|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ultrazvok na VIDEO
8.9.2005 9:14:18   
Meggi

Zvedela sem , da ti seveda proti plačilu 10.000sit, posnemejo ultrazvok na video. Ali je katera to vzela in doživela? Se izplača ali ne? Je trajen spomin in lahko podoživljaš obdobje nosečnosti.

      
Za nosečnice en nasvet. Nočem vsiljevati a mi je tak fajn da moram povedat.

Naredila sem si kar sama iz blaga tako širok pas za okoli trebuha. Izbereš pisano blago, ki ga lahko kombiniraš z čimveč ostalimi nosečniškimi oblačili lepo zarobiš in imaš. A ja elastično blago mora bit, da te ne tišči in ti je čimdlje prav.

Zakaj je fajni.

Jaz sem imela kljub "poletju" mrzel trebuh. Na živce mi je šlo da mi vse majce (navadne od prej) gor lezejo, in mi je pihalo. Sedaj me je tak fajn da ga imam za doma gor, pa če kam grem. Seveda nisem ostala pri enem.

Če se kateri da- v roke in gremo ustvarjat.
A ja ideja ni moja pristna, sem visla v nekermanu za 2.700 jaz sem dala za dva taka za blago 1.100 sit.

        Uživajte srečke nosečke!

                  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ultrazvok na VIDEO
8.9.2005 9:16:57   
Anonimen
V Kranju ni treba nič plačat, samo kaseto prineseš. Ampak meni itak ni nič jasno, kje je kaj pri teh posnetkih, ne pri slikah ne pri videu. Kolegice vse vidijo in kažejo, se raznežijo in občudujejo, ampak ne ..., meni ni nič jasno.

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   ultrazvok na VIDEO
8.9.2005 9:28:55   
Stefka
A katera ve za Domžale?


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ultrazvok na VIDEO
9.9.2005 10:16:20   
mauri
Jaz sem bila pri dr. Mihelič Klari v Črnučah, ko sem bila v 25. tednu. Naredila mi je 20 min. posnetek in zraven vse lepo razložila, tako da se je videlo ko je naša mala pupa odpirala usta , mahala z rokico, brcala, se na koncu, ko ji je postalo že nerodno, skrivala ...
Skratka meni ni žal. Je večen spomin na dogajanje v tvojem bušiju.
Cena za pregled je malo manj kot 7.000 SIT

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ultrazvok na VIDEO
9.9.2005 10:53:17   
Minka Pobalinka
Tudi jaz sem bila pri dr. Miheličevi v Črnučah.. Pregled oz. UZ je 6600, kaseto prineseš s seboj.. Je pa super, saj imaš kot je že Mauri povedala trajen spomin..

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ultrazvok na VIDEO
9.9.2005 13:04:20   
ursa_p
Tudi mene zanima kako je to v Domzalah. Narocena sem 29. septembra. Naj se odjavim in grem raje kam drugam? Ker bi tudi sama rada imela kaseto (se raje CD) za spomin!

Glede na to, da je v Kranju zastonj ... se lahko kar sama narocim tam ali je to samo pod pogojem, da tja hodis h ginekologu?

Lp, Ursa

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ultrazvok na VIDEO
9.9.2005 13:16:40   
kati1
mauri in minka pobalinka ... sem bila tud v Črnučah ... posnetek je enkraten ... pr nas smo gledali kar cela družina in še kolegi so hotel gledat - vsi vse videli (pa tud midva sva mal razlagala)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ultrazvok na VIDEO
9.9.2005 13:19:33   
ursa_p
Jaz sem kar poklicala v Domzale!
V Domzalah tega na zalost nimajo!

Kranj ... sem vprasala ce lahko pridem v Kranj, ce imam ginekologinjo v Domzalah, pa je rekla, da samo z napotnico, drugace je pregled samoplacniski.
Je pa rekla tudi to, da ne ve, ce to se zmeraj delajo ... moram poklicat se v ponedeljek dopoldne!

Lp, Ursa

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ultrazvok na VIDEO
9.9.2005 13:41:48   
Anonimen
Ja, seveda, jaz sem iz Kranja in sem imela tam ginekologa in redni ultrazvok.

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   ultrazvok na VIDEO
9.9.2005 16:54:27   
kepica81
MAuri in Minka pobalinka!

kje pa je ta G v Crnucah? Tudi jaz sem iz crnuc, tako da nekaj naselja poznam
a ima kaksna telefon? (sj zdj sem ne rabim, ampak potem ko bo ze malo vecji )
hvala...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ultrazvok na VIDEO
9.9.2005 18:06:00   
kati1
kepica .. sem ti odgovorila na privat

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?