|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 10:25:46   
_sonček
Pikolina13 hvala in česitke tudi tebi! user posted image

Glede prehlada/bolečega grla pa probaj:
- grgranje slane vode
- grgranje žajbljevega čaja
- prežgan sladkor v mleku (prazno posodo daš na štedilnik in vanjo vsipaš manjšo količino sladkorja-toliko, da prekrije dno, z žlico mešaš dokler se ne bo stopil v rjavo karamelo, potem vliješ na še vročo karamelo mleko, medtem z eno roko še vedno mešaš karamelo, ta se bo nenadoma strdila in sprijela žlice, lahko jo poližeš kot liziko ali pa jo pustitš, da se stopi v mleku, najboljše je to da srkaš-ližeš čimbolj vročega).

Upam, da bo kaj pomagalo user posted image

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 11:22:03   
pikaboo
Čestitke Blu blu in _sonček!! user posted image user posted image Same super novice. Zdaj pa samo še držimo pesti, da zmedena čim bolje opravi na pregledu. user posted image

Mislim, da midva ne bova nikomur povedala pred 12 tednom. Potem pa lepo po vrsti od staršev do prijateljev in nazadnje v službi. Prav s težkim srcem berem komentarja zmedene in Blu blu glede odpuščanj, ampak je žal to realnost marsikje. Mogoče bi bilo zaradi tega res bolje povedati prej. Pri nas na srečo še držimo glavo nad vodo, tako da bom sporočila šele, ko bo to res potrebno zaradi iskanja menjave.

Vau _sonček, tvoji nasveti za boleče grlo bodo pa še kateri drugi prav prišli. user posted image Hvala. Pikolina13 ti pa počivaj, koliko se da in čim prej se pozdravi. user posted image

Mimogrede, kako pridne ste s pitjem vode? Meni je sestra pri ginekologinji rekla najmanj 3 litre na dan, ampak to se meni zdi čiiiisto nerealno. Jaz spijem liter, morda liter in pol pa se mi zdi, da sem se že zelo potrudila. user posted image

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 11:47:44   
Pikolina13
_sonček hvala za nasvete. user posted image

Oh, voda, voda, voda. Jaz sem že v prejšnji N imela probleme s tem pitjem vode. Mi je totalno neužitna, ne odžeja, fuj uglaunem. user posted image
Mi je tudi G govorila, da moram spiti 2-3l na dan. Totalno nemogoče. Liter maksimalno sem spila. Ali pa čaj, nesladkan. Muka totalna.
Pa še mali je imel malo povišan utrip -170-180/min, in me je strašila, da je to zato ker ne pijem. user posted image
Potem sem začela malo več pit pa je bil utrip še vedno isti. Še na dan poroda mi je na CTGju aparat skos piskal, ker je šlo čez 160. user posted image Ima pa sedaj lep normalen utrip, nobenih posebnosti. user posted image

(odgovor članu pikaboo)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 12:24:11   
_sonček
Ni za kaj punce, upam, da vam prav pridejo, pa da b teh prehladov čim manj user posted image

Jaz za N ne mislim tako hitro povedat, po nuhalni, nič prej, domačim pa bom verjetno povedala okoli Božiča, da jim malo praznike polepšam user posted image  bom pa tamalmu naročila majčko "avgusta bom veliki bratec" in ga to oblekla, pa da vidimo kdaj bodo opazili user posted image  samo še moram naročit, najdit kje to delajo, bom malo po internetu pogledala...

Glede vode, jaz spijem kar nekaj, v večini navadno vodo iz pipe, doma pa kuham čaj, nesladkan in to pijeva s tamalim...spijem pa kakor kdaj, ene 1-1,5 l/dan.

Kaj pa folno, ste že začele jest? Jaz sem v prejšnji N jedla centramed mami, pa bom verjetno tudi sedaj, čeprav G bolj Femibion ali pa Elevit priporočajo, vsaj moj G

zmedena dobro opravi na pregledu!

Jaz ga imam tudi danes, slučajno, imam redni pregled, pa še pogledala bo, če je vse ok, sicer videlo se še ne bo nič, ker sem šele dobre 4 tedne noseča

Koliko ste pa kaj stare, če ni skrivnost?

Aja, pa če katera zna narest seznamček, bi blo kar fino...jaz sem se nekaj mučila, pa ne znam user posted image  user posted image

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 13:03:31   
Pikolina13
user posted image





PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št. user posted image doma, spol user posted image






1.8.

pikaboo, LJ, 1user posted image , 0user posted image




2.8.

Pikolina13, 21, LJ, 2user posted image , 1user posted image




3.8.

zmedena..., 3user posted image , 1user posted image




6.8.

