res pokazal drugačen rezultat čeprav zdej k sm se že opekla... ne upam več tok velik.. user posted image


Drgač pa meni se itak ne bo zdej ulila user posted image ker jo ne pričakujem šele okrog 30ga... tko da ja, belina je ampak to nč ne pomeni...sicer me je danes največ bolel trebuh kot za menstro in ja, dobila sm najmanj 5 mozoljev na faci, kar je tudi znak za user posted image ....

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 19:06:54   
gospodarica
pozdravljene!
po dolgem času vas spet malo berem in se vam pridružujem če smem? namreč tudi sama grejem 2user posted image zamrznjenčka,ki sem jih prejela v varstvo v sobotto.
danes ( 6 dan po et) se mi je začel pojavljati izcedek ( roza barve)....ga je malo,zdaj že skoraj ni več....ampak vseeno me malo jezi,da ne bo nič...kaj pa vi pravite na to?

adelle....mogoče si res majčkeno prehitro naredila test,poskusi čez kak dan ali dva še enega....močno držim pesti zateuser posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 19:49:16   
Adelle
Mislim da ne upam zdej nardit testa prej kot v torek. Mogoče še mal podaljšam, a? :) Kar je zihr je zihr. Sam razmišljam, če bo tud v torek minus potem je definitivno minus ane? Ne rabim it na krvnega, al kaj?? Mislim tko, če je bila vgnezditev pozneje mogoče....

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 22:00:28   
womanpolice
Še nekaj dni imate časa, da ujamete na prodajnih policah novembersko številko revije Mama. V njej je moja zgodba objavljena na treh straneh  - Privilegij je biti mami...  Je anonimna iz preprostega razloga, ker spoštujem to željo moža, drugače meni ni problem to deliti z drugimi. S to zgodbo sem želela vsaj nekoliko vliti upanja tistim, ki jim še ni uspelo, pa vem, da nekega dne jim bo. Le verjeti je treba. p.s. vesela bom vsakega vtisa ob prebrani zgodbi. Lp.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
23.11.2012 22:36:56   
Adelle
Kje ste punce? Jaz se dolgocasim, mojga ni doma, pa mam mal vec casa da premislim o vsem tem... Ne vem zakaj ampak se je danes neki v meni zlomilo, mislim da sans nimam vec, nimam jaz te srece da se vse dobr izzide. Zadnje cajte se nama tako grde stvari dogajajo da si vcasih mislim da nc lepega ne bova nikoli dozivela... sm se odlocila da ce bo minus v torek grem delat sele zacetek druzga tedna ker hocem prebolet to v miru. Ta boj za otroka me je ful spremenil, sm veliko bolj obcutljiva na vse, in sm dost bolj zivcna postala. 4 leta je ze mim od trenutka ko sva se odlocila za otroka. 4 leta neuspeha, samo poraze in poraze iz meseca v mesec. Trudila sm se bit mocna, zdrzat vse, ampak ne morem vec. Ne vem ce bom sposobna sprejet se kaksnga poraza ne da bi me potrlo in zaprlo, zaprla se bom pred vsemi, kot sm se ze zacela zapirat... slabo, slabo.....


Oprostite k vam morim, sm pac mogla nekje zapisat svoje misli...

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
24.11.2012 7:15:57   
Aleda
Živjo Adelle, žal mi je za -, upam da se rezultat res še kaj spremeni. Verjamem, da ti je hudo, vendar glavo pokonci...bo preteklo par mesecev in boš spet pripravljena za v nov boj. Moj nasvet je da se probaj sprostit in vzet čas zase. Upam da čimprej posije sonček tudi zateuser posted image user posted image user posted image Srečno!

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
24.11.2012 7:28:22   
oreh
živjo!
berem vas redno in za vsako držim pesti. Pisati pa nisem mogla, ker mi je poste blokiralouser posted image
Danes pa kot za stavo dela in lahko posrredujem sveže poročilo s 1.UZuser posted image
Imam 200 puregona, a reš ni nič kaj zadovolen. Imam le dva folikla 10 in 11 ter enega mini, je pa videl eno tvorbo na jajčniku in sumi, da je endometrioza, prej je nisem nikoli imela.A je katera imela tako izkušnjo?
Vglavnem, bil je pesimistično razočaran, zaradi velike doze. A jaz sem še vedno optimistična.user posted image

Adelle, verjetno vsaka doživlja tako kot ti, vse imamo vzpone in padce, a vedi, da le močni ljudje in močne zveze preživjo vse te stvari s pokončno glavo in vedi, da to si ti in me vse. Kaj pa veš, mogoče te pa v torek pričaka lepa novica in potem ti bo žal vse slabe volje v zadnjih dneh. Pojdi po štacunah, na kofe, zvrni kak kozarček, peči piškote... user posted image user posted image  vem, da sem pametna in je to najlažje rečt, mal težje pa nardit.
Lep vikend vsem


(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
24.11.2012 8:22:01   
spelcy3
jutro!

danes zjutraj sem ponovila testek. tadruga črtica je danes veliko bolj vidna (se ni potrebno trudit da bi jo lepo videl), izcedek pa se spreminja v krvavitev. ni taka kot pri user posted image ampak je tak 5 kapelj in ko se obrišem na papirju. ni pa da bi se ulilo.
prsa so še vedno polna, tisti nežni pritisk je še spodaj vedno prisoten, pa neki čudni občutek slabosti ko pogoltnem slino. ni pa enega znaka ali občutka da bi user posted image prišla. jst upam da se bo umirilo vse skupaj.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?