|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 13:23:48   
_sonček
Sem malo popravila seznam, upam, da sem prav napisala, če pa kaj ni, pa bom popravila user posted image

< Sporočilo je popravil _sonček -- 30.11.2012 13:24:19 >


_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 16:34:40   
Pikolina13
_sonček, ja 8m je bil star v sredo. user posted image Ne, ne dojim. Sem dojila samo 3 tedne. Kolikor je šlo. Ni se hotel dojit, sem potem črpala pa ni bilo nič od nič. user posted image In sem nehala. Sem pa sedaj odločena, da bom pa v drugo dojila!!!! user posted image user posted image Ma da steče tako kot je treba. user posted image

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 17:49:18   
naty83
Hojla....no jaz sem ze danes sla k G. Z UZjem potrdila da je nosecnost v maternici... Dobrih 5 tednov po uz. Naslenji pregled 12.12.2012 in 11.1.2013 ♥

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 18:23:55   
pikaboo
Naty83 in Niki84 ČESTITKE! user posted image

_sonček ostani pozitivna in verjemi, da je vse uredu. Je pa res, da se ti dnevi do pregleda vlečejo v neskončnost. Včasih so mi dnevi hitro tekli, zdaj pa kot bi se čas ustavil. user posted image

Vam se res že trebušček pozna? Wau... Sicer je res, da jaz nisem tako suhcena, ampak sem mislila, da lahko trebušček pričakujem šele tam nekje v četrtem mesecu. user posted image Čeprav je verjetno tudi res, da je to pri vsaki nosečki drugače.

Pikolina13 pazi nase. Zdaj je pa res toliko ljudi bolnih, da se na malo oslabljen imunski sistem nosečke še toliko hitreje prilepi kakšen virus. Sicer pa to govorim jaz, ki sem ravno danes zaključila z bolniško. user posted image

Bodite pozitivne še naprej in pazite nase ter na svoje pikice. user posted image

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 18:25:41   
mižek
pozdravljene,

tudi pri nas se pričakuje user posted image oz še ne vem ali sem ali nisem. Zanima me če je bila katera pozorna kakšen je bil izcedek tik preden ste pričakovale menstruacijo. Jaz bi jo naj dobila v ponedeljek. Izcedek je načeloma enaka kot je bila vsak mesec pred user posted image .
drugače pa imam zelo napeta prsa, v začetku tedna sem bila nenormalno napihnjena, kar me prej včasih ni dajalo pred user posted image .

(odgovor članu naty83)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 18:36:54   
pikaboo
Mižek držim pesti, da se tvoje želje uresničijo. user posted image Jaz sicer pred user posted image nikoli nisem imela izcedka in tudi tokrat je bilo tako. V ponedeljek obvezno sporoči, kakšen je rezultat. user posted image

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 19:41:51   
.bina.
pozdravljene punce...tudi meni sta se danes pokazali debeli user posted image , ker smo 8.8.2012 dobili deklico upamo da bo fantek...po moijh izračunih je PDP avgusta...če bo smo torej oz. bomo vsi 4 avgustovski :D v ponedeljek se naročim na UZ upam da bo vse OK...čestitke vsem ki imate že potrjeno in upam da bojo nosečnosti potekale super in da bo vse OK user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 20:19:37   
Pikolina13
naty83 user posted image čestitke za pregled!

mižek upam, da se nam pridružiš! user posted image jaz imam vedno malo izcedka, se mi pa ni zdelo, da bi bil kaj drugačen.

pikaboo meni se prvič ni poznal trebušček do 5 meseca. Potem enkrat januarja pa, buuum, sem ful vzhajala. user posted image Do marca sem že komaj hodila. user posted image Zdaj se mi zdi pa da se ful že vidi. user posted image

.bina. čestitam! user posted image Mi bomo imeli tudi malo razliko. No večjo kot vi, ampak se mi zdi vseeno kmalu. 17m bo pri nas. Sem vedno si želela, da bo tam približno 3 leta razlike pa smo malo pohiteli. user posted image Sta bili pa moja mami in teta točno 1 leto razlike. 22. september obe. user posted image