Blu blu

_sonček, 2user posted image , 1user posted image


< Sporočilo je popravil Pikolina13 -- 29.11.2012 13:07:14 >

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 13:08:23   
Pikolina13
Evo tako nekako. user posted image Dajte dopisat in popravit, če sem kaj narobe prepisala. user posted image

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 13:21:00   
pikaboo
Uaaaau...kar svoj seznamček imamo! user posted image user posted image

Jaz sem stara 25 let. Pa ti _sonček?

Folno sem začela jemat s pozitivnim testom. Sicer sem že v preteklosti jemala FidiVit Mami, ampak mi je zdaj sestra rekla, da naj raje kupim Femibion 1. Bom poročala, če bodo kakšne posebnosti. user posted image

Torej imata kar dve danes pregled. Držim pesti za vesele novičke! user posted image

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 13:24:01   
_sonček
wau kok mamo lep seznamček user posted image  super si to naredila pikolina user posted image

Jaz sem pa že bolj starejša tetka user posted image  user posted image  mam 33 let, smo se kar dolgo trudili za prvega user posted image  in potem leta kar grejo, prehitro user posted image

Ja, tudi jaz bom danes nekaj kupila v lekarni od folne, bo kar treba začet jest user posted image

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu pikaboo)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 14:14:12   
Anonimen
Ker je še 2tedna do možne user posted image (seveda upam, da je ne bo), me neki zanima..ne morem več not potegnit trebuha..ali se je kateri tut to nardil, preden je delala test. Joj upam da se že kaj dogaja v mojem bušiju user posted image

Glede vnetja..danes je bolje, izcedek je še (grudast), a ne veliko. Sem se zjutraj umila s kamiličnim čajem.

Jemljem pa že 2meseca Tifol.

Joj kje je še 14dni....

Aja glede tega, kdaj povedat...vam zelo priporočam, da počakate prve 12 tednov..se lahko v tem času marsikaj zgodi (govorim iz lastnih izkušenj user posted image ).

anonimna user posted image

(odgovor članu _sonček)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 14:14:15   
Pikolina13



user posted image





PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št. user posted image doma, spol user posted image






1.8.

pikaboo, 25, LJ, 1user posted image , 0user posted image




2.8.

Pikolina13, 21, LJ, 2user posted image , 1user posted image




3.8.

zmedena..., 3user posted image , 1user posted image




6.8.

Blu blu

_sonček, 33, 2user posted image , 1user posted image


(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 14:21:48   
Pikolina13
Jaz sem jemala Femibion 1, 2 sem pa samo dva tedna potem sem pa kar nehala. user posted image

Anonimna user posted image - Jaz bom povedala samo svojim staršem. Pa njegovim seveda. Ostalo bom pa počakala. Vem, da ni dobro prej govorit. Imam prijateljico, ki je povedala vsem takoj.. Pač je bila vesela, potem je bil pa SS v 11t. user posted image
Držim pa pesti, da zagledaš čimprej user posted image ! user posted image

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 14:31:55   
ursika_ursi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker je še 2tedna do možne user posted image (seveda upam, da je ne bo), me neki zanima..ne morem več not potegnit trebuha..ali se je kateri tut to nardil, preden je delala test. Joj upam da se že kaj dogaja v mojem bušiju user posted image

Glede vnetja..danes je bolje, izcedek je še (grudast), a ne veliko. Sem se zjutraj umila s kamiličnim čajem.

Jemljem pa že 2meseca Tifol.

Joj kje je še 14dni....

Aja glede tega, kdaj povedat...vam zelo priporočam, da počakate prve 12 tednov..se lahko v tem času marsikaj zgodi (govorim iz lastnih izkušenj user posted image ).

anonimna user posted image


Se opravičujem, da skačem v vašo temo, ker spadam pod Junijke, ampak rada berem nove nosečke in se veselim z njimiuser posted image
Tole umivanje s kamilicami ni priporočljivo. Nasploh daljše umivanje tam spodaj ni fajn, mi je povedal G, zaradi sluznice, ker se poruši pH. Najboljša je navadna voda, brez mila. Jaz uporabljam intimno milo Jessa, ampak ga ful razredčim z vodo in v sekundi opravim z umivanjem tam spodaj- fajn je, da je urejeno na hitrco, če veste kaj hočem povedatuser posted image
Za takšne izcedke in podobne stvari, srbečice itd. pa jaz uporabljam tole http://www.lekarnar.com/izdelki/multi-gyn-actigel, ker ni nevarno niti za nosečnice. Canestenu pa se raje odpovejte v prvih 3 mesecih, razen, če je res grozna nuja in če imate bakterijsko vnetje. Za glivična vnetja pa priporočam ta gel. Še to, glivično vnetje ni škodljivo za plod, je pa vseeno fino, če se ga znebiš čimprej. Jaz sem se ga v 3 dneh po uporabi tega gelauser posted image

