|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 21:10:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Nisem vedela, oprosti, sem ti pa hotela napisat, če nisi slučajno noseča, pa nisem upala user posted image


No zdej veš user posted image če bo še kaj turbolentnega vmes, ali pa hude jamrarije, je to vihar hormonov. dobr da mine user posted image če ne bi težko tko furala do konc lajfa user posted image


kdaj pride Madagaskar na svet (kdaj ma pdr)?

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 21:13:07   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Nisem vedela, oprosti, sem ti pa hotela napisat, če nisi slučajno noseča, pa nisem upala user posted image


No zdej veš user posted image če bo še kaj turbolentnega vmes, ali pa hude jamrarije, je to vihar hormonov. dobr da mine user posted image če ne bi težko tko furala do konc lajfa user posted image


kdaj pride Madagaskar na svet (kdaj ma pdr)?



Jaz grem spat, ker spet ničesar ne razumem. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 21:14:31   
mateyka
Paštetka, moraš pogledat njeno temo "Ideje?!?" pri imenih user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 21:15:51   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Paštetka, moraš pogledat njeno temo "Ideje?!?" pri imenih user posted image



hahaha Madagaskaruser posted image je napovedan za 11.4. ampak prepričana sem, da se bo zgodilo že v marcu user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 21:18:36   
mateyka
ooo, se bo vrglel po meni - oven bo user posted image

se pravi nas boš še dolg masirala s svojimi izjemnimi hormoni user posted image user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 21:22:14   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ooo, se bo vrglel po meni - oven bo user posted image

se pravi nas boš še dolg masirala s svojimi izjemnimi hormoni user posted image user posted image



z užitkom in veseljem user posted image

aaaa oven bo. a to če bi se rodil aprila? kaj pa marca? hočem rečt kaj je pred ovnom? sem glih tuhtala kaj bo za en znak, sem rekla, da morem pogledat, pa sem pozabila (vidiš, hormončki user posted image ), pa si prišla s to info kot naročena user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 21:35:07   
mateyka
oven je 21. marec - 20. april. pred tem sta ribi.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 7:19:29   
Tippi
joooj sam ne ribe, mi delujejo sluzaste user posted image

torej bo oven! user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 10:19:09   
_sonček
ovni smo fajn ja user posted image  user posted image

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 10:32:09   
gsatalema
joj pa ne vsi user posted image

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 11:11:21   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema
joj pa ne vsi user posted image


kaj bi rada povedala, da nismo vsi fajn al da nismo glih vsi na RR? user posted image
user posted image

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 11:18:04   
Tippi
user posted image
user posted image


HAHAHA jaz bi tud take smajlije mela! user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 11:59:03   
gsatalema
ne vsi ovni user posted image , tujaj na RR še nimam problemov...user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 12:04:45   
_sonček
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema
joj pa ne vsi user posted image


kaj bi rada povedala, da nismo vsi fajn al da nismo glih vsi na RR? user posted image
user posted image


user posted image  user posted image  

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 12:11:40   
mateyka
ja, moram povedat to smešno zgodo - midva sva bla tud skeptična do določenih znakov (horoskop) in tisti mesec npr. nisva "delala" na detetu. sva mislila da sva sam midva tok prismuknjena, da mava take predsodke (nekak nama ni sedlo da bi recimo bil(a) rak - ker je že njegova mat user posted image ). no pol pa govorim z eno frendico (je trajal da je zanosila) in mi ona tud prijavi da sta enkrat preskočila mesec, ker nista hotela enega horoskopskega znamenja; sem samo pogledala in - dobila dokaz da nas je več prismuknjenih kot sem mislila user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 24.10.2012 12:13:53 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 12:15:05   
Tippi
đizs mateyka user posted image ne sam da ste lepi in inteligentni, ampak tud prismuknjeni user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
24.10.2012 12:25:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 12:29:43   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

joooj sam ne ribe, mi delujejo sluzaste user posted image

torej bo oven! user posted image



Ej, ne ti men slabo o ribah (un smajli z gorjačo v roki user posted image ). Naša mlajša je ribica, pa je ena taka nasmejana, vesela punčka, naviha in dobrovoljček, da se vsakemu takoj priljubi. Nobene sluzavosti ni user posted image .