(odgovor članu .bina.)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 21:10:58   
zmedena...
hej, hej,

evo vstala od mrtvih user posted image

Poročilo s pregleda...
Torej, zaenkrat je prazna vrečka, vendar je le ta primerne velikosti. Do oploditve je prišlo očitno malo kasneje in tako sem sedaj 4-5 tednov noseča, zato še ni zarodka. Je pa reku, da ne razume, kako mi je lahko dr. v dežurni dal tok močen antibiotik brez posebnih preiskav in UZ-ja ledvic. Skratka, zaenkrat ni komentiral prav dosti, pod nujno me je poslal k genetiku, katerega imam v sredo, potem pa traja par dni, da dobim izvide. Kontrolo pri G imam 13.12., ko naj bi se vidlo kaj več. Iskreno povedano ne vem ali sem kej pomirjena sploh, glede na to, da me čaka genetik, ki bo povedal kakšna je stopnja tveganja, ne poda pa odgovora kaj narediti. Zvija me, ko pomislim, da je lahko potem na tebi, ko se moraš odločit :S

Dobrodošle vse nove čvekice user posted image

Kar se pa tiče tega, da bi povedala...doma nisva še povedala, ker sva rekla, da bova počakala prvi pregled, glede na ss v zadnji nosečnosti. Tak namen sem imela sicer tudi v službi, glede na to, da me je pa šef malo hecal in tudi direktno vprašal, če je že kej, pa nisem mogla lagati in sm pač rekla, da se bova na to temo vsedla čez cca 14 dni ko bo za mano pregled. No, tako zdej ve, da sem noseča, je pa to najina skrivnost zaenkrat. Kar se tiče tega, da gre lahko tudi kaj narobe...ja, res je, vendar se mi glede na stanje v naši firmi zdi pošteno, da vejo, ker lahko na ta način nekomu 'prišparam' delovno mesto. So pa tudi za prejšnjo nosečnost vedeli, ker nisem mogla več skrivati trebuha, pa ni bilo zato nič kaj groznega potem.

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Avgustovke 2013
30.11.2012 21:44:56   
pikaboo
.bina.: ČESTITKE! user posted image user posted image Tole bo pa res majhna razlika med otročkoma. user posted image Imam tudi jaz podoben namen, ampak počasi...najprej upam, da bo s prvo pikico vse dobro. Glede na to, kako sem utrujena že samo kot nosečka, si sploh ne predstavljam, kako utrujena moraš biti ti, ko imaš še tako majhno deklico poleg. user posted image

Pikolina13: Da se trebušček v drugi nosečnosti veliko hitreje pozna, kot pri prvi, sem pa že velikokrat slišala, ja. Jaz upam, da bom lahko skrivala čim dlje, čeprav si po drugi strani želim, da bi trebušček čim prej videla, ker se mi zdi, da se do takrat sploh ne bom zavedala, da se nekaj dogaja. Zdaj se moram nekajkrat kar spomnit na to, da sem nosečka...pa mi še kar ni jasno, da sem res. user posted image

zmedena: Mislim, da je zelo pozitivno to, da te je poslal naprej in sem prepričana, da te bodo izvidi pomirili. Do takrat pa bodi pozitivna, ker žal ne moreš vplivati na to, kaj se trenutno dogaja s pikico. Lahko ji samo pomagaš s tem, da si pozitivna in da verjameš v izvide, ki si jih želiš. user posted image

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Avgustovke 2013
1.12.2012 8:35:22   
Pikolina13
Dobro jutro! Jaz sem že eno uro pokonci. Danes, ko bi lahko spala pa ne morem. user posted image