Želim vam veselo nosečnost in čim manj težavuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 17:43:37   
pikaboo
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker je še 2tedna do možne user posted image (seveda upam, da je ne bo), me neki zanima..ne morem več not potegnit trebuha..ali se je kateri tut to nardil, preden je delala test. Joj upam da se že kaj dogaja v mojem bušiju user posted image



Joooj ananimna, kot da bi brala moje misli pred meseci. Ko si želiš, da bi vsaka bolečina, vsak špik, vsak neobičajen pojav pomenil, da je tokrat uspelo... Ampak pomojem 14dni pred menstruacijo še ne moreš čutiti nobenih znakov zanositve. Res močno držim pesti zate, da čez dva tedna zagledaš user posted image , do takrat pa se vsak poskusi zamotiti s čim drugim, sicer začne psiha delati vse mogoče stvari...

Ursika_ursi: Hvala za uporabne nasvete. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 22:17:51   
Blu blu

IZVIRNO SPOROČILO: Pikolina13

user posted image





PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št. user posted image doma, spol user posted image






1.8.

pikaboo, LJ, 1user posted image , 0user posted image




2.8.

Pikolina13, 21, LJ, 2user posted image , 1user posted image




3.8.

zmedena..., 3user posted image , 1user posted image




6.8.

Blu blu, 27 let, LJ, 1user posted image , 0user posted image

_sonček, 2user posted image , 1user posted image



(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 22:31:57   
Blu blu
Hej,

danes sem dobila datum 1. pregleda: 7.1.2013. :) Sestra pravi da je takrat kao optimalni datum...hmmm, al ajo pa samo gužvo. Takrat bo ziher že kaj za videt ker bom že ravno konec 9. tedna.user posted image
Po 12. tednu bom povedala v službi, je odgovorno delovno mesto in me kar stiska kako bo ko me ne bo, upam da se bo menjava dobro znašla.
Drugače mam pa dvome da bom lahko dolgo skrivala, sem po naravi ful suha, trebuha nimam čisto nič, zdaj je pa že kak teden kar precej viden (v primerjavi s prej je res že razlika). Čeprav drugam se nisem zredila. In vedno nosim oprijete obleke, tesne srajce, majčke, vse hlače mam čisto oprijete....Še preden mi je izostala M se mi je naredil buši, ki ga prej ni blo čisto nič.
V družbi bi tud najraj šele precej kasnej povedala, ampak pomoje ne bom mogla, ker je ravno novo leto vmes in gremo takrat z družbo za 4 dni v Bohinj in bo ziher čudno ko ne bom niti šampanjca spila...sigurno bo prvo vprašanje če sem noseča. Upam da bo vseeno vse ok, SS bi naju zdaj res zamoril, se že ful veseliva z mojim.

(odgovor članu Blu blu)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 22:37:47   
Blu blu
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker je še 2tedna do možne user posted image (seveda upam, da je ne bo), me neki zanima..ne morem več not potegnit trebuha..ali se je kateri tut to nardil, preden je delala test. Joj upam da se že kaj dogaja v mojem bušiju user posted image

Glede vnetja..danes je bolje, izcedek je še (grudast), a ne veliko. Sem se zjutraj umila s kamiličnim čajem.

Jemljem pa že 2meseca Tifol.

Joj kje je še 14dni....

Aja glede tega, kdaj povedat...vam zelo priporočam, da počakate prve 12 tednov..se lahko v tem času marsikaj zgodi (govorim iz lastnih izkušenj user posted image ).


anonimna user posted image


Jaz sem mela napihnjen trebuh ene 5 dni pred pričakovano M. Sploh v večernem času je bl viden. 14 dni se mi zdi še malo predolga....vem pa da se zdaj zate čakanje vleče kot jara kača.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 6:50:05   
naty83
Hej...vidim da imate odprto ze temo drage avgustovke :-):-) ....moj plusek je bil presenecenje...nenacrtovsno pa vseen sprejeto user posted image po mojih izracunih naj bi bil PDP 3.8.3013
Ampak pocakam do jutri kaj bo povedala gin. user posted image
Bodite najlepse

(odgovor članu Blu blu)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 9:01:57   
_sonček
naty83 dobrodošla user posted image

Jaz sem bila včeraj pri G, pa nič nisem zrihtala, je še premajhno vse skupaj, tako da me ni niti pregledala user posted image  sem bila kar malo razočarana, vedela sem, da se še nič ne vidi, smo sem upala, da me bo vsaj pregledala in potrdila N, tako da bo treba kar lepo počakat do 2.1. ko imam pregled, takrat bom nekje v 9t.