Meni so sicer ti horoskopski znaki nepomembni in sva delala otroke z veseljem vse mesece v letu user posted image . Mi je bilo pa enkrat hecno, ko me je v službi en znanec pecal, da bi se pa dobro povezala s strelcem (kao on), jaz sem pa res imela strelca doma. Ker se zrak dobro meša z ognjem al nekaj takega (jaz sem dvojčica). Nekaj potem že mora biti na tem.



Strelci so fajn user posted image ... res je to en tak fajn karakter, da je groza. Mam enega malega doma, pa vse strelce, kar jih poznam, mam super rada user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 12:31:53   
ronja
nekak nama ni sedlo da bi recimo bil(a) rak

A, daj no! Rakci so pa ja super! Mam 2 doma, pa še tafajn babi je bila rakica! Sama sem mela največje probleme z dvojčki, pa sem tudi spoznala par prav fajn dvojčkov, tako da po moje ni fora v znamenju, ampak človeku;).

Ribice so pa tudi super, vse, za katere vem, da so ribe:). Meni so fajn ti nežni znakci: ribe, raki in ostala golazen:). Tako hitro so zadovljni, samo da so na varnem, pa da jih imaš rad:). Mogoče je to sploh za vse znake značilno, če dobro premislimuser posted image ...

Ankica, pri nas sta zemlja in voda in baje gre skup. Zaenkrat nimamo problemov, mogoče včasih kaka erozija, ampak navsezadnje tako nastajajo najlepši meandri, a ne?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 13:12:09   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, moram povedat to smešno zgodo - midva sva bla tud skeptična do določenih znakov (horoskop) in tisti mesec npr. nisva "delala" na detetu. sva mislila da sva sam midva tok prismuknjena, da mava take predsodke (nekak nama ni sedlo da bi recimo bil(a) rak - ker je že njegova mat user posted image ). no pol pa govorim z eno frendico (je trajal da je zanosila) in mi ona tud prijavi da sta enkrat preskočila mesec, ker nista hotela enega horoskopskega znamenja; sem samo pogledala in - dobila dokaz da nas je več prismuknjenih kot sem mislila user posted image


Dobro, da se dete ni kak teden dni prej rodilo.....user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 13:17:20   
mateyka
zrak pa ogenj skupi? ja, v požaru user posted image

ej ronja, funny but true - jaz imam skozi 80% frendov v ognjenih znamenjih. še moj mož, ki je škorpija (omg in user posted image ), je v ascendentu (podznaku) strelec (ogenj).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 13:17:53   
Tippi
Jaz na horoskope ne dam prav veliko, so mi bolj kot ne, v zabavo.

moje izkušnje z določenimi znakci. ali to drži, ali pač ne, v to se nisem spuščala, sem pa opazila, da se nekatere lastnosti pri določenih znakcih ponavljajo.

ribi - neodločni ljudje
rakci - ustrežljivi, za moške posebej velja, da znajo bit v partnerskem odnosu copate
ovni - ekstravagantneži user posted image
tehtnice - hladni ljudje (mimogrede edino znamenje v horoskopu, ki ni živo)
dvojčki - oče in hči sta dvojčka, drugih nisem poznala, tko da sta oba super user posted image
strelci - dobri kot kruh!

če bomo pa še kakšnega obdelali, pridem pa naknadno povedat user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 13:25:58   
gsatalema
Se strinjam; strelci so ok user posted image (mož)
rakec -(sin) in je tudi taki nežni najstnikuser posted image
tehtnica (hči), oni samo nekaj resnično tehtajo in velikokrat ne vedo ali levo, ali desno user posted image
No glava družine je pa velika levinja user posted image user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 13:29:50   
Tippi
No glava družine je pa velika levinja user posted image user posted image


Pri nas tudi user posted image user posted image

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   [Brisano sporočilo]
24.10.2012 13:30:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?