Sem včeraj mojemu user posted image povedala, da bo spet očkax2. user posted image Sicer nisva šla na večerjo, ker sem jaz bolna, ampak sva doma uživala. Tamalega sva dala k babici v varstvo tako, da sva bila sama.
Je bil brez besed in zeeeelo vesel. user posted image user posted image Sploh ni mogel verjet, me je zjutraj še enkrat vprašal, če je res. user posted image

Imejte lep dan! user posted image

< Sporočilo je popravil Pikolina13 -- 1.12.2012 8:36:43 >

(odgovor članu pikaboo)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Avgustovke 2013
1.12.2012 9:55:32   
Pikolina13


user posted image





PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št. user posted image doma, spol user posted image






1.8.

pikaboo, LJ, 1user posted image , 0user posted image




2.8.

Pikolina13, 21, LJ, 2user posted image , 1user posted image




3.8.

zmedena..., 3user posted image , 1user posted image




6.8.

Blu blu, 27 let, LJ, 1user posted image , 0user posted image

_sonček, 33, okolica LJ, 2user posted image , 1user posted image









SKUPAJ NAS JE:


PRIČAKUJEMO:
user posted image :
user posted image :
user posted image :

(odgovor članu Blu blu)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Avgustovke 2013
1.12.2012 10:08:25   
zmedena...
user posted image





PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št. user posted image doma, spol user posted image






1.8.

pikaboo, LJ, 1user posted image , 0user posted image




2.8.

Pikolina13, 21, LJ, 2user posted image , 1user posted image




3.8.

zmedena, 30 let, Kranj, 3user posted image , 1user posted image




6.8.

Blu blu, 27 let, LJ, 1user posted image , 0user posted image

_sonček, 33, okolica LJ, 2user posted image , 1user posted image









SKUPAJ NAS JE:


PRIČAKUJEMO:
user posted image :
user posted image :
user posted image :



(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Avgustovke 2013
1.12.2012 10:10:19   
zmedena...
evo, malo sem dopolnila seznam user posted image

Kako ste kej danes, srečke nosečke?user posted image

Pri meni še vedno nobenih znakov, razen pogostega obiska na wc-ju in občasnih vrtoglavic oz. nizkega pritiska parkrat na dan...

(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Avgustovke 2013
1.12.2012 10:50:17   
zmedena...
user posted image


PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št. user posted image doma, naslednji pregled, spol user posted image



1.8.
pikaboo, , Lj, 1user posted image , 0user posted image , , user posted image


2.8.
Pikolina13, 21 let, Lj, 2user posted image , 1user posted image , , user posted image


3.8.
zmedena..., 30 let, Kranj, 3user posted image , 1user posted image , 13.12.2012, user posted image


6.8.
Blu blu, 27 let, Lj, 1user posted image , 0user posted image , , user posted image
_soncek, 33 let, okolica Lj, 2user posted image , 1user posted image , , user posted image




PRIČAKUJEMO:
user posted image
user posted image
user posted image




SKUPAJ NAS JE ŽE user posted image : 5
user posted image user posted image :
Pot z nami so začele:
user posted image user posted image
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si
                             - babybook.si
- noseča.com
                             - pregnancy.org
- bibaleze.si 
                             - bambino.si
- mojezdravje.si
                        - parrentsconnetct.com
- pregnology

-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA


< Sporočilo je popravil zmedena... -- 1.12.2012 10:53:46 >

(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Avgustovke 2013
1.12.2012 11:07:30   
Pikolina13


user posted image



PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št. user posted image doma, naslednji pregled, spol user posted image



1.8.
pikaboo, 25 let, Lj, 1user posted image , 0user posted image , 27.12.2012, user posted image
niki84, , , , 3user posted image , 1user posted image , ,user posted image


2.8.
Pikolina13, 21 let, Lj, 2user posted image , 1user posted image , 28.12.2012, user posted image


3.8.
zmedena..., 30 let, Kranj, 3user posted image , 1user posted image , 13.12.2012, user posted image
naty83, 29 let, , 3user posted image , 2user posted image , 12.12.2012 + 11.1.2013, user posted image