Jaz sem tudi bolj suhe postave in se mi bušček že malo pozna, sploh zvečer, samo to je samo napihnjenost, bom probala skrit, vsaj do nuhalne, potem pa bom povedala v službi, prijateljem...doma pa bomo povedali nekje okoli Božiča.

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu naty83)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 10:04:58   
Pikolina13
čestitke naty83! user posted image

No meni se še dooolgo ne bo poznalo, ker imam še iz prejšnje N preveč kilogramov. user posted image Ni šlo dol ama nič! Groza! Po porodu se vzamem v roke! user posted image

Jaz sem imela pa zvečer vročino.. 38,3. user posted image Sem vzela potem en Lekadol, ni bilo druge. Zdaj je pa vredu, 36,5 tako kot vedno.

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 10:43:43   
naty83
user posted image
js mam že 2 fantka 5 in 7 let...ko sva se trudila po drugem za punckouser posted image ni in ni bilo nicuser posted image ..
potem sva pa rekla nic dost je..mava kar imava...in po 3 letih nenacrtno- pri merkanju user posted image ..plusek :::)))

meni je g rekla naj kar pridem v soboto ko je dezurna pa bova videli kako in kaj..
pa je tut 6 tednov v bistvu šele...razn ce je blo prej ze kaj pa da sem vseeno mela M kot pri prvem...
vam pa povem da...je tale nosecnost zdej neki cist drucga:)
nevem ne kaj je slabost, ne kaj je bruhanje, nic mi ne smrdi od hrane itd...edini znak - ni M in pa plusek user posted image

upam da tako kar ostane:)

povedala pa sem samo moji najboljsi frendici,,, upam da bom cimdalj lohk tiho user posted image
oz, vsaj do 12 13 tedna...da damo preizkave skoz...

ampak...sm cist pozitivna...in vesela sem da lahko tu klepetamo kljub temu da je se mal rizicni čas...pa vseeno....
POZITIVA VEDNO ZMAGA...in js sm prepricana da ne sme it nic narobe user posted image



(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 10:45:02   
niki84
Pozdravljene avgustovke!
Se vam pridružujem tudi jaz in res upam, da z vami ostanem vse do konca. Po mojih izračunih naj bi imela rok 1.8, je pa to moja 3. nosečnost. Doma imam že eno navihano dvoletno avgustovko user posted image , ena nosečnost pa se je na žalo končala v 10 t, tako, da me je kar malo strah. Prvi znaki so trenutno le občutljive prsi in na trenutke rahla slabost.

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 10:54:27   
naty83
user posted image čestitke tudi tebi niki84...

kar pozitivno...pa bo...tako ne navlačimo negative nase...je pa dejstvo da nas vsaj v podzavesti skrbi...

aja...js bom decembra dopolnila 29 let:) in ja 3 nosecnost user posted image
hmmm...tiha želja in sanje o punčki...če ne pa pač ne- le da bo zdravouser posted image user posted image in da nosečnost poteka brez zapletov...

(odgovor članu niki84)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 11:33:15   
Anonimen
Ful se veselim z vami user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu naty83)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 13:10:30   
_sonček
niki84 čestitke user posted image user posted image user posted image  se nas kar nabira, lepo to, več nas bo, bolj bomo čvekale user posted image  
vidim, da ste same mlade user posted image  in mamice user posted image  jaz sem že bolj pri tastarih user posted image

Pikolina13 pozdravi se čimprej! user posted image user posted image user posted image
glede kg pa ne skrbi, po porodu bo dosti časa za dol dat, jaz sicer v prvo nisem imela težav, je šlo dol več kot sem celo N dobila, potem je šlo malenkost gor, zdej pa sem na istih kg-jih kot pred prvo N...upam, da bo tokrat tudi tako...
Ti si rekla, da maš doma 8m user posted image  a ne? pa še dojiš? sej zdej si še na porodniški, potem malo delat, pa spet na porodniško user posted image

naty83 super da imaš jutri že pregled, le naglej se svoje pikice user posted image

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 13:16:14   
_sonček
user posted image





PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št. user posted image doma, spol user posted image






1.8.

pikaboo, LJ, 1user posted image , 0user posted image

niki84, 3user posted image , 1user posted image


2.8.

Pikolina13, 21, LJ, 2user posted image , 1user posted image


3.8.

zmedena..., 3user posted image , 1user posted image
 
Naty83, 29, 3user posted image , 2user posted image



6.8.

Blu blu, 27, LJ, 1user posted image , 0user posted image

_sonček, 33, okolica LJ, 2user posted image , 1user posted image


< Sporočilo je popravil _sonček -- 30.11.2012 13:22:19 >


_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?