6.8.
Blu blu, 27 let, Lj, 1user posted image , 0user posted image , , user posted image
_soncek, 33 let, okolica Lj, 2user posted image , 1user posted image , , user posted image


X.8.
.bina., , SG, 2user posted image , 1user posted image , , user posted image



PRIČAKUJEMO:
user posted image
user posted image
user posted image




SKUPAJ NAS JE ŽE user posted image : 8
user posted image user posted image :
Pot z nami so začele:
user posted image user posted image
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si
                             - babybook.si
- noseča.com
                             - pregnancy.org
- bibaleze.si 
                             - bambino.si
- mojezdravje.si
                        - parrentsconnetct.com
- pregnology

-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA



< Sporočilo je popravil Pikolina13 -- 1.12.2012 11:11:25 >

(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Avgustovke 2013
1.12.2012 11:15:33   
zmedena...
evo, sedaj imamo vse potrebne linke, kar bomo prej ko slej potrebovale user posted image

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Avgustovke 2013
1.12.2012 11:46:44   
Pikolina13
Super da imamo vse lepo pregledno in na kupu. user posted image Jaz sem dodala še ostale user posted image . Upam, da sem vse in prav prepisala.

(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Avgustovke 2013
1.12.2012 11:49:34   
pikaboo
Ooo zmedena... in Pikolina 13 hvala za posodobitev seznamčka. Super izgleda, ko je vedno bolj poln. user posted image

Pikolina13 to je moglo bit pa res presenečenje za tvojega dragega. user posted image Mene to čaka v ponedeljek, pa si moj tudi v sanjah ne predstavlja, da nama je končno uspelo. Zdaj imam že kar malo treme, kako bom vse skupaj izpeljala. user posted image Bom poročala...

Zmedena... trkaj na les. Jaz sem vsak dan tako srečna, da ni slabosti, čeprav se mi zdi, da se nekaj po malem pripravlja. Ali veš, kaj bi lahko pomagalo proti nizkemu pritisku? Jaz sem imela težave z njim še pred nosečnostjo, zdaj je pa prav grozno, kako gre vse okoli mene... Zdravnica ne zna pomagat. user posted image

(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Avgustovke 2013
1.12.2012 12:06:49   
Anonimen
Kateri seznam je zdaj pravi? Z vijola ali z zelenim napisom? user posted image

(odgovor članu pikaboo)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Avgustovke 2013
1.12.2012 12:13:51   
Pikolina13
Pikaboo proti nizkemu pritisku pomaga hoja, kava. Pa bolj soljena hrana.. Samo to zdaj v nosečnosti ne vem, če bi bilo vredu. Jaz sicer vedno jem zelo slano hrano, tudi med nosečnostjo. Brez soli mi živeti ni. user posted image
Slabost pa jaz tudi nekaj čutim. Tako kot v prvi nosečnosti. Najprej par dni samo zjutraj, potem do okoli 15h. V roku 10 dni pa do 18t cel dan samo wc. user posted image Upam da ne bo napredovalo do tega, da bo kot prvič. :( zaenkrat mi je bilo samo danes malenkost slabo. Upam, da je to posledica bolezni in ne nosečnosti. Res upam. user posted image

Anonimna, z zelenim je trenutno čisto posodobljen. user posted image

< Sporočilo je popravil Pikolina13 -- 1.12.2012 12:16:59 >

(odgovor članu pikaboo)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Avgustovke 2013
1.12.2012 12:27:50   
katica1
Ojla,vem da ta tema ne spada sem,samo to bi rada: Lep pozdrav! Tukaj katja,stara sem 13 let,starši so mi žal zaradi bolezni umrli,me pa nekaj zanima. Eno pošto moram poslat,paket in kupec mi mora plačati 50€. . Nevem kako iti na pošto in to opravit? kaj naj rečem ko pridem?
Pa še en paket velik moram poslat,pa nevem kako .
hvala,upam da mi boste pomagali.

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Avgustovke 2013
1.12.2012 13:38:19   
zmedena...
IZVIRNO SPOROČILO: pikaboo

Ooo zmedena... in Pikolina 13 hvala za posodobitev seznamčka. Super izgleda, ko je vedno bolj poln. user posted image

Pikolina13 to je moglo bit pa res presenečenje za tvojega dragega. user posted image Mene to čaka v ponedeljek, pa si moj tudi v sanjah ne predstavlja, da nama je končno uspelo. Zdaj imam že kar malo treme, kako bom vse skupaj izpeljala. user posted image Bom poročala...

Zmedena... trkaj na les. Jaz sem vsak dan tako srečna, da ni slabosti, čeprav se mi zdi, da se nekaj po malem pripravlja. Ali veš, kaj bi lahko pomagalo proti nizkemu pritisku? Jaz sem imela težave z njim še pred nosečnostjo, zdaj je pa prav grozno, kako gre vse okoli mene... Zdravnica ne zna pomagat. user posted image


nekako tako, kot je že omenila Pikolina13, hoja po stopnicah pomaga, visoko vzglavje med spanjem, slana hrana, kava, rdeča pesa, dovolj spanja in brez naglih premikov ter vstajanj zjutraj iz postelje, 2-3 litre tekočine na dan,...stric google ima veliko odgovorov na to vprašanje, sem ravnokar iskala iste odgovore kot tiuser posted image
Kljub temu, da ne pijem kave sploh NIKOLI, jo ta moment pijem, ker sem že cel dan kot ''pijana''user posted image To sicer opažam zdej že par dni, dons sm pa sploh k cotauser posted image . Upam, da bo take kavica pomagala vsaj malo, drugače grem lahko samo še spat user posted image

Če ti pa zdravnica pri tem ne zna pomagat, bi se pa jst malo povprašala o njeni sposobnosti pri čem resnejšem, kot pa je tako osnovno vprašanjeuser posted image

< Sporočilo je popravil zmedena... -- 1.12.2012 13:40:48 >

(odgovor članu pikaboo)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Avgustovke 2013
1.12.2012 13:41:59   
zmedena...

IZVIRNO SPOROČILO: katica1

Ojla,vem da ta tema ne spada sem,samo to bi rada: Lep pozdrav! Tukaj katja,stara sem 13 let,starši so mi žal zaradi bolezni umrli,me pa nekaj zanima. Eno pošto moram poslat,paket in kupec mi mora plačati 50€. . Nevem kako iti na pošto in to opravit? kaj naj rečem ko pridem?
Pa še en paket velik moram poslat,pa nevem kako .
hvala,upam da mi boste pomagali.


katica, sama sicer nisem nikoli pošiljala po tem sistemu ničesar, sem pa prepričana, da če greš na pošto in njim razložiš isto kot si nam, da ti bodo z veseljem pomagali in naredili, da bo prav user posted image

(odgovor članu katica1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Avgustovke 2013
1.12.2012 15:16:49   
pikaboo
zmedena in Pikolina 13, hvala za nasvete. Zdravnica mi žal ne zna pomagat, ker sem vse to že probala in nič ne pomaga. Sem mislila, da ima katera od vaju kakšno zanimivo rešitev, ki je stric Google ne pozna. user posted image

Rdeče pese pojem na kile, Pikolina13 brez soli tudi meni živeti ni (user posted image ), kave sicer ne pijem, ampak tudi če jo, prime za eno uro, potem je pa spet isto, kar pomeni, da bi se morala nalivat z njo cel dan, to mi pa res ni. Sprehajam se precej, tudi stopnic moram kar nekaj premagat, da pridem do stanovanja, voda je pri roki vsako sekundo, ker je sestra pri G rekla, da moram spit vsaj 3L dnevno....v kratkem, NIČ po stricu Googlu ne pomaga. user posted image Morda se pa najde kakšna, ki je našla še kakšno deseto rešitev... Se zelooo priporočam. user posted image

(